*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸  -  ۱۸:۲۵
کنفرانس "نقش وقف در آموزش و پرورش" در لبنان برگزار می‌شود حوزه/ اولین کنفرانس علوم انسانی با عنوان "نقش وقف در آموزش و پرورش" در تاریخ ۳۱ مرداد توسط جمعیت علوم و تحقیقات لبنان برگزار می‌شود.
کنفرانس "نقش وقف در آموزش و پرورش" در لبنان برگزار می‌شود حوزه/ اولین کنفرانس علوم انسانی با عنوان "نقش وقف در آموزش و پرورش" در تاریخ ۳۱ مرداد توسط جمعیت علوم و تحقیقات لبنان برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۸:۲۵
سخنگوی شورای علمای فلسطین: اظهارات سید حسن نصرالله بیانگر حمایت از مسئله فلسطین و دفاع از آن است حوزه/ شیخ محمد الموعد سخنگوی رسمی شورای علمای فلسطین از سخنان سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص آزادی فلسطین و قدس و نابودی دشمن صهیونیستی و خواندن نماز در مسجد الاقصی قدردانی کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۸:۰۲
تفسیر اندیشمند مراکشی از نماز خواندن نصرالله در قدس حوزه/ ادریس هانی نوشت: خیلی ها حدس می زدند که او(سید نصرالله) به زودی در قدس نماز می خواند، اما آنها باید بدانند که نماز خواندن در قدس یک تفریح نیست، بلکه به معنای سرنگون ساختن یک توطئه امپریالیستی بزرگ است.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۹:۱۰
حزب الله: تحریم های آمریکا مدال افتخار ماست و هیچ تأثیری بر مقاومت ندارد حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسمی گفت: جنگ ۳۳ روزه به معادله بازدارنده میان لبنان و دشمن صهیونیستی منتهی شد و لبنان ۱۳ سال است که در امنیت، آرامش و استقرار به سر می برد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۲۲:۰۵
عضو ارشد حزب الله: این مایه افتخار مقاومت است که در جنگ ۳۳ روزه از وطن، حاکمیت و کرامت حمایت کرد حوزه/ شیخ نبیل قاووق اشاره کرد: این مایه افتخار مقاومت است که در جنگ ۳۳ روزه از وطن، حاکمیت و کرامت حمایت کرد و دشمن را شکست داد و یک پیروزی راهبردی به اعراب تقدیم کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۹:۵۰
معاون دبیرکل حزب الله لبنان: تحریم ها و فشارها بر اراده ما می‌افزاید/ ملت‌های منطقه مدیون حمایت ایران هستند حوزه/ معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: اگر ایران و حمایت های آن نبود، مقاومت در لبنان پیروز نمی شد، ثبات در فلسطین برقرار نمی شد، سوریه در مقابله با طرح تروریستی پیروز نمی شد، عراق آزاد نمی شد و یمنی ها پایداری نمی کردند.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۸:۴۴
روحانی اهل سنت لبنان: پیروزی جنگ ۳۳ روزه، مدال افتخاری بر گردن لبنانی ها، اعراب و مسلمانان است حوزه/ شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه را به لبنانی ها و تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و آن را پیروزی تمامی لبنانی ها، اعراب و مسلمانان دانست.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۷:۳۸
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: ایران دژ اسلام است که با آگاهی ملت و حکمت رهبری آن حفاظت می‌شود حوزه/ شیخ علی خطیب نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تاکید کرد: ایران دژی از دژهای اسلام است که با شجاعت مردان، آگاهی ملت و حکمت رهبری آن حفاظت می‌شود و به یاری خداوند پیروز است.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان: تهدیدها و تحریم‌ها هرگز مقاومت را از ادامه راه باز نخواهد داشت حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه به جنگ ۳۳ روزه اشاره کرده و گفتند: لبنان در سال ۲۰۰۶ میلادی شاهد بدترین تجاوز از سوی رژیم صهیونیستی بود که با جهاد، مقاومت، بصیرت و صبر و ثبات و با تمسک به معادله ارتش، ملت و مقاومت به شکست انجامید.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۴۴
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء تشریح کرد: ماجرای پیام رهبر انقلاب به سیدحسن نصرالله در جنگ ۳۳ روزه حوزه/ شیخ اکرم الکعبی در سالگرد جنگ ۳۳ روزه، به بیان خاطره‌ای از ملاقات خود با دبیرکل حزب‌الله لبنان پرداخت.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۰۰
خطبای جمعه لبنان: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه گفتند: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران محکوم به شکست است و ایران هرگز تسلیم نخواهد شد و به راه خود در حمایت از مقاومت و ملت فلسطین ادامه می دهد.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۵:۵۹
هیئت فلسطینی در دیدار آیت الله قبلان: مردم فلسطین در مقابله با معامله قرن متحد هستند حوزه/ هیئتی فلسطینی متشکل از عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، اشرف دبور سفیر فلسطین و فتحی ابو العردات مسئول جنبش فتح در لبنان با آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۲:۰۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: سفر وزیر خارجه رژیم اسرائیل به امارات برای تحریک علیه ایران بود حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای سفر "یسرائیل کاتس" وزیر امور خارجه دشمن صهیونیستی به ابوظبی پایتخت امارات را محکوم کرد و گامی در جهت عادی سازی روابط میان رژیم اسرائیل و برخی از کشور های حاشیه خلیج فارس دانست.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۱:۴۰
در نشست علمایی لبنان تاکید شد: امت اسلامی برای مقابله با توطئه های جدید دشمنان آماده باشد حوزه/ علمای برای مخالفت با معامله قرن و تحت عنوان "نباید در برابر یک وجب از سرزمین فلسطین کوتاهی کرد" نشستی در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
تصاویر و اسناد دال بر اصالت سرزمین فلسطین حوزه/ اشغالگران صهیونیست و حامیان غربی و عربی آنها این روزها در حالی ادعای اصالت یهودیان را در سرزمین های اشغالی فلسطین مطرح می کنند که تاریخ و اسناد بین المللی گواه اصالت سرزمین فلسطین است.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۰۳
پیام مفتی قدس به کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری حوزه/ شیخ عکرمه صبری در پیامی ویدئوی به کنفرانس حقوق بشر آمریکایی ضمن تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان آن خواستار تلاش جهانی برای حفظ کرامت و امنیت تمان انسان ها به ویژه مردم فلسطین شد.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵:۵۳
عضو ارشد حزب الله لبنان: موضع یکپارچه ملت فلسطین راه را بر فروش آن بست حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله اشاره کرد: موضع شجاعانه و یکپارچه ملت فلسطین علیه کنفرانس منامه راه را برای فروش فلسطین و توجیه معامله قرن بست.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۲۰:۵۵
عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نظر ملت های مسلمان رژیمی غاصب و تروریست است حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: هدف از کنفرانس منامه زمینه سازی برای اجرای معامله قرن و تقویت و تحکیم سیاست عادی سازی روابط کشور های عربی به ویژه حاشیه خلیج فارس با اسرائیل است.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۹:۰۸
خطبای جمعه لبنان: معامله قرن از نظر شرعی و قانونی باطل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته کنفرانس منامه را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: مسئله فلسطین یک مسئله ایمانی و عنوان مبارزه حق علیه باطل است و معامله قرن از نظر شرعی و قانونی باطل و غیر اخلاقی است و با تمامی ارزش های دینی و انسانی در تعارض می باشد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۱:۵۳
تجمع علمای مسلمان لبنان: تحریم امام خامنه ای اهانت به تمامی مسلمانان است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: در پی هجمه های هدفمند آمریکا برای تحمیل معامله قرن علیه ملت ها از طریق به تسلیم در آوردن حکام عرب، فریاد ملت ها به ویژه در کشور هایی که مجری دیکته های آمریکاست در مقابل این هجمه بلند شد.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۲۳:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس