*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  -  ۱۷:۱۵
رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان: ما در کنار محور مقاومت علیه آمریکا و اسرائیل می ایستیم حوزه/ شیخ احمد القطان گفت: ما در کنار کسانی هستیم که آمریکا و اسرائیل با آنان می جنگند و آن ها را تحریم می کند؛ این مایه افتخار، عزّت و کرامت ماست که در کنار کسی بایستیم که امنیت و استقرار اسرائیل را برهم زده و به در دل دشمن صهیونیستی و استکبار جهانی رعب و وحشت ایجاد می کند.
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله: هرکشور عربی که وارد سوریه شود اشغالگر است حوزه/ شیخ دعموش گفت: ورود هرگونه نیروی نظامی عربی به سوریه بدون اجازه حکومت قانونی سوریه به معنای اشغالگری است و همچون اشغالگران با آنها برخورد خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۰۲
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت: خائنان به فلسطین جان سالم به در نمی برند حوزه/ شیخ ماهر حمود گفت: رابطه برخی نظام های عربی با رژیم صهونیستی این روزها علنی شده است، اما این حکومت ها باید بدانند که خیانت به مسلمانان و فلسطین کمکی به حال آنها نمی کند، بلکه این مقاومت در راه آزادی فلسین است که می تواند ضامن واقعی آزادی و کرامت یک کشور باشد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۴:۵۲
شهرک نشینان صهیونیستی به مساجد و منازل فلسطینیان حمله کردند حوزه/ گزارش ها حاکی است گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی شبانه با حمله به سه روستای فلسطینی، لاستیک بیش از ۳۰ اتومبیبل را پنچر کرده، بر دیوار منازل مردم شعارنویسی کردند و سعی داشتند یک مسجد را آتش بزنند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۱:۵۵
عضو شورای مرکزی حزب الله: اگر مقاومت نبود، امروز سرزمین های عربی قلمرو اسرائیل بود/ آزادی غوطه دمشق بزرگ ترین پیروزی مقاومت در سوریه است حوزه/ شیخ قاووق تاکید کرد: آزادسازی غوطه شرقی دمشق بزرگ ترین پیروزی سوریه از زمان آغاز بحران این کشور است و همین است که آل سعود را عصبانی کرد تا اینکه خواستند شکست خود را جبران کنند و حمله موشکی آمریکا به سوریه اتفاق افتاد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۱۲
جبهه عمل اسلامی لبنان: جنگ ما با تروریسم تکفیری ادامه دارد/ با رژیم اسرائیل تا آزادی فلسطین مبارزه می کنیم حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان در نشستی با حضور شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده این جبهه و عمر عندور نامزد انتخابات پارلمان لبنان و اعضای شورای مدیریت، تاکید کرد: جنگ ما با دشمن غاصب صهیونیستی، جنگی گسترده است که تا آزادی فلسطین، تمامی اراضی اشغالی عربی و بازگشت حق به اهل آن پایان نمی یابد.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۹:۳۰
جنبش امت و احزب و شخصیت های اسلامی: سوریه به خاطر حمایت از فلسطین مورد حمله آمریکا قرار گرفت حوزه/ ​جنبش امت لبنان و انجمن جمعیت ها و شخیت های اسلامی لبنان، نشستی با عنوان "قدس اسراء، پایتخت زمین و آسمان" در مرکز جنبش امت با حضور نمایندگان علمای دینی، احزاب و شخصیت های لبنانی و شاخه های فلسطینی برگزار کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۵۰
شهرک نشینان صهیونیست قبرهای مسلمانان در گورستان اسلامی را خراب کردند حوزه/گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی به یک جایگاه باستانی در شهر سبسطیه در نابلس حمله کرده و در حادثه ای جداگانه صهیونیست ها با حمله به گورستان اسلامی دارالرحمه، قبرهای مسلمانان را خراب کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۷:۴۶
رئیس شورای سیاسی حزب الله: دشمنان ما برای توطئه علیه مقاومت و تضعیف آن وارد انتخابات می شوند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم امین السید گفت: دشمنان ما برای توطئه علیه مقاومت و تضعیف آن وارد انتخابات می شوند، لذا انتخابات برای ما به معنای تاکید بر حق مقاومت و رأی دادن برای پیروزی مقاومت است و برای راهیابی این شخص یا آن شخص نیست.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۹:۲۵
نشست احزاب و شخصیت های اسلامی لبنان: تجاوز به سوریه برای انتقام از شکست تروریست ها در غوطه شرقی انجام گرفت حوزه/ نشست احزاب و شخصیت های لبنان با صدور بیانیه ای تجاوز سه گانه آمریکایی، فرانسوی و انگلیسی با حمایت برخی کشور های حاشیه خلیج فارس به سوریه را محکوم کرد و گفت: این اقدام قبل از رسیدن کمیته تحقیقاتی بین المللی به شهر دوما برای بررسی مسئله استفاده از سلاح شیمیایی انجام گرفت و دروغ بودن اتهامات متجاوزین علیه سوریه را برملا کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۰:۲۸
تجمع علمای مسلمان: محور مقاومت به تجاوز سه گانه به سوریه پاسخ خواهد داد حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه خود گفت تجاوز سه گانه آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه ثابت کرد که این کشور های مستکبر هیچ ارزشی به سازمان های بین المللی نمی دهند و خودسرانه اقدام به حمله می کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۱:۱۵
جبهه عمل اسلامی لبنان تجاوز سه گانه به سوریه را محکوم کرد حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان تجاوز آشکار آمریکا و هم پیمانان آن فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم کرد و گفت: سوریه با ارتش، ملت و هم پیمانان آن بر تروریسم و جنگ جهانی پیروز شد و اکنون در برابر این بمباران و موشک های هوشمند با قدرت ایستاد.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۰:۵۰
رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان: حاکمان عربی که از حمله آمریکا به سوریه خوشحالند بدانند که نوبت آنها هم خواهد رسید حوزه/ شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان تجاوز به سوریه را محکوم و آن را تجاوزی به کرامت عربی و نقض حاکمیت کشوری دانست که با تروریسم جهانیِ ساخته آمریکا و هم پیمانان آن مبارزه می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۰:۲۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: سوریه از تمامی توطئه ها و دروغ پردازی ها قوی تر است حوزه/ آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در بیانیه ای تجاوز سه گانه به سوریه را محکوم کرد و گفت: تمامی پیمان نامه ها، قوانین بین المللی این تجاوز را محکوم می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۲۰:۰۵
حزب الله لبنان: حمله آمریکا در ادامه تجاوز اخیر اسرائیل به سوریه و حمایت از گروهک های تروریستی است حوزه/ حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای تجاوز سه گانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را به شدت محکوم کرد و آن را نقض آشکار حاکمیت سوریه و کرامت ملت سوریه دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۹:۳۷
خطبای جمعه لبنان: سکوت در برابر تجاوز آمریکا، زمینه را برای حمله به کشور های عربی و اسلامی فراهم می کند حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن اشاره به تهدید سوریه از سوی آمریکا، تاکید کردند: هرگونه سکوت در برابر حمله به کشور عربی، زمینه را برای حمله به کشور عربی یا اسلامی دیگر باز می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۲۶
در نشستی علمایی در لبنان تاکید شد: ضرورت تاکید بر نقاط مشترک میان ادیان و مذاهب حوزه/ انجمن ادیان و فرهنگ ها نشستی در مؤسسه "عرفان توحیدی" لبنان برگزار کرد و در این نشست تاکید شد: مرجعیت های دینی، باید به نقش خود در توسعه برنامه های آموزش دینی که موجب عمیق شدن ارتباطات می شود، عمل کرده و بر مشترکات بین مذاهب و طایفه ها تاکید کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۹:۰۵
عضو فراکسیون مقاومت: اگر جریان سعودی در انتخابات پیروز شود، آینده سیاهی در انتظار لبنان است حوزه/ نواف الموسوی گفت: امروز با فشار رژیم صهیونیستی مواجه شده ایم و مطمئن هستیم می توانیم این دشمن را شکست دهیم، همچنان که در مقابل متجاوزان تکیفری پیروز شدیم و امروز طعم شیرین پیروزی در سوریه، عراق و سایر مناطق را می چشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۸:۲۰
جنش جهاد اسلامی فلسطین: وضعیت سلامت دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین بعد از عمل جراحی با ثبات است حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: وضعیت سلامت رمضان عبد الله شلح، دبیرکل این جنبش بعد از انجام عمل جراحی قلب، باثبات و خوب است و روند درمان خود را طی می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۴۸
جنبش امت و عمل اسلامی لبنان: مسئولیت تجاوز به فرودگاه T-۴ سوریه بر عهده ائتلاف آمریکایی صهیونیستی است حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به فرودگاه "تی ۴" در حومه شرقی حمص، این تجاوز را در پی پیروزی های سوریه و هم پیمانان آن بر گروهک های تروریستی، دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳:۰۵
سخنگوی حماس: حمله به غزه نشان دهنده عمق بحران داخلی صهیونیست ها است حوزه/ سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاه گردان های القسام در نوار غزه، گفت: این حمله نشان دهنده عمق بحران داخلی و به هم ریختگی رژیم صهیونیستی پس از پیروزی های مردم فلسطین و تظاهرات "بازگشت" آنها است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس