*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
کد خبر: 479289 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵ | سرویس: بین الملل 128
با صدور بیانیه های جداگانه؛
ملت و احزاب بحرین از آیت الله قاسم حمایت کردند
حوزه/ مردم مناطق مختلف بحرین و احزاب بعد از صدور بیانیه آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، هر کدام با صدور بیانیه ای از آیت الله عیسی قاسم حمایت کرده و بر برپایی سالگرد انقلاب و تداوم راه تاکید کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، مردم مناطق مختلف بحرین و احزاب بعد از صدور بیانیه ای آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین، هر کدام با صدور بیانیه ای از آیت الله عیسی قاسم حمایت کرده و بر برپایی سالگرد انقلاب و تداوم راه تاکید کردند.

اهالی دراز: راهی که به رهبری شما پیش گرفتیم پایانش پیروزی است

اهالی دراز بحرین با صدور بیانیه ای به آیت الله عیسی قاسم درود فرستاد و گفتند: ما اطمینان داریم راهی که به رهبری شما وارد آن شدیم در نهایت به پیروزی منتهی می شود.

ما همانطور که به ما آموختید خواری و ذلت را نمی پذیریم و ملت ما هیچ چیز را بر دین، عزت، کرامت و آزادی خود مقدم نمی دارد و آمادگی خود را برای تلاش در راه انقلاب اعلام می کند.

اهالی الدیر: ما با شهدا همپیمان هستیم و از شما حمایت می کنیم

ما در پای منبر شما تربیت یافتیم و در جانفشانی و فداکاری در راه خدا را آموختیم و تا آخر این راه با تو خواهیم بود.

اهالی سار: برای حرکت در این راه دشوار با تو همپیمان هستیم

اهالی سار در بیانیه خود به آیت الله عیسی قاسم درود فرستاده و گفتند: برای حرکت در این راه دشوار و راه عزّت کرامت و دفاع از دین و هویت با تو هم پیمان می شویم.

اهالی منطقه القدم: تا رسیدن به بحرین عزتمند با آیت الله قاسم خواهیم بود

ما به عنوان واجب دینی و مسئولیت ملّی با آیت الله عیسی قاسم همراه هستیم تا عزّتمند و با کرامت بمانیم و از او درس صبر و جانفشانی در راه کشور می گیریم.

اهالی دمستان: آیت الله قاسم به آینده ای بزرگ بشارت داد

ما تاکید می کنیم که هویت ایمانی و تاریخ پر افتخار ما خواری، ذّلت و ظلم را نمی پذیرد.

اهالی المرخ: با آیت الله قاسم تا رسیدن به خواسته ها تجدید پیمان می کنیم

اهالی المرخ بیانیه آیت الله عیسی قاسم را تاکید کرده و گفتند: ما با آیت الله قاسم تا رسیدن به خواسته های عادلانه ملت تجدید پیمان می کرده و آمادگی خود را برای برپایی سالگرد انقلاب بحرین اعلام می کنیم.

اهالی سنابس: در راه آیت الله عیسی قاسم حرکت می کنیم

این حق بحرینی هاست که به فقیهی همچون آیت الله قاسم افتخار کنند. آیت الله قاسم در اسلام و ایمان ذوب شد و به ما درس صبر و پایداری در تمامی موقعیت ها را آموخت.

اهالی المعامیر: نه تسلیم می شویم و نه عقب نشینی می کنیم

اهالی المعامیر در بیانیه خود گفت: آیت الله عیسی قاسم در بیانیه خود بر درستی راه ما در راه رسیدن به آزادی و کرامت تاکید کرد.

ما همانند آیت الله قاسم تاکید می کنیم که نه تسلیم می شویم و نه عقب نشینی می کنیم و تمام آنچه داریم در راه دین، آزادی و کرامت می دهیم.

اهالی بوری: به همراه آیت الله قاسم آینده بحرین را خواهیم ساخت

اهالی بوری در بیانیه خود گفتند: آیت الله قاسم با بیانیه خود شعله غیرت، حماسه و انقلابی گری را بر افروخت. شایسته است که آینده بزرگ را با حضور میدانی و مقابله با فاسدین بسازیم.

به همین ترتیب مناطق دیگر بحرین از جمله اهالی البرهامه، العکر، الدیه، جدحفص، عالی، ابوصیبع و الشاخوره، کرباباد، البلاد القدیم، المنامه، النعیم، حمد، باربار، ابو قوة، شهرکان، الجفیر، دار کلیب، المالکیه و فراکسیون معارض بحرینی در لندن، جریان وفاء اسلامی بحرین، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه و جنبش حق هر کدام به صورت جداگانه بیانیه ای را در حمایت از آیت الله عیسی قاسم، بر پایی سالگرد انقلاب بحرین و تداوم راه انقلاب تا رسیدن به خواسته های عادلانه تاکید کردند.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی