*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸  -  ۰۸:۴۷
رئیس پارلمان لبنان: گمان نمی‌کنم جنگی در منطقه اتفاق بیفتد حوزه/ نبیه بری در مورد افزایش تنش ها در منطقه در سایه تهدیدهای آمریکا علیه ایران پس از حادثه حمله به دو نفتکش در دریای عمان گفت: گمان نمی کنم منطقه به سوی جنگ برود، زیرا هیچ کس به دنبال آن نیست.
عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نگاه ملت‌ها یک رژیم اشغالگر و خونریز خواهد ماند/ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده اند حوزه/ شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: عادی سازی روابط از سوی کشور های خائن، اسرائیل را به رژیم مورد قبول ملت های منطقه تبدیل نمی کند، بلکه اسرائیل در نگاه این ملت ها، یک رژیم اشغالگر و غاصب است که بر اساس کشتار، تروریسم، تجاوز و ارتکاب جنایت بنا نهاده شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۰
عضو ارشد جنبش امل لبنان: هرگز اهانت به امام موسی صدر را نخواهیم پذیرفت حوزه/ شیخ حسن المصری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش امل طی سخنانی گفت: ما هرگز اهانت به امام موسی صدر از سوی رئیس جمهور یا هر شخص دیگری را نخواهیم پذیرفت و قبول نخواهیم کرد که یک هیئت از لیبی به لبنان بیاید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۹
خطبای جمعه لبنان: لیبی به تعهدات خود در قبال مسئله امام موسی صدر عمل نکرد/حضور سوریه در نشست اقتصادی ضروری است حوزه/ خطبای جمعه لبنان برگزاری نشست اقتصادی اتحادیه عرب در لبنان را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: ارزش و جایگاه امام موسی صدر به اندازه امت است و بزرگتر از تمامی پروتکل ها و نشست های عربی و اسلامی باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸
نظامیان رژیم صهیونیستی دو نوجوان را از مسجدی ربودند حوزه/ عصر روز جمعه تعداد زیادی از نظامیان صهیونیستی به روستای بیتونیا در رام الله یورش برده و دو نوجوان فلسطینی را از مسجد محلی این روستا ربودند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۵
مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان: مقامات لیبی نباید در نشست اقتصادی لبنان حضور یابند حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان در آغاز نشست مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان به توطئه هایی که علیه لبنان و منطقه با ربوده شدن امام موسی صدر، اشاره کرد و با دعوت از مقامات لیبی برای شرکت در نشست اقتصادی اتحادیه عرب مخالفت و آن را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۳
چهل و دومین تظاهرات جمعه بازگشت در نوار غزه برگزار شد حوزه/ چهل و دومین جمعه تظاهرات بزرگ بازگشت امروز جمعه با حضور هزاران فلسطینی در نوار مرزی نوار غزه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۶
عضو ارشد حزب الله: با وحدت می توان توطئه دشمنان را خنثی کرد/ محور مقاومت پیروز است حوزه/ شیخ عبدالله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با همراه هیئتی با شیخ محمد یزبک رئیس هیئت شرعی حزب الله در بعلبک دیدار و پیرامون تأخیر در تشکیل دولت و پیچیدگی اوضاع لبنان گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۴
اسقف لبنانی: آزادی دینی ارامنه در ایران شایسته قدردانی است حوزه/ هیئتی از تجمع علمای مسلمان به ریاست شیخ حسین غبریس مسئول روابط عمومی با اسقف نشینان ارامنه ارتدکس دیدار و میلاد حضرت عیسی (ع) را به آنان تبریک گفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۹
پیکر دبیر مجلس اعلای شیعیان لبنان طی مراسمی رسمی تشییع شد+ تصاویر حوزه/ پیکر محمد رضا الحاج دبیر مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با حضور رسمی و مردمی در شهرک الوردانیه تشییع شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۲
دبیرکل جنبش امت لبنان: محور مقاومت پیروز و ائتلاف تجاوز و تروریسم در منطقه محکوم به شکست است حوزه/ شیخ عبد الله جبری رئیس جنبش امت لبنان تاکید کرد: محور مقاومت در منطقه پیروز می شود و ائتلاف تجاوز و تروریسم که در سوریه، یمن تا عراق و فلسطین جریان دارد، محکوم به شکست و ناکامی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۲
عضو ارشد حزب الله خواستار تسریع در تشکیل کابینه لبنان شد حوزه/ سید صفی الدین گفت:ما می دانیم که اعتماد مردم به مسئولان و دستگاه های دولتی لبنان رو به کاهش و رسیدن به مرحله نا امیدی است پس مسئولان کاری نکنند که مردم را کاملا نا امید و مایوس کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۶
نشست اسلامی ملی لبنان: مسئله فلسطین و آزادی آن در اولویت های امت عربی و اسلامی خواهد ماند حوزه/ نشست اسلامی ملی لبنان، راهپیمایی های بازگشت در فلسطین را ستود و گفت: این راهپیمایی بیانگر احساسات امت و پایداری ملت فلسطین در مقابله با رژیم اشغالگر اسرائل است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۰
عضو ارشد حزب الله: حزب الله و جنبش امل از ابتدا برای تشکیل دولت تلاش کردند/حریری باید موانع تشکیل دولت را برطرف کند حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی سخنانی گفت: حزب الله و جنبش امل زمینه را برای تسریع در تشکیل دولت ملّی فراگیر فراهم کرده و خارج از سهمیه دولتی، خواسته دیگری ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۸
معاون دبیرکل حزب الله: سعد حریری مسئول عدم تشکیل دولت لبنان است/مقاومت در میدان مبارزه خواهد ماند حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: سعد حریری رئیس دولت مسئول اصلی مهندسی دولت و تشکیل آن است، لذا باید با طرف ها مذاکره کرده و برای رفع موانع تلاش کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۵
روحانی اهل سنت لبنان: اختلاف فلسطینی ها تنها به نفع دشمن صهیونیستی است حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با شیخ حسام العیلانی امام جماعت مسجد غفران در صیدای لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۳
نمایشگاه موزه اسرائیلی هولوکاست در مسجد لندن لغو شد حوزه/ رهبران مسجد لندن اعلام کردند، پس از اطلاع از وجود رابطه بانیان برگزاری مراسم نمایشگاه هولوکاست با صهیونیست های اشغالگر در بیت المقدس، به سرعت این مراسم را لغو کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸
تجمع علمای مسلمان لبنان: هشدار تجمع علمای مسلمان لبنان از شرایط بحرانی حاکم بر این کشور حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان طی بیانیه ای از میشل عون رئیس جمهور لبنان خواست که برای تشکیل دولت و ارائه راه حل با سرعت وارد عمل شود و ملت را از این گرفتاری نجات دهد؛ چرا که وضعیت کشور دیگر تحمل بحرانی شدن اوضاع را ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۶
آغاز امتحانات پایان ترم جامعة المصطفی شاخه لبنان+ تصاویر حوزه/ حوزه علمیه رسول اکرم (ص) وابسته به جامعة المصطفی العالمیة شاخه لبنان امتحانات ترم اول سال تحصیلی ۲۰۱۹ – ۲۰۱۸ م را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۵
رئیس نشست فکر عاملی: آیت الله شاهرودی یکی از پیشگامان عرصه روشنگری بود حوزه/سید علی عبد اللطیف فضل الله گفت: آیت الله شاهرودی یکی از پیشگامان عرصه روشنگری است که امام خمینی، آیت الله سید محمد باقر صدر و علمای دیگر راه آن را ترسیم کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۴
خطبای جمعه لبنان: آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ دین بود/ لبنان تحمل پیامدهای تأخیر در تشکیل دولت را ندارد حوزه/ خطبای جمعه لبنان اشاره کردند: آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ احکام دینی، حفظ میراث دینی، تحکیم اعتقادات و حرکت اجتهادی بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۷:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس