*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ \ الاثنين ٢٣ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Monday, February 20, 2017
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  -  ۰۹:۱۴
فعالیت های انقلابی مردم بحرین؛ تظاهرات اعتراض آمیز بعد از سرکوب نیروهای آل خلیفه در میدان شهدای بحرین حوزه/ تظاهر کنندگان بحرینی که در پی فراخوان نیروهای انقلابی بحرین در برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه با شعار " وعده ما"، در میدان شهدای این کشور تجمع کرده بودند از سوی نیروهای آل خلیفه سرکوب شدند.
نیروهای آل خلیفه یورش به شهرک های بحرین را از سرگرفت حوزه/نیروهای آل خلیفه به خانه های شهروندان در شهرک " البلاد القدیم" در حومه منامه پایتخت بحرین یورش بردند. دیده شده که خودرو های نظامی به محله های مسکونی شهرک هجوم برده و به تعدادی از خانه ها حمله ور شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۲:۳۶
تاکید نیروهای انقلابی بحرین بر استمرار انقلاب حوزه/ ما به خون شهدا وفاداریم و بر سر این خون ها و آرمان های انقلاب خود با کسی سازش نمی کنیم و مبارزه ما با آل خلیفه تا رسیدن به پیروزی ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۵۹
فعالیت های انقلابی مردم بحرین؛ تظاهرات اعتراض آمیز بعد از سرکوب نیروهای آل خلیفه در میدان شهدای بحرین حوزه/ تظاهر کنندگان بحرینی که در پی فراخوان نیروهای انقلابی بحرین در برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه با شعار " وعده ما"، در میدان شهدای این کشور تجمع کرده بودند از سوی نیروهای آل خلیفه سرکوب شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴
عکس/ درگیری مزدوران آل‌خلیفه با تظاهرات مردمی در بحرین حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه در ادامه سرکوب آزادی خواهی مردم بحرین عصر امروز با تظاهرات مسالمت آمیز مردمی مقابله کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۵
مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد: نظام بحرین ۴۸ نفر را به صورت غیر قانونی بازداشت کرد حوزه/ مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد در هفته گذشته ماموران نظام آل خلیفه ۴۸ شهروند را به صورت غیر قانونی و خودسرانه بازداشت کرده اند که ۵ نفر آنها از زنان بوده اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: تاکید آیت الله شیخ عیسی قاسم و ملت بحرین بر ادامه انقلاب مسالمت آمیز/ خروش سراسری ملت بحرین در شش سالگی انقلاب روحانی بحرینی گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم مرجع دینی و رهبر انقلاب بحرین در دستوراتشان چندین بار گفتند؛ حرکت ما مسالمت آمیز بوده و مسلحانه نیست و حرکت مسالمت آمیز راهبردی و استراتژیک است..
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۱
حضور علمای بحرین در مراسم ختم سه شهید اخیر+ تصاویر حوزه/ مراسم بزرگداشت سه شهید بحرینی با حضور چشمگیر مردم و علمای بحرین از جمله آیت الله غریفی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۶
تظاهرات شبانه بحرینی‌ها در سالگرد انقلاب مردمی + تصاویر حوزه/ مردم بحرین در ششمین سالگرد انقلاب خود به خیابان آمده و به راهپیمایی و تظاهرات مسالمت آمیز پرداختند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۴
بیانیه علمای بحرین در پی ممانعت نظام آل خلیفه از انجام مراسم تشییع و تدفین شهدا حوزه/ علمای بحرین طی بیانیه ای از ملت بحرین خواستند تا در پاسخ به ناله های خانواده های شهدا و مادران داغدار و محکومیت تجاوز آشکار رژیم آل خلیفه به حقوق دینی و انسانی خانواده های شهدا در در مراسم تشییع شرکت کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۵
بازداشت غیر قانونی زنان بحرینی رو به افزایش است حوزه/ الوفاء گفت: ما به شدت نگران حرمت زنان بازداشت شده و کرامت آنها هستیم، زیرا می دانیم که زندان های آل خلیفه توسط مزدوران و قاتلان بی شرافت اداره می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۴
خودداری آل خلیفه از تحویل دادن پیکر سه شهید بحرینی حوزه/ خودداری آل خلیفه از تحویل دادن پیکر سه جوان شهید بحرینی به خاطر سرپوش گذاشتن بر جنایت خونبار خود و فرار از موج خشم مردم است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷
بی‌احترامی مزدوران آل‌خلیفه به دسته عزاداری حضرت زهرا(س) +عکس حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین با شلیک گاز اشک آور شرکت کنندگان در دسته عزاداری حضرت زهرا(س) را متفرق کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۵
بازداشت یک روحانی و فرزندان وی توسط آل خلیفه/ تظاهرات گسترده به مناسبت سالگرد انقلاب بحرین حوزه/ شبه نظامی های رژیم آل خلیفه در هجومی گسترده، شیخ محمد صالح القشمعی، پسر و یکی از دختران وی را بازداشت کرد، در همین راستا و با نزدیکی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تظاهرات سرتاسر این کشور را فرا گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۰
همزمان با سالروز آغاز انقلاب بحرین؛ نیروهای انقلابی بحرین خواستار شدت یافتن انقلاب شدند حوزه/ نیروهای انقلابی تاکید کردند همزمان با سالرز انقلاب بحرین در ۱۴ فوریه سرتاسر منامه پایتخت بحرین صحنه انقلاب و اعتراض خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲
بیانیه معارضین بحرینی در خارج، در آستانه سالروز انقلاب ۱۴ فوریه؛ اهداف انقلاب پایان بخشیدن بر استبداد، ظلم و فساد و محاکمه مفسدین است حوزه/ اولویت ما حضور فدایی در اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم و دفاع از وی تا پای جان است. جوانان با سرعت و ابتکار عمل انقلابی آنچه شایسته سالگرد انقلاب است خلق کنند. ملت به تکلیف شرعی خود، "مسالمت آمیز بودن تحرکات انقلابی" پایبند باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۸
علمای بحرین در آستانه سالگرد انقلاب بحرین: تا ابد در برابر اشغالگران و ظالمان سر فرود نخواهیم آورد حوزه/ علماى بحرين در آستانه سالروز انقلاب ۱۴ فوریه در بیانیه ای با خون شهدا و ملت تجدید عهد نمودند. ملت حضور خود را با قوت در میادین حفظ نمایند. نسل جدید انقلاب، متمایز و پرنشاط فعالیت نمایند. وامدار حضور قدرتمند بانوان هستیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۱
جریان الوفاء الاسلامی بحرین؛ رژیم آل خلیفه از فرهنگ شهادت و مقاومت ترس دارد حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: بازگشت رژیم آل خلیفه به استفاده از ساز و کارهای قدیمی در مقابله با خشم مردمی و مقاومت با صلابت، نشان از درماندگی و شکست این رژیم دارد. این در حالی است که ملت بحرین بر مقاومت و حضور مردمی افزودند و در مبارزه با رژیم از ساز و کارهای مؤثر استفاده کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۸
گزارش دیده بان حقوق بشر در سال ۲۰۱۷: عربستان سعودی سرکوب نویسندگان و منتقدان را تشدید کرد حوزه/به گفته دیدبان حقوق بشر عربستان سعودی در سال ۲۰۱۷، دستگیری، محاکمه و سرکوب نویسندگان و منتقدان صلح طلب را در این کشور تشدید کرده و معترضان را به جرم ابراز عقیده مخالف به گذراندن زندان‌های طولانی مدت محکوم می‌کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۵
جمعیت الوحدوی بحرین: آل خلیفه حق ندارد مردم را در دادگاه نظامی محاکمه کند حوزه/ الوحدوی گفت: که شهروندان هر اتهامی که داشته باشند باید در دادگاه مدنی و عادلانه محاکمه شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۴
کارشناس بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: خاور میانه جدید با اراده ملت ها در منطقه تاسیس می شود اختصاصی حوزه - کارشناس بحرینی گفت: جهان وارد بخشی از خاورمیانه جدید می شود اما نه آن خاورمیانه ای که آمریکایی ها و انگلیسی ها می خواستند، بلکه این دوره عصر اراده ملت هاست .
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس