*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 16, 2019
کد خبر: 455658 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۸:۴۰ | سرویس: بین الملل 125
دبیرکل شورای علمای عراق:
آیت الله عیسی قاسم منادی دفاع از محرومان و مستضعفان است
حوزه/ شیخ یوسف الناصری دبیرکل شورای علمای عراق گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم نه تنها یک روحانی مجاهد بحرینی است، بلکه محور اصلی دفاع از محرومان، مستضعفان و فقرا و نمونه بارزی از علمای ربانی است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ یوسف ناصری دبیرکل شورای علمای عراق، گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم نه تنها یک روحانی مجاهد بحرینی است، بلکه محور اصلی دفاع از محرومین، مستضعفین و فقرا و نمونه بارزی از علمای ربانی است.

شیخ ناصری به ملت بحرین و در رأس آن آیت الله قاسم به عنوان رهبر ملی بحرین درود فرستاد.

وی اشاره کرد: نظام بحرین یکی از بدترین نظام های منطقه و جهان است که قوانین حقوق بشر و علمای کشورش احترام نمی گذارد و یک بحران حقیقی سیاسی و امنیتی در منطقه به وجود آورده است.

آیت الله قاسم تنها متعلق به بحرین نیست، بلکه به محور مقاومت و امت تعلق دارد

دبیرکل شورای علمای عراق تصریح کرد: بحرین با وجود اینکه از نظر جغرافیایی کوچک است، اما تاریخ و نقش علمای این کشور در به حرکت در آوردن ملت مسلمان، این کشور را به محور اساسی تغییرات منطقه تبدیل کرده است.

وی افزود: آیت الله عیسی قاسم یک عالم ربانی است که از پنجره ایمان می نگرد و از حقوق ملت خود دفاع می کند و تنها متعلق به بحرین نیست، بلکه به محور تغییر، مقاومت و امت تعلق دارد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی