*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
کد خبر: 498992 | تاریخ مخابره :۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۷:۳۸ | سرویس: بین الملل 126
روحانی اهل سنت لبنان:
پیروزی جنگ ۳۳ روزه، مدال افتخاری بر گردن لبنانی ها، اعراب و مسلمانان است
حوزه/ شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه را به لبنانی ها و تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و آن را پیروزی تمامی لبنانی ها، اعراب و مسلمانان دانست.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان سالگرد پیروزی جنگ 33 روزه را به لبنانی ها و تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و آن را پیروزی تمامی لبنانی ها، اعراب و مسلمانان دانست.

وی افزود: پیروزی های مقاومت بعد از شکست های پی در پی و فاجعه ها و مصیبت ها حاصل شد تا اینکه روزی آمد که سید مقاومت سید حسن نصر الله گفت:«زمان شکست ها گذشت و زمان پیروزی ها رسید».

شیخ عبد الرزاق تصریح کرد: ملت لبنان باید افتخار کنند که در کشور زندگی می کنند که در آن مقاومت است و دشمن برخلاف میلش زیر ضربات مقاومت عقب نشینی کرد و در آن روز دروغ و اسطوره ارتش شکست ناپذیر اسرائیل به پایان رسید.

وی اشاره کرد: صهیونسیت ها و پیشینیان آن از شکست دادن مقاومت ناتوان ماندند و به سراغ طرح تروریستی رفتند، امّا حقیقت این است که مقاومت به یاری خداوند بر تمامی طرح های صهیونیستی آمریکایی پیروز می شود.

روحانی اهل سنت لبنان تاکید کرد: پیروزی جنگ 33 روزه، مدال افتخاری بر گردن لبنانی ها، اعراب و مسلمانان است و معادله ارتش، ملت و مقاومت یک معادله ملّی است که باید در قانون اساسی بیاید.

شیخ عبد الرزاق بیان داشت: تحریم های اخیر آمریکا علیه نمایندگان پارلمان لبنان تجاوز آشکار علیه پارلمان و ملت لبنان است و نشانگر شکست آمریکا و پیروزی لبنان است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی