*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷  -  ۱۱:۲۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: دیپلماسی مبتنی بر دروغ بحرین شکست خورده است حوزه/ باقر درویش گفت: سخنان کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل در انتقاد از سیاست های سرکوبگرانه رژیم بحرین نشان می دهد که دیپلماسی بحرین که فقط به دنبال پوشاندن واقعیت ها است با شکست روبرو شده است.
عضو ارشد جریان الوفاء الاسلامی بحرین: شهید شیخ نمر با سخنان خود، در بحرین انقلابی به وجود آورد حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی سندی یکی از رهبران جریان الوفاء الاسلامی بحرین در مراسم سالگرد شهادت شیخ نمر باقر النمر گفت: دلایل فراوانی وجود دارد که بحرینی ها، شیخ نمر را شخصیتی مهم می دانند که اولین آن حمایت شیخ نمر از انقلاب بحرین و توجه به آن در تمامی موضع گیری ها و سخنرانی های دینی و سیاسی وی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۰:۳۴
علمای بحرین هشدار دادند: باز کردن راه سبّ و دشنام به مقدسات شیعه، آتش جهنم را بر تمام بحرین خواهد گشود حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای تعرض نماینده سابق پارلمان آل خلیفه به مقدسات شیعه و حضرت صاحب الامر (عج) را محکوم کرده و خواستار اشد مجازات برای عامل ارتکاب این اهانت شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۲۴
آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد حوزه/ آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۵
احضار شهود به دادگاه بحرین در خصوص شیخ علی سلمان حوزه/ قرار است دادگاه رژیم آل خلیفه روز پنچ شنبه برای شنیدن نظرات شهود، جلسه ی محاکمه شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق بحرین را در مسئله آنچه جاسوسی برای قطر خوانده می شود، برگزار کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۰
جریان العمل الاسلامی بحرین: آل سعود نابود می شود، همانطور که داعش نابود شد حوزه/ جریان العمل الاسلامی بحرین با صدور بیانیه ای به نقش بزرگ شیخ النمر در دفاع از ملت بحرین و انقلاب آن علیه رژیم آل خلیفه اشاره و بر وفاداری بحرینی ها به شهید النمر تاکید کرد و گفت: ملت با عزم و اراده برای رسیدن به تمامی حقوق اش به پیش خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۴
علمای بحرین: تعرض به شیخ العالی، به معنی تعرض به رهبران شیعه بحرین است حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای بازداشت شیخ محمود العالی رئیس شورای علمای بحرین و محکومیت وی به شش ماه زندان در پی همبستگی با آیت الله عیسی قاسم را محکوم کرد و خواستار آزادی فوری وی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۳
فعال سیاسی بحرین: همه اقدامات رژیم بحرین بر اساس آمال عربستان و امارات انجام می‌شود حوزه/ حسن قنبر گفت: رژیم بحرین به نقطه ای رسیده است که همه اقدامات آن بر اساس آرزوهای عربستان سعودی و امارات انجام می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۳
۵۵۷ روز از محاصره امنیتی منطقه الدراز بحرین گذشت حوزه/ امروز جمعه ۸ دی نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هفتاد و ششمین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۵:۳۷
آیت الله غریفی خواستار لغو احکام اعدام جوانان بحرینی و بهبود وضعیت آیت الله قاسم شد حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین خواستار لغو تمامی احکام اعدام در بحرین و رسیدگی و بهبود وضعیت آیت الله عیسی قاسم شد.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۳:۰۷
جمعیت الوفاق بحرین: محاکمه شیخ سلمان نشانه وخامت شدید اوضاع سیاسی، قانونی و دیپلماتیک بحرین است حوزه/ الوفاق، محاکمه و پرونده سازی جدید برای شیخ علی سلمان را بخشی از تسویه حسابهای منطقه ای بوده و نشانگر حجم بحران جاری در بحرین دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۹:۵۹
محاکمه شیخ علی سلمان تا ۱۴ دی به تاخیر افتاد حوزه/ بحرین سومین جلسه محاکمه شیخ علی سلمان رهبر جمعیت الوفاق در پرونده "جاسوسی و توطئه با قطر" را که دقایقی پیش تشکیل شد تا تاریخ ۴ ژانویه (۱۴دی) به تعویق انداخت.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۵:۲۸
فعالان بحرینی: رژیم بحرین هر منتقدی را اعدام می کند حوزه/ در پی صدور حکم اعدام ۶ تن از جوانان فعال بحرینی در دوشنبه ۴ دی تعداد محکومین به اعدام در بحرین به ۱۸ نفر رسید.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۹:۲۶
مرکز بحرینی الخیام: صدور حکم اعدام ۶ جوان بحرینی نشان دهنده جنون آل خلیفه است حوزه/ مرکز الخیام، صدور حکم اعدام علیه ۶ شهروند بحرینی توسط دادگاه نظامی این کشور را محکوم کرده و آن را خودسرانه، انتقام جویانه، سیاسی و نشانگر جنون رژیم بحرین خواند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۴۳
لهو ولعب حکام بحرین و امارات همزمان با صدور حکم های اعدام جوانان شیعه حوزه/ نشر تصاویر حاکم بحرین در کنار حاکم امارات در حال شکار و لهب و لعب در صحراهای کشور مغرب درست در زمانی که بحرین در التهاب صدور حکم اعدام بر ضد جمعی از جوانان شیعه این کشور است بر خشم مردم افزود.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۰۹
معاون دبیر کل الوفاق بحرین: اقدامات رژیم بحرین برای متوقف ساختن جنبش مردمی است حوزه/ شیخ حسین الدیهی معاون دبیر کل جمیعت الوفاق بحرین در واکنش به احکام دادگاه نظامی آل خلیفه، این احکام را نشان از شکست و فروپاشی رژیمی دارد که با سلطه، زور و سرکوب بر ملت حکومت می کند و با این احکام جنایتکارانه می خواهد، شکستش را جبران کند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۴۵
فردا نشست چهار روزه هیئت بازسازی مکه‌مکرمه برگزار می‌شود حوزه/ هیئت بازسازی مکه‌ مکرمه، فردا همایشی جهانی و چهار روزه درباره پروژه‌های جدید این شهر برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۹:۰۹
علمای بحرین در واکنش به محاکمه جوانان: حکم اعدام شش جوان بحرینی از نظر شرعی باطل است و باید فوری لغو شود حوزه/ علمای بحرین در بیانیه ای،‌ صدور حکم اعدام شش جوان بحرینی را محکوم و تأکید کردند: این حکم از نظر شرعی و دینی باطل است و بر اساس قوانین داخلی و بین المللی ملغی است و ما خواستار لغو فوری آن هستیم.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۴۵
کارشناس بحرینی در گفت‌وگو با حوزه مطرح کرد: خون شهدا نماد ملی برای بحرین است/ اجازه سوء استفاده سیاسی از خون شهدایمان را نمی‌دهیم حوزه/ دکتر راشد الراشد فعال سیاسی بحرینی گفت: نمی پذیریم که خون شهدایمان برگی از برگه های معاملات سیاسی تلقی شود و دستمایه ابتذال سیاسی قرار گیرد و بر این باوریم که هر گونه راه حل بحران حکومت آل خلیفه با حفظ و صیانت از خون شهدا آغاز و با قصاص قاتلان شهدا پایان می یابد.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۵:۴۸
جریان الوفاق: حکم اعدام جوانان نشانگر عدم کارآمدی نظام بحرین است حوزه/ جمعیت الوفاق در واکنش به صدور حکم اعدام در دادگاه نظامی بحرین تاکید کرد: این حکم ها و شرایط صدور آن بکلی باطل و محکوم بوده و بر پایه اقدامات غیر انسانی و اخذ اعتراف زیر شکنجه شکل گرفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۳:۵۴
دادگاه نظامی بحرین حکم اعدام شش جوان بحرینی را صادر کرد حوزه/ دادگاه نظامی بحرین صبح امروز حکم اعدام شش جوان بحرینی را به اتهام طراحی برنامه ترور فرمانده نیروهای مسلح بحرین "خلیفه بن احمد آل خلیفه" صادر کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۳:۳۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس