*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
کد خبر: 458078 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۰۰ | سرویس: بین الملل 128
حقوقدان برجسته مصری:
بحرین حقوقدانان مصری را خریده تا وجهه حقوق بشری خود را تطهیر کند
حوزه/ "جمال عید" گفت: بحرین تعداد انگشت شماری از حقوقدانان مصری را خریده و برای خوب جلوه داده وجهه خود و سرپوش گذاشتن بر اوضاع بحرین از آنان دعوت کرده به این کشور سفر کنند، این در حالی است که زندان های بحرین از صد ها زندانی آزادی بیان پر است .

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، "جمال عید" وکیل و حقوقدان برجسته مصری، گفت: بحرین تعداد انگشت شماری از حقوقدانان مصری را خریده و برای خوب جلوه داده وجهه خود و سرپوش گذاشتن بر اوضاع بحرین از آنان دعوت کرده به این کشور سفر کنند، این در حالی است که زندان های بحرین پر است از صد ها نفر زندانی آزادی بیان.

وی اشاره کرد: بحرین که به سرعت از عربستان سعودی حمایت کرده و درخواست کانادا مبنی بر آزادی زندانیان را دخالت در امور داخلی عربستان دانسته، اکنون حقوقدانان مصری را خریده تا وجهه خود را خوب جلوه دهد.

جمال عید تصریح کرد: حکومت بحرین یکی از حکومت ها و سازمان های مستبدی است که بر سلب آزادی ما و عقب ماندگی ما در جهان اصرار می ورزد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی