*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
کد خبر: 480841 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹ | سرویس: بین الملل 128
علمای بحرین:
ملت بحرین گرد محور آیت الله عیسی قاسم متمسک شوند
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بحرین و ملت آن وارد سال جدید انقلاب و حرکت مستمر می شود که  از 14 فوریه سال 2011 میلادی علیه حکومت ظالم و مستبد بحرین آغاز کرده است و در این طول این سال ها شاهد نهضت ها و انتفاضه های پی در پی علیه ظلم و ستم بوده و این ملت را به ملتی عزتمند تبدیل کرده است.

این ملت مسلمان و مؤمن جان و مال خود گذشت و در زندان، شکنجه، تبعید و سختی ها را با ایمان و اعتقاد به این این ها عبادت هستند، تحمل کرده است.

این افتخار برای ملت ما کافی است که راه عزّت و کرامت را برگزیده و با حرکت در راه خداوند دین او را یاری رسانده است. این راه با سعادت دنیا و آخرت، ترقی و پیشرفت کشور همراه است، لذا ملت ما از حرکت در این راه و تداوم آن خسته نمی شود.

ما در آغاز هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بر موارد زیر تاکید می کنیم:

1- میادین و خیابان ها نیازمند برپایی فعالیت ها و راهپیمایی های مسالمت آمیز در مناطق مختلف است. ما از جوانان غیرتمند می خواهیم که در این راه پیش قدم شده و راهپیمایی مسالمت آمیزی را سازماندهی کنند؛ چرا که مسالمت آمیز بودن آن ضامن بقای انقلاب و تداوم آن خواهد بود.

2- همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.

4- ما از بیانیه آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب حمایت کرده و از آن پیروی می کنیم.

علمای بحرین

16 فوریه 2019 م

27 بهمن 1397

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی