*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
کد خبر: 492548 | تاریخ مخابره :۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۴۳ | سرویس: بین الملل 126
روحانی شیعه لبنانی:
باید یک گفتگوی اسلامی عربی برای رهایی منطقه از آشوب سیاسی ایجاد شود
حوزه/ سید علی فضل الله با اشاره به اینکه اوضاع منطقه علی رغم پیچیدگی ها و نگرانی ها و آشوب ها نسبت به جنگ قریب الوقوع هشدار نمی دهد، گفت: باید یک گفتگوی اسلامی عربی برای رهایی منطقه از آشوب سیاسی ایجاد شود.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، هیئتی از روزنامه "اللواء" با سید علی فضل الله از روحانیون شیعه لبنان دیدار و تاکید کردند: مفاهیم و مقاصد ماه رمضان موجب وحدت میان مردم مسلمان و غیر مسلمان لبنانی می شود.

سید فضل الله در این دیدار بر اهمیت روزه در ابعاد معنوی، انسانی و سیاسی  تاکید کرد و گفت: روزه موجب همبستگی میان مردم در سایه شرایط سخت می شود.

وی با اشاره به اینکه اوضاع منطقه علی رغم پیچیدگی ها و نگرانی ها و آشوب ها نسبت به جنگ قریب الوقوع هشدار نمی دهد، گفت: باید یک گفتگوی اسلامی عربی برای رهایی منطقه از آشوب سیاسی ایجاد شود.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی