*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
کد خبر: 468851 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۹ | سرویس: بین الملل 127
مفتی مصر:
لازمه اصلاح گفتمان دینی، کشف انحراف اندیشه افراطی است
حوزه/ شیخ شوقی علام تاکید کرد: مسئله اصلاح گفتمان دینی مسئله ای است که لازمه آن روشن شدن انحراف اندیشه افراطی و فساد آن است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه شیخ شوقی علام مفتی مصر در همایشی با عنوان نقش الازهر در مبارزه با اندیشه افراطی گفت: گروه های تروریستی تلاش می کنند اندیشه افراطی و انحرافی و مسموم خود را در میان دانشجویان و جوانان منتشر کنند و آنها را گمراه کرده و به سوی خود جذب کنند و برگزاری چنین همایش هایی برای مبارزه با این جریان ها قابل تقدیر است.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش، مبارزه با افراط گرایان دینی است که از دایره دستورات اسلام خارج شده اند و مصر برای مبارزه با اندیشه آنها تلاش زیادی کرده است.

مفتی مصر تاکید کرد: مسئله اصلاح گفتمان دینی مسئله ای است که لازمه آن روشن شدن انحراف اندیشه افراطی و فساد آن است و ما از این طریق می توانیم جوانان و جامعه خود را در برابر این افکار بیمه کنیم.

در این مراسم دکتر شاروبیم فرماندار دهقلیه نیز ضمن تاکید بر پیام محبت و صلح و برادری در اسلام گفت: دین اسلام کشتن انسان ها را حرام م یداند و علاوه بر این تمام ادیان آسمانی نیز پیروان خود را به صلح و همزیستی فرا می خوانند.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی