*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷  -  ۱۶:۲۵
مفتی قدس از مسلمانان خواست به یاری مسجدالاقصی بشتابند حوزه/ شیخ محمد حسین مفتی قدس و فلسطین صبح امروز با صدور بیانیه ای از سوی دارالافتاء از مسلمانان خواست برای نجات مسجدالاقصی کاری کنند و این مسجد را از تهدیدها و تجاوزات خطرناک اشغالگران اسرائیلی نجات دهند.
خطبای جمعه لبنان: عربستان سعودی به مسئله فلسطین خیانت می کند/ حوادث سوریه نتیجه توطئه عربی- غربی است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه، "روز زمین" را محور سخنان خود قرار داده و بر حق ملت فلسطین بر سرزمین خود و بازگشت به آن تاکید کرده و اشاره کردند: هیچ شاهزاده یا مسئول عربی حق ندارد که با فلسطین و ملت آن تجارت کند و آنچه در سال های اخیر به ویژه در سوریه اتفاق افتاد، نتیجه توطئه عربی- غربی بود.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۳۲
نشست خبری هفته فرهنگی قم در لبنان برگزار می شود حوزه/ دبیر رویداد «هفته فرهنگی قم در لبنان » از برگزاری نشست خبری در خصوص این رویداد مهم طی روزهای آینده خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۳۰
در سومین جمعه بازگشت رخ داد؛ شهادت ۷ فلسطینی و زخمی شدن ۱۰۷۰ نفر دیگر در نوار غزه حوزه/ شمار شهدای دومین جمعه تظاهرات بازگشت به ۷ نفر افزایش یافت.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۲۱:۴۸
کارشناس فلسطینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: ملت فلسطین نیاز واقعی به سلاح دارد / مذاکرات صلح بی‌نتیجه است حوزه/ عمر هواش کارشناس فلسطینی گفت: ملت فلسطین آمادگی دارند یک انتفاضه جدید را تا آزادی کل فلسطین شروع کنند ولی نیاز به حمایت واقعی دارند؛ فقط حمایت سیاسی و رسانه ای کافی نیست حمایت مهم ترو اصلی تر حمایت تسلیحاتی است که ملت فلسطین به آن نیاز واقعی دارند.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۱:۲۰
رئیس شورای سیاسی حزب الله: دشمنان در انتخابات پارلمان، حزب الله را نشانه گرفته اند حوزه/ آمریکا و هم پیمانانش انتخابات پارلمان لبنان را عرصه ای برای انتقام جویی شکست خود در سوریه می بینند و می خواهند از حزب الله به سود اسرائیل انتقام بگیرند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۳۲
دبیرکل جنبش امت لبنان: امت اسلام هرگونه رابطه با دشمن صهیونیستی را رد می کند حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان اشاره کرد: حماسه بزرگی که در روز زمین رخ داد، پیام های متعددی در پی داشت و ملت مجاهد فلسطین از طریق آن تاکید کرد که همچنان ملتی زنده است و تسلیم و خواری در برابر اشغالگران را نمی پذیرد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۰:۳۵
یورش بیش از ۵۰۰ شهرک نشین صهیونیستی به مسجدالاقصی حوزه/ به گفته یک مقام فلسطینی تعداد شهرک نشینان صهیونیست که با حفاظت نظامیان صهیونیستی روز گذشته به مسجدالاقصی یورش برده اند از مرز ۵۴۲ نفر گذشته است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۸:۰۹
رئیس جمعیت قولنا والعمل: انتخابات آینده لبنان میزان محبوبیت مردمی مقاومت را به همه ثابت می کند حوزه/ شیخ قطان درباره اوضاع داخلی لبنان گفت: انتخابات پارلمان لبنان میزان محبوبیت مردمی مقاومت و احزاب همسو با مقاومت را نشان خواهد داد.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۰:۳۶
سید علی فضل الله: خیانت عربی و حمایت غربی از صهیونیست ها قدس را به این روز رسانده است حوزه/ سید فضل الله تاکید کرد: قدس اکنون در حال غرق شدن در دریای اشغالگری است و دو عامل در این زمینه سهیم هستند که یکی خیانت برخی کشورهای عربی و اسلامی است و دومی حمایت غرب و شرق از رژیم صهیونیستی می باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۷:۳۰
اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم: در برابر انتقال سفارت امریکا به قدس می‌ایستیم/ مسیحیان مشرق به خاطر جنایت‌های سوریه دردمند هستند حوزه/ اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم گفت: قدس در قلب های ما جای دارد و این شهر برای مسلمانان و ما مسیحیان دلیلی بر رحمانیت خداوند است و همه با هم همچون کوه در برابر انتقال سفارت آمریکا به قدس خواهیم ایستاد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۳۹
وزیر اسبق لبنان: عربستان می خواهد پارلمان لبنان مجری توطئه های او باشد/ حضور صهیونیست ها در منطقه متزلزل شده است حوزه/ زاهر الخطیب گفت: حساب ها در منطقه تغییر کرده و آن پروژه اسرائیل بزرگ و کوچکی که در سر استعمارگران بود، اکنون به جایی رسیده که صهیونیست ها خود را پشت دیوار پنهان کرده اند و جرت حمله به مقاومت را ندارند.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۱۶
امام جماعت مسجدی در سرزمین های اشغالی ترور شد حوزه/ شیح محمد سعادت، امام جماعت مسجد «توحید» در شهر «ام الفحم» واقع در فلسطین اشغالی، بامداد امروز توسط افراد ناشناس ترور شد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۲:۱۴
هیئتی از علمای شیعه تایلند با شیخ ماهر حمود دیدار کرد حوزه/ یک هیئت علمایی شیعه از تایلند با شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت در دفتر وی در شهر صیدای لبنان دیدار کردند.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۲۳:۱۵
عضو ارشد حزب الله: عربستان اسرائیل را هم‌پیمان خود می‌داند/ مقاومت با آراء خود بر عربستان پیروز می‌شود حوزه/ شیخ نبیل قاووق تاکید کرد: عربستان سعودی، اسرائیل را حامی و هم پیماند خود می داند و اسرائیل هم عربستان را دشمن خود به حساب نمی آورد، بلکه آن را کشور دوست و هم سنگر خود می داند.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۲۲:۴۲
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: امت عربی و اسلامی از برپایی حکومت فلسطینی حمایت کنند/ پرچم صهیونیستی در سرزمین فلسطین جایی ندارد حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنانی به مناسبت روز زمین از اعراب، مسلمین و فلسطینی ها خواست که بر حق عربی در سرزمین فلسطین که همچنان عزت و کرامت است، توجه و تاکید داشته باشند.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۷:۵۰
مدیر حوزه علمیه امام جواد(ع) لبنان: متون درسی حوزه نیازمند بازنگری و به روز رسانی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین شیخ یوسف السبیتی در نشستی که در دفتر حضرت آیت الله سیستانی در بیروت با حضور مسئولان مدارس دینی نجف اشرف وابسته به آیت الله سیستانی، مدیران حوزه های علمیه و مسئولان فرهنگی و تبلیغی لبنان برگزار شد، به بررسی متون درسی حوزوی پرداخت.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۲۱:۰۹
خطبای جمعه لبنان: علما، فلاسفه و ادبا از شناخت عمیق امام علی(ع) درمانده اند/روز زمین فرصت مناسبی برای یاری فلسطین و مقدسات آن است حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه، ولادت باسعادت حضرت امیر المؤمنین (علیه السلام) را به امت اسلامی تبریک گفته و اشاره کردند: عقل ها از درک علوم، تقوا، حکمت و بلاغت امام علی (ع) درمانده اند و حیرانند و همچنان مورد احترام تمامی ادبا، علما و فلاسفه ای است که از شناخت عمیق آن ناتوان مانده اند.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۸:۱۵
معاون دبیر کل حزب الله: ما اسرائیل را در لبنان و آمریکا را در سوریه شکست دادیم حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان طی سخنانی با طرح این سؤال که چه کسی به آمریکا این حق را داده که بر جهان سلطه گری کند و مردم را به عنوان برده و کشور ها را گاو شیرده خود قرار دهد؟ اشاره کرد: ما در برابر آمریکا ایستادگی کردیم و پیروز شدیم.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۷:۵۱
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامى: نهادهاى بين المللى مانع تكرار اتفاق شرم آور و غيرانسانى غزه شوند حوزه/ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامى جنايات رژيم سفاك صهيونيستى در به شهادت رساندن و زخمى كردن بيش از يكهزار و ٢٠٠ تن از مردم آزاده و مسلمان فلسطين در راهپيمايى بازگشت در شهر غزه را محكوم كرد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۷:۰۱
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله: مقاومت در عرصه سیاسی همچون عرصه نظامی پیروز میدان است حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله در مراسمی که حزب الله به مناسبت میلاد امام علی (ع) در شویفات لبنان برگزار کرده بود، گفت: آمریکایی ها و سعودی ها در قلب جنگ انتخاباتی لبنان است و در منطقه بعلبک- هرمل، تمرکز کرده و هزینه فراوانی را در این منطقه برای شکست لیست "امید و وفا" صرف می کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۰۳:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس