*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ محرم ۱۴۴۰ \ Sunday, September 23, 2018
کد خبر: 455658 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۸:۴۰ | سرویس: بین الملل 125
دبیرکل شورای علمای عراق:
آیت الله عیسی قاسم منادی دفاع از محرومان و مستضعفان است
حوزه/ شیخ یوسف الناصری دبیرکل شورای علمای عراق گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم نه تنها یک روحانی مجاهد بحرینی است، بلکه محور اصلی دفاع از محرومان، مستضعفان و فقرا و نمونه بارزی از علمای ربانی است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ یوسف ناصری دبیرکل شورای علمای عراق، گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم نه تنها یک روحانی مجاهد بحرینی است، بلکه محور اصلی دفاع از محرومین، مستضعفین و فقرا و نمونه بارزی از علمای ربانی است.

شیخ ناصری به ملت بحرین و در رأس آن آیت الله قاسم به عنوان رهبر ملی بحرین درود فرستاد.

وی اشاره کرد: نظام بحرین یکی از بدترین نظام های منطقه و جهان است که قوانین حقوق بشر و علمای کشورش احترام نمی گذارد و یک بحران حقیقی سیاسی و امنیتی در منطقه به وجود آورده است.

آیت الله قاسم تنها متعلق به بحرین نیست، بلکه به محور مقاومت و امت تعلق دارد

دبیرکل شورای علمای عراق تصریح کرد: بحرین با وجود اینکه از نظر جغرافیایی کوچک است، اما تاریخ و نقش علمای این کشور در به حرکت در آوردن ملت مسلمان، این کشور را به محور اساسی تغییرات منطقه تبدیل کرده است.

وی افزود: آیت الله عیسی قاسم یک عالم ربانی است که از پنجره ایمان می نگرد و از حقوق ملت خود دفاع می کند و تنها متعلق به بحرین نیست، بلکه به محور تغییر، مقاومت و امت تعلق دارد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی