*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶  -  ۱۸:۱۳
رئیس شورای شرعی حزب الله: فلسطین جز با وحدت اسلامی به آغوش امت بازنمی‌گردد حوزه/ شیخ محمد یزبک گفت: کسانی که خیال می کنند با وجود دو دستگی و تفرقه در امت اسلامی فلسطین به آغوش امت باز می گردد در اشتباهند،
عضو ارشد حزب الله: قدس و فلسطین در معرض خطر جدی است حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: امروز ما در مقابل چالش‌های مهم و خطرناکی هستیم که منطقه با آن مواجه است؛ چراکه آنچه فلسطین و قدس در معرض آن قرار دارد، بسیار خطرناکتر از سال ۱۹۴۸میلادی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۸
جبهه العمل الاسلامی لبنان: ترامپ از شورای امنیت سیلی خورد حوزه/ العمل الاسلامی تاکید کرد: شورای امنیت سازمان ملل در نشست امروز خود سیلی محکمی به سیاست های خارجی ترامپ وارد کرد و اکثریت اعضای این شورا تاکید کردند که ایران کاملا به بندهای توافق هته ای پایبند بوده و ما دخالت در امور ایران و کشورهای دیگر را جایز نمی‌دانیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۹
خطبای جمعه لبنان: مشروعیت جمهوری اسلامی برگرفته از ملت آن است/ ایران با رهبری امام خامنه ای شکست نخواهد خورد حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های جمعه حوادث اخیر ایران را محور سخنان خود قرار داده و تاکید کردند: این آشوب ها و اغتشاشات با دخالت آمریکا، اسرائیل و کشور های عربی صورت گرفته است، اما اراده ملت مانع گسترش فتنه و ضربه به نظام اسلامی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۷
احزاب لبنانی دخالت آمریکا، اسرائیل و عربستان در امور ایران را محکوم کرد حوزه/ انجمن احزاب و شخصیت های ملی لبنان با صدور بیانیه ای دخالت های آشکار آمریکا، اسرائیل و عربستان در امور ایران و تلاش آنها برای سوار شدن بر موج تظاهرات مسالمت آمیز را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: ایران بر تمامی توطئه های دشمنان پیروز می شود حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، از سوی دشمنانی که برای ضربه زدن به امنیت و استقرار ایران لحظه شماری می کنند، مورد هدف قرار گرفته است و این توطئه ها با حکمت رهبری و ملت آن خنثی می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۳
دبیرکل حزب الله لبنان: طرح ما جنگ نیست، بلکه مقاومت است/ حزب‌الله نقاط ضعف اسرائیل را می‌داند حوزه/ سید حسن نصرالله گفت: آنچه که در ایران می‏‎گذرد، قابل مقایسه با حوادث و رویدادهای سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۱:۴۰
جنبش امت لبنان: تلاش آمریکا و اسرائیل برای هدف قرار دادن ایران با شکست مواجه خواهد شد حوزه/ جنبش امت لبنان با صدور بیانیه ای، تبلیغات سوء رسانه های بین المللی و عربی در خصوص حوادث ایران را محکوم کرد و گفت: این تبلیغات از سایت های آمریکایی آغاز شد و به شکلی غیر قانونی و مفتضحانه سایت های سعودی و کشورهای حاشیه خلیج فارس را در برگرفت و یاد آور دروغ بهار عربی در سوریه و قبل آن دروغ انقلاب سبز در ایران بود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۵۸
جبهه العمل الاسلامی لبنان: تلاش دشمنان برای انتقال درگیری به داخل ایران ،با شکست روبرو می‌شود حوزه/ جبهه العمل الاسلامی لبنان در نشست خود گفت: محور مقاومت از تهران تا غزه و دمشق و صنعاء توانسته تروریسم را شکست داده و توطئه آمریکایی صهیونیستی خلیجی که هدفش راه اندازی آشوب و فتنه داخلی بود، در هم بشکند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۰۰
در سال گذشته اسرائیل ۶۴۵ بار مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد حوزه/ به گفته وزیر دولت تشکیلات خودگردان، رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۷ میلادی، ۶۵۴ مرتبه مانع از پخش اذان در مسجد مقدس ابراهیمی در الخلیل شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت: هجمه علیه ایران به خاطر حمایت از مسئله فلسطین و مقاومت است حوزه/ شیخ ماهر حمود در تماسی با آیت الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از اوضاع ایران مطمئن شد و از قول آیت الله اراکی گفت: اوضاع از آنچه رسانه ها نقل می کنند، بسیار بهتر است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۸
عضو ارشد حزب الله: مسلمانان در برابر صهیونیست ها راهی جز مقاومت ندارند حوزه/ سید ابراهیم امین السید رئیس شورای سیاسی حزب الله تاکید کرد: اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، امت را در برابر یک گزینه قرار داد که همان گزینه مقاومت است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۶
در سال ۲۰۱۷ میلادی: ​اسرائیل ۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را مصادره کرد حوزه/ رژیم اسرائیل در سال میلادی که گذشت۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را به اشغال در آورده و ۵۰۰ ساختمان فلسطینی را تخریب کرد و مردم زیادی را آواره ساخت.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۸
تشکیلات خود گردان فلسطین سفیر خود از پاکستان را فرا خواند حوزه/ در پی اعتراض دولت هند نسبت به شرکت سفیر فلسطین در کنفرانس تحفظ بیت المقدس، تشکیلات خود گردان فلسطین سفیر خود از پاکستان را فرا خواند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۰
خطبای جمعه لبنان: هیچ اعتمادی به وعده های عربی نیست/ مقاومت تنها امید باقی مانده است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به مسئله جنگ یمن پرداختند و اشاره کردند: این کشور همچنان گرفتار آثار جنگ است و محاصره شده و میلیون ها نفر به بیماری وبا و غیر آن گرفتار هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۰:۱۹
رئیس اتحادیه علمای مقاومت: اقدام ترامپ به‌سود فلسطین تمام شد حوزه/ شیخ ماهر حمود، رئیس اتحادیه علمای مقاومت، طی سخنانی گفت: اقدام ترامپ، نه‌تنها جهان اسلام را به شکل مثبت شعله‌ور کرد، بلکه آزادگان جهان را نیز به واکنش واداشت و شاهد تصویب قطعنامه در سازمان ملل و پایداری ملت فلسطین شدیم.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۲۱:۰۲
خطبای جمعه لبنان: قطعنامه شورای امنیت سیلی محکمی به ترامپ بود/ به داد مردم یمن برسید حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته مسئله قطعنامه شورای امنیت علیه اقدام ترامپ را محور خطبه های خود قرار داده و تاکید کردند: قطعنامه قدس که از سوی شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد، سیلی محکمی به ترامپ و حمایت معنوی از قدس است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۹:۳۱
مراسم سالگرد درگذشت دبیرکل جنبش امت لبنان برگزار می‌شود حوزه/ مراسم نخستین سالگرد درگذشت دبیرکل سابق جنبش امت لبنان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۷:۵۹
تجمع علمای مسلمان لبنان: فلسطینیان باید از تلاش برای یهودی‌سازی قدس، جلوگیری کنند حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه‌ای گفت: مردم فلسطین باید به حضور گسترده خود در میدان‌ها و برهم زدن آسایش نیروهای اشغالگر و شهرک‌نشینان ادامه دهند و مانع تلاش برای یهودی‌سازی قدس و تغییر نمادهای آن شوند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۷:۰۹
حوزه های علمیه جبل عامل: اقدام آمریکا نوعی زورگویی و استبداد است/ از امکانات رسانه‌ای برای وحدت جهان اسلام استفاده شود حوزه/ حوزه های علمیه و کمیته های علمایی جبل عامل نشستی را در شهر "نبطبیه" در محکومیت اقدام ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی برگزار کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۵:۰۶
نوجوان فلسطینی در پی شلیک نظامیان صهیونیستی به کما رفت حوزه/یک نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی که به جرم شرکت در راهپیمایی ضدصهیونیستی از ناحیه صورت و از فاصله نزدیک با گلوله پلاستیکی مورد شلیک قرار گرفته بود، به دلیل وخامت حالش تحت کمای پزشکی ۷۲ ساعته قرار گرفت.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس