*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
کد خبر: 489336 | تاریخ مخابره :۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۳:۵۷ | سرویس: بین الملل 126
رئیس اتحادیه علمای مقاومت:
در کشتار قانا خون کودکان و انسان های بی گناه بر تجهیزات نظامی رژیم اسرائیل پیروز شد
حوزه/ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت طی سخنانی گفت: بدون شک کشتار قانا یکی از مهم ترین حوادثی است که در لبنان برای ما اتفاق افتاد و رژیم اسرائیل می خواست از طریق بمباران کودکان و زنان، لبنانی ها و مقاومت را وادار به تسلیم کند، امّا کاملاً نتیجه عکس داد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت طی سخنانی گفت: بدون شک کشتار قانا یکی از مهم ترین حوادثی است که در لبنان برای ما اتفاق افتاد و رژیم اسرائیل می خواست از طریق بمباران کودکان و زنان، لبنانی ها و مقاومت را وادار به تسلیم کند، امّا کاملاً نتیجه عکس داد.

وی تاکید کرد: این کشتار جامعه غربی حامی صهیونیست ها  را متحیر کرد و آنان به دشمن صهیونیستی فشار آوردند که جنگ را متوقف کند.

شیخ حمود افزود: در کشتار قانا خون کودکان و  انسان های بی گناه بر تجهیزات نظامی رژیم اسرائیل پیروز شد و این چیزی است که ما از نسل های آینده می خواهید بخوانند و بدانند.

رئیس اتحادیه علمای مقاومت در بخش دیگر سخنان به مناسبت "عید پاک" اشاره کرد: به اعتقاد مسملانان حضرت عیسی مسیح(ع) به صلیب کشیده نشده است، بلکه قبل از اینکه سربازان تزار به مشابه آن حضرت دست یابند، به آسمان عروج کرد.

وی افزود: اختلاف با هم وطنمان در اعتقادات انگیزه ای برای تحکیم زندگی مشترک و حامی عدالت و مساوات تحت سلطه قانون و کنار زدن تمامی انواع ظلم است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی