*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸  -  ۱۰:۵۹
خطبای جمعه لبنان: محور مقاومت برای نابودی معامله قرن آماده است/حزب الله برای حل بحران اقتصادی تلاش می کند حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: محور مقاومت که از سال ۲۰۰۰ میلادی تا ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ و بعد از آن در عراق و سوریه به پیروزی های پی در پی دست یافته است، برای نابودی معامله قرن آماده است.
تحلیلگر ارشد لبنانی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:(بخش دوم) جوانان حزب الله به ایران و امام خامنه‌ای عشق می‌ورزند/ حزب الله معادلات منطقه و جهان را به هم ریخته است حوزه/ دکتر حکم امهز تحیلگر ارشد لبنانی گفت: حزب الله تبدیل به نیرویی شده که معادلات را در منطقه و جهان به هم می ریزد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۶
کمیته اسلامی- مسیحی، تخریب قبرستان اسلامی در بیت المقدس را محکوم کرد حوزه/ کمیته اسلامی- مسیحی در سرزمین های اشغالی، توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب باقیمانده های قبرستان اسلامی "مامن الله" در بیت المقدس را محکوم کرده و آن را بخشی از نقشه اسرائیل برای یهودی سازی این سرزمین دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۲
تجمع علمای مسلمان لبنان در سالگرد انقلاب اسلامی: فشارهای آمریکا علیه ایران موجب تقویت انقلاب اسلامی می‌شود حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور پیامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۱
جنبش امت لبنان: انقلاب اسلامی یاور مستضعفان به ویژه فلسطین بوده و خواهد بود حوزه/ جنبش امت لبنان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبری، دولت و ملت ایران تبریک گفت و اشاره کرد: انقلاب اسلامی یاور و حامی بزرگ ملت های مستضعف به ویژه ملت فلسطین بوده و خواهد ماند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۱
در سالگرد انقلاب اسلامی؛ عضو ارشد حزب الله با جوانان لبنانی به گفتگو نشست +تصاویر حوزه/ در جشنواره رسانه ای فرهنگی که با عنوان "چهل بهار" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سوی حزب الله برگزار شد، سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله در نشست گفتگو با جوانان حضور یافت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۹
اینستاگرام عکس دیدار سیدحسن نصرالله با آیت الله نوری را از صفحه حوزه نیوز حذف کرد حوزه / شبکه اینستاگرام در اقدامی معنادار و کینه توزانه عکس مربوط به دیدار سید حسن نصرالله با حضرت آیت الله نوری همدانی را حذف کرد. این عکس مربوط به ۱۷ ماه قبل است اما اینستاگرام آن را به تازگی و پس از سخنرانی اخیر نصرالله و دفاع جانانه و منطقی وی از جمهوری اسلامی ایران حذف کرد!
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۷
گردان های مقاومت فلسطین: انقلاب اسلامی ایران الهام بخش انقلابیون فلسطین است حوزه/ گردان های فلسطینی تاکید کردند: انقلاب اسلامی از زمان آغاز آن عاملی الهام بخش برای انقلابیون فلسطینی بوده است و امروز جمهوری اسلامی به خاطر حمایت از فلسطین تحت فشار قرار دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۷
تحلیلگر ارشد لبنانی در گفت وگو با حوزه مطرح کرد؛(بخش نخست) رشد و بالندگی حزب الله لبنان با معجزه انقلاب اسلامی تحقق یافت / از پیشرفت های علمی تا درهم شکستن هیمنه اسرائیل حوزه/ دکتر حکم امهز تحلیلگر ارشد لبنانی گفت: انقلاب اسلامی ایران به لبنان این قدرت را داد تا به منبع ترس و وحشتی برای صهیونیست‌ها تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۲
در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی در جبل عامل؛ عضو فراکسیون مقاومت: امام موسی صدر پیروزی انقلاب اسلامی را رؤیای انبیا می‌دانست حوزه/ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حزب الله با همکاری اتحادیه شهرداری های جبل عامل و بنت جبیل نمایشگاهی فرهنگی با عنوان "شکر و وفا" برپا کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۷
در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی در بعلبک؛ شیخ یزبک: امام خمینی ریشه تمامی مشکلات را سلطه آمریکا می‌دانست حوزه/ مرکز امام فرهنگی امام خمینی در شهر بعلبک لبنان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، کنفرانسی فرهنگی سیاسی برگزار کرد که در آن محمد جلال فیروز نیا سفیر ایران در لبنان، شیخ محمد یزبک رئیس هیئت شرعی حزب الله، الیاس رحال اسقف کاتولیک و شخصیت های دینی، سیاسی و اجتماعی حضور داشتند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۲
عضو ارشد حزب الله: حزب الله با رسیدن به وزارت بهداشت، وتوی آمریکا را خنثی کرد حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی مراسمی گفت: آمریکا علناً علیه مشارکت حزب الله در دولت و رسیدن به وزارت بهداشت دخالت کرد، امّا رسیدن حزب الله به وزارت بهداشت این وتو را خنثی کرده و نشان داد که نقش و نفوذ آمریکا در لبنان تا چه اندازه کاهش یافته است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰
شیخ نعیم قاسم در مراسم شهادت حضرت زهرا(س): جهانیان حضرت زهرا(س) را الگو قرار دهند/ اسلام به عزّت و کرامت زن اهمیت می دهد حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، مردم لبنان و تمامی جهان را به اقتدا به حضرت زهرا (س) به عنوان یک الگوی کامل، دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲
نظامیان اسرائیل پرچم فلسطین را از مسجدی در بیت المقدس پایین کشیدند + تصاویر حوزه/ نظامیان رژیم صهیونیستی پس از اینکه نتوانستند به مسجدی در العساویه در بیت المقدس وارد شوند، نردبانی بر روی دیوار گذاشته و پرچم فلسطین و عکس شهید فلسطینی را پایین کشیدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۸
رئیس اتحادیه علمای مقاومت: انقلاب اسلامی شعار هایش را عملی کرد و اوّلین آن حمایت از فلسطین است حوزه/ شیخ ماهر حمود گفت: انقلاب اسلامی ایران که وارد چهلمین سال خود شده است، جهان اسلام را وارد مرحله ی جدیدی کرد و این مسئله نتایجی مثبتی داشته که برخی افراد متعصب نمی خواهند آن را ببینند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۰
خطبای جمعه لبنان: ایران با رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در تمامی سطوح پیشرفت کرد حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به رهبر و ملت ایران تبریک گفته و اشاره کردند: این انقلاب تاج و تخت استبداد و سر سپردگی را سرنگون کرد و در کنار مسائل ملت های مظلوم و مستضعف جهان به ویژه مسئله فلسطین ایستاد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲
آیت الله قبلان: اسرائیل منبع شرارت در منطقه است/ از سازمان ملل می‌خواهیم جلوی خودکامگی اسرائیل را بگیرد حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان تاکید کرد: اسرائیل منبع شرارت در منطقه است و روزانه به حاکمیت لبنان از طریق مرز های زمینی و هوایی متعرض می شود، لذا ما از جامعه بین الملل، سازمان ملل متحد و شورای امنیت می خواهیم که جلوی خودکامگی های اسرائیل را بگیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۰
علمای جبل عامل لبنان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: انقلاب اسلامی چراغ راه ملت های جهان است حوزه/ تجمع علمای جبل عامل لبنان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با صدور بیانیه ای این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و سایر مسلمانان جهان تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۴
مراسم سالگرد پیروزی انقلاب با حضور مسئولین و مردم لبنان برگزار شد+ تصاویر حوزه/ با حضور مسئولان حزب الله و شخصیت های سیاسی، دیپلماتیک لبنان و دوستداران انقلاب اسلامي مراسم سالگرد انقلاب اسلامي در بيروت برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۵
در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ شیخ جبری: انقلاب اسلامی، اسلام اصیل محمدی را زنده کرد حوزه/ به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حزب الله و مرکز فرهنگی امام خمینی در بیروت کنفرانسی با عنوان "چهل بهار" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۰
رئیس مجلس لبنان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبرمعظم انقلاب تبریک گفت حوزه/ نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان با صدور پیامی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس