*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷  -  ۱۱:۵۷
خطبای جمعه لبنان: حمله موشکی ایران پاسخ محکمی به داعش و آمریکا بود/ موضع ملت و رهبری ایران در قبال تحریم ها ستودنی است حوزه/ خطبای جمعه لبنان با اشاره به تهدیدهای اسرائیل علیه لبنان گفتند: تهدیدهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هدف ایجاد ترس میان لبنانی ها، بی ثبات جلوه دادن کشور و ایجاد شکاف میان مردم و مقاومت انجام می‌گیرد.
تجمع علمای مسلمان لبنان: مشکلات زندگی به خاطر عدم التزام مسلمانان به تعالیم اسلام است حوزه/ شیخ حسان عبد الله رئیس هیئت مدیره تجمع علمای مسلمان و شیخ ماهر مزهر در همایش سالانه وحدت اسلامی که تحت عنوان "اسلام مدیر زندگی" در لندن برگزار شد، شرکت کردند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۵:۱۶
رئیس شورای اجرایی حزب الله: حزب الله به دنبال سلطه طلبی و قدرت نیست/ قدرت حزب الله متکی به استراتژی مقاومت است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفی الدین گفت: یکی از عناصر قدرت حزب الله نیز این است که از روز اول تا کنون در برابر پیروزی ها و قدرت خود هیچ بهایی دریافت نکرده است و هیچ گاه نیز برای رسیدن به قدرت وارد جنگ نشده است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۲:۰۴
وضعیت اقتصادی نابهنجار در غزه، به دلیل منع ورود کالاهای اساسی حوزه/ رئیس کمیته مردمی برای مقابله با محاصره در کنفرانسی خبری اعلام کرد که اسرائیل در ۱۹ روز گذشته مانع از ورود کامیون های حمل کالاهای اساسی به نوار غزه شده که این وضعیت آسیب زیادی به اقتصاد فلسطین زده است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۷:۳۶
رئیس حزب التوحید العربی لبنان: دروزی ها به عربیت و مقاومت پایبند هستند حوزه/ وئام وهاب گفت: ما باید به این باور برسیم که پروژه سرنگونی سوریه با شکست روبرو شده و ما باید ساختار طایفه دروز را بازسازی کنیم و البته در این راه ما به عربیت و پایداری پایبند هستیم.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۰:۳۳
شهادت ۲ جوان فلسطینی در حملات هوایی جنگنده های اسرائیل به غزه حوزه/ در موشکباران امروز صبح رژیم صهیونیستی به نوار غزه، دو جوان فلسطینی به شهادت رسیدند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۱۲
درتظاهرات هفتگی کفر قدوم: ​۸ فلسطینی از جمله یک خبرنگار، به دست نظامیان اسرائیلی مجروح شدند حوزه/ نظامیان اسرائیلی با حمله به تظاهرات هفتگی و مسالمت آمیز روستای کفر قدوم علیه دیوار حائل غیرقانونی، ۸ تن از جمله فیلمبردار تلویزیون فلسطین را مجروح ساختند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۳۶
با فشار اسرائیل، اساتید و مدرّسان مجبور به ترک فلسطین اشغالی می شوند حوزه/ اخیرا فشارهای اسرائیل بر فضای دانشگاهی فلسطین بیشتر شده است، از جمله اینکه حداقل ۱۵ استاد دانشگاه خارجی با تاخیر در دریافت ویزا مواجه هستند و مجبور به ترک سرزمین های اشغالی می باشند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۴۶
جوانان یهودی تورهای رایگان اسرائیل را دروغ خواندند حوزه/ در ویدئوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی، چند جوان یهودی که با هزینه اسرائیل در تور رایگان بازدید از سرزمین های اشغالی شرکت کرده اند، نبود نام فلسطین در نقشه تور و دروغ گویی صهیونیست ها درباره وضعیت فلسطین را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۰:۱۲
اوقاف فلسطین درباره حفاری های اسرائیل در زیرزمین مسجدالاقصی هشدار داد حوزه/ اعظم خطیب مدیر سازمان اوقاف اسلامی فلسطین در بیت المقدس اشغالی طی سخنانی علیه حفاری های اسرائیل در مسجدالاقصی هشدار داده و نسبت به فروریختن سنگ های دیواره شهر قدیمی بیت المقدس ابراز نگرانی کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۴:۴۹
جنبش امت لبنان: قانون ملت ـ دولت یهودی، فصل جدیدی از آوارگی فلسطینی‌ها است حوزه/ جنبش امت لبنان با صدور بیانیه ای تاکید کرد: قانون "دولت یهودی" یک قانون نژاد پرستانه با صبغه صهیونیستی است که هدف آن آوارگی فلسطینی ها از سرزمین های اشغالی ۴۸، ممانعت از حق بازگشت است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۸:۳۲
علمای جبل عامل به ملت لبنان و سوریه و فلسطین و یمن تبریک گفت حوزه/ تجمع علمای جبل عامل از مردم مقاومت و فداکار لبنان و سوریه و فلسطین و یمن به خاطر ایستادگی آنها در برابر توطئه های تروریستی صهیونیست ها تجلیل کرد.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۱:۴۲
جنبش جهاد اسلامی فلسطین: جنایت های رژیم اشغالگر در مسجدالاقصی تجاوز به تمامی مسلمانان است حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: آنچه گروهک های شرور اشغالگر از هجوم به صحن مسجد الاقصی مرتکب می شوند، تجاوزی خطرناک علیه تمامی مسلمانان، اعراب و فلسطینی ها است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۲۱:۵۵
جبهه عمل لبنان: صهیونیست ها زبانی جز آتش گلوله نمی فهمند حوزه/ جبهه عمل لبنان گفت: هیچ تصمیم و قانون بین المللی برای اشغالگران صهیونیسم محترم نیست و آنها تمام قوانین و پیمان ها را زیر پای خود له کرده اند و در برخورد با این دشمن پست، راهی جز آتش و گلوله نیست.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۴:۳۲
رهبر معنوی دروزی های لبنان خواستار مبارزه با توطئه های صهیونیستی شد حوزه/ شیخ حسن خواستار تشکیل جبهه عربی اسلامی با همکاری کشورهای دوست فلسطین شد تا این کشورها هرچه زودتر برای رویارویی با توطئه های خصمانه و حملات نظامی صهیونیست ها علیه مردم فلسطین کاری کنند.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۱۲
اسرائیلی ها دنده راننده وزیر آموزش فلسطین را شکسته، او را ربودند حوزه/ به گفته وزیر آموزش فلسطین در قباطیه، نظامیان راننده وی را که در یک تجمع صلح طلبانه برای جلوگیری از تخریب الخان الاحمر شرکت کرده و خواستار توقف آواره سازی ساکنان آن بود، پس از ضرب و شتم شدید بازداشت کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۰:۱۹
جریان الوفاء الاسلامی بحرین: تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی، افزایش نسل کشی علیه فلسطین است حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی از سوی رژیم صهیونیستی، نشانگر نژاد پرستی این رژیم جعلی است و هدف آن یهودی سازی سرزمین، ملت و فرهنگ فلسطین است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۳۰
مفتی صور و جبل عامل: خطر لایحه ملت ـ دولت یهودی از بمب خطرناک تر است حوزه/ شیخ حسن عبدالله گفت: اقدام رژیم صهیونیستی در اعلام سرزمین فلسطین به عنوان ملت ـ دولت یهودی نشانگر این است که این رژیم از ابتدا بر پایه نژادپرستی و تروریسم بنا نهاده شده است و سکوت عربی و اسلامی در قبال این اقدام، مسئله عجیبی نیست.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۰۰
هیئتی از حماس با مسئولان حزب الله و جماعت اسلامی لبنان دیدار کرد حوزه/ هیئتی از حماس با بلال عبدالله عضو فراکسیون نشست دموکراسی، بلال داغر مسئول حزب الله در جبل لبنان و سراج مسئول سیاسی جماعت اسلامی دیدار کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۱:۳۵
هیئتی از آستان قدس رضوی با آیت الله نابلسی از علمای لبنان دیدار کرد حوزه/ هیئتی از آستان قدس رضوی به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری با آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۰:۲۵
رئیس شورای اجرایی حزب الله: ترامپ، نتانیاهو و نه هیچ کس نمی تواند پرچم مقاومت را از ما بگیرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم صفی الدین گفت: هیچ کس، نه ترامپ و نه نتانیاهو نمی تواند پرچم مقاومت را از دست ما بگیرد؛ چراکه خداوند پیروزی حتمی را رقم زده و ما به این پیروزی وعده داده شده ایم.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس