*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  -  ۱۵:۴۱
جنبش توحید اسلامی لبنان در دیدار هیئت ایرانی: رهبر و ملت ایران از تحریم های اقتصادی ترامپ قوی تر هستند حوزه/ یک هیئت ایرانی به همراه سید عبد الصاحب الموسوی مؤسس مرکز فرهنگی اهل بیت (ع) با اعضای جنبش توحید اسلامی لبنان دیدار کرد.
آیت الله نابلسی: مقاومت به عنوان مشعل آزادی باقی خواهد ماند حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان تاکید کرد: مقاومت به عنوان مشعل آزادی باقی خواهد ماند و آزادگان منطقه و جهان از آن درس آزادی، عزت و کرامت می گیرند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۱:۴۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: برای آزادی فلسطین راهی جز مقاومت نیست حوزه/ تجمع علمای مسلمان طی بیانیه ای هجوم رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به مسجدالاقصی و هتک حرمت و نقض قدسیت آن را محکوم کرده و از نگهبانان مسجد خواست به شدت با آنان برخورد کرده و با هر امکانی که هست آن ها را طرد کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
علمای فلسطین در دیدار شیخ نعیم قاسم: عادی سازی روابط با اسرائیل خیانت به قرآن است/ فلسطین به عنوان قلب تپنده امت باقی خواهد ماند حوزه/ شورای علمای فلسطین به ریاست شیخ حسین قاسم با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۴۹
نظامیان اسرائیلی رئیس شورای اوقاف بیت المقدس و معاونش را بازداشت کردند حوزه/ نظامیان اشغالگر صهیونیستی امروز شیخ عبدالعظیم سهلب رئیس شورای اوقاف بیت المقدس را در خانه اش بازداشت کردند. معاون وی نیز دستگیر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۱۱
بازی «نگهبان مسجدالاقصی» توسط یک گروه فلسطینی ساخته می‌شود حوزه/ یک گروه فلسطینی سازنده بازی های کامپیوتری و اندروید، تصمیم گرفته یک بازی آموزشی برای آشناسازی کودکان و نوجوانان با مقدسات اسلامی و مسجدالاقصی بسازد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۲۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: انتقال داعش به مناطق دیگر بیانگر همدستی آمریکا با تروریست هاست/از راهپیمایی بازگشت حمایت می کنیم حوزه/ تجمع علمای مسلمان با صدور بیانیه ای تحولات سیاسی و اوضاع فلسطین اشغالی مورد بررسی قرار داده و گفت: دشمن صهیونیستی به تعرض خود به صحن های مسجد الاقصی ادامه داده و باب الرحمه را بسته و مانع حضور فلسطینی ها در مسجد شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۴:۳۸
خطبای جمعه لبنان: حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا جدّی است حوزه/ عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: آمریکا نگران است؛ چرا که حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا و مبارزه با فساد و اصلاح وضعیت داخلی جدّی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۹:۵۹
نظامیان اسرائیل به راهپیمایی سالگرد قتل عام مسجد ابراهیمی حمله کردند حوزه/ در راهپیمایی مسالمت آمیز که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد قتل عامل در مسجد ابراهیمی برگزار شده بود، نظامیان اسرائیلی با حمله تظاهرکنندگان، حداقل یک کودک را مجروح ساختند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۵۸
عضو ارشد حزب الله: مقاومت باقی خواهد ماند و به مسئولیت خود عمل می کند/ملت لبنان تسلیم آمریکا نمی شود حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله مراسم جشن تکلیفی را برای ۱۲۷۰ دختر مکلف در لبنان با حضور ناجی عذار رئیس جمعیت مؤسسه اسلامی تعلیم و تربیت و کمیته امداد امام خمینی برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۶:۱۳
دبیرکل جنبش امت لبنان: باید برای حفظ هویت اسلامی و مقابله با اندیشه افراطی تلاش کرد حوزه/ هیئتی از سازمان "بدر" عراق به ریاست عبدالکریم تکری نماینده این سازمان در لبنان، شیخ رحیم موسی و شیخ احمد المالکی با شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۲:۱۰
جبهه عمل اسلامی لبنان و مسئولین دینی داغستان عنوان کردند: دین اسلام، دین انسانیت و عدالت است/ همکاری برای معرفی اسلام به دور از افراطی گری حوزه/ شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان از هیئتی به نمایندگی از مدیریت امور دینی جمهوری داغستان استقبال و پیرامون امور عمومی اسلامی و مشترک به ویژه در خصوص نقش مسلمانان در روسیه و حضور دینی و سیاسی آنان بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۴۴
علمای مسلمان لبنان و فلسطین: عادی سازی روابط با اسرائیل شرعاً و قانوناً جایز نیست/ امام خمینی راه را برای آزادی و پیشرفت امت باز کرد حوزه/ شورای علمای فلسطین در لبنان، جنبش توحید اسلامی، جمعیت نور الیقین، هیئت سنی یاری مقاومت، هیئت اسلامی فلسطین، جنبش امت، جمعیت ها و شخصیت های اسلامی لبنان مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار کرده و با عادی سازی روابط با اسرائیل مخالفت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۵:۵۱
نظامیان اسرائیلی امام جماعت مسجدی در فلسطین را بازداشت کردند حوزه/ نظامیان رژیم صهیونیستی عصر دیروز امام جماعت مسجد بیت الحنینه را هنگام خروج از باب العمود در بیت المقدس اشغالی ربوده و مورد بازجویی قرار دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳
پلیس رژیم صهیونیستی دروازه های مسجدالاقصی را به روی مسلمانان بست حوزه/ رژیم صهیونیستی در اقدامی ناگهانی عصر امروز تمامی دروازه های مسجدالاقصی را بسته و از ورود و خروج نمازگزاران جلوگیری کرد. گفته می شود نافرمانی فلسطینی ها در مقابل گذاشتن موانع جدید در ورودی های مسجدالاقصی دلیل این اتفاق بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۲
۸ کشور برای بررسی مسئله فلسطین در ایرلند گردهم می‌آیند حوزه/ وزارت امور خارجه مصر از نشست وزاری خارجه ۸ کشور در ایرلند برای بحث و بررسی مسئله فلسطین و روند صلح در خاورمیانه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶
عضو ارشد حزب الله: جنگ سوریه ما را به قدس نزدیک تر کرد و بر قدرت مقاومت افزود حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرای حزب الله با تاکید بر اینکه محور مقاومت از کوه های سر به فلک کشیده بالا رفته و اکنون به میان راه رسیده است، گفت: اسرائیل گمان می کرد که مقاومت در خاورمیانه به پایان رسیده و می تواند به دنبال سازش برود، امّا امروز تنها نگرانی آمریکا و اسرائیل مقاومت است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۵
شیخ احمد قبلان کشورهای عربی را به برقراری روابط با ایران دعوت کرد حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز با اشاره به نشست ورشو گفت: اعراب در این نشست در قبال حقوق امت کوتاهی کرده و در برابر آمریکا که هیچ چیز جز امنیت اسرائیل برایش مهم نیست تسلیم شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۵
دبیرکل اوقاف مجلس اعلای شیعیان لبنان: تاکید بر مسئله فلسطین زمینه ساز وحدت اسلامی و عربی است حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی به حوادث منطقه اشاره کرد و گفت: این همه خونریزی و ویرانی در میان امت کافی است و ما باید برای حل مشکل به گفتگو و مذاکره رو بیاوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶
خطبای جمعه لبنان: نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
تجمع علمای مسلمان لبنان: انفجار تروریستی زاهدان بیانگر شکست آمریکا در جنگ علیه ایران است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: آمریکا تلاش می کند از طریق تحریک رژیم صهیونیستی و برخی حکّام کشور های عربی ضرباتی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کند و در این جنایت از گروهک های تکفیری کمک می گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس