*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸  -  ۲۱:۳۱
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد دلیل آشکاری بر آزار و اذیت شیعیان بحرین است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هشتمین سالگرد تخریب مساجد با صدور بیانیه ای گفتند: جنایت تخریب مساجد دلیل آشکاری بر پروژه رسمی آزار و اذیت شیعیان بحرین به عنوان ساکنان اصلی این کشور است.
مسجد باستانی در حفاری های شبه جزیره عربستان کشف شد حوزه/ یک تیم از باستان شناسان که حفاری هایی را به منظور کشف آثار باستانی در منطقه تاریخی معادن العبلا در شهر بیشه در شبه جزیره عربستان آغاز کرده اند، یک مسجد باستانی را کشف کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۱:۱۰
علمای بحرین: احکام ظالمانه هرگز ملت بحرین را تسلیم نخواهد کرد و از ادامه مسیر باز نخواهد داشت حوزه/ علمای بحرین در پی صدور احکام ظالمانه علیه شهروندان بحرینی به اتهامات ساختگی، بیانیه ای صادر کرده و آن را جنایتکارانه خوانده و محکوم کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۰:۴۰
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد دلیل آشکاری بر آزار و اذیت شیعیان بحرین است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هشتمین سالگرد تخریب مساجد با صدور بیانیه ای گفتند: جنایت تخریب مساجد دلیل آشکاری بر پروژه رسمی آزار و اذیت شیعیان بحرین به عنوان ساکنان اصلی این کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۱:۳۱
گارد پادشاهی بحرین تحت آموزش ارتش انگلیس حوزه/ روزنامه انگلیسی مورنینگ استار با نشر تصاویری، از آموزش محافظان شخصی پادشاه بحرین (گارد پادشاهی بحرین) توسط افسران انگلیسی خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۳۸
جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین: تخریب مسجد البربغی تعرض به عقاید شهروندان شیعه بحرین است حوزه/ جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین با نشر تصاویری از یکی از مساجد تخریب شده شیعیان بحرین توسط رژیم آل خلیفه در سال ۲۰۱۱ نوشت: این نیز از جنایات وحشتناک رژیم آل خلیفه در تعرض به عقاید شهروندان بحرین است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۳۸
العمل الاسلامی بحرین: حق ایران در مقابله به مثل با آمریکا را به رسمیت می شناسیم حوزه/ جمعیت العمل الاسلامی بحرین ضمن اعلام همبستگی با جمهوری اسلامی ایران؛ اقدام اخیر آمریکا ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی متکبرانه و خارج از عرف بین الملل خواند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۰:۰۴
بازداشت گسترده فعالان حقوقی و حامیان فلسطین از سوی رژیم آل سعود حوزه/ مقامات رژیم آل سعود طی حمله همزمان به مناطق مختلف عربستان ۱۳ نفر از فعالان، نویسندگان، روزنامه نگاران و دانشجویان را که دو تن از آنان شیعه بودند بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۲۰
مردم بحرین در مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل راهپیمایی کردند حوزه/ مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و در حمایت از ملت فلسطین راهپیمایی کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۰۴
جمعیت العمل الاسلامی بحرین هفته مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل برگزار می‌کند حوزه/ جمعیت العمل الاسلامی بحرین در پی اعلام اخباری مبنی بر قرار حضور چند صهیونیست در کنفرانس منامه در آینده نزدیک از مردم بحرین برای حضور در برنامه های هفته مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل دعوت به عمل آورد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۹:۵۹
معاون جمعیت العمل الاسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه: بی توجهی اتحادیه عرب به قضایای اصلی امت اسلام، مایه تاسف است حوزه/ شیخ عبدالله الصالح معاون جمعیت العمل الاسلامی بحرین گفت: با تاسف شدید کنفرانس ها و نشست های اتحادیه عرب بی ارزش شده و این اتحادیه به نماینده حاکمان مستبد تبدیل شده شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۷:۲۵
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه: ورود هیئت اسرائیلی به بحرین را محکوم می کنیم/ بیانیه ضد ایرانی اتحادیه عرب برای جلب رضایت آمریکا و صهیونیست ها است حوزه/ شیخ عبدالله الدقاق گفت: اتهام دخالت ایران در برخی از کشورهای عربی، اتهامی جعلی و ساختگی است که برای جلب رضایت آمریکا و صهیونیست ها به کار می‌رود.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۷:۱۰
آیت الله عیسی قاسم: میزبانی بحرین از هیئت صهیونیستی نبردی سخت علیه موجودیت امت است حوزه/ میزبانی بحرین از هیئتی صهیونیستی اعلامی واضح مبنی بر تنازل از قضیه مقدسات و حرمت های امت بوده و نبردی سخت علیه موجودیت امت است.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۲۱:۱۰
آیت الله غریفی: استعداد و توانایی عملی در کنار اخلاص و امانتداری موجب موفقیت می‌شود حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای بحرین گفت: هر چقدر که دل ها به حبّ و ترس از خداوند مزین باشد، نیت ها صادقانه می شود و از این مسیر راه اصلاح و تغییر آغاز می شود و اراده جدّی و توانایی ها و استعداد را افزایش می دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۲
جمعیت وفاق اسلامی بحرین حمله تروریستی نیوزلند را نتیجه سیاست‌های خصمانه دانست حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین اقدام تروریستی و وحشیانه در مساجد نیوزلند در اثنای نماز جمعه را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۶
نیروهای رژیم آل سعود بار دیگر به استان قطیف حمله ور شدند حوزه/ نیرو های رژیم آل خلیفه چند روز گذشته با خودروهای نظامی زرهی و عناصر مسلح به شهر "صفوی" در استان قطیف حمله ور شده و با ایجاد رعب و حشت و به اموال خصوصی تجاوز کرده و بدون توجیه برخی را بازداشت نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳
مدیر دفتر سیاسی ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: بحران‌های بحرین نتیجه دیکتاتوری آل‌خلیفه است/ حاکم بحرین مزدور بن سلمان است حوزه/ عرادی گفت: رژیم حاکم بحرین نوکر و مزدور بن زائد و بن سلمان است و در حالی دم از موفقیت تجربه خود در حقوق بشر می زند که هزاران نفر از انقلابیون بی گناه در زندان های سیاه به سر می‌برند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۱
مرکز الخیام برای بازپروری قربانیان شکنجه: پرونده حقوقی بحرین از سال ۲۰۱۱ تا کنون شاهد افول شدید است حوزه/ مرکز الخیام از اعضای شورای حقوق بشر خواست تا تدابیری عملی اندیشیده و بر رژیم بحرین برای رعایت تعهدات بین المللی خود و توقف تخلفات فشار آوردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹
روحاني شيعه عربستان خواستار استفاده از تجربه صاحب نظران در کار اجتماعی شد حوزه/ شیخ حسن الصفار روحانی شیعه عربستانی طی سخنانی مردم جامعه را به استفاده از تجربه صاحب نظران و رجوع به آنان دعوت کرد و یاد آور شخصیت ارزشمند سید حسن العوامی از فعالان شیعه عربستانی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۵
شورای بین المللی حمایت از محاکمه عادلانه و حقوق بشر: روحانیون شیعه در بحرین باید آزاد شوند/ شهروندان شیعه بحرین در برابر تبعیض قرار دارند حوزه/ دولت بحرین همچنان اصلاحات دروغین خود را به پیش می برد و دوره چهلم نشست حقوق بشر سازمان ملل با آنان تسامح می کند، این در حالی است که شهروندان شیعه به طور مستمر در معرض تبعیض مذهبی و آزار و اذیت قرار دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۸
علمای بحرین حکم‌های صادره علیه جوانان فدایی آیت الله عیسی قاسم را محکوم نمودند حوزه/ علمای بحرین در بیانیه ای حکم های سنگین صادر شده توسط دادگاه بحرین علیه ۱۷۰ تن از جوانان فدایی آیت شیخ الله عیسی قاسم را محکوم نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس