*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷  -  ۱۱:۵۷
خطبای جمعه لبنان: حمله موشکی ایران پاسخ محکمی به داعش و آمریکا بود/ موضع ملت و رهبری ایران در قبال تحریم ها ستودنی است حوزه/ خطبای جمعه لبنان با اشاره به تهدیدهای اسرائیل علیه لبنان گفتند: تهدیدهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هدف ایجاد ترس میان لبنانی ها، بی ثبات جلوه دادن کشور و ایجاد شکاف میان مردم و مقاومت انجام می‌گیرد.
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: در برابر هرگونه بی احترامی به امام مهدی(عج) سکوت نخواهیم کرد حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به بی احترامی به امام زمان (عج) و مقدسات هشدار داد و گفت: ما در مقابل بی احترامی ها سکوت نخواهیم کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۲:۳۹
اسرائیل در سال ۲۰۱۸ سه هزار زندانی را بازداشت کرده است حوزه/به گفته مرکز مطالعات زندانی های فلسطینی، نیروهای اشغالگر اسرائیلی ۳ هزار فلسطینی از جمله ۴۹۷ کودک و ۸۴ زن را در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی بازداشت کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۰۸:۲۰
عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین: تنها راه حل مسئله فلسطین، افزایش راهپیمایی ها و ثبات بر مقاومت است حوزه/ خالد بطش عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: تداوم راهپیمایی بازگشت مؤکد حق ما در بازگشت و پایان محاصره نوار غزه و ایستادگی در برابر "قرارداد قرن" است.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۲۰:۰۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: فلسطین باید اولویت اصلی دولت های اسلامی باشد/ تشکیلات خودگردان و حماس را به آشتی دعوت می کنیم حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با همکاری "جمعیت تعلیم دین اسلام" نشست همبستگی با فلسطین با عنوان "با هم در قدس نماز خواهیم خواند" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۸:۲۵
اسرائیل در نیمه نخست امسال ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد حوزه/ به گفته یوسف اعدیس وزیر اوقاف فلسطین؛ نیروهای اشغالگر صهیونیستی در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان از جمله اذان برای نماز جمعه در مسجد ابراهیمی شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۰:۰۵
رئیس مجلس اعلای شیعی لبنان: بازگشت آوارگان سوریه به کشور خود، خواسته مردم لبنان است حوزه/ آیت الله قبلان بر ضرورت تلاش جدی برای بازگشت آوارگان سوری به کشور خود تاکید کرد و گفت: بازگشت آوارگان سوری همراه با امنیت به کشور خود، خواسته تمام مردم لبنان است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۵:۵۵
هیئتی از جنبش حماس برای گفتگو در خصوص مسئله فلسطین به مصر می رود حوزه/ حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" گفت: تنها راه برای به ثمر رسیدن نقش مصر در آشتی ملی، فشار بر تشکیلات خودگردان برای عقب نشینی از تمامی تحریم هایی که علیه غزه وضع کرده و اجرای انتخابات عمومی است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۵:۴۰
تجمع علمای مسلمان لبنان: رژیم صهیونیستی احساس خطر کرده و از تکفیری ها حمایت می کند حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: تجاوز اخیر رژیم به فرودگاه تی۴ دلیلی است بر اینکه رژیم احساس خطر بزرگی می کند و می خواهد که از تکفیری ها در جنگ های آینده که اعلام کردند وارد حومه قنیطره می شوند، حمایت کند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۳:۴۰
عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین: مقاومت در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها دست روی دست نمی‌گذارد حوزه/ احمد مدلل عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: دشمن اشغالگر هرگز نخواهد توانست اراده ملت ما و مقاومت قهرمان را سست کند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۵۰
​برای دومین بار قانون منع خرید کالاهای اسرائیلی به پارلمان ایرلند رسید حوزه/ قانون «کنترل فعالیت اقتصادی در سرزمین های اشغالی ۲۰۱۸» که برای بار دوم به مجلس اعلای نمایندگان ایرلند وارد می شود در صورت تصویب، خرید کالاها و کسب خدمات از شهرک نشینان صهیونسیتی را غیرقانونی خواهد ساخت.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۲۴
عکس/ به زودی در قدس نماز جماعت خواهید خواند حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی اسفند ماه ۱۳۹۶ در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۸:۴۹
تجمع علمای مسلمان لبنان: فلسطین باید مسئله اصلی امت باقی بماند/ اسرائیل و آمریکا در جنوب سوریه شکست خورده اند حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست هفتگی خود اوضاع سیاسی لبنان و منطقه را مورد بررسی قرار داد و گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا اصرار می ورزد که جهان را به پرتگاه جنگ جهانی بکشاند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۰:۰۲
خطبای جمعه لبنان: صلح طلبان جهان در برابر سیاست های آمریکا بایستند/آنچه در جنوب سوریه جریان دارد، شکست آمریکا و اسرائیل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: پروژه آمریکایی اسرائیلی در سوریه در برابر پایداری، ثبات و دستاورد های محور مقاومت رو به نابودی است و آنچه در جنوب سوریه جریان دارد، پیروزی ارتش سوریه و شکست آمریکا، اسرائیل و هم پیمانان آن است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۶:۲۸
شب گذشته نگهبانان مسجدالاقصی با نیروهای اشغالگر درگیر شدند حوزه/ شب گذشته نگهبانان مسلمان فلسطینی مسجدالاقصی در جریان درگیری با نیروهای اشغالگر صهیونیستی از عملیات تخریب و حفاری در مسجدالاقصی جلوگیری کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۲:۱۶
جمعی از جنبش انصار الله با دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کردند حوزه/ هیئتی از جنبش انصارالله به ریاست محمود حمد معاون دبیرکل این جنبش با شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار و پیرامون تحولات فلسطین و منطقه بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۵۰
شورای مفتیان لبنان تاکید کرد: فقدان ارزش های اخلاقی خانواده های لبنانی را تهدید می کند/ احزاب سیاسی به تشکیل دولت کمک کنند حوزه/ شورای مفتیان لبنان تاکید کرد: تمام احزاب سیاسی باید به قانون پایبند باشند و به فعال شدن نهادهای دولتی کمک کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۶:۵۴
تجمع علمای مسلمان لبنان: تداوم راهپیمایی "بازگشت" رژیم صهیونیستی را نگران کرده است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در جلسه هفتگی خود اشاره کرد: همزمان با پیروزی های ارتش سوریه، نیرو های استکبار و در رأس آن آمریکا تلاش می کند به دستاورد های سیاسی برسند که از طریق جنگ نتوانستند به آن دست بیایند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۰۶
تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد: ورود وزرا و اعضای کنست به مسجدالاقصی، پیشروی جدی و خطرناک اسرائیل حوزه/ تشکیلات خودگردان فلسطین اجازه ورود وزرای اسرائیل و اعضای کنست به محوطه مسجدالاقصی را «پیشروی جدی » از سوی اسرائیل توصیف کرده و نسبت به عواقب این اقدام به نتانیاهو و همچنین ترامپ هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۲:۰۵
شهرک نشینان صهیونیست اقدام به حفاری در مسجد ابراهیمی کردند حوزه/ گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی امروز اقدام به حفاری در محوطه مسجد ابراهیمی در الخلیل کردند. «شیخ یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف فلسطین این حمله شهرک نشینان علیه مسجد ابراهیمی را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۴۸
جامعة المصطفی لبنان از سفیر ایران قدردانی کرد+ تصاویر حوزه/ جامعة المصطفی شاخه لبنان با حضور جمعی از نمایندگان مراجع عظام و اساتید حوزه علمیه از محمد فتحعلی سفیر ایران در بیروت تجلیل کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۱:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس