*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸  -  ۱۸:۲۵
کنفرانس "نقش وقف در آموزش و پرورش" در لبنان برگزار می‌شود حوزه/ اولین کنفرانس علوم انسانی با عنوان "نقش وقف در آموزش و پرورش" در تاریخ ۳۱ مرداد توسط جمعیت علوم و تحقیقات لبنان برگزار می‌شود.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین: حفظ مقاومت و پایان اختلاف داخلی دو عامل مهم در مقابله با معامله قرن است حوزه/ زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی به مجموعه وظایفی که ملت فلسطین برای مقابله با معامله آمریکایی قرن باید عمل کنند، اشاره کرد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۹:۱۰
در اعتراض به کنفرانس منامه؛ در شهرهای مختلف فلسطین تظاهرات اعتراض آمیز برگزار شد+ تصاویر حوزه/ در راستای مخالفت با معامله قرن و اعتراض به کنفرانس منامه که با دعوت آمریکا در منامه پایتخت بحرین برگزار شد، تظاهرات اعتراض آمیزی در شهر های مختلف فلسطین برگزار شد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵:۱۱
در اختتامیه همایش مخالفت با کنفرانس منامه مطرح شد: همه کسانی که در کنفرانس منامه شرکت می‌کنند خائن هستند حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین همایشی با عنوان "حق حاکمیت برای صلح و شکوفایی" در بیروت با حضور شخصیت های عربی و اسلامی، سیاسی، اقتصادی، پارلمانی و رسانه‌ای از کشور های مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۰۳:۰۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: فلسطین سرزمینی مقدس است که قابل خرید و فروش نیست حوزه/ آیت‌الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی بیانیه ای گفت: کنفرانس منامه تلاشی برای وارد کردن رژیم غاصب صهیونیستی در صفوف عربی و اسلامی است تا زمینه برای اجرای معامله ننگین و شوم قرن و فروش فلسطین با ارزان ترین قیمت فراهم شود.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۲:۰۵
حمله شبانه شهرک‌نشینان اسرائیلی به اتومبیل‌ها و خانه‌های مسکونی حوزه/حمله شبانه شهرک نشینان اسرائیلی به اتومبیل های فلسطینیان و منازل آنان و خسارت وارد کردن به اموال مردم، پنجمین حمله صهیونیست ها در یک ماه گذشته بوده است.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۱:۵۰
عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین: امت عربی و اسلامی باید مسیر خود را صلاح کند حوزه/ شیخ نافذ عزام عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ضرورت تسریع در تحقق وحدت فلسطینی ها در مقابل خطر هایی که مسئله و ملت را هدف قرار داده تاکید کرد و کنفرانس منامه را در راستای اجرایی کردن معامله قرن به دست اعراب دانست.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۶:۳۵
در مخالفت با کنفرانس منامه؛ امروز تجمع بزرگ مردمی علیه معامله قرن در بیروت برگزار می‌شود حوزه/ ولید الکیلانی مسئول رسانه جنبش حماس اعلام کرد: حماس روز سه شنبه برای مخالفت با معامله قرن و کنفرانس اقتصادی بحرین، تجمع گسترده مردمی در بیروت برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۴:۰۵
تاکید دبیرکل مؤسسه آیت‌الله حکیم بیروت و سفیر واتیکان بر گفتگوی میان ادیان حوزه/ سید علی حکیم دبیرکل موسسه آیت الله حکیم در بیروت با سفیر واتیکان در بیروت دیدار کرد.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۳:۰۲
جنبش توحید اسلامی لبنان: دفاع از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی حق طبیعی ایران است حوزه/ جنبش توحید اسلامی لبنان بر حق طبیعی ایران در دفاع از مرز زمینی، هوایی و آبی خود تاکید کرد و مسئولیت کامل درگیری ها را متوجه دولت آمریکا و سیاست های آن دانست که کشور ها و انسان را به کشتن می دهد.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۵:۲۹
یکصد عالم لبنانی و فلسطینی معامله قرن را شرعاً حرام اعلام کردند حوزه/ بیش از صد عالم دینی لبنانی و فلسطینی با اتخاذ موضع شرعی، معامله قرن و عادی سازی روابط با اسرائیل را حرام اعلام کردند.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۰:۰۵
علت هجمه جهانی علیه ایران از زبان روحانی سنی لبنانی حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان ضمن محکوم کردن هجمه جهانی علیه ایران گفت: آن‌ها می خواهند ایران را دشمن اهل‌سنت و کشور های حاشیه خلیج فارس جلوه دهند و این به خاطر حمایت ایران از فلسطین و جنبش‌های مقاومت است.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۰۹:۵۹
عضو ارشد حزب الله: ترامپ به تنگنای استراتژیک رسیده است حوزه/ شیخ نبیل قاووق تاکید کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌تواند رؤسای کشورهای بزرگ و پادشاهان و رؤسای عرب را خوار و ذلیل کند، امّا زمانی که پیامش به رهبر ایران رسید، مزه خواری و ذلّت را چشید.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۲۰:۵۶
مفتی صور و جبل عامل: مسئله فلسطین باید در تمامی همایش‌های عربی و اسلامی در دستور کار قرار گیرد حوزه/ شیخ حسن عبد الله مفتی صور و جبل عامل طی سخنانی گفت: کنفرانس منامه که در ۴ و ۵ تیرماه برگزار می شود، مرده به دنیا آمده و محکوم به شکست است؛ چرا که تشکیلات خودگردان فلسطین و نمایندگان فلسطین با آن مخالفت کرده اند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۵:۴۳
دبیرکل اوقاف مجلس اعلای شیعیان لبنان: آمریکا در واقع هیچ کاری نمی تواند بکند حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی اشاره کرد: درگیری در حاشیه کشور های خلیج فارس نه تنها به نفع هیچ کس نیست، بلکه ضرر و زیان آن متوجه همگی است و هیچ غالب و مغلوبی ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۰۳:۴۵
عضو ارشد حزب الله: آمریکا در تسلیم کردن ایران شکست خورد حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد: محور مقاومت علی رغم فشار ها و تحریم های آمریکا و هم پیمانان آن در منطقه به ویژه علیه ایران در حاشیه خلیج فارس، بیشتر از گذشته قدرتمند تر شده است.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۳:۵۹
خطبای جمعه لبنان: سرنگونی پهباد آمریکایی سرنگونی سلطه پوشالی آمریکا بر منطقه است حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های این هفته خود تاکید کردند: ایران پیام محکمی به کسانی که به دنبال شعله‌ور کردن آتش جنگ هستند فرستاد و گفت هرگز تسلیم فشارها نخواهد شد.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۱:۵۳
کارشناس جهان اسلام در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: اسرائیل با چه شیوه‌ای کشورهای عربی را می بلعد؟/ صهیونیست‌ها حتی غذاهای عربی مانند فلافل را به نام خود ثبت کرده‌اند!! حوزه/ محمدباقر اسدی گفت: اسرائیل برای برپایی کشور یهودی در اطراف خلیج فارس هم نقشه دارد و تا کنون توانسته بسیاری از آثار و میراث تاریخی و فرهنگی جهان عرب را به نام خود ثبت و معرفی کند.
۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۵:۲۸
روحانیون اهل سنت لبنان: تا زمانی که ایران هست معامله قرن اجرایی نخواهد شد حوزه/ شیخ عبد الرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از تمامی مسائل امت اسلامی دفاع می کند، لذا کشور ها و ملت های عربی وظیفه دارند که در برابر تجاوز آمریکایی صهیونیستی در کنار ایران باشند.
۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۲:۱۴
تمجید روحانی لبنانی از زبان عربی رایزن فرهنگی ایران حوزه/ شیخ صهیب حبلی روحانی اهل سنت لبنان در مراسم تکریم محمد مهدی شریعتمدار رایزن فرهنگی ایران در لبنان گفت: شریعتمدار توانست با زبان عربی فصیح روابط لبنان و جمهوری اسلامی ایران را تحکیم بخشد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۶:۲۰
معاون دبیرکل حزب‌الله در دیدار دیپلمات کوبایی: وحدت نیروهای مقاومت در جهان موجب شکست طرح‌های آمریکا است حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان از یک عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست کوبا و الکساندر مورگا سفیر این کشور استقبال کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۱:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس