*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶  -  ۱۰:۰۴
تجمع علمای مسلمین لبنان؛ ترور "مازن فقهاء" آزاده فلسطینی محکوم است / باید مقاومت افزایش یابد و ضربات محکمی بر دشمن وارد شود حوزه/ تجمع علمای مسلمین لبنان طی بیانیه ای، ترور "مازن فقهاء" اسیر آزاده فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: پاسخ عملی به این جنایت از طریق افزایش مقاومت و وارد کردن ضربه مهلک بر دشمن صهیونیستی انجام می گیرد.
خطبای جمعه لبنان: نه از تهدید ها می ترسیم و نه در برابر تحریم ها تسلیم می شویم حوزه/ خطبای جمعه لبنان دیدارها و کنفرانس های صورت گرفته در کشورهای مسلمان را محور سخنان خود قرار دادند و از رهبران عرب و مسلمین خواستند تا برای پایان دادن به کشتارها و خونریزی های یمن و بحرین و انجام مذاکره و گفتگو برای رسیدن به راه حل مناسب، وارد عمل شوند و از آن حمایت کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹
شخصیت های فلسطینی: حکم به یهودی بودن مسجدالاقصی اقدامی خطرناک است حوزه/ استناد دادگاه صهیونیستی در یهودی شمردن مسجدالاقصی به متون یهودی و تلمودی و لغو کردن مالکیت مسلمانان بر این مسجد اقدامی خطرناک است که به سلسله جنایت های آنها نسبت به مسجدالاقصی افزوده می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰
واکنش علمای صیدا به درگیری در اردوگاه فلسطینی عین الحلوه حوزه/ مفتی صیدا گفت: ما هرگاه مردم فلسطین بخواهند با صهیونیست ها بجنگند در کنار آنها خواهیم بود، اما هرگاه با خودشان درگیر شوند به آنها می گوییم دست از این برادرکشی بردارید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱
جنگنده های اسرائیلی نقاط مختلف نوار غزه را بمباران کردند حوزه/ جنگنده های رژیم اشغالگر اسرائیل ظهر امروز تعدادی از پایگاه های نظامی وابسته به مقاومت فلسطین در نوار غزه را بمباران کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۸:۳۰
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله؛ مقاومت در مقایسه با سال ۲۰۰۶ بسیار قوی تر شده است حوزه/ شیخ نبیل قاووق نایب رئیس شورای مرکزی حزب الله گفت: مقاومت از سال ۱۹۸۲م تا کنون مورد هدف و تهدیدات آمریکا قرار گرفته است، علاوه اینکه همیشه تهدید به تحریم شده است، اما تمام این تهدید ها، تحریم ها به شکست انجامیده است؛ چراکه مقاومت به مسیر رو به رشد خود ادامه داد و پیروزی های پی در پی به دست آورد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۸:۰۲
با حضور مردم فلسطین برگزار شد؛ ادای احترام به قربانیان قتل عام مسجد ابراهیمی در «الخلیل» حوزه/روز گذشته مردم فلسطین با حضور بر مزار شهدای قتل عام مسجد ابراهیمی در الخلیل، یاد و خاطره قربانیان این جنایت صهیونیست‌ها را زنده نگه داشتند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۴:۵۳
عناوین روزنامه های صبح دوشنبه فلسطین حوزه/ امروز خبر حمله صهیونیست ها به مدارس استان های الخلیل و بیت لحم و هشدار وزارت اوقاف فلسطین درباره خطر تخریب مسجدالاقصی بر اثر حفاری های صهیونیست ها در صدر اخبار روزنامه های فلسطین قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۳:۱۷
اذعان ژنرال اسرائیلی: حزب الله در مدیریت افکار عمومی بر اسرائیل پیشی گرفته حوزه/ سخنگوی اسبق ارتش اسرائیل گفت: حزب الله در مدیریت افکار عمومی و جنگ روانی از ارتش اسرائیل پیشی گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۱۱
تصاویر کنفرانس فلسطینی های خارج نشین در ترکیه حوزه/ کنفرانس فلسطینی های خارج نشین در روز های شنبه و یکشنبه گذشته با حضور شخصیت های سیاسی و متفکران،‌ سیاستمداران و فعالان فلسطینی در استانبول ترکیه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۰۱
کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین نتیجه بخش بود حوزه/ خلیل الحسین مسئول پرونده اردوگاه ها در حزب الله از عباس جمعه عضو دفتر سیاسی جبهه آزادی فلسطین استقبال کرد. در این دیدار در مورد اوضاع داخلی و منطقه ای و به ویژه اوضاع اردوگاه های فلسطینی در لبنان بحث و گفتگو شد.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۱:۳۳
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله: حضور ما در سوریه، وظیفه ای اخلاقی و برای مقابله با تکفیری هاست حوزه / شیخ نبیل قاووق گفت: حضور حزب الله در سوریه برای مقابله با خطر تکفیری ها وظیفه ای ملی و اخلاقی است.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۰:۳۸
وزیر اوقاف فلسطین هشدار داد؛ مسجد الاقصی در خطر ویرانی قرار دارد / اقدامات صهیونیستها، نقض آشکار قطعنامه های بین المللی است حوزه / وزیر اوقاف و امور دینی فلسطین با انتشار بیانیه ای نسبت به انهدام مسجد الاقصی به خاطر حفاری های روزانه رژیم صهیونیستی در زیر آن هشدار داد.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۹:۰۲
دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین در مصاحبه با حوزه: راه حل فلسطین، تغییر توازن قدرت و تقویت محور جهاد در منطقه است حوزه / احمد جبریل گفت: آینده و آزادی فلسطین تنها مسئولیت مردم فلسطین نیست بلکه این مسئولیت به دوش کل امت عربی و امت اسلامی می باشد و به نظر بنده این آزادی انجام نمی شود جز با تغییر توازن قدرت در منطقه و با قدرت گرفتن یک محور مبارزاتی و جهادی از تهران تا بغداد و دمشق و حزب الله لبنان و تا فلسطین و اردن.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۲:۴۹
صهیونیستها در جنوب مسجد الاقصی با فلسطینیها درگیر شدند حوزه / اشغالگران صهیونیست در منطقه سلوان در جنوب مسجد الاقصی با فلسطینیها درگیر شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۰۹:۵۴
رئیس جنبش "قولنا والعمل" لبنان: سنی هستم و به گرایش داشتن به مقاومت افتخار می‌کنم حوزه/ شیخ احمد القطان تاکید کرد: ما در کنار تمام کسانی هستیم که با دشمن اسرائیلی مبارزه می کند؛ اگرچه دربرخی امور اختلاف داشته باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۲۲:۱۸
خالد البطش از رهبران جنبش «جهاد» در گفتگو با حوزه: کشورها حمایت از فلسطین را از ایران یاد بگیرند اختصاصی حوزه/خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از نقش اساسی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین گفت تمام کشورهای عربی و اسلامی باید همانند ایران در مسیر حمایت از فلسطین گام بردارند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۴۱
خطبای لبنان: ایران تنها کشوری است که از مسئله فلسطین حمایت می کند حوزه/ خطبای لبنان این هفته کنفرانس حمایت از مسئله فلسطین را محور سخنان خود قرار دادند و گفتند: کنفرانس تهران در حمایت از مسئله فلسطین پاسخ محکمی بود در برابر تلاش هایی که در ضربه زدن به مسئله فلسطین صورت گرفته بود.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۳۵
زندانی شدن نوجوان فلسطینی مبتلا به صرع و سرطان خون حوزه/یک نوجوان فلسطینی مبتلا به بیماری‌های صرع و سرطان خون به جرم پرتاب سنگ به سوی خودروهای اسرائیلی به ۹۱ روز زندان و پرداخت ۸۰۰ دلار جریمه متهم شد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۲:۰۵
برافراشته شدن پرچم فلسطین روبروی شهرک صهیونیستی + تصاویر حوزه/یک جوان فلسطینی با بالا رفتن از یک نردبان بر روی یک تیرک ۱۰ متری، پرچم کشور فلسطین را در مخالفت با شهرک‌سازی صهیونیست‌ها در شهر الخلیل برافراشت.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹:۲۰
هشدار عضو سازمان آزادسازی فلسطین: ترکیه به دنبال سوء استفاده از مساله فلسطین است حوزه/ مجدلانی گفت: هرگونه حمایت از کنفرانس استانبول به نابودی وحدت ملی مردم فلسطین منجر خواهد شد و به نظر ما این کنفرانس سودی برای مردم فلسطین ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۱:۵۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس