*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
کد خبر: 468851 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۹ | سرویس: بین الملل 127
مفتی مصر:
لازمه اصلاح گفتمان دینی، کشف انحراف اندیشه افراطی است
حوزه/ شیخ شوقی علام تاکید کرد: مسئله اصلاح گفتمان دینی مسئله ای است که لازمه آن روشن شدن انحراف اندیشه افراطی و فساد آن است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه شیخ شوقی علام مفتی مصر در همایشی با عنوان نقش الازهر در مبارزه با اندیشه افراطی گفت: گروه های تروریستی تلاش می کنند اندیشه افراطی و انحرافی و مسموم خود را در میان دانشجویان و جوانان منتشر کنند و آنها را گمراه کرده و به سوی خود جذب کنند و برگزاری چنین همایش هایی برای مبارزه با این جریان ها قابل تقدیر است.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش، مبارزه با افراط گرایان دینی است که از دایره دستورات اسلام خارج شده اند و مصر برای مبارزه با اندیشه آنها تلاش زیادی کرده است.

مفتی مصر تاکید کرد: مسئله اصلاح گفتمان دینی مسئله ای است که لازمه آن روشن شدن انحراف اندیشه افراطی و فساد آن است و ما از این طریق می توانیم جوانان و جامعه خود را در برابر این افکار بیمه کنیم.

در این مراسم دکتر شاروبیم فرماندار دهقلیه نیز ضمن تاکید بر پیام محبت و صلح و برادری در اسلام گفت: دین اسلام کشتن انسان ها را حرام م یداند و علاوه بر این تمام ادیان آسمانی نیز پیروان خود را به صلح و همزیستی فرا می خوانند.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی