*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ \ ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 21, 2018
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۹:۵۲
مدیر حوزه علمیه بحرینی‌های قم در گفت‌وگوی اختصاصی با حوزه: بحرین، زندان بزرگ شیعیان است/ علمای حوزه بحرین نقش اساسی در تغییر نظام این کشور دارند حوزه/ شیخ دقاق گفت: مقاومت درمقابل نظام استبدادی آل خلیفه ، حضور علمای دین در کنار مردم نقش اساسی در تغییر دولت این کشور در آینده خواهد داشت.
تظاهرات مردم بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب و آغاز فعالیت های انقلابی+تصاویر حوزه/ هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین آغاز شد و مناطق مختلف بحرین شاهد برداشتن اولین گام های فعالیت های انقلابی بود که احزاب انقلابی برای برپایی آن در روز چهارشنبه و پنج شنبه فراخوان داده بودند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۷
دادگاه بحرین حکم نهایی پرونده روحانی انقلابی را به تاخیر انداخت حوزه/ دادگاه بحرین صدور حکم نهایی در مورد پرونده شیخ حسن عیسی المرزوق را تا تاریخ ۲۷ مارس آینده به تاخیر انداخت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۵
بیانیه علمای بحرین: مردم بحرین در تمامی اعتراضات مسالمت‌آمیز حضور فعال داشته باشند حوزه/ علمای بحرین به مناسبت ۱۴ فوریه با صدور بیانیه ای بر ادامه مسیر انقلاب مردمی تاکید کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۲
آغاز تظاهرات مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور +تصاویر تظاهرات عمومی شیعیان بحرین در سالگرد انقلاب مردمی آغاز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۲۴
تظاهرات سراسری در بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه/مردم خواهان برکناری آل خلیفه هستند حوزه/ آمادگی ها برای برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین در حال انجام است و احزاب انقلابی معارض از آمادگی یکپارچه خود برای پی گیری خواسته های قانونی در مناطق مختلف بحرین خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۱
عضو جریان "الوفاء‌الاسلامی" بحرین: با وجود حمایت های انگلستان و عربستان، آل خلیفه سرنگون می‌شود حوزه/ حجت الاسلام سندی تاکید کرد رژیم آل خلیفه با وجود حمایت های انگلستان و عربستان قابل سرنگونی است و مردم همچنان بر ضرورت سرنگونی آل خلیفه و در راس آنها حمد عیسی تاکید دارند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۱
در حمله نیرو های آل خلیفه؛ تعدادی از شهروندان بحرینی از جمله یک کودک بازداشت شدند حوزه/ مزدوران وزارت کشور بحرین شبانه به خانه های شهروندان در تعدادی از شهرک های بحرین هجوم بردند و سید ایمن و سید هاشم جعفر المحفوظ از شهرک سار، محمد علی جعفر و دانیال حسن الصایغ از شهر بنی جمره بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۹
مردم بحرین: خواسته ای جز سرنگونی آل خلیفه نداریم حوزه/ مردم بحرین تاکید کردند: همچنان با تمام گروه ها و اقشار به مبارزه و مقاومت در برابر رژیم ظالم ادامه خواهند داد تا ثابت کنند خواسته ای جز سرنگونی و نابودی رژیم آل خلیفه ندارند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳
یکی از رهبران ائتلاف جوانان انقلاب بحرین: ۱۴ فوریه یک روز جاودان و درخشان در تاریخ بحرین خواهد بود حوزه/ ضیاء البحرانی از رهبران ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه گفت: برگزاری هفتمین سالگرد انقلاب بحرین نقطه عطفی در جهت رسیدن ملت به حق خود در تعیین سرنوشت و پایان حکومت دیکتاتوری خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۵
آیت الله غریفی بر تفاهم و گفتگوی جدّی در مقابله با اختلاف دینی و سیاسی تاکید کرد حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین گفت: در های گفتگو و تفاهم باید در تمامی سطوح دینی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باز باشد به شرط اینکه با جدّیت، بی طرفی و التزام صورت گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۵
با ادامه فشار آل‌خلیفه؛ ۸۲ هفته از تعطیلی نمازجمعه صدساله بحرین گذشت حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هشتاد و دومین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۴
آخرین گزارش‌ها از اعتراضات مردمی در بحرین حوزه/ تظاهراتی در شهرک الدیه بحرین به مناسبت سالگرد شهادت سه تن از جوانان بحرین که به شهدای مقاومت معروف بودند، برگزار شد و تظاهرات کنندگان در محکومیت احکام اعدام پی در پی که طی هفته های گذشته از سوی دادگاه های رژیم آل خلیفه صادر شد، شعارهایی سر دادند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۰
در ادامه شیعه ستیزی؛ آل‌خلیفه خصومت با شیعیان را به شبکه‌های اجتماعی کشانده است حوزه/ نظام آل‌خلیفه در بحرین به جنگ با مخالفان خود و شیعیان در تمام عرصه های زندگی اکتفا نکرده و این جنگ را به شبکه های اجتماعی نیز کشانده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۹
هشدار جبهه عمل لبنان در مورد روابط دوستانه امرای عربی با اسرائیل حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای ملاقات علنی مبارک آل خلیفه شاهزاده بحرینی با ایوب قرا وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی در تل‌آویو را محکوم کرد .
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۲
سفر علنی شاهزاده بحرینی به سرزمین های اشغالی و دیدار با وزیر اسرائیلی حوزه/ در راستای سیاست رژیم آل خلیفه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، به تازگی "ایوب قرا" وزیر ارتباطات رژیم اشغالگر تصویری از خود به همراه یکی از افراد خاندان حاکم بحرین در تل آویو منتشر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۸
سرنوشت مجهول روحانی شیعه بحرینی از زمان بازداشت حوزه/ حجت الاسلام سید عنان هاشم از روحانیون شیعه بحرینی است که از زمان بازداشت غیر قانونی وی در ۱۲ روز پیش تا کنون کسی از وی و محل بازداشت وی اطلاعی ندارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۱
روحانی بحرینی به خاطر خطبه نماز جمعه خود به زندان رفت حوزه/ ماموران امنیتی آل خلیفه حجت الاسلام و المسلمین شیخ عیسی مؤمن امام جمعه مسجد خیف در منطقه دیر بحرین را پس از آنکه حکم سه سال زندان وی در دادگاه تایید شد از دادگاه تحویل گرفته و به زندان منتقل کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۵
دیدبان حقوق بشر خواستار توقف تبعید شهروندان بحرین شد حوزه/ دیدبان حقوق بشر گفت: ادعاهای مسئولان بحرین مبنی بر احترام آنها به تعدد و تنوع و گذشت کردن در برخورد با مخالفان و انقلابیون؛ ادعاهایی است که با سلب تابعیت و تبعید اجباری شهروندان بر باد می رود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۵
مرکز حقوق بشر بحرین: زنان بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی افراد خانواده خود بازداشت و زندانی می‌شوند حوزه/ مرکز حقوق بشر بحرین گفت: زنان در بحرین به خاطر ارتباط با افراد خانواده خود که تحت تعقیب رژیم هستند توسط دادگاه محاکمه می شوند اما در واقع هدف رژیم از محاکمه این زنان، مجازات متهمان انقلابی به خاطر اتهام هایی است که هیچ گاه مرتکب نشده اند!
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۰
عضو ارشد مجلس اعلای عراق: آل خلیفه الگوی صهیونیستی را در رفتار با مردم پیاده می‌کند حوزه/ شیخ جلال الدین صغیر گفت: مسئولان بحرین در زمینه جایگزین کردن مردم و تغییر ساکنان کشور از سیاست رژیم صهیونیستی تقلید می کنند و در این زمینه از اوضاع نابسامان منطقه و سکوت شرم آور بین الملل نیز استفاده می کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس