*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
کد خبر: 471920 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱:۱۰ | سرویس: استان‌ها 45
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
وحدت میان حوزه و دانشگاه جنبه عملیاتی به خود بگیرد
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که وحدت میان حوزه و دانشگاه باید جنبه عملیاتی به خود بگیرد و ازحالت شعاری خارج شود، گفت: تعامل و ارتباط نزدیک این دو مرکز علمی باید دائمی و در طول سال باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران، حجت الاسلام لطیف صادقی، معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران امروز در جلسه هماهنگی برنامه های وحدت و حوزه و دانشگاه، نامگذاری روزیی به عنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه را نشان دهنده دور اندیشی و تدبیر امام خمینی(ره) دانست.

وی با بیان این که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی همواره بر ضرورت وحدت و همبستگی میان حوزه و دانشگاه تأکید داشتند، افزود: تعامل و ارتباط سازنده این دو مرکز علمی کشور موجب رشد و تعالی کشور در عرصه های مختلف خواهد شد.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که دشمن همواره به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه میان این دو مرکز علمی و دینی مهم کشور بوده است، خاطرنشان کرد: امام راحل با نامگذاری روزی به عنوان وحدت حوزه و دانشگاه بسترهای لازم را برای وحدت میان این دو مرکز علمی فراهم کردند.

حجت الاسلام صادقی با بیان این که ایجاد تفرقه و اختلاف میان حوزویان و دانشگاهیان همواره جزء راهبردهای اصلی دشمن برای تضعیف انقلاب اسلامی بوده است، گفت: این تلاش ها امروز و در آستانه دهه چهارم انقلاب نیز از سوی دشمن دنبال می شود.

معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که وحدت میان حوزه و دانشگاه باید جنبه عملیاتی به خود بگیرد و از حالت شعاری خارج شود، افزود: تعامل و ارتباط نزدیک این دو مرکز علمی باید دائمی و در طول سال باشد.

استاد حوزه علمیه مازندران، حوزه و دانشگاه را دو بال پیشرفت و توسعه کشور در عرصه های مختلف دانست و خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رسیدن به قله های پیشرفت نیازمند همراهی و همکاری سازنده میان حوزه و دانشگاه است.

حجت الاسلام صادقی با بیان این که وحدت و همبستگی میان حوزه و  دانشگاه آثار و برکات ارزشمندی برای انقلاب و نظام اسلامی در پی خواهد داشت، بیان داشت: باید برنامه ریزی و هدفگذاری مشخص روزنه های تفرقه و اختلاف میان این دو نهاد مهم علمی کشور را ببندیم.

معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه و دانشگاه مهم ترین پشتوانه نظام در عرصه های مختلف هستند، خاطرنشان کرد: تفرقه و اختلاف میان این دو نهاد علمی آسیب های بسیاری متوجه انقلاب و نظام اسلامی خواهد کرد.

 

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی