*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
کد خبر: 453792 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۰۰ | سرویس: بین الملل 126

شیخ قطان و شيخ عبد الرزاق با معاون دبیر کل حزب الله دیدار کردند
حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کردند.

شیخ قطان: معادله ارتش، ملت و مقاومت که حافظ لبنان است

شیخ احمد قطان بر ضرورت حفظ معادله ارتش، ملت و مقاومت که حافظ لبنان است تاکید کرد و گفت: مقاومت لبنان ثابت کرد که در دل دشمن صهیونیستی و دشمن تکفیری ایجاد رعب و وحشت کرده است و دستاوردهای مقاومت در لبنان باید از سوی احزاب سیاسی مورد تقدیر قرار گیرد.

وی افزود: ما امروز از تمامی احزاب سیاسی لبنان می خواهیم که برای تشکیل دولت با سعد حریری همکاری کنند و دولتی با مشارکت تمامی طوایف لبنانی تشکیل دهند.

شیخ قطان تصریح کرد: ملت لبنان با مشارکت در انتخابات اعلام کرد که در کنار معادله ارتش، مقاومت و ملت است.

شیخ عبد الرزاق: به فضل وحدت ملی و اسلامی توانستیم صهیونیست ها و تکفیری ها را شکست دهیم

شیخ عبد الرزاق با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی و اسلامی در لبنان گفت: به فضل وحدت ملی و اسلامی توانستیم صهیونیست ها و تکفیری ها را شکست دهیم و به این دستاورد مقاومت و سلاح آن است.

وی افزود: سلاح مقاومت یک ضرورت و نیاز ملی و اسلامی ملت لبنان و منطقه است.

شیخ قطان اشاره کرد: ما امروز خواستار تشکیل دولت وحدت ملی فراگیر هستیم و هرگونه تأخیر در تشکیل آن به نفع لبنان نیست بلکه به نفع دشمنان است.

 

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی