*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  -  ۱۷:۱۵
عضو ارشد حزب الله: جنگ سوریه ما را به قدس نزدیک تر کرد و بر قدرت مقاومت افزود حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرای حزب الله با تاکید بر اینکه محور مقاومت از کوه های سر به فلک کشیده بالا رفته و اکنون به میان راه رسیده است، گفت: اسرائیل گمان می کرد که مقاومت در خاورمیانه به پایان رسیده و می تواند به دنبال سازش برود، امّا امروز تنها نگرانی آمریکا و اسرائیل مقاومت است.
۸ کشور برای بررسی مسئله فلسطین در ایرلند گردهم می‌آیند حوزه/ وزارت امور خارجه مصر از نشست وزاری خارجه ۸ کشور در ایرلند برای بحث و بررسی مسئله فلسطین و روند صلح در خاورمیانه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶
عضو ارشد حزب الله: جنگ سوریه ما را به قدس نزدیک تر کرد و بر قدرت مقاومت افزود حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرای حزب الله با تاکید بر اینکه محور مقاومت از کوه های سر به فلک کشیده بالا رفته و اکنون به میان راه رسیده است، گفت: اسرائیل گمان می کرد که مقاومت در خاورمیانه به پایان رسیده و می تواند به دنبال سازش برود، امّا امروز تنها نگرانی آمریکا و اسرائیل مقاومت است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۵
شیخ احمد قبلان کشورهای عربی را به برقراری روابط با ایران دعوت کرد حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز با اشاره به نشست ورشو گفت: اعراب در این نشست در قبال حقوق امت کوتاهی کرده و در برابر آمریکا که هیچ چیز جز امنیت اسرائیل برایش مهم نیست تسلیم شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۵
دبیرکل اوقاف مجلس اعلای شیعیان لبنان: تاکید بر مسئله فلسطین زمینه ساز وحدت اسلامی و عربی است حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی به حوادث منطقه اشاره کرد و گفت: این همه خونریزی و ویرانی در میان امت کافی است و ما باید برای حل مشکل به گفتگو و مذاکره رو بیاوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶
خطبای جمعه لبنان: نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
تجمع علمای مسلمان لبنان: انفجار تروریستی زاهدان بیانگر شکست آمریکا در جنگ علیه ایران است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: آمریکا تلاش می کند از طریق تحریک رژیم صهیونیستی و برخی حکّام کشور های عربی ضرباتی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کند و در این جنایت از گروهک های تکفیری کمک می گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۰
آیت الله قبلان: حمله تروریستی زاهدان در راستای تکمیل سیاست تحریم ظالمانه علیه ایران است حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان حمله تروریستی به اتوبوس حامل کارکنان سپاه پاسداران را محکوم کرد و آن را مرتبط با تهدیدات و توطئه های استعماری دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۸
جنبش توحید اسلامی لبنان: حمله تروریستی زاهدان تلاشی نا امیدانه از سوی محور آمریکایی- اسرائیلی بود حوزه/ جنبش توحید اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای انفجار تروریستی زاهدان را که منجر به شهادت ده ها نفر شد محکوم کرد و آن را تلاشی ناامیدانه از سوی محور صهیونیستی آمریکایی و هم پیمانان آن در جهت ضربه زدن به ملت ملت ایران دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۶
روحانی اهل سنت لبنان حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کرد حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان، انفجار تروریستی سیستان و بلوچستان را که اتوبوس حامل نیرو های سپاه را هدف قرار داد، محکوم کرد و این انفجار تروریستی را در جهت بر هم زدن امنیّت و استقرار ایران و خدمت به پروژه آمریکایی- اسرائیلی دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۶
روحانی اهل سنت لبنان: ایران اسلامی امروز یک قدرت جهانی است حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان در مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی امروز یک قدرت جهانی است و همه این ها به خاطر ثمرات انقلاب اسلامی است که بر لزوم حفظ وحدت امت اسلامی تاکید دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۵
نشست بررسی حقوق بشر بحرین در لبنان برگزار شد حوزه/ به مناسبت هشتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین صبح امروز نشستی حقوقی در بیروت تحت عنوان " بحرین: ۸ سال سرابِ اصلاحات و مسئولیت پذیری" برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۰
در سالگرد انقلاب اسلامی در نبطیه تاکید شد؛ ایران به اهداف انقلاب اسلامی پایبند بوده و به پیشرفت رسیده است حوزه/ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جمعیت هلال احمر ایران با همکاری مرکز فرهنگی امام خمینی در شهر نبطیه لبنان، کنفرانسی فکری با عنوان "انقلاب اسلامی بین رهبری مرجعیت و حمایت الهی" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۲
تحلیلگر ارشد لبنانی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:(بخش دوم) جوانان حزب الله به ایران و امام خامنه‌ای عشق می‌ورزند/ حزب الله معادلات منطقه و جهان را به هم ریخته است حوزه/ دکتر حکم امهز تحیلگر ارشد لبنانی گفت: حزب الله تبدیل به نیرویی شده که معادلات را در منطقه و جهان به هم می ریزد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۶
کمیته اسلامی- مسیحی، تخریب قبرستان اسلامی در بیت المقدس را محکوم کرد حوزه/ کمیته اسلامی- مسیحی در سرزمین های اشغالی، توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب باقیمانده های قبرستان اسلامی "مامن الله" در بیت المقدس را محکوم کرده و آن را بخشی از نقشه اسرائیل برای یهودی سازی این سرزمین دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۲
تجمع علمای مسلمان لبنان در سالگرد انقلاب اسلامی: فشارهای آمریکا علیه ایران موجب تقویت انقلاب اسلامی می‌شود حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور پیامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۱
جنبش امت لبنان: انقلاب اسلامی یاور مستضعفان به ویژه فلسطین بوده و خواهد بود حوزه/ جنبش امت لبنان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبری، دولت و ملت ایران تبریک گفت و اشاره کرد: انقلاب اسلامی یاور و حامی بزرگ ملت های مستضعف به ویژه ملت فلسطین بوده و خواهد ماند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۱
در سالگرد انقلاب اسلامی؛ عضو ارشد حزب الله با جوانان لبنانی به گفتگو نشست +تصاویر حوزه/ در جشنواره رسانه ای فرهنگی که با عنوان "چهل بهار" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سوی حزب الله برگزار شد، سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله در نشست گفتگو با جوانان حضور یافت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۹
اینستاگرام عکس دیدار سیدحسن نصرالله با آیت الله نوری را از صفحه حوزه نیوز حذف کرد حوزه / شبکه اینستاگرام در اقدامی معنادار و کینه توزانه عکس مربوط به دیدار سید حسن نصرالله با حضرت آیت الله نوری همدانی را حذف کرد. این عکس مربوط به ۱۷ ماه قبل است اما اینستاگرام آن را به تازگی و پس از سخنرانی اخیر نصرالله و دفاع جانانه و منطقی وی از جمهوری اسلامی ایران حذف کرد!
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۷
گردان های مقاومت فلسطین: انقلاب اسلامی ایران الهام بخش انقلابیون فلسطین است حوزه/ گردان های فلسطینی تاکید کردند: انقلاب اسلامی از زمان آغاز آن عاملی الهام بخش برای انقلابیون فلسطینی بوده است و امروز جمهوری اسلامی به خاطر حمایت از فلسطین تحت فشار قرار دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۷
تحلیلگر ارشد لبنانی در گفت وگو با حوزه مطرح کرد؛(بخش نخست) رشد و بالندگی حزب الله لبنان با معجزه انقلاب اسلامی تحقق یافت / از پیشرفت های علمی تا درهم شکستن هیمنه اسرائیل حوزه/ دکتر حکم امهز تحلیلگر ارشد لبنانی گفت: انقلاب اسلامی ایران به لبنان این قدرت را داد تا به منبع ترس و وحشتی برای صهیونیست‌ها تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس