*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۲۵
نگاهی بر زندگی فعالان اروپایی حامی فلسطین؛ شهدایی که فریاد حمایت از فلسطین را از قلب اروپا فریاد زدند حوزه/ اشغال ۷۰ ساله فلسطین و تجاوزها و جنایات خونبار و کم نظیر رژیم غاصب قدس در این مدت نه تنها فریاد اعتراض مسلمانان و جهان عرب را به دنبال داشته که همواره در طول این سالها آزادی خواهانی از اروپا و آمریکا که نه مسلمان و نه عرب بودند فریاد حمایت از مظلومیت فلسطین سر داده اند.
عضو فراکسیون مقاومت: اگر جریان سعودی در انتخابات پیروز شود، آینده سیاهی در انتظار لبنان است حوزه/ نواف الموسوی گفت: امروز با فشار رژیم صهیونیستی مواجه شده ایم و مطمئن هستیم می توانیم این دشمن را شکست دهیم، همچنان که در مقابل متجاوزان تکیفری پیروز شدیم و امروز طعم شیرین پیروزی در سوریه، عراق و سایر مناطق را می چشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۸:۲۰
جنش جهاد اسلامی فلسطین: وضعیت سلامت دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین بعد از عمل جراحی با ثبات است حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: وضعیت سلامت رمضان عبد الله شلح، دبیرکل این جنبش بعد از انجام عمل جراحی قلب، باثبات و خوب است و روند درمان خود را طی می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۴۸
جنبش امت و عمل اسلامی لبنان: مسئولیت تجاوز به فرودگاه T-۴ سوریه بر عهده ائتلاف آمریکایی صهیونیستی است حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به فرودگاه "تی ۴" در حومه شرقی حمص، این تجاوز را در پی پیروزی های سوریه و هم پیمانان آن بر گروهک های تروریستی، دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳:۰۵
سخنگوی حماس: حمله به غزه نشان دهنده عمق بحران داخلی صهیونیست ها است حوزه/ سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاه گردان های القسام در نوار غزه، گفت: این حمله نشان دهنده عمق بحران داخلی و به هم ریختگی رژیم صهیونیستی پس از پیروزی های مردم فلسطین و تظاهرات "بازگشت" آنها است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۳۵
تجمع علمای مسلمان: حمله اسرائیل به فرودگاه T۴ سوریه برای حمایت از تروریست ها بود حوزه/ در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه سوریه، تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای هدف از این حمله را حمایت از تروریست ها و ترساندن ارتش سوریه و متوقف کردن راه حل سیاسی بحران سوریه دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۳۸
صهیونیست ها با تکفیری های سوریه هماهنگ هستند حوزه/ شیخ جبری گفت: دشمن صهیونیستی برای چندمین بار است که در جنگ سوریه دخالت می کند و هدفی جز حمایت از تروریست های تکفیری ندارد و این نشان می دهد میان تکفیری ها و صهیونیست ها هماهنگی و ائتلافی در برابر سوریه وجود دارد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۹:۳۷
مفهوم "صحابه" در حوزه علمیه خواهران لبنان بررسی شد حوزه/ حوزه علمیه الزهرا(ع) در لبنان وابسته به جامعه المصطفی(ص) نشستی علمی با عنوان مفهوم صحابه در آیات و روایات برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۹:۲۹
شیخ صهیب حبلی: غربی ها از طریق رژیم صهیونیستی به دنبال تقویت سلطه خود در منطقه هستند حوزه/ شیخ حبلی گفت: اسرائیل غده ای سرطانی است که آمریکا و کشورهای استعماری غربی آن را در منطقه ما ایجاد کردند تا زمینه ای برای نفوذ و سلطه آنها در منطقه باشد
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۷:۳۱
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله: ائتلاف جنبش امل و حزب الله ائتلافی راهبردی و به نفع تمامی لبنانی ها است حوزه/ شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب لله در نشستی سیاسی در شهرک جنوبی"عیتیت" با بیان اینکه ائتلاف جنبش امل و حزب الله، یک ائتلاف راهبردی است، اشاره کرد: این ائتلاف تنها یک ائتلاف انتخاباتی یا سیاسی و تنها به نفع شیعه نیست، بلکه به نفع تمامی لبنانی هاست.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۴۱
تظاهرات "بازگشت" توجه جهان را به فلسطین جلب کرد حوزه/ تظاهرات تاریخی "بازگشت" باعث شده مسئله فلسطین که در میان صفحات "قرارداد قرن" گم شده بود، بار دیگر در سطح جهان مطرح شود و اکنون ناظران بر این باورند که اشغالگران نه تنها در میدان، بلکه در زمینه برخورد با دیپلماسی غربی نیز به چالش کشیده شده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۴۱
رژیم صهیونیسی غزه را بمباران کرد حوزه/ شاهدان عینی گفتند هواپیماهای رژیم اشغالگر یک پایگاه متعلق به گردان های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در منطقه بیت لاهیا را با دو موشک هدف قرار دادند که منجر به وارد شدن خسارت هایی به این پایگاه شد، اما تلفات جانی در پی نداشت.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۰:۵۵
سيد حسن نصر الله: تظاهرات مردم غزه سیلی‌ محکمی بر صورت "معامله قرن" بود حوزه/ دبير کل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت روز "وفاداري به پيروزي" در شهر نبطیه گفت: تظاهرات اهالی غزه علیه اشغالگران سیلی‌ محکمی بر صورت "معامله قرن" بود.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۲۰:۱۹
حماس به تهدیدهای اسرائیل در مورد بمباران غزه پاسخ داد حوزه/ عضو دفتر سیاسی حماس گفت: تمام تلاش صهیونیست ها و کشتار مردم فلسطین به دست آنها برای این است که زمام امور را از دست مردم غزه و ملت فلسطین بگیرند تا مردم دیگر دست از فلسطین و مقاومت بردارند، اما مردم فلسطین تصمیم خود را گرفته اند و بازگشتی در کار نیست .
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۴۰
خطبای جمعه لبنان: عربستان سعودی به مسئله فلسطین خیانت می کند/ حوادث سوریه نتیجه توطئه عربی- غربی است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه، "روز زمین" را محور سخنان خود قرار داده و بر حق ملت فلسطین بر سرزمین خود و بازگشت به آن تاکید کرده و اشاره کردند: هیچ شاهزاده یا مسئول عربی حق ندارد که با فلسطین و ملت آن تجارت کند و آنچه در سال های اخیر به ویژه در سوریه اتفاق افتاد، نتیجه توطئه عربی- غربی بود.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۳۲
نشست خبری هفته فرهنگی قم در لبنان برگزار می شود حوزه/ دبیر رویداد «هفته فرهنگی قم در لبنان » از برگزاری نشست خبری در خصوص این رویداد مهم طی روزهای آینده خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۳۰
در سومین جمعه بازگشت رخ داد؛ شهادت ۷ فلسطینی و زخمی شدن ۱۰۷۰ نفر دیگر در نوار غزه حوزه/ شمار شهدای دومین جمعه تظاهرات بازگشت به ۷ نفر افزایش یافت.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۲۱:۴۸
کارشناس فلسطینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: ملت فلسطین نیاز واقعی به سلاح دارد / مذاکرات صلح بی‌نتیجه است حوزه/ عمر هواش کارشناس فلسطینی گفت: ملت فلسطین آمادگی دارند یک انتفاضه جدید را تا آزادی کل فلسطین شروع کنند ولی نیاز به حمایت واقعی دارند؛ فقط حمایت سیاسی و رسانه ای کافی نیست حمایت مهم ترو اصلی تر حمایت تسلیحاتی است که ملت فلسطین به آن نیاز واقعی دارند.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۱:۲۰
رئیس شورای سیاسی حزب الله: دشمنان در انتخابات پارلمان، حزب الله را نشانه گرفته اند حوزه/ آمریکا و هم پیمانانش انتخابات پارلمان لبنان را عرصه ای برای انتقام جویی شکست خود در سوریه می بینند و می خواهند از حزب الله به سود اسرائیل انتقام بگیرند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۳۲
دبیرکل جنبش امت لبنان: امت اسلام هرگونه رابطه با دشمن صهیونیستی را رد می کند حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان اشاره کرد: حماسه بزرگی که در روز زمین رخ داد، پیام های متعددی در پی داشت و ملت مجاهد فلسطین از طریق آن تاکید کرد که همچنان ملتی زنده است و تسلیم و خواری در برابر اشغالگران را نمی پذیرد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۰:۳۵
یورش بیش از ۵۰۰ شهرک نشین صهیونیستی به مسجدالاقصی حوزه/ به گفته یک مقام فلسطینی تعداد شهرک نشینان صهیونیست که با حفاظت نظامیان صهیونیستی روز گذشته به مسجدالاقصی یورش برده اند از مرز ۵۴۲ نفر گذشته است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۸:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس