*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۱:۱۸
در نشست حمایت از فلسطین مطرح شد: بادبادک های کاغذی خواب از چشمان صهیونیست ها ربوده است/ لزوم تشکیل مجدد سازمان آزادسازی فلسطین حوزه/ شیخ ماهر حمود گفت: کدام یک از ما روزی گمان می کرد همین بادبادک های کاغذی ساده به سلاحی تبدیل شود که خواب از چشم صهیونیست ها برباید و این گونه رژیم صهیونیستی را به چالش بکشاند؟
مجلس علمای فلسطین خواستار لغو برنامه‌های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شد حوزه/ هیئتی از مجلس علمای فلسطین متشکل از شیخ عبد الله الغزاوی، شیخ یحیی الصفدی، شیخ سلیم حجاب با شیخ هشام خلیفه مدیرکل سابق اوقاف اسلامی در بیروت دیدار کرد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۹:۲۰
معاون دبیرکل حزب الله: نتایج انتخابات پارلمان نشان دهنده حمایت مردم از حزب الله بود/ با وجود آمریکا بحران های منطقه حل نمی شود حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: با وجود تلاش هایی که علیه انتخابات انجام گرفت و کشور های جهان و منطقه دخالت کردند و این احتمال بود که حادثه ای غیر قابل پیش بینی رخ دهد و نتیجه انتخابات را باطل کند، انتخابات در آرامش و امنیت برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۵۵
عضو شورای مرکزی حزب الله: مقاومت برای خلق پیروزی های بزرگتر آماده می شود حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی مراسمی گفت: وجود ارتش و مقاومت در کنار هم موجب حمایت از لبنان در برابر تجاوز اسرائیل می شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۲۰:۲۵
عضو ارشد حزب الله: اراده ملت ها تعیین کننده سرنوشت کشور و ‌آینده منطقه است حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله در مراسم عید مقاومت گفت: پیروزی لبنان در سال ۲۰۰۰ میلادی دستاورد مقاومت بود که به دست رزمندگان و شهدای آن حاصل شد و این یک دستاورد تاریخی برای لبنان و امت است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۷:۳۵
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در گفتگو با «حوزه»: حوزه‌های قم و لبنان در تولید معارف اسلامی و دفاع از تشیع مشارکت دارند حوزه/ شیخ علی خطیب نائب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان گفت: منشورات حوزه علمیه قم و تلاش هایی که برای گسترش فرهنگ و اندیشه اسلامی دارد، شایسته تشکر و قدردانی است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۵:۰۹
الازهر: سازمان‌های عربی و اسلامی در رویارویی با صهیونیست‌ها کوتاهی کرده‌اند حوزه/ عباس شومان نماینده الازهر با اشاره به جنایت های صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی گفت: سازمان های عربی و اسلامی در زمینه رویارویی با صهیونیست ها و دفاع از ملت فلسطین و ارسال کمک برای آنها کوتاهی کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۶:۵۴
دبیرکل سابق جمعیت دموکراتیک عمل بحرین: پیروزی از راه خیانت به فلسطین به دست نمی آید/ فلسطین راه آزادی در پیش گرفته است حوزه/ سید رضی موسوی گفت: پیروزی از راه خیانت و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و منحرف شدن از مسئله فلسطین به دست نمی آید و البته امروز نیز فلسطین همان راه لبنان را برای آزادی در پیش گرفته است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۲۰
رئیس نشست فکر عاملی لبنان: آمریکا می‌خواهد افکار عمومی را از جنایت‌های صهیونیست‌ها منحرف سازد حوزه/ حوزه/ سید عبداللطیف فضل الله در مورد توطئه آمریکا برای پاک کردن مسئله فلسطین از طریق ایجاد درگیری و تنش در عراق و سوریه و یمن و تشدید تحریم های جمهوری اسلامی ایران هشدار داد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۱۹
خطبای جمعه لبنان: اسلوب تهدید و تحریم دیگر تأثیری ندارد/مقاومت در کمین اسرائیل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به فشار و تهدید های آمریکا علیه ایران مبنی بر افزایش تحریم ها اشاره کردند و گفتند: دلیل اصلی این تحریم ها، تمسک ایران به مسئله فلسطین و حمایت از جنبش های مقاومت است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۵۳
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله: عربستان گاو شیرده و آلت دست آمریکا است حوزه/ شیخ دعموش گفت: سیاست های آمریکا سیاست هایی خصمانه برای ملت های منطقه و مقاومت و ایران است و البته آمریکا و سیاست های او سودی نیز برای عربستان و سایر کشورهای خلیج فارس نخواهد داشت
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۳۱
آیت الله نابلسی: تهدید به تحریم مقاومت مسئله جدیدی نیست و ما را نمی ترساند حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی در دیدار هیئتی از جنبش جهاد اسلامی به ریاست "احسان عطایا" نماینده حماس در لبنان تاکید کرد: تهدید به تحریم ایران یا حزب الله یا جنبش های مقاومت، مسئله جدیدی نیست و هیچ وقت ما را نخواهد ترساند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۴:۰۲
نشست علمای لبنان به مناسبت روز مقاومت و محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس حوزه/ جنبش امت لبنان یک نشست علمایی متشکل از " کمیته سنی یاری مقاومت"، "جمعیت نور الیقین" و "کمیته اسلامی فلسطین" به مناسبت روز مقاومت و آزادی برگزار کرد و در آن انتقال سفارت آمریکا به قدس و کشتار وحشیانه غزه محکوم شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۵۱
تجمع علمای مسلمان لبنان : دل بستن به سازمان های حقوق بشر اشتباه است/ ملت ها باید در برابر اسرائیل به پا خیزند حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با انتقاد از سکوت سازمان های حقوق بشر جهانی در برابر جنایت های آمریکا و صهیونیست ها گفت: دل بستن به سازمان های حقوق بشر کاری بیهوده و نشانه سادگی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۳۶
هیئتی به نمایندگی از حماس با مفتی اهل سنت لبنان دیدار کرد حوزه/ هیئتی به نمایندگی از جنبش حماس با شیخ عبد اللطیف دریان مفتی اهل سنت لبنان دیدار و پیرامون اوضاع فلسطین و اقدامات ترامپ گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۸:۴۰
مجلس علمای فلسطین: نشست سران عرب نتیجه ای جز فروش قدس نخواهد داشت حوزه/ مجلس علمای فلسطین به مناسبت سالگرد "روز نکبت" نشست همبستگی با قدس و فلسطین برگزار کرد که در آن اعضای این مجلس حضور داشتند.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۴۷
عضو ارشد حزب الله: عربستان برای محاصره مقاومت در پی تشکیل یک جبهه در پارلمان لبنان است حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: عربستان بسیار علاقمند است که حزب الله در دولت جدید لبنان وارد نشود، امّا روزهای آینده ثابت خواهد کرد که رژیم آل سعود ناتوان تر و ضعیف تر از آن است که مانع حزب الله شود که وزیران فعالی در دولت جدید داشته باشد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۴:۵۷
جبهه عمل لبنان توهین کلوب شبانه به قرآن را محکوم کرد حوزه/ اقدام اهانت آمیز پخش آیات قرآن توسط یک کاباره در سواحل لبنان با واکنش و اعتراض شدید جبهه عمل اسلامی روبرو شد.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۲۱:۵۰
فلسطینیان در بیت المقدس، افطاری اماراتی ها را تحریم کردند حوزه/ مردم فلسطین ضمن ابراز خشم و محکومیت عادی سازی روابط میان رژیم اشغالگر قدس و امارات متحده عربی، با ایجاد یک کمپین توییتری در بیت المقدس، غذاهای رمضان تهیه شده توسط دولت امارات متحده عربی را تحریم کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۸:۵۵
رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان: ما در کنار محور مقاومت علیه آمریکا و اسرائیل می ایستیم حوزه/ شیخ احمد القطان گفت: ما در کنار کسانی هستیم که آمریکا و اسرائیل با آنان می جنگند و آن ها را تحریم می کند؛ این مایه افتخار، عزّت و کرامت ماست که در کنار کسی بایستیم که امنیت و استقرار اسرائیل را برهم زده و به در دل دشمن صهیونیستی و استکبار جهانی رعب و وحشت ایجاد می کند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۷:۱۵
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفت و گو با «حوزه»: در قضیه انتقال سفارت آمریکا برخی سران عرب چهره واقعی خود را نشان دادند دکتر سید رضا صدر الحسینی کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: آمریکایی ها به تنهایی از پس مقاومت منطقه بر نمی آیند؛ بنابراین کشورهایی که به شکل منافقانه طی سال های گذشته در اجلاس های بی خاصیت ، خود را مدافع آرمان فلسطین می دانستند مجبور شدند در صف حامیان اسراییل قرار بگیرند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۹:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس