*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ \ الأحد ٢٣ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Sunday, January 22, 2017
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵  -  ۰۳:۲۹
خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: انتقال سفارت آمریکا به قدس اقدامی خصمانه است/تحریک مداوم آل‌سعود عامل اعدام جوانان بحرینی است حوزه/ خطبای جمعه در لبنان اعدام سه جوان بحرینی را محور سخنان خود قرار دادند و گفتند: اگر تحریک آل سعود علیه جنبش های صلح طلب، رهبران و علما نبود این حکم اجرا نمی شد.
روحانی اهل سنت لبنان: لبنان در مرکز توفان توطئه های تروریستی قرار دارد/ با تروریست ها سازش نمی کنیم حوزه/ شیخ حبلی گفت: حامیان تروریست های داخلی بدانند ما با تروریست ها هیچ سازشی نداریم و بخشش آنها امکان ندارد، چون منطق این افراد، کشتار و انفجار است.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۴۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: طرفداران دموکراسی در سوریه چرا دیکتاتوری بحرین را نمی بینند؟ حوزه/ شیخ حسان عبدالله گفت در بحرین هیچ کدام از نمادهای دموکراسی سوریه وجود ندارد، اما جهان چشم و گوش خود را بسته تا واقعیت های بحرین را نبیند و نشنود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۰۶
رئیس جمعیت "قولنا والعمل"لبنان؛ جنبش ملت بحرین مسالمت آمیز است / جامعه عربی از حقوق قانونی مردم حمایت کند حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا والعمل" لبنان جنبش ملت بحرین را مسالمت آمیز دانست و گفت: پایداری ملت بحرین منجر به تحقق خواسته‌ها و رسیدن به حقوق قانونی آن‌ها می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۲۲:۳۰
خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: انتقال سفارت آمریکا به قدس اقدامی خصمانه است/تحریک مداوم آل‌سعود عامل اعدام جوانان بحرینی است حوزه/ خطبای جمعه در لبنان اعدام سه جوان بحرینی را محور سخنان خود قرار دادند و گفتند: اگر تحریک آل سعود علیه جنبش های صلح طلب، رهبران و علما نبود این حکم اجرا نمی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۳:۲۹
نماینده حماس در ایران: انتقال سفارت آمریکا به قدس، منطقه را متشنج می کند حوزه/ قدومی گفت: ما از روند عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی نگرانیم و این اقدام را محکوم می کنیم و بر این باوریم که هیچ کشوری از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سود نخواهد برد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۹
پس از تخریب منازل مردم مردم فلسطین با سربازان رژیم صهیونیستی درگیر شدند+ تصاویر حوزه/ پس از موج تخریب گسترده منازل مردم فلسطین توسط نیروهای اشغالگر صهیونیست، مردم برخی مناطق با صهیونیست ها درگیر شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۶
راهپیمایی هزاران فلسطینی در اعتراض به تخریب منازل/ اعتصاب سراسری حوزه/روز گذشته هزاران تن از مردم فلسطین در شهرها و روستاهای سرتاسر سرزمین‌های اشغالی در اعترض به تخریب منازل‌شان و به شهادت رسیدن یک معلم توسط اسرائیل، دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۶
«تجمع عربی حمایت از مقاومت» اعدام سه جوان بحرینی را محکوم کرد حوزه/ «تجمع عربی حمایت از مقاومت» متشکل از شخصیتهای لبنانی، فلسطینی، یمنی و بحرینی اعدام سه جوان بحرینی را محکوم کرد. شیخ زغموت از علمای فلسطینی در نشست این تجمع گفت: تشابه جنایت های نظام بحرین با صهیونیست ها در این است که هر دو رژیم، انسان های آزاده و شریف را می کشند...
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۵
یک فلسطینی در شمال کرانه باختری به شهادت رسید حوزه/بعد از ظهر روز سه شنبه یک مرد شهادت‌طلب فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها در شمال کرانه باختری به شهادت رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۱
معاون دبیرکل حزب الله حزب الله به دنبال تقویت مشارکت مردم در اداره کشور است حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: حزب الله لبنان بارها اعلام کرده که دولت باید تنظیم و تصویب قانون انتخابات بر اساس نسبیت را با هدف تقویت مشارکت مردم، در راس برنامه های خود قرار دهد .
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۵
اعتراض مردم غزه به انتقال سفارت آمریکا به قدس+ تصاویر حوزه/ مردم شهر غزه در اعتراض به تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت خود از تلاویو به قدس اشغالی دست به اعتراض زدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۶
جنبش الاصلاح و الوحدة لبنان: کشتار مردم بحرین توسط آل خلیفه تاثیری در اراده آنها ندارد حوزه/ جنبش الاصلاح و الوحدة از نظام بحرین خواست به خواست مردم کشور خود توجه کند و بداند که سرکوب و شکنجه نمی تواند در عزم و اراده مردم بحرین خللی وارد سازد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۹
منابع اسرائیلی اذعان کردند: افزایش ۲۵۰ درصدی یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی حوزه/ یک موسسه اسرائیلی به تازگی آماری منتشر کرده و به افزیش ۲۵۰ درصدی یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی نسبت به ۷ سال گذشته اذعان داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۹
از طرف نماینده رهبری در سوریه: کنفرانس «نقش علما در تحکیم وحدت» در سوریه برگزار می‌گردد حوزه/ کنفرانس «نقش علما در تحکیم وحدت» با هدف بررسی اوضاع مسملین و تقریب روابط آن‌ها در سوریه برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۳
تجمع علماي جبل عامل لبنان: اعدام های اخیر، بحران بحرین را تشدید و کشور را به آینده نامعلوم می کشاند حوزه/ تجمع علمای جبل عامل اقدام مقامات رژیم آل خلیفه را در اجرای حکم اعدام سه تن از جوانان بازداشتی سیاسی آن هم به اتهام ساختگی و ادله واهی، محکوم کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۶
آیت الله قبلان اعدام سه جوان بحرینی را محکوم و آنان را شهدای مظلوم خواند حوزه/ آیت الله قبلان نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان گفت: این اعدام شدت بحران سیاسی بحرین را بالا می برد و کشور را به عرصه شورش و نابه سامانی می کشاند. مقامات بحرینی باید مسئولیت کامل پیامدهای این اقدام را به عهده بگیرند و از اقدامات خشونت بار و سرکوب گرانه علیه ملت، رهبران و علمای بحرین که ضامن حفظ بحرین و استقرار آن هستند، دست بردارند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۱
کمپین مردم فلسطین علیه تخریب خانه ها توسط صهیونیست ها حوزه/ هدف دولت نتانیاهو تخریب منازل مردم فلسطین این است که شهرک نشینان یهودی را راضی کند و از سوی دیگر از توسعه محله های عربی و مسلمان نشین جلوگیری کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۱
معاون دبیر کل حزب الله لبنان: حزب الله در سیاست صادق است/فعالیت سیاسی ما برگرفته از تعهد دینی است نه مصالح زودگذر حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: فعالیت های فرهنگی وسیاسی ما برگرفته از تعهد دینی است نه به خاطر مصالح زودگذر و موقت که تغییر کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۷
آیت الله قبلان در دیدار جمعی از فضلای حوزه علمیه قم: ایران پناهگاه مستضعفان جهان است/ همه کشورهای عربی باید از ایران حمایت کنند حوزه/ دشمنی تروریست ها و صهیونیست ها با ایران به خاطر جایگاه تاثیرگذار ایران در جهان اسلام و موضع گیری های صحیح این کشور در قبال ملت های اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۴
واکنش حزب الله به سفر رئیس جمهور لبنان به عربستان؛ این حق لبنان است که با عربستان رابطه داشته باشد / انتقادهای ما از سعودیها سر جای خودش است حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: ما بر دیدگاه خود در برابر مواضع اشتباه عربستان سعودی در منطقه باقی هستیم؛ اما این مسئله به این معنی نیست که لبنان رابطه اش را با کشورهای عربی و خارجی قطع کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس