*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷  -  ۱۳:۴۵
خطبای جمعه لبنان: مذاکرات سوئد باید به توقف جنگ یمن منتهی شود/ مقاومت حامی لبنان است حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: امیدواریم مذاکره سوئد منجر به توقف فوری این جنگ ویرانگر شود که ملت یمن را نابود و آنان را گرفتار بیماری، گرسنگی و کشتار کرد.
صهیونیست ها در یورش وحشیانه، شعارهایی برای تخریب مسجدالاقصی سر دادند حوزه/ در یورش شبانه و خشم آلود صهیونیست ها در بیت المقدس، تظاهرکنندگان در حرکتی تهاجمی خواستار تخریب قبله نخست مسلمانان و ساختن معبد یهودی به جای آن شدند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۱۲
برای چندمین بار: صهیونیست ها با هدایت وزیر کشاورزی اسرائیل به حریم مسجدالاقصی یورش بردند + فیلم حوزه/ یوری آریل وزیر کشاورزی رژیم صهیونیستی سردسته شهرک نشینان صهیونیستی بود که به حریم مسجدالاقصی در بیت المقدس اشغالی یورش بردند.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۴
دبیرکل جنبش امت لبنان: مقاومت "معامله قرن" را با شکست مواجه کرد حوزه/ شیخ عبدالله جبری طی سخنانی گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس، نوعی به بازی گرفتن احساسات اعراب و مسلمانان بود که دشمنان گمان کردند با این اقدام می توانند "معامله قرن" را اجرا کنند و به دنبال آن بارزترین حقوق ملی فلسطینی ها چه در خصوص قدس و چه پرونده آوارگان را حذف کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۳۴
خطبای جمعه لبنان: مذاکرات سوئد باید به توقف جنگ یمن منتهی شود/ مقاومت حامی لبنان است حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: امیدواریم مذاکره سوئد منجر به توقف فوری این جنگ ویرانگر شود که ملت یمن را نابود و آنان را گرفتار بیماری، گرسنگی و کشتار کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۴۵
عضو کنست اسرائیل با همراهی ده ها صهیونیست به مسجدالاقصی یورش بردند حوزه/ یهودا گلیک عضو ارتدوکس افراطی کنست رژیم صهیونیستی با همراهی ده ها یهودی و با مشایعت نظامیان سرتاپا مسلح امروز برای تعطیلات هانیکا به مسجدالاقصی یورش بردند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۳۰
دبیرکل جنبش توحید لبنان در گفت‌وگو با حوزه: حزب الله لبنان ثابت کرد اسرائیل دارای نقش عنکبوتی است/ ضرورت توجه مسلمانان به دشمنی واحد با اسراییل حوزه/ شیخ بلال سعید شعبان گفت: درگیری مسلمانان در کشورهای مختلف سوریه، لیبی، عراق و یمن باید به سمت جنگ و درگیری به سمت دشمن واحد یعنی رژیم صهیونیستی غاصب کشیده شود.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۱:۴۷
جبهه عمل اسلامی لبنان: همه اعراب و مسلمانان باید در جنگ با رژیم اسرائیل شرکت کنند حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین بر حقّ این ملت پایدار و مبارز در آزادسازی سرزمین خود، تعیین سرنوشت و بازپس­‌گیری حقوق و مقدسات غصب شده تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۵۹
خطبای جمعه لبنان: ایران دشمن عربستان نیست/ عادی سازی روابط با اسرائیل لکه ننگی در تاریخ عرب است حوزه/ خطبای جمعه جمعه لبنان این هفته به مسئله عادی سازی روابط با اسرائیل اشاره کردند و گفتند: عادی سازی روابط کشور های حاشیه خلیج فارس با اسرائیل، خیانت به مسئله فلسطین و تهدیدی برای کل منطقه است.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۴۳
خالد قدومی در گفتگو با حوزه: «معامله قرن» ذوب هویت منطقه است حوزه/ خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران گفت: معامله قرن، اعدام و ذوب هویت منطقه است و بسیار خطرناک است و همچنان ضد این حملات و هجوم ها که از جمله آن معامله قرن است می ایستیم.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۳:۲۸
عضو شورای مرکزی حزب الله: تنها ایران به مسئله فلسطین اولویت می دهد/ اراده الهی بر این است که ایران، کیان اسلام باشد حوزه/ شیخ حسن بغدادی طی سخنانی در کنفرانس وحدت اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی گذرگاه غرب به کشور های عربی و اسلامی برای مقابله با اسلام و غارت ثروت های مسلمانان است.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۰:۰۷
عضو ارشد حماس در گفت‌وگو با حوزه: اسرائیل با توطئه "عادی سازی" به دنبال کشاندن درگیری به درون امت اسلام است حوزه/ اسامه حمدان مسئول روابط بین الملل جنبش حماس گفت: مقصود رژیم صهیونیستی از عادی سازی با کشورهای عربی، کشیدن و انتقال درگیری از عرصه آزاد سازی قدس به عرصه و میدان جنگ داخلی در امت اسلامی است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۲:۳۷
جبهه عمل اسلامی لبنان انفجار تروریستی کابل را محکوم کرد حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان انفجار تروریستی کابل در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۶
تجمع علمای مسلمان لبنان در کنفرانس وحدت اسلامی شرکت کرد حوزه/ هیئتی از تجمع علمای مسلمان لبنان به ریاست شیخ حسان عبد الله برای مشارکت در کنفرانس بین المللی وحدت که با عنوان "قدس، محور وحدت امت" از سوی مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزاری می شود، شرکت کرد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان: کشورهای جهان برای آتش بس و رفع محاصره یمن تلاش کنند/ مشکل امت ما عقب ماندگی در تمامی سطوح است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به اوضاع یمن پرداختند و گفتند: ما از کشورهای جهان می خواهیم برای آتش بس، برداشتن محاصره از ملت یمن و تعیین موعدی نزدیک برای اجرای مذاکرات تلاش کنند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۵۰
عضو ارشد حزب الله: امت اسلامی از عادی سازی روابط با اسرائیل متضرر می شود حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی سخنانی گفت: امت اسلامی با عادی سازی روابط با اسرائیل، متضرر می شود و لبنان در رأس متضررین است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۹
به مناسبت هفته وحدت داستان مسجدی که به نام امام موسی صدر ساخته شد حوزه/ خاطره‌ای که در ادامه می‌آید حاصل یکی از گفت‌و‌گوهای گروه تاریخ شفاهی مؤسسة فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در لبنان است که به همت آقای حمید قزوینی تدوین شده است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۲:۵۰
پس از ناتوانی وزیر دفاع؛ وزیر مسکن رژیم صهیونیستی جنبش حماس را تهدید کرد حوزه/ وزیر مسکن اسرائیل گفت: این کشور به زودی نوار غزه را به طور کامل برای خود می کند و نفس های یحیی سنوار به شماره افتاده و وی دوران پیری خود را نخواهد دید.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۰:۴۰
رئیس شورای اجرایی حزب الله: دشمنی ها و شایعات تاثیری بر حزب الله ندارد حوزه/ حجت الاسلام صفی الدین گفت: حزب الله تا کنون وفاداری و توانایی خود را ثابت کرده است و اکنون در تجربه سیاسی خود نیز از موج حملات و کینه توزی ها متاثر نمی شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۷:۱۹
نماینده حماس: مقاومت جنایت های رژیم اسرائیل را بی پاسخ نمی گذارد حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با "علی برکه" نماینده جنبش اسلامی فلسطین "حماس" در لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۵۰
روحانی اهل سنت لبنان: وحدت اسلامی از طریق تقویت روابط مذاهب تحکیم شود/ اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است حوزه/ شیخ صهیب حبلی از روحانیون اهل سنت لبنان به تحکیم وحدت اسلامی از طریق تقویت پیوند های ارتباطی بین مذاهب اسلامی، تلاش برای وحدت و دوری از تفرقه و معرفی چهره حقیقی اسلام اعتدالگرا شد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس