*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ \ السبت ٢٨ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Saturday, February 25, 2017
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵  -  ۰۸:۴۱
خالد البطش از رهبران جنبش «جهاد» در گفتگو با حوزه: کشورها حمایت از فلسطین را از ایران یاد بگیرند / جنبش فتح به جای اتهام زنی، اشتباه خود را بپذیرد اختصاصی حوزه/خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از نقش اساسی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین گفت تمام کشورهای عربی و اسلامی باید همانند ایران در مسیر حمایت از فلسطین گام بردارند.
رئیس جنبش "قولنا والعمل" لبنان: سنی هستم و به گرایش داشتن به مقاومت افتخار می‌کنم حوزه/ شیخ احمد القطان تاکید کرد: ما در کنار تمام کسانی هستیم که با دشمن اسرائیلی مبارزه می کند؛ اگرچه دربرخی امور اختلاف داشته باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۲۲:۱۸
خالد البطش از رهبران جنبش «جهاد» در گفتگو با حوزه: کشورها حمایت از فلسطین را از ایران یاد بگیرند / جنبش فتح به جای اتهام زنی، اشتباه خود را بپذیرد اختصاصی حوزه/خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از نقش اساسی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین گفت تمام کشورهای عربی و اسلامی باید همانند ایران در مسیر حمایت از فلسطین گام بردارند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۴۱
خطبای لبنان: ایران تنها کشوری است که از مسئله فلسطین حمایت می کند حوزه/ خطبای لبنان این هفته کنفرانس حمایت از مسئله فلسطین را محور سخنان خود قرار دادند و گفتند: کنفرانس تهران در حمایت از مسئله فلسطین پاسخ محکمی بود در برابر تلاش هایی که در ضربه زدن به مسئله فلسطین صورت گرفته بود.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۳۵
زندانی شدن نوجوان فلسطینی مبتلا به صرع و سرطان خون حوزه/یک نوجوان فلسطینی مبتلا به بیماری‌های صرع و سرطان خون به جرم پرتاب سنگ به سوی خودروهای اسرائیلی به ۹۱ روز زندان و پرداخت ۸۰۰ دلار جریمه متهم شد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۰۵
برافراشته شدن پرچم فلسطین روبروی شهرک صهیونیستی + تصاویر حوزه/یک جوان فلسطینی با بالا رفتن از یک نردبان بر روی یک تیرک ۱۰ متری، پرچم کشور فلسطین را در مخالفت با شهرک‌سازی صهیونیست‌ها در شهر الخلیل برافراشت.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹:۲۰
هشدار عضو سازمان آزادسازی فلسطین: ترکیه به دنبال سوء استفاده از مساله فلسطین است حوزه/ مجدلانی گفت: هرگونه حمایت از کنفرانس استانبول به نابودی وحدت ملی مردم فلسطین منجر خواهد شد و به نظر ما این کنفرانس سودی برای مردم فلسطین ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۱:۵۷
واکنش‌های فلسطینی به سخنان رمضان عبدالله در تهران حوزه/ العوری گفت: جنبش فتح به تمام رهبران مقاومت که حقیقت را برای مردم بازگو می کنند حمله می کند در صورتی که رهبران مقاومت فقط به افشاگری در مورد نقش تشکیلات خودگردان و حمایت آنها از اشغالگران می پردازند.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۱:۳۶
نظامیان اسرائیلی ماهیگیر فلسطینی را هدف قرار دادند حوزه/ یکی از ماهیگیرانی که در ساحل غزه در بازداشت صهیونیست‌ها به سر می‌برد، از پشت سر مورد شلیک گلوله قرار گرفت و اکنون در وضعیت بحرانی به سر می‌برد.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۸:۳۲
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان: ایران تنها حامی فلسطین است / کشورهای عربی همچون ایران از فلسطین حمایت کنند حوزه/ الرفاعی نماینده حماس در لبنان گفت: ایران هیچ وقت از حمایت فلسطین در سطح مالی، سیاسی و نظامی کوتاهی نکرده است و این همان چیزی است که ما از تمام کشورهای عربی و اسلامی انتظار داریم.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۰۹:۲۸
کنفرانس "فرهنگ التزام به تکلیف شرعی" در لبنان برگزار شد حوزه/ معاونت پژوهشی حوزه علمیه حضرت زهرا(س) در لبنان، کنفرانسی با عنوان "فرهنگ التزام به تکلیف شرعی" برگزار کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۳:۰۲
برای دومین بار در ماه جاری؛ تخریب خط لوله آب فلسطینیان دره اردن توسط نظامیان اسرائیل حوزه/ نیروهای اسرائیلی در دره اردن، یک خط لوله آب را که با بودجه یونیسف برای بادیه نشیان فلسطینی در منطقه اشغالی کرانه باختری ساخته شده بود، تخریب کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۰۶
اسقف اعظم ارتدوکس های انطاکیه و روم شرقی: برای صلح و آرامش سوریه و لبنان دعا می کنیم حوزه/ اسقف یازجی گفت:‌امروز همه یکدل و یکصدا برای صلح در سوریه و یکپارچه ماندن خاک آن تحقق ثبات و استقرار و همزیستی در لبنان دعا می کنیم و به تمام جهان اعلام می کنیم که این همه مصیبت برای خاورمیانه بس است.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۱۶
انتقاد روحانی اهل سنت لبنان از نشست پیشین علمای مسلمان حوزه/ العیلانی گفت: دیدار گذشته علمای لبنان در طرابلس همچون سایر نشست ها با شکست روبرو شد، زیرا از جرات لازم برای دعوت از شخصیت های مختلف سنی برخوردار نبود.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۱:۱۱
رایزن فرهنگی ایران در لبنان: ایران به سمت اسلامی سازی روش های تربیتی گام برداشته است حوزه/ نهاد تربیتی حزب الله لبنان با همکاری موسسه "الآفاق" شهر صور و محمد مهدی شریعتمدار رایزن فرهنگی ایران در لبنان کنفرانسی را در ارتباط با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدرسه "الجعفریه" شهر صور برگزار کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۳:۰۵
عناوین روزنامه های صبح یکشنبه فلسطین حوزه/ امروز یکشنبه خبر اجبار یک خانواده در شهر قدس به تخریب خانه خود توسط صهیونیست ها و تشیع پیکر شهید محمد الجلاد در صدر اخبار روزنامه های فلسطین قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۴:۴۰
وزیر ورزش و جوانان لبنان: مردم لبنان با تکیه بر مقاومت احساس آرامش می کنند/ دوران امتیاز گیری از مقاوت سپری شده حوزه/ محمد فنیش گفت: زمان امتیاز دهی مقاومت سپری شده و هیچ کس دیگر نباید گمان کند که می تواند حتی امتیازی جزیئ از مقاومت بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۰۳
اوقاف فلسطین: اشغالگران به دنبال مصادره کامل قدس هستند حوزه/ وزیر اوقاف و امور اسلامی فلسطین گفت: قدس اشغالی در خطر است و اشغالگران می خواهند این شهر را به طور کامل یهودی سازی کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۱:۵۷
تجمع علمای مسلمین لبنان: ایران با وجود تمام فشارها از فلسطین حمایت می کند حوزه/علمای لبنان با تاکید بر این که فلسطین همچنان مسئله اصلی امت اسلامی است، اشاره کرد: کنفرانس بین المللی که در روز های آینده در ایران برگزار خواهد شد، مؤید این است که ایران با وجود تمام فشارها همچنان از از مسئله فلسطین استقبال می کند ،این در حالی است که بیشتر کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی رابطه برقرار کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۸:۲۷
عناوین روزنامه های صبح شنبه فلسطین حوزه/ امروز شنبه خبر کشته شدن سه پسر توسط پدرشان در رفح و کشته شدن یک پلیس در جنین در صدر روزنامه های فلسطین قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۳
سید علی عبداللطیف فضل الله: رسانه ها باید به قوانین و ادیان احترام بگذارند حوزه/ سید فضل الله با تاکید بر ضرورت آزادی رسانه ها، این آزادی را امری مقدس دانست و افزود: رسانه ها باید به تمام قوانین و ادیان احترام بگذارند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس