*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷  -  ۱۸:۵۵
عضو ارشد حزب الله: سفر آمریکایی ها به منطقه شکست آنان را جبران نخواهد کرد/ پیروزی مقاومت معادلات جدیدی در منطقه ترسیم کرد حوزه/ شیخ نبیل قاووق گفت: امت اسلام از دستاورد های مقاومت بهره مند شد و پروژه های تکفیری، اسرائیلی و آمریکایی در سوریه رو به نابودی گذاشت و خروج نیرو های آمریکا از سوریه اقرار به شکست آنها در منطقه است.
شهرک نشینان صهیونیست منزل فلسطینی را در الخلیل اشغال کردند حوزه/ در حالی که نظامیان اسرائیلی به زور اسلحه مانع نزدیک شدن فلسطینیان می شدند، شهرک نشینان صهیونیستی اثاثیه شان را به داخل خانه ای که اشغال کرده بودن منتقل کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۹:۱۲
نظامیان اسرائیل ۷۰ درخت زیتون را در دره اردن از ریشه درآوردند حوزه/ در راستای تلاش صهیونیست ها برای بیرون راندن فلسطینیان، روز گذشته نظامیان اسرائیل ۷۰ درخت زیتون متعلق به یک باغدار فلسطینی را در ناحیه دره اردن از ریشه درآوردند.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۲:۰۹
نشست اسلامی لبنان هشدار داد: از تاخیر در تشکیل دولت لبنان بوی توطئه به مشام می رسد حوزه/ نشست اسلامی لبنان گفت: اکنون از این همه تاخیر در تشکیل دولت لبنان بوی توطئه به مشام می رسد و متاسفانه برخی نیروهای سیاسی وابسته به خارج نیز در این توطئه دست دارند.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۱:۳۵
مقام ارشد حزب الله: آزاد سازی ادلب شکست سنگینی برای آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی است حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: منطقه با به پایان رسیدن جنگ سوریه وارد مرحله جدیدی می شود و تهدید آمریکا و اروپا مبنی بر وارد کردن ضربه نظامی به سوریه برای پیچیده کردن نبرد ادلب به سود تروریست ها است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۳:۱۶
عضو شورای مرکزی حزب الله: آمریکا علناً از داعش در شرق فرات و النصره در ادلب حمایت می کند حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله تاکید کرد: زمانی که حزب الله برای تشکیل دولت شتاب می کند، به خاطر ترس از تحریم های آمریکا یا تصمیم های دادگاه بین المللی نیست، بلکه به خاطر وطن، درد های مردم و حل مسائل جامعه است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۲:۵۸
عضو ارشد حزب الله: آمریکا در سوریه شکست خورده و حق تعیین شرط ندارد/ عربستان اولین ضربه را از آمریکا می‌خورد حوزه/ شیخ نعیم قاسم با اشاره به شکست آمریکا در سوریه گفت: دولتمردان بی وجدان و بی اخلاق آمریکا امروز هم‌پیمان عربستان شده اند، اما فردا عربستان اولین ضربه را از همین آمریکا خواهد خورد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۲:۰۸
صهیونیست ها دختر امدادگر فلسطینی را به شدت مجروح ساختند حوزه/ یک دختر امدادگر فلسطینی با نام شروق ابومسامح، در پی شلیک گلوله در ناحیه سینه و خروج گلوله از کمرش در شرق رفح به شدت مجروح شده است. این دختر امدادگر به همراه دیگر مجروحان راهپیمایی بازگشت بزرگ به بیمارستان منتقل شد.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۰۷:۴۸
گروه های فلسطینی تا آزادی کامل فلسطین به مقاومت ادامه دهند حوزه/ حجت الاسلام سید علی عبد اللطیف فضل الله جناح های فلسطینی را به کنار گذاشتن اختلافات داخلی و وحدت در مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی دعوت کرد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۴:۰۵
دبیرکل جنبش امت لبنان: وحدت و مقاومت ملت فلسطین "قرارداد قرن" را شکست خواهد داد حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان در دیدار هیئتی از انتفاضه فلسطین به اوضاع اردوگاه های فلسطینی پرداخت و نسبت به کاهش خدمات "آنروا" هشدار داد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۵۰
رئیس انجمن علمای صور: تلاش های آمریکا در حذف مسئله فلسطین موفقیت آمیز نخواهد بود حوزه/ شیخ علی یاسین در دیدار "جبهه مردمی آزادی فلسطین" گفت: آزادی لبنان از دست دشمن تکفیری، لبنان را در مقابل دشمن اسرائیلی حفظ کرد و محور مقاومت قدرتمند باقی خواهد ماند و بر تمامی طرح های صهیونیستی آمریکایی پیروز شده و تمامی فلسطین را آزاد خواهد کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۲۵
جنبش امل لبنان: مراسم یادبود امام موسی صدر امسال در بعلبک برگزار می شود حوزه/ هیئتی از جنبش امل به ریاست شیخ حسن المصری نائب رئیس دفتر سیاسی این جنبش با تجمع علمای مسلمان دیدار کرد و از آنان برای شرکت در مراسم یادبود امام موسی صدر دعوت کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۰۲
شهرک نشینان صهیونیست به خانه فلسطینی در نابلس حمله کردند حوزه/ گفته می شود گروهی از شهرک نشینان اسرائیلی اواخر دیشب به منزل یک فلسطینی در روستای اوریف در شهرنابلس حمله کرده و با پرتاب سنگ سبب شکسته شدن شیشه های خانه و خسارت شدند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۰۸:۵۱
به اتهام اعتراض به اقدامات توسعه طلبانه اسرائیل: ​بانوی فلسطینی و دخترش حق ورود به مسجدالاقصی را ندارند حوزه/ پلیس اسرائیل عصر یکشنبه یک زن فلسطینی و دخترش که از معترضان به اقدامات توسعه طلبانه صهیونیست ها در بیت المقدس هستند، را دستگیر کرده و در ادامه با ارائه احکامی ورود آن ها به مسجدالاقصی را ممنوع اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۰۹:۰۴
عضو شورای مرکزی حزب الله: محاصره یمن توسط عربستان، بزرگترین محاصره جهان است/ قرارداد قرن همچنان فلسطین را تهدید می کند حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله در مراسمی گفت: از نتایج تأخیر در تشکیل دولت جدید، ایجاد مانع در پروژه های توسعه ای، سخت شدن شرایط زندگی برای مردم، باز شدن در های دخالت های خارجی و تضعیف لبنان در معادله های سیاسی منطقه ای و بین المللی است.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۲۱:۲۴
عضو ارشد حزب الله: اسرائیل، آمریکا و رژیم آل سعود مانع تشکیل دولت جدید لبنان می شوند حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله تاکید کرد: اسرائیل، آمریکا و رژیم آل سعود مخالف معادله ای هستند که قدرت، حضور و مقاومت لبنان را تقویت می کند و از این طریق بحران تشکیل دولت به وجود آمده و همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۸:۱۵
خطبای جمعه لبنان: آمریکا عامل نا امنی و بحران منطقه است/ آنها در کشتار مردم یمن سهیم هستند حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه جنایت های متجاوزین سعودی در یمن را محکوم کرده و اشاره کردند: آمریکا شریک تمامی جنایت های انسانی است متجاوزین علیه کودکان و زنان یمنی مرتکب می شوند.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۰:۱۰
جنبش حماس: تداوم راهپیمایی های بازگشت بر عزم ملت ما در تحقق اهداف تاکید دارد حوزه/ جنبش حماس با اشاره به اینکه تداوم راهپیمایی "بازگشت" در مرز های نوار غزه و اسرائیل بر عزم ملّت ما در تحقق اهداف خود تأکید دارد، افزود: مردم نوار غزه تا زمان تحقق اهداف خود به راهپیمایی بازگشت ادامه می دهند.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۷:۱۵
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت: بشار اسد درخواست عربستان برای قطع رابطه با ایران و حزب الله را نپذیرفت حوزه/ نواف الموسوی عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت گفت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی سه ماه پیش از بشار اسد خواسته بود که اگر روابطش را با ایران و حزب الله قطع کند، برای همیشه در حکومت خواهد ماند و عربستان متعهد می شود که هزینه کامل بازسازی سوریه را بپردازد، امّا بشار اسد نپذیرفت.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۶:۲۵
شورای علمای فلسطین: همه امت باید از مسجد الاقصی دفاع و حمایت کنند حوزه/ شیخ محمد الموعد رئیس کمیته استشاری و سخنگوی رسمی شورای علمای فلسطین طی بیانیه ای، سکوت خفت بار پنجاه و یک ساله اعراب و مسلمانان را در قبال اشغالگری صهیونیست ها در مسجد الاقصی محکوم کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۶:۱۳
رئیس شورای اجرایی حزب الله: حزب الله برای دفاع از حقوق مردم وارد میدان سیاست می شود حوزه/ حجت الاسلام صفی الدین گفت: حزب الله به زودی وارد معرکه سیاسی دفاع از حقوق مردم مظلوم و ستمدیده لبنان می شود و ما با عاملان محرومیت مردم از حقوق خود برخورد می کنیم.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۲:۱۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس