*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
کد خبر: 475353 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۹ | سرویس: بین الملل 126

عضو ارشد جنبش امل لبنان: هرگز اهانت به امام موسی صدر را نخواهیم پذیرفت
حوزه/ شیخ حسن المصری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش امل طی سخنانی گفت: ما هرگز اهانت به امام موسی صدر از سوی رئیس جمهور یا هر شخص دیگری را نخواهیم پذیرفت و قبول نخواهیم کرد که یک هیئت از لیبی به لبنان بیاید.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ حسن المصری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش امل طی سخنانی، گفت: ما هرگز اهانت به مسئله امام موسی صدر چه از سوی رئیس جمهور یا هر شخص دیگری را نخواهیم پذیرفت و قبول نخواهیم کرد که یک هیئت از لیبی به لبنان بیاید مگر اینکه قبلش امام موسی صدر بیاید. ما نه دولت می خواهیم و نه اعتصاب به خاطر معیشت، ما به دنبال زندگی با کرامت هستیم.

وی تصریح کرد: مسئله، مسئله نبیه بری نیست، بلکه بزرگتر از آن است و آن امام موسی صدر است که بر هر رئیس جمهور، رئیس مجلس و نخست وزیری ارجحیت دارد،‌ زیرا اگر امام موسی صدر نبود، اسمی از لبنان به جا نمی ماند.

شیخ المصری تصریح کرد: من قسم می خورم که مشکل مسئله مسلمان و مسیحی نیست، بلکه مسئله اسکان فلسطینی ها و بیرون راندن مسیحیان است و برنامه این بود که مسیحیان به کانادا و شیعیان به عراق منتقل شوند و لبنان کشور فلسطینی ها شود، امّا وجود امام موسی صدر و دوستان وی مانع این امر شد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی