*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
کد خبر: 450782 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۲۱:۳۳ | سرویس: بین الملل 128
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین:
با خروج آخرین سرباز آمریکایی، منطقه از امنیت و آسایش بهرمند خواهد شد
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد: راه اندازی طرح روز ملی "بیرون راندن پایگاه آمریکایی از بحرین" در اولین جمعه ماه رمضان هر سال، تنها راه برای آزادی و کاهش سلطه گری و استعمارگری آمریکا است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین تاکید کرد: طرح روز ملی "بیرون راندن پایگاه آمریکایی از بحرین" در اولین جمعه ماه رمضان هر سال، تنها راه برای آزادی و کاهش سلطه گری و استعمارگری آمریکا است.

ائتلاف اشاره کرد: دولت کنونی آمریکا، یکی از بدترین دولت هاست که عرف های بین المللی و اراده ملت ها را نادیده می گیرد و امروز تلاش می کند با انتقال سفارتش به قدس، مسئله فلسطین را حذف کند.

ائتلاف جوانان انقلابی تصریح کرد: پایگاه نظامی آمریکا در بحرین برای تثبت حکومت دیکتاتوری تلاش می کند و این پایگاه مانعی بر سر راه رهایی از استبداد، دیکتاتوری و رسیدن به دموکراسی است.

این حزب انقلابی افزود: این پایگاه نظامی برای سلطه گری در منطقه تأسیس شده است و هیچ گونه وجه قانونی ندارد و تنها نوعی اشغالگری و غصب سرزمین است.

ائتلاف جوانان 14 فوریه با تاکید بر اینکه زمانی که بساط پایگاه های نظامی از منطقه برچیده شود و آخرین سرباز نظامی آن را ترک کند، منطقه از امنیت و آسایش بهرمند خواهد، اشاره کرد: امت اسلامی با خروج علیه سازمان های همسو با رژیم صهیونیستی و تصمیم های آمریکا، آنان را به عدم تسلیم در برابر سلطه گری صهیونیستی آمریکایی مجبور کند.

این ائتلاف، ملت های عربی و اسلامی را به بیداری از خواب و نپذیرفتن هرگونه عنصر آمریکایی دعوت کرد و اشاره کرد: باید موضعی جدّی و حقیقی که نشانگر اراده ملت های منطقه و آرمان های آن ها در آزادی و استقلال باشد، اتخاذ شود.

این بیانیه همچنین ملت های تسلیم شده در برابر سلطه آمریکا را به پیوستن به مقاومت و بیرون راندن آمریکا دعوت کرد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی