*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  -  ۱۵:۴۱
جنبش توحید اسلامی لبنان در دیدار هیئت ایرانی: رهبر و ملت ایران از تحریم های اقتصادی ترامپ قوی تر هستند حوزه/ یک هیئت ایرانی به همراه سید عبد الصاحب الموسوی مؤسس مرکز فرهنگی اهل بیت (ع) با اعضای جنبش توحید اسلامی لبنان دیدار کرد.
آیت الله نابلسی: مقاومت به عنوان مشعل آزادی باقی خواهد ماند حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان تاکید کرد: مقاومت به عنوان مشعل آزادی باقی خواهد ماند و آزادگان منطقه و جهان از آن درس آزادی، عزت و کرامت می گیرند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۱:۴۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: برای آزادی فلسطین راهی جز مقاومت نیست حوزه/ تجمع علمای مسلمان طی بیانیه ای هجوم رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به مسجدالاقصی و هتک حرمت و نقض قدسیت آن را محکوم کرده و از نگهبانان مسجد خواست به شدت با آنان برخورد کرده و با هر امکانی که هست آن ها را طرد کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
علمای فلسطین در دیدار شیخ نعیم قاسم: عادی سازی روابط با اسرائیل خیانت به قرآن است/ فلسطین به عنوان قلب تپنده امت باقی خواهد ماند حوزه/ شورای علمای فلسطین به ریاست شیخ حسین قاسم با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۴۹
نظامیان اسرائیلی رئیس شورای اوقاف بیت المقدس و معاونش را بازداشت کردند حوزه/ نظامیان اشغالگر صهیونیستی امروز شیخ عبدالعظیم سهلب رئیس شورای اوقاف بیت المقدس را در خانه اش بازداشت کردند. معاون وی نیز دستگیر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۱۱
بازی «نگهبان مسجدالاقصی» توسط یک گروه فلسطینی ساخته می‌شود حوزه/ یک گروه فلسطینی سازنده بازی های کامپیوتری و اندروید، تصمیم گرفته یک بازی آموزشی برای آشناسازی کودکان و نوجوانان با مقدسات اسلامی و مسجدالاقصی بسازد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۲۵
تجمع علمای مسلمان لبنان: انتقال داعش به مناطق دیگر بیانگر همدستی آمریکا با تروریست هاست/از راهپیمایی بازگشت حمایت می کنیم حوزه/ تجمع علمای مسلمان با صدور بیانیه ای تحولات سیاسی و اوضاع فلسطین اشغالی مورد بررسی قرار داده و گفت: دشمن صهیونیستی به تعرض خود به صحن های مسجد الاقصی ادامه داده و باب الرحمه را بسته و مانع حضور فلسطینی ها در مسجد شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۴:۳۸
خطبای جمعه لبنان: حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا جدّی است حوزه/ عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: آمریکا نگران است؛ چرا که حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا و مبارزه با فساد و اصلاح وضعیت داخلی جدّی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۹:۵۹
نظامیان اسرائیل به راهپیمایی سالگرد قتل عام مسجد ابراهیمی حمله کردند حوزه/ در راهپیمایی مسالمت آمیز که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد قتل عامل در مسجد ابراهیمی برگزار شده بود، نظامیان اسرائیلی با حمله تظاهرکنندگان، حداقل یک کودک را مجروح ساختند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۵۸
عضو ارشد حزب الله: مقاومت باقی خواهد ماند و به مسئولیت خود عمل می کند/ملت لبنان تسلیم آمریکا نمی شود حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله مراسم جشن تکلیفی را برای ۱۲۷۰ دختر مکلف در لبنان با حضور ناجی عذار رئیس جمعیت مؤسسه اسلامی تعلیم و تربیت و کمیته امداد امام خمینی برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۶:۱۳
دبیرکل جنبش امت لبنان: باید برای حفظ هویت اسلامی و مقابله با اندیشه افراطی تلاش کرد حوزه/ هیئتی از سازمان "بدر" عراق به ریاست عبدالکریم تکری نماینده این سازمان در لبنان، شیخ رحیم موسی و شیخ احمد المالکی با شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۲:۱۰
جبهه عمل اسلامی لبنان و مسئولین دینی داغستان عنوان کردند: دین اسلام، دین انسانیت و عدالت است/ همکاری برای معرفی اسلام به دور از افراطی گری حوزه/ شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان از هیئتی به نمایندگی از مدیریت امور دینی جمهوری داغستان استقبال و پیرامون امور عمومی اسلامی و مشترک به ویژه در خصوص نقش مسلمانان در روسیه و حضور دینی و سیاسی آنان بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۴۴
علمای مسلمان لبنان و فلسطین: عادی سازی روابط با اسرائیل شرعاً و قانوناً جایز نیست/ امام خمینی راه را برای آزادی و پیشرفت امت باز کرد حوزه/ شورای علمای فلسطین در لبنان، جنبش توحید اسلامی، جمعیت نور الیقین، هیئت سنی یاری مقاومت، هیئت اسلامی فلسطین، جنبش امت، جمعیت ها و شخصیت های اسلامی لبنان مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار کرده و با عادی سازی روابط با اسرائیل مخالفت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۵:۵۱
نظامیان اسرائیلی امام جماعت مسجدی در فلسطین را بازداشت کردند حوزه/ نظامیان رژیم صهیونیستی عصر دیروز امام جماعت مسجد بیت الحنینه را هنگام خروج از باب العمود در بیت المقدس اشغالی ربوده و مورد بازجویی قرار دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳
پلیس رژیم صهیونیستی دروازه های مسجدالاقصی را به روی مسلمانان بست حوزه/ رژیم صهیونیستی در اقدامی ناگهانی عصر امروز تمامی دروازه های مسجدالاقصی را بسته و از ورود و خروج نمازگزاران جلوگیری کرد. گفته می شود نافرمانی فلسطینی ها در مقابل گذاشتن موانع جدید در ورودی های مسجدالاقصی دلیل این اتفاق بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۲
۸ کشور برای بررسی مسئله فلسطین در ایرلند گردهم می‌آیند حوزه/ وزارت امور خارجه مصر از نشست وزاری خارجه ۸ کشور در ایرلند برای بحث و بررسی مسئله فلسطین و روند صلح در خاورمیانه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶
عضو ارشد حزب الله: جنگ سوریه ما را به قدس نزدیک تر کرد و بر قدرت مقاومت افزود حوزه/ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرای حزب الله با تاکید بر اینکه محور مقاومت از کوه های سر به فلک کشیده بالا رفته و اکنون به میان راه رسیده است، گفت: اسرائیل گمان می کرد که مقاومت در خاورمیانه به پایان رسیده و می تواند به دنبال سازش برود، امّا امروز تنها نگرانی آمریکا و اسرائیل مقاومت است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۵
شیخ احمد قبلان کشورهای عربی را به برقراری روابط با ایران دعوت کرد حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز با اشاره به نشست ورشو گفت: اعراب در این نشست در قبال حقوق امت کوتاهی کرده و در برابر آمریکا که هیچ چیز جز امنیت اسرائیل برایش مهم نیست تسلیم شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۵
دبیرکل اوقاف مجلس اعلای شیعیان لبنان: تاکید بر مسئله فلسطین زمینه ساز وحدت اسلامی و عربی است حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی به حوادث منطقه اشاره کرد و گفت: این همه خونریزی و ویرانی در میان امت کافی است و ما باید برای حل مشکل به گفتگو و مذاکره رو بیاوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶
خطبای جمعه لبنان: نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
تجمع علمای مسلمان لبنان: انفجار تروریستی زاهدان بیانگر شکست آمریکا در جنگ علیه ایران است حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: آمریکا تلاش می کند از طریق تحریک رژیم صهیونیستی و برخی حکّام کشور های عربی ضرباتی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کند و در این جنایت از گروهک های تکفیری کمک می گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس