*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷  -  ۱۸:۵۵
عضو ارشد حزب الله: سفر آمریکایی ها به منطقه شکست آنان را جبران نخواهد کرد/ پیروزی مقاومت معادلات جدیدی در منطقه ترسیم کرد حوزه/ شیخ نبیل قاووق گفت: امت اسلام از دستاورد های مقاومت بهره مند شد و پروژه های تکفیری، اسرائیلی و آمریکایی در سوریه رو به نابودی گذاشت و خروج نیرو های آمریکا از سوریه اقرار به شکست آنها در منطقه است.
شهرک نشین صهیونیستی با اتومبیل، مرد فلسطینی را در پیاده رو زیر گرفت حوزه/ روز گذشته یک شهرک نشین صهیونیستی با اتومبیلش یک مرد فلسطینی را عمدا در نزدیکی روستای نعلین واقع در منطقه مرکزی کرانه باختری زیر گرفت.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۸:۰۲
معاون دبیرکل حزب الله: اگر در سوریه با تکفیری‌ها نمی‌جنگیدیم ناچار بودیم در تمام لبنان با آنها درگیر شویم حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: اگر ما در سوریه با تکفیری ها نمی جنگیدیم، به ناچار باید در تمام مناطق لبنان با آنها درگیر می شدیم و آنها به راحتی امارت های تکفیری را در لبنان و منطقه تاسیس می کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۱۲
خطیب مسجدالاقصی: نماز در مسجدالاقصی ترسناک شده و نیازمند یاری مسلمانان هستیم حوزه/ شیخ عکرمة صبری گفت: اشغالگران اسرائیلی کاری کرده اند که نماز خواندن و قرائت قرآن در مسجدالاقصی و صحن های آن برای مسلمانان همراه با ترس و وحشت باشد و از این رو ما نیازمند یاری ملت ها و دولت های اسلامی و عربی هستیم.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۳۶
صهیونیست ها می‌خواهند هیچ مسلمانی در مسجدالاقصی نباشد/ حضور چشمگیر مسلمانان در مسجدالاقصی یک واجب است حوزه/ بکیرات گفت: از نمازگزاران و نگهبانان می خواهیم در صحن ها و تمام عرصه های مسجد الاقصی از محراب حضرت داود در منطقه شرقی تا ساختمان باب الرحمة و همچنین در منطقه بین باب الاسباط تا باب الغوانمة حضور داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۳۵
بازداشتگاه صهیونیستی آب آلوده به خورد زندانیان فلسطینی می دهد! حوزه/ بر اساس یک دادخواست از سوی زندانیان فلسطینی علیه بازداشتگاه اسرائیلی، صهیونیست ها هنگام بازجویی به بازداشت شدگان آب کثیف می دهند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۹:۵۲
رئیس شورای سیاسی حزب الله: سخنان میشل عون در سازمان ملل مایه افتخار و سربلندی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم امین السید از موضع گیری تاریخی میشل عون رئیس جمهور لبنان در سازمان ملل متحد قدردانی کرد و آن را مایه افتخار و سربلندی دانست.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۲:۰۱
جبهه عمل اسلامی لبنان: آزادسازی فلسطین آغاز شده و تا پیروزی متوقف نخواهد شد حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان، انتخاب "زیاد نخاله" به عنوان دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تبریک گفت و افزود: تاریخ دبیرکل جدید جهاد اسلامی با مقاومت، مبارزه، جهاد، ثبات همراه است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۷:۱۶
جنبش امل بار دیگر نبیه بری را به عنوان رئیس این جنبش انتخاب کرد حوزه/ جنبش امل لبنان در چهاردهمین همایش خود، "نبیه بری" رئیس پارلمان لبنان را به عنوان رئیس این جنبش انتخاب کرد و اولویت خود را تلاش برای آزادی امام موسی صدر قرار داد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۳۱
مفتی اعظم مصر، یورش صهیونیست ها به مسجدالاقصی را به شدت محکوم کرد حوزه/ شیخ شوقی ابراهیم علام، مفتی اعظم مصر در بیانیه ای رسمی نسبت به این اقدامات صهیونیست ها هشدار داده و توطئه اسرائیل برای یهودی سازی بیت المقدس را به شدت محکوم کرد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۳۶
قاضی القضاة فلسطین از توطئه جدید صهیونیست ها در مسجدالاقصی خبر داد حوزه/ محمود الهباش گفت: صهیونیست ها در توطئه جدید خود به یهودیان شهرک نشین اجازه می دهند با ورود به مسجدالاقصی مراسم های عبادی و رقص های یهودی خود را در مسجدالاقصی انجام دهند و این برای ما مسلمانان یک فاجعه به شمار می رود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۳:۴۳
روحانی اهل سنت لبنان: نباید اجازه دهیم مزدوران آمریکا با امنیت منطقه و ایران بازی کنند حوزه/ شیخ حبلی گفت: باید جبهه ای در منطقه برای مقابله با اقدامات خباثت‌آلود کشورهای تروریست ایجاد شود و اجازه ندهیم این کشورها بیش از این با امنیت و ثبات کشورهای ضد تروریسم از جمله جمهوری اسلامی ایران بازی کنند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۲۱:۲۳
جبهه عمل لبنان حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد حمله تروریستی اهواز نمی تواند ایران را از مبارزه با تکفیری ها و صهیونیست ها بازبدارد حوزه/ جبهه عمل لبنان با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی اهواز را در راستای منافع دشمن صهیونیستی و آمریکا و برخی کشورهای خلیج فارس دانست که این روزها در میدان آمریکا و اسرائیل بازی می کنند
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۰:۳۸
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: حمله اهواز هیچ تأثیری بر اراده ایران نخواهد گذاشت حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تجاوز تروریستی اهواز را محکوم کرد و آن را اقدامی وحشیانه دانست که هدفش بر هم زدن امنیت، استقرار، حاکمیت و وحدت ملت ایران بود.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲:۴۰
جنبش توحید اسلامی لبنان: حمله تروریستی اهواز تلاشی ناامیدانه برای بر هم زدن استقرار ایران بود حوزه/ جنبش توحید اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای تجاوز تروریستی که منجر به شهادت مردم عادی اهواز شد را محکوم کرد و این اعمال تروریستی را تلاشی ناامیدانه برای بر هم زدن استقرار ایران دانست که بعد از شکست محاصره ظالمانه اقتصادی علیه ایران انجام می گیرد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲:۲۶
تجمع علمای مسلمان لبنان: حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده هماهنگی کامل آمریکا و گروهک های تکفیری است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای حادثه ای که دیروز در اهواز رخ داد را تروریستی خواند و گفت: این حملات به خاطر موضع گیری هایی است که ایران در سطح سیاسی در منطقه و به ویژه در خصوص مسئله فلسطین اتخاذ می کند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰:۲۹
خطبای جمعه لبنان: عاشورا باید عنوان وحدت اسلامی باقی بماند/ ملت های آزاده در کنار ایران بایستند حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه ضمن درخواست از ملت های آزاده برای ایستادگی در کنار ایران در مقابله با تحریم های آمریکایی صهیونیستی، گفتند: این تحریم های هیچ تأثیری بر ایران نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۸:۳۱
مراسم عاشورای حسینی در مناطق مختلف لبنان برگزار شد+ تصاویر حوزه/ لبنانی ها همچون سایر شیعیان در روز عاشورا با راه اندازی دسته عزاداری در ضاحیه جنوبی برای امام حسین (ع) عزاداری و سینه زنی کردند.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۷:۰۵
روحانی اهل سنت لبنان: قیام امام حسین (ع) اسلام را از نابودی حفظ کرد/ امام حسین (ع) برای اصلاح قیام کرد حوزه/ شیخ صهیب حبلی روحانی اهل سنت لبنان در مراسم عزاداری امام حسین (ع) با اشاره به این که امام حسین (ع) انقلاب حق علیه باطل را رهبری کرد، گفت: این قیام، یک درگیری قبیله ای نبود، بلکه امام حسین (ع) برای اصلاح امت جدش قیام کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۹:۰۰
نوجوان فلسطینی در اثر جراحات شدید، به شهادت رسید حوزه/یک نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی که در روز سوم آگوست در اثر شلیک گلوله نظامیان اسرائیلی در خان یوسف به شدت مجروح شده بود، سحرگاه امروز جان خود را از دست داد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۸:۱۹
معاون حزب الله لبنان: اسرائیل نسبت به آینده نگران است حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم شب چهارم محرم گفت: اسرائیل امروز نسبت به آینده نگران است، همیشه می اندیشد که چگونه با مقاومت مقابله کند و می ترسد وارد جنگی شود که می داند شکست می خورد؛ لذا باید از مقاومت حمایت کنیم و با نیرو، سلاح و حضور سیاسی آن را تقویت بخشیم.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس