*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶  -  ۱۸:۲۷
پیام شیخ علی سلمان از زندان : مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق اسلامی بحرین در پیامی از زندان گفت: حکم مستبدانه ای که بر ضد آیت الله عیسی قاسم صادر شد نشانگر پافشاری بر سیاست تبعیض طائفی و مدیریت شده و تعرض به مذهب تشیع است .
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: مردم بحرین با حضور نظامی آمریکا در کشور خود مخالفند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه پیشنهاد داد اولین جمعه ماه رمضان به عنوان روز ملی بیرون راندن پایگاه های آمریکا از بحرین نامگذاری شود.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۰۹:۵۲
بیانیه خانواده شهدای الدراز بحرین: خواستار تحویل پیکر فرزندان شهیدمان برای انجام مراسم تشییع هستیم حوزه/ خانواده شهدای الدراز در بحرین با صدور بیانیه ای گفتند: ما خانواده ی شهدای عملیات امنیتی انجام شده در منطقه الدراز (در تاریخ ۲۳ ماه مه ۲۰۱۷ ) مجددا خواسته امان از مسوولین ذیربط را تکرار می نماییم ، ما خواستار تحویل پیکر فرزندان شهیدمان برای انجام مراسم غسل،کفن و تشییع مطابق با عقاید خود بوده و همچنین خواهانیم پیکر آنها را در محلی که خود معین میکنیم دفن نماییم.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۸:۲۹
پیام شیخ علی سلمان از زندان : مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق اسلامی بحرین در پیامی از زندان گفت: حکم مستبدانه ای که بر ضد آیت الله عیسی قاسم صادر شد نشانگر پافشاری بر سیاست تبعیض طائفی و مدیریت شده و تعرض به مذهب تشیع است .
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۸:۲۷
تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت: ظلم آل خلیفه ما را به یاد کینه صهیونیست ها می اندازد/ جنایت الدراز نتیجه سفر ترامپ به منطقه است حوزه/ ابراهیم المدهون گفت: اتفاقات بحرین همزمان است با نشست ریاض و این مسخره است که ما فکر کنیم ترامپ به منطقه آمده تا درباره تعالیم اسلام و اخلاق صحبت کند!
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۰:۰۵
مؤسسه علمای مسلمین عراق: آل خلیفه با زبان حکمت، گفتگو و اندیشه با ملت صحبت کند حوزه/ مؤسسه علمای مسلمین عراق هجوم نیروهای آل خلیفه به منزل آیت الله عیسی قاسم را محکوم و مقامات رژیم بحرین را به حکمت، گفتگو و اندیشه فراخواند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۹:۵۷
بیانیه مهم علمای بحرین: مردم زیباترین صحنه‌های وفاداری به دین و فقیه بصیر را به نمایش گذاشتند/ اعلام عزای عمومی و خاموشی شبانه حوزه/ علمای بحرین با اعلام عزای عمومی، مسئولیت سرنوشت شیخ قاسم را بر عهده شخص پادشاه دانستند و تاکید کردند: قافله شهدا و بازداشت‌شدگان نشان داد رسیدن به منزل آیت‌الله قاسم مستلزم مواجهه با موانعی از عزم، شهامت و روح ایثار است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۳۹
آخرین اخبار از بحرین؛ کلیه راه های ارتباطی با منزل آیت الله عیسی قاسم قطع است حوزه/ کلیه راه های ارتباطی با منزل آیت الله عیسی قاسم قطع گردیده است و راه های ورود و خروج به منزل ایشان در محاصره نیروهای امنیتی و پلیس می باشد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۷:۰۴
آخرین اخبار رسیده از منطقه الدراز بحرین؛ در بحرین عزای عمومی اعلام شد/ از سرنوشت شیخ عیسی قاسم اطلاعی در دست نیست حوزه/ تا این لحظه هیچ اطلاعی از وضعیت حضرت آیت الله عیسی قاسم در درسترس نیست و موج بازداشت فداییان در الدراز و از منازل اطراف بیت آیت الله عیسی قاسم امروز نیز ادامه دارد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۵۲
فرمانده گردان های انصارالعقیده عراق: ترامپ از کشورهای عربی پول گرفت تا به آنها اجازه دهد ملت های خود را سرکوب کنند حوزه/ پادشاه بحرین پس از امضاء قرار داد ۵ میلیارد دلاری با ترامپ روز گذشته از ریاض بازگشت و اولین تصمیم او حمله به الدراز بود تا به همه نشان بدهد نشست ریاض چه نکبتی را برای منطقه و ملت های آن در پی دارد و روشن شود که شیطان سعودی همچنان می خواهد به کینه ورزی در منطقه ادامه دهد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۱:۳۱
سید عمار حکیم: اقدام ناسنجیده نظام بحرین اوضاع را پیچیده تر کرد/ با نگرانی تمام اوضاع بحرانی بحرین را دنبال می کنیم حوزه/ سید عمار حکیم گفت: ما از تنش زایی بدون توجیه توسط نظام بحرین متاسفیم و اعلام می کنیم که این اقدام آنها آثار و پیامدهای بدی را در جامعه بحرین به دنبال خواهد داشت و از نظام بحرین می خواهیم در اقدامات خود تجدید نظر کند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۰:۵۹
آخرین اخبار بحرین: وضعیت نامعلوم شیخ عیسی قاسم و افزایش آمار شهدا حوزه/ باتوجه به آخرین اطلاعات دریافتی از الدراز وضعیت سلامتی و حیات آیت الله عیسی قاسم شدیدا در ابهام است و آمار شهدا همچنان در حال افزایش است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۰:۱۲
رئیس اتحادیه علمای مقاومت: جنایت الدراز بحرین نتیجه نشست ریاض است حوزه/ شیخ حمود گفت: ارتباط زیادی میان نشست ریاض و حمله آل خلیفه به الدراز وجود دارد؛ چراکه مسئولان بحرین برای این جنایت از آمریکا و اربابان سعودی خود چراغ سبز دریافت کردند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۹:۵۶
عضو جریان الوفاء الاسلامی بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:(بخش دوم) همبستگی ملت بحرین با معترضین محاصره شده العوامیه/دعوت مراجع دینی و سازمان های بین المللی برای توقف جرائم آل سعود در عوامیه عضو جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: چنانچه اقدام نظام آل خلیفه بر نابودی میدان لولو بود که آن نماد انقلاب بحرین شناخته می شد حکومت آل سعود هم به دنبال تخریب العوامیه و شکستن عزم و اراده ساکنان این منطقه و از بین بردن میراث مبارزان این محله است...
۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۸:۴۹
/ دست و پا زدن وفاداران شیخ عیسی قاسم در خون خود در سایه سکوت جهانیان در حالیکه جوانان بحرینی وفادار به آیت الله شیخ عیسی قاسم در حمایت از رهبر دینیشان تا آخرین لحظه در خون خود دست و پا می زدند نیروهای مزدور آل خلیفه مانع از ورود خود روهای امداد رسانی به الدراز شدند...
۱۳۹۶/۳/۲ - ۲۲:۰۳
عضو مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: بازداشت کلیه متحصنان داخل منزل شیخ عیسی قاسم / فاجعه ای بزرگ در الدراز جریان دارد حوزه/ عضو مجلس علمای بحرین گفت: اخبار رسیده حاکی از آن است که منزل شیخ عیسی قاسم مورد هجوم قرار گرفته و متحصنین در داخل منزل ایشان بازداشت شده اند ...
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۴۱
هنوز شیخ عیسی قاسم بازداشت نشده است حوزه / علیرغم انتشار اخبار مبنی بر بازداشتِ شیخ، "تاکنون" آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر انقلابی مردم بحرین بازداشت نشده است و نیروهای امنیتی همچنان در اطراف منزل ایشان حضور دارند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۱۲
فوری؛ درگیری خونین نیروهای امنیتی بحرین با مردم +تصاویر حوزه/ در پی اعلام حکم یک سال حبس تعلیقی آیت الله شیخ عیسی قاسم و مصادره اموال خمس از حساب ایشان، نیروهای امنیتی بحرین با حمله به منطقه الدزار مردم این منطقه را به خاک و خون کشیدند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۲:۵۰
در پی افزایش نیروهای امنیتی؛ صدها کفن‌پوش اطراف بیت شیخ عیسی قاسم تجمع کردند حوزه/ در پی افزایش نیروهای امنیتی در الدراز صدای تکبیر از مساجد این منطقه پخش شده و مردم را به حضور در اطراف بیت شیخ عیسی قاسم فرا می خواند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۲:۱۹
احتمال حمله آل‌خلیفه به میدان اعتصام طی ۲۴ ساعت آینده حوزه/ برخی منابع بحرینی از احتمال حمله نیروهای امنیتی بحرین به میدان اعتصام در منطقه الدراز در ۲۴ ساعت آینده خبر دادند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۱:۲۰
حضرت آیت‌الله سید کاظم حائری: محکومیت آیت‌الله قاسم ظالمانه، سیاسی و ضد آزادی دینی است حوزه/ حضرت آیت‌الله سید کاظم حائری گفتند: صدور حکم علیه آیت‌الله عیسی قاسم موجب تاسف و ناراحتی بنده شده است و ما این حکم را ظالمانه، سیاسی و ضد آزادی دینی و عمل مشروعی که علمای مسلمان دو فرقه از سال‌ها پیش به آن می پرداختند می‌دانیم.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۲۱:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس