*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷  -  ۰۸:۲۸
خطبای جمعه لبنان: آمریکا خیرخواه اعراب و مسلمانان نیست/ محور مقاومت در تجاوز بین‌المللی علیه سوریه پیروز شد حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه‌های نماز جمعه گفتند: مسئله امام موسی صدر در تمامی مفاهیم و ابعاد آن یک مسئله ملی است و درست نیست که آن را به طایفه خاصی محدود کرد.
دبیرکل جنبش توحید لبنان در گفت‌وگو با حوزه: حزب الله لبنان ثابت کرد اسرائیل دارای نقش عنکبوتی است/ ضرورت توجه مسلمانان به دشمنی واحد با اسراییل حوزه/ شیخ بلال سعید شعبان گفت: درگیری مسلمانان در کشورهای مختلف سوریه، لیبی، عراق و یمن باید به سمت جنگ و درگیری به سمت دشمن واحد یعنی رژیم صهیونیستی غاصب کشیده شود.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۱:۴۷
جبهه عمل اسلامی لبنان: همه اعراب و مسلمانان باید در جنگ با رژیم اسرائیل شرکت کنند حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین بر حقّ این ملت پایدار و مبارز در آزادسازی سرزمین خود، تعیین سرنوشت و بازپس­‌گیری حقوق و مقدسات غصب شده تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۵۹
خطبای جمعه لبنان: ایران دشمن عربستان نیست/ عادی سازی روابط با اسرائیل لکه ننگی در تاریخ عرب است حوزه/ خطبای جمعه جمعه لبنان این هفته به مسئله عادی سازی روابط با اسرائیل اشاره کردند و گفتند: عادی سازی روابط کشور های حاشیه خلیج فارس با اسرائیل، خیانت به مسئله فلسطین و تهدیدی برای کل منطقه است.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۴۳
خالد قدومی در گفتگو با حوزه: «معامله قرن» ذوب هویت منطقه است حوزه/ خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران گفت: معامله قرن، اعدام و ذوب هویت منطقه است و بسیار خطرناک است و همچنان ضد این حملات و هجوم ها که از جمله آن معامله قرن است می ایستیم.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۳:۲۸
عضو شورای مرکزی حزب الله: تنها ایران به مسئله فلسطین اولویت می دهد/ اراده الهی بر این است که ایران، کیان اسلام باشد حوزه/ شیخ حسن بغدادی طی سخنانی در کنفرانس وحدت اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی گذرگاه غرب به کشور های عربی و اسلامی برای مقابله با اسلام و غارت ثروت های مسلمانان است.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۰:۰۷
عضو ارشد حماس در گفت‌وگو با حوزه: اسرائیل با توطئه "عادی سازی" به دنبال کشاندن درگیری به درون امت اسلام است حوزه/ اسامه حمدان مسئول روابط بین الملل جنبش حماس گفت: مقصود رژیم صهیونیستی از عادی سازی با کشورهای عربی، کشیدن و انتقال درگیری از عرصه آزاد سازی قدس به عرصه و میدان جنگ داخلی در امت اسلامی است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۲:۳۷
جبهه عمل اسلامی لبنان انفجار تروریستی کابل را محکوم کرد حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان انفجار تروریستی کابل در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۶
تجمع علمای مسلمان لبنان در کنفرانس وحدت اسلامی شرکت کرد حوزه/ هیئتی از تجمع علمای مسلمان لبنان به ریاست شیخ حسان عبد الله برای مشارکت در کنفرانس بین المللی وحدت که با عنوان "قدس، محور وحدت امت" از سوی مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزاری می شود، شرکت کرد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان: کشورهای جهان برای آتش بس و رفع محاصره یمن تلاش کنند/ مشکل امت ما عقب ماندگی در تمامی سطوح است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به اوضاع یمن پرداختند و گفتند: ما از کشورهای جهان می خواهیم برای آتش بس، برداشتن محاصره از ملت یمن و تعیین موعدی نزدیک برای اجرای مذاکرات تلاش کنند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۵۰
عضو ارشد حزب الله: امت اسلامی از عادی سازی روابط با اسرائیل متضرر می شود حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی سخنانی گفت: امت اسلامی با عادی سازی روابط با اسرائیل، متضرر می شود و لبنان در رأس متضررین است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۹
به مناسبت هفته وحدت داستان مسجدی که به نام امام موسی صدر ساخته شد حوزه/ خاطره‌ای که در ادامه می‌آید حاصل یکی از گفت‌و‌گوهای گروه تاریخ شفاهی مؤسسة فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در لبنان است که به همت آقای حمید قزوینی تدوین شده است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۲:۵۰
پس از ناتوانی وزیر دفاع؛ وزیر مسکن رژیم صهیونیستی جنبش حماس را تهدید کرد حوزه/ وزیر مسکن اسرائیل گفت: این کشور به زودی نوار غزه را به طور کامل برای خود می کند و نفس های یحیی سنوار به شماره افتاده و وی دوران پیری خود را نخواهد دید.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۰:۴۰
رئیس شورای اجرایی حزب الله: دشمنی ها و شایعات تاثیری بر حزب الله ندارد حوزه/ حجت الاسلام صفی الدین گفت: حزب الله تا کنون وفاداری و توانایی خود را ثابت کرده است و اکنون در تجربه سیاسی خود نیز از موج حملات و کینه توزی ها متاثر نمی شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۷:۱۹
نماینده حماس: مقاومت جنایت های رژیم اسرائیل را بی پاسخ نمی گذارد حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با "علی برکه" نماینده جنبش اسلامی فلسطین "حماس" در لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۵۰
روحانی اهل سنت لبنان: وحدت اسلامی از طریق تقویت روابط مذاهب تحکیم شود/ اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است حوزه/ شیخ صهیب حبلی از روحانیون اهل سنت لبنان به تحکیم وحدت اسلامی از طریق تقویت پیوند های ارتباطی بین مذاهب اسلامی، تلاش برای وحدت و دوری از تفرقه و معرفی چهره حقیقی اسلام اعتدالگرا شد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۴۰
خطبای جمعه لبنان: اسرائیل در تجاوز به غزه شکست خورد/ متجاوزان سعودی آمریکایی در یمن به اهداف خود نرسیدند حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به پیروزی مقاومت فلسطین در برابر اسرائیل اشاره کردند و گفتند: این پیروزی موجب تقویت وحدت محور مقاومت شد و این بهترین پاسخ به عادی سازی روابط برخی کشور های عربی و اسلامی با رژیم اسرائیل بود.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۱:۳۹
معاون دبیرکل حزب الله: بن سلمان، ترامپ و نتانیاهو مثلث شرارت هستند/با پایداری ملت ایران و رهبری حکیمانه امام خامنه ای ترامپ رسوا شد حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله گفت: حزب الله تمامی تشکل خود را برای تسریع در تشکیل دولت کرده است و ما از روز اول خواسته های خود را بدون ابهام بیان کردیم و نخست وزیر نیز خواسته حزب الله را در داشتن سه وزیر پذیرفت.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۹:۴۶
جبهه عمل اسلامی لبنان: پیروزی ملت فلسطین در غزه دستاورد بزرگی است/استعفای وزیر جنگ اسرائیل پیروزی سیاسی برای مقاومت است حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان پیروزی الهی و تاریخی مقاومت فلسطین در غزه را به ملت فلسطین و امت عربی و اسلامی تبریک گفت.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲:۰۶
رئیس جمعیت قولنا والعمل لبنان: حزب الله ضامن امنیت لبنان است/ لبنان و ایران اعضای یک پیکرند حوزه/ شیخ احمد القطان خاطرنشان کرد: ایران حامی جنبش های مقاومت در هر مکان به ویژه لبنان و فلسطین است و روابط لبنان با جمهوری اسلامی ایران همچون اعضای یک پیکر است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۰۷
اشغالگران اسرائیلی مانع از بازسازی مهدکودک در شهر الخلیل شدند حوزه/ کمیته ساخت و ساز شهر الخلیل در کرانه باختری می گوید که صهیونیست ها بارها جلوی تیم بازسازی آن ها را گرفته و مانع از نوسازی نهادهای فلسطینی می شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس