*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  -  ۱۵:۴۱
جنبش توحید اسلامی لبنان در دیدار هیئت ایرانی: رهبر و ملت ایران از تحریم های اقتصادی ترامپ قوی تر هستند حوزه/ یک هیئت ایرانی به همراه سید عبد الصاحب الموسوی مؤسس مرکز فرهنگی اهل بیت (ع) با اعضای جنبش توحید اسلامی لبنان دیدار کرد.
رئیس مجلس نمایندگان لبنان با قربانیان سیل ایران ابراز همدردی کرد حوزه/ نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان در پیامی قربانی شدن هموطنان ایرانی را در حادثه سیل تسلیت گفت.
۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۳۱
تجمع علمای مسلمان لبنان: اقدام ترامپ در مورد جولان پیامدهای جهانی خطرناکی خواهد داشت حوزه/ تجمع علمای مسلمانان لبنان با صدور بیانیه ای اقدام ترامپ را در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان محکوم و به شدت با آن مخالفت کرد.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۰:۰۵
عضو ارشد حزب الله: اظهارات نژادپرستانه ترامپ منجر به کشتار نمازگزاران در نیوزلند شد حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان طی مراسمی گفت: اظهارات نژادپرستانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا منجر به کشتار نمازگزاران در نیوزلند شد.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۸:۵۰
رئیس انجمن علمای صور: سفر وزیر امور خارجه آمریکا به لبنان در جهت منافع اسرائیل بود حوزه/ شیخ علی یاسین رئیس انجمن علمای صور در لبنان طی سخنانی اشاره کرد: سفر مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا به لبنان و موضع گیری های اهانت آمیز وی به عرب و مسلمانان زمینه را برای اجبار لبنان به کوتاهی در قبال ثروت های ملی خود آماده می کند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۸:۳۱
اوقاف شیعیان لبنان: آمریکا به دنبال ایجاد دیوار جدایی میان لبنان و سوریه است حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی گفت: سفر وزیر امور خارجه آمریکا به لبنان و سفر های پیشین مسئولین آمریکایی در جهت زمینه سازی برای توسعه منافع آمریکایی اسرائیلی است.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۶:۴۲
یادداشت رسیده: "نه"جمعی مقامات لبنانی به آمریکایی ها و دفاع جانانه از حزب الله حوزه/ با وجود تلاش های آمریکایی _ صهیونیستی برای منزوی کردن حزب الله لبنان و قرار دادن این حزب در لیست تروریستی؛ مقامات سیاسی لبنانی دست رّد بر سینه وزیر خارجه آمریکا زدند و وی دست خالی از لبنان بیرون رفت.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۵:۵۰
خطبای جمعه لبنان: اقدام ترامپ در خصوص جولان دلیلی بر شکست سرنگونی سوریه است حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه نماز جمعه گفتند: رئیس جمهور آمریکا از طریق اقدام خود در حمایت از سیطره دشمن اسرائیلی بر جولان اشغالی سوریه تاکید کرد که سیاست آمریکا تنها در جهت خدمت به دشمن صهیونیستی است.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۵:۰۴
روحانی شیعه لبنانی: مسئله فلسطین قابل مبادله نیست و بخشی از اعتقادات ما است حوزه/ هیئتی از کمپین جهانی بازگشت به فلسطین متشکل از شیخ یوسف عباس و شیخ ادیب یاسرجی با حجت الاسلام سید علی فضل الله روحانی شیعه و امام جمعه بیروت دیدار و پیرامون فعالیت های این کمپین به مناسبت روز زمین گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸
اسقف لبنانی: هرگونه حمله به مسلمانان غیر قابل توجیه است حوزه/ پدر پروفسور یوسف مونّس اسقف لبنانی و رئیس بخش رسانه ای شورای کلیساهای خاورمیانه حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند را محکوم کرد و گفت: این اقدام محکوم و غیر قابل قبول است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۵
رئیس اتحادیه علمای مقاومت در محکومیت حادثه نیوزلند: غرب و آمریکا تلاش می کنند اسلام را به تروریسم ربط دهند حوزه/ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت علمیات تروریستی افراطی استرالیایی علیه نمازگزاران بی گناه در مسجد النور در نیوزلند را که منجر به قربانی شدن بیش از ۴۰ نفر از جمله زنان و کودکان شد، محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷
در محکومیت حمله تروریستی نیوزلند؛ جبهه عمل اسلامی لبنان: تروریسم نه دین دارد و نه مذهب و طایفه حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی خونبار به دو مسجد در نیوزلند را که منجر به قربانی شدن ده ها تن شد محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۱
تجمع علمای مسلمان لبنان در محکومیت حادثه نیوزلند: تروریسم ساخته سازمان اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ی خود گفت: صهیونیسم و آمریکا از مدت ها قبل برای گسترش اسلام هراسی در جوامع غربی برنامه ریزی کردند و این مسئله منجر به رشد جریان های افراطرای در این کشورها شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۲
خطبای جمعه لبنان: حمله تروریستی نیوزلند نشان داد که اسلام قربانی تروریسم است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کردند و افزودند که این عملیات در نتیجه تحریک مستمر علیه مسلمانان و تحریف و تشویش علیه اسلام در کشور های مختلف غربی انجام گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵
رئیس حوزه علمیه امام جواد (ع) لبنان: غربی ها از مشروب فروشی حمایت می‌کنند اما از مساجد حمایت نمی کنند! حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین یوسف السبیتی رئیس حوزه علمیه امام جواد (علیه السلام) در لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲
حزب الله حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کرد و خواستار تعقیب تروریست ها شد حوزه/ حزب الله لبنان حمله تروریستی وحشتناک به نمازگزاران در مسجدی در نیوزلند را محکوم کردو از مقامات نیوزلند خواست مجریان این عملیات تروریستی را مورد تعقیب قرار داده و برای عدم تکرار آن برنامه ریزی کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۰
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان حمله تروریستی نیوزلند را محکوم کرد حوزه/ آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند را که نمازگزاران بی گناه را هدف قرار داده و حرمت خانه خود را زیر پا گذاشته محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۱
نظامیان اسرائیلی ورودی های مسجد ابراهیمی را مسدود کردند حوزه/ نظامیان رژیم صهیونیستی منطقه وادی الحصین در شرق مسجد ابراهیمی را مسدود کردند. کودکان فلسطینی که از مدارس تعطیل شده اند برای بازگشت به خانه هایشان با مشکل مواجه شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۰۷
عضو تجمع علمای مسلمان در گفتگو با حوزه: سازمان ملل به اسم مستضعفین جهان به یهودیان محبت می‌کند/ بعضی از علمای مسلمان در مسیر آمریکا و حامیان تروریسم حرکت می‌کنند حوزه/شیخ محمد قدوره رئیس مرکز بدرالکبری و عضو تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: هدف از عادی سازی روابط با صهیونیستی ها، حمایت از تاج و تخت و حکومت است تا بتوانند مدت بیشتری در حکومت بمانند و مسائلی مثل دشمنی، انتحار، تحریک، کشتار و غیر آن مانعی بر سر راه وحدت هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱
شهرک نشینان اسرائیلی درب مسجدی را در بیت المقدس مهر و موم کردند + تصاویر حوزه/ مسئولین مسجد شیخ مکی در بیت المقدس اشغالی هنگام باز کردن درب ورودی متوجه وجود مواد چسبنده بر قفل درب ورودی شدند که توسط شهرک نشینان صهیونیستی گذاشته شده بود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۶
نظامیان اسرائیل یک جوان فلسطینی را در نزدیکی جریکو به شهادت رساندند حوزه/ یک جوان ۲۲ ساله فلسطینی هنگام عبور از یک ایست بازرسی در شهر جریکو در کرانه باختری رود اردون با شلیک گلوله های نظامیان صهیونیستی به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس