*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸  -  ۱۱:۲۲
خطبای جمعه لبنان: بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به او بود حوزه/ خطبای جمعه هفته در خطبه های نماز جمعه لبنان تاکید کردند: بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به ترامپ و دولت او بود و این درس حاکمیت، استقلال و عزّت است که همه کشورها باید در مقابله با آمریکا به آن اقتدا کنند.
عضو ارشد حزب الله: مخالفت امام خامنه ای با پیام ترامپ نشانگر قدرت و عظمت ایران است حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسمی گفت: ایران کشوری قدرتمند و مقتدر است و با آمریکا از موضع قدرت تعامل می کند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۴
رئیس نشست فکر عاملی لبنان: هدف از معامله قرن به رسمیت شناختن اسرائیل و حذف مسئله فلسطین است حوزه/ سید علی عبد اللطیف فضل الله رئیس نشست فکر عاملی طی سخنانی به مقابله با طرح معامله قرن که هدف از آن به رسمیت شناختن اشغالگران صهیونیستی دعوت کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۷:۲۹
تجمع علمای مسلمان لبنان: اسرائیل در هجوم به نفتکش های عمانی نقش داشته است حوزه/ تجمع علمای مسلمان در نشست هفتگی خود گفت: رژیم صهیونیستی در حمله به نفتکش های عمان که همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران صورت گرفت، دست داشت و هدفش از این کار تحریک به جنگ علیه ایران بود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۲۹
عضو ارشد حزب الله: مقاومت معامله قرن را به "سیلی قرن" بر صورت آمریکا تبدیل خواهد کرد حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسم در بنت جبیل گفت: مقابله با آمریکا و هم پیمانانش در منطقه آسان نیست، به ویژه که آمریکا از تمامی امکانات و مزدوران خود برای ساکت کردن صدای مقاومت استفاده می‌کند.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۲۸
مفتی جعفری لبنان: ایران کشوری قدرتمند است و هرگز تسلیم نخواهد شد حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری لبنان گفت: برخی برای جنگ علیه ایران هزینه کرده و تحریک می کنند، امّا این مسئله را نادیده می گیرند که ایران کشور قدرتمندی است که هرگز تسلیم نخواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۳:۳۳
خطبای جمعه لبنان: بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به او بود حوزه/ خطبای جمعه هفته در خطبه های نماز جمعه لبنان تاکید کردند: بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به ترامپ و دولت او بود و این درس حاکمیت، استقلال و عزّت است که همه کشورها باید در مقابله با آمریکا به آن اقتدا کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۱:۲۲
شعارنویسی شهرک نشینان بر دیوار مسجد و منازل فلسطینیان در کرانه باختری حوزه/ اسرائیلی ها روز پنج شنبه از شعارنویسی دیواری بر مسجدی در روستای عینابوس در کرانه باختری خبردادند. به یک درمانگاه و منزل مسکونی نیز حمله شد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۲:۵۵
عضو ارشد حزب الله: اگر توانستیم معامله قرن را با شکست مواجه کنیم، به پیروزی کامل رسیده ایم حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان مراسم یادبودی برای امام خمینی در منطقه "حاره حریک" لبنان با حضور علمای دینی و شخصیت های مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۲:۱۷
جنبش فتح: کنفرانس منامه تلاشی آمریکایی برای بازگشایی راه عادی سازی روابط با اسرائیل است حوزه/ ماجد الفتیانی عضو جنبش فتح فلسطین گفت: کنفرانس اقتصادی منامه تلاشی آمریکایی برای یافتن جایگزینی برای نظام سیاسی فلسطین و بازگشایی راه برای عادی سازی روابط با اسرائیل است.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۲۰:۵۵
جنبش حماس مشارکت کشورهای عربی در کنفرانس منامه را محکوم کرد حوزه/ جنبش حماس مشارکت برخی از کشورهای عربی در کنفرانس اقتصادی منامه را که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن در بحرین برگزار می شود، محکوم کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۲۰:۰۵
علمای لبنان تاکید کردند: تروریسم ساخته و پرداخته آمریکا و اسرائیل است حوزه/ نشستی با حضور علمای دینی از جنبش توحید اسلامی، شورای علمای فلسطین، جنبش انصارالله، کمیته سنی یاری مقاومت، جمعیت نور الیقین، هیئت اسلامی فلسطین و جنبش امت تحت عنوان "تروریسم ساخته آمریکا و اسرائیل است" در بیروت برگزار و در خصوص اوضاع عمومی و تحولات منطقه بحث و گفتگو شد.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۹:۰۲
وزیر اقتصاد فلسطین: کنفرانس منامه شکست خواهد خورد و فلسطین در آن مشارکت ندارد حوزه/ عسیلی تاکید کرد: کنفرانس منامه حتی اگر برگزار شود موفقیتی نخواهد داشت و فاقد مشروعیت است و البته موضع رهبران فلسطینی نیز در مخالفت با آن روشن است و آن را توطئه ای علیه ملت فلسطین می‌دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۱۸
مفتی جعفری لبنان: نشست های اسلامی و عربی و امثال آن باید به قدس برگردند حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز لبنان گفت: خداوند متعال از ما می خواهد با تمام وجود در راه خدا تلاش کنیم و با استبداد و مستکبران مخالفت کنیم.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۳:۵۸
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: ایران در یاری مسائل اعراب و مسلمانان از هیچ کمکی دریغ نکرده است حوزه/ شیخ علی خطیب نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان به مناسبت روز جهانی قدس به روح امام خمینی که خواست مسئله فلسطین در اذهان نسل ها زنده بماند، درود فرستاد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۳:۵۸
خطبای جمعه لبنان: هر کس که می خواهد مسلمان حقیقی باشد باید قدس را یاری کند حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه نماز جمعه این هفته تاکید کردند: امروز بیشتر از هر وقت دیگر ملت ها و دولت های عربی و مسلمان باید با تمام امکانات به قدس و فلسطین تمسک جویند و با معامله قرن مخالفت قاطع داشته باشند.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۲:۱۷
نماینده پارلمان لبنان: قدس مسئله ای است که با گذشت زمان پایان نمی یابد حوزه/ حسین الحاج حسن گفت: روز جهانی قدس امسال به خاطر همزمانی با چالش خطرناک معامله قرن از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۸:۰۹
بزرگداشت روز جهانی قدس در نوار غزه برگزار شد حوزه/ همزمان با روز جهانی قدس، مردم غزه شب گذشته برای بزرگداشت این روز همایشی با حضور توده های مردم و شخصیت های برجسته مقاومت اسلامی برگزار کردند.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۷:۰۸
روحانی شیعه لبنان: ملت های عربی و اسلامی باید برای مقابله با معامله قرن وارد عمل شوند حوزه/ شیخ صادق نابلسی روحانی شیعه لبنان در دیدار با شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: برخی از کشورهای عربی که در مسیر معامله قرن هستند، برای حذف مسئله فلسطین تلاش می کنند و شعار هایی که بیان می کنند چیزی جز دروغ و گمراه کردن نیست.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۶:۴۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: راه قدس با شهادت آغاز شد و به پیروزی منتهی می‌شود حوزه/ رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان، علمای مسلمان و مسیحی را به عمل به وظیفه دینی، انسانی و اخلاقی در نجات فلسطین و یاری ملت آن دعوت کرد و از آنان خواست محور سخنرانی های خود را فلسطین قرار دهند.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۵:۵۵
روحانی اهل سنت لبنان: روز جهانی قدس مناسبتی برای وحدت است حوزه/ شیخ حسام العیلانی امام جمامت مسجد الغفران در صیدای لبنان با بیان اینکه روز جهانی قدس مناسبتی برای وحدت است، بر اهمیت وحدت اسلامی در مقابله با دشمن اسرائیلی که سرزمین و مقدسات ما را اشغال کرده، تاکید کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۴:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس