*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
کد خبر: 474640 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۳ | سرویس: بین الملل 129

عربستان آتش بس یمن را زیر پا گذاشت
حوزه/ متجاوزان و مزدوران سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته تعدادی از استان های یمن را بمباران کرده و خسارت های مادی به اموال عمومی و خصوصی وارد و توافق آتش بس در حدیده را زیر پا گذاشتند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، متجاوزان و مزدوران سعودی طی 24 ساعت گذشته تعدادی از استان های یمن را بمباران کرده و خسارت های مادی به اموال عمومی و خصوصی وارد و توافق آتش بس در حدیده را زیر پا گذاشتند.

جنگنده های سعودی در استان صعده 10 بار مناطق مختلف شهرستان کتاف و دو بار منطقه بحره در شهرستان باقم را بمباران کردند.

همچنین دو بار خودرو های شهروندان را در بزرگراه شهرستان باقم و چهار بار کشتزار های مردم و دو بار منطقه القهر را در همان شهرستان بمباران کردند.

خانه ها و اموال شهروندان یمنی در شهرستان باقم هدف بمباران موشک و توپخانه متجاوزان قرار گرفت.

در استان الحدیده، مزدوران سعودی روستایی را مورد هدف اسلحه سنگین قرار دادند که منجر به آتش سوزی خانه ها شد. همچنین با تیربار شمال شرق  منطقه الدریهمی را هدف قرار دادند.

متجاوزان با توپخانه و تیر بار جنوب منطقه التحیتا و روستای الشرف را هدف موشک و تیر قرار داده و کشتزار های مردم را بمباران کردند.

همچنین مزدوران متجاوز، فرودگاه الحدیده را هدف قرار داده و با توپخانه خیابان صنعا و شهرستان الحالی را بمباران کردند.

و هواپیمایی جاسوسی دشمن در آسمان منطقه التحیتا، الدریهمی و شهرستان الحالی چرخید.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی