*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۴:۱۰
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: شیخ عیسی قاسم بعد از دوره استراحت دوماهه به بحرین باز می گردد شیخ عبدالله الدقاق روحانی بحرینی و نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: آیت الله عیسی قاسم بعد از عمل جراحی حداقل به مدت دو ماه نیاز به دوره استراحت دارد و بعد از گذراندن این دوران به بحرین باز می‌گردد.
آیا عضویت عربستان در شورای حقوق بشر لغو خواهد شد؟ حوزه/ عضویت عربستان موجب خشم و نارضایتی بسیاری از سازمان های حقوق بشر شده است؛ چراکه عربستان پرونده سیاهی در زمینه حقوق بشر به ویژه اعدام های دسته جمعی و نقض آزادی های سیاسی و بازداشت مدافعان حقوق بشر و مخالفان سیاسی خود دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۳
از سوی دادگاه آل‌خلیفه؛ حکم اعدام یک بحرینی و حبس ابد ۱۳ نفر دیگر صادر شد حوزه/ دادگاه غیر مستقل بحرین در پرونده ای سیاسی یک شهروند شیعه را محکوم به اعدام ، ۱۳ شیعه را محکوم به حبس ابد و دستور به سلب تابعیت از ۲۵ نفر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۳
صدور حکم اعدام دو شهروند بحرینی و سلب تابعیت ۴۷ نفر حوزه/ دادگاه وابسته به آل خلیفه در جلسه روز گذشته خود دو نفر از شهروندان بحرینی به نام های علی حکیم العرب و احمد الملالی را محکوم به اعدام و ۱۹ نفر دیگر را محکوم به حبس ابد و ۴۷ نفر را بنا بر اتهام های سیاسی، سلب تابعیت کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۵
سازمان عفو بین الملل: آل خلیفه از سلب تابعیت برای سرکوب انقلابیون، سوء استفاده می‌کند حوزه/ سازمان عفو بین الملل سلب تابعیت شهروندان بحرین و اخراج آنها از کشور را محکوم کرد و گفت: اخراج اخیر ۴ شهروند از کشور که در سال ۲۰۱۲ سلب تابعیت شده اند، اقدامی دیگر از سوی رژیم برای تحقیر مردم و حقوق بشر و قوانین بین الملل است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۳
رهبر جنبش احرار البحرین: اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه، مردم را از ادامه راه انقلاب باز نخواهد داشت حوزه/ دکتر سعید شهابی اقدام اخیر مقامات آل خلیفه در چارچوب ایجاد رعب و وحشت میان مردم و جلوگیری از مشارکت مردمی در هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۲
در ادامه هجمه علیه شیعیان؛ فرزندان روحانی بحرینی در دادگاه آل‌خلیفه محکوم شدند حوزه/ دادگاه جنایی بحرین خانم "امیره القشعمی" و برادرش "ابوالفضل القشعمی" فرزندان روحانی سرشناس بحرینی "محمد صالح القشعمی" را به تحمل حبس محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۶
در پی وخامت اوضاع سلامت؛ انتقال مجدد شیخ عیسی قاسم به بیمارستان حوزه/ آیت الله عیسی قاسم در پی وخامت اوضاع سلامت، برای انجام عمل جراحی و معالجه به بیمارستان منتقل گردید.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۷
حضور گسترده نیرو های امنیتی در مقابل منزل آیت الله قاسم حوزه/ فعالان بحرینی گفتند: پس از تایید حکم زندان و سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم، نیرو های امنیتی به شکل گسترده ای در اطراف منزل ایشان مستقر شده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۷
در ادامه‌ موج تبعید شیعیان؛ بحرین امروز هم دو شهروند شیعه دیگر را از این کشور تبعید کرد حوزه/ عدنان ابراهیم و حبیب درویش دو شهروند شیعه بحرین صبح امروز از بحرین به عراق تبعید شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۰
علمای بحرین: رژیم آل خلیفه دنباله رو فرعون و دادگاهش وسیله ای برای سرکوب شیعیان است حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای رژیم آل خلیفه را دنباله رو فرعون و دستگاه قضایی آن را وسیله ای برای سرکوب شیعیان دانستند و تاکید کردند: ملت ما با تمام جدّیت در مسیر جنبش ملّی پیش می رود و از تکلیف شرعی خود شانه خالی نخواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۱
شیخ میثم سلمان: محاکمه شیخ عیسی قاسم، محاکمه مذهب شیعیان بحرین است حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: آزادی های دینی در بحرین در معرض خطری بزرگ قرار دارد تجاوز به حقوق شیعیان و زیر پا گذاشتن حقوق آنها از حد فراتر رفته است و اکنون شهروندان شیعه بر این باورند که حکم صادر شده علیه شیخ عیسی قاسم حکمی علیه دین و مذهب آنها است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۷
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین بر جنایت های آل خلیفه سرپوش می‌‎گذارد حوزه/ باقر درویش خطاب به مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: فراموش نکنید که دستاوردهای حقوق بشری که در همایش آینده خود در فوریه اعلام خواهید کرد همه دستاوردهایی موهوم درباره حاکمی است که تابعیت بسیاری از شهروندان اصیل بحرین را سلب کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۱
رژیم آل‌خلیفه دو شهروند شیعه را به عراق تبعید کرد حوزه/ مقامات امنیتی بحرین صبح دوشنبه، دو برادر بحرینی به نام های ابراهیم و اسماعیل درویش را به کشور عراق تبعید کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۷:۲۲
دادگاه بحرین حکم زندان یکساله آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد حوزه/ دادگاه بحرین حکم زندان آیت الله عیسی قاسم را برای یک سال و حکم لغو تابعیت آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۵۷
مردم بحرین آماده بزرگداشت سالروز انقلاب می‌شوند حوزه/ در آستانه فرا رسیدن سالروز آغاز انقلاب بحرین در ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ مردم مناطق مختلف بحرین روز گذشته به محاصره اجباری آیت الله عیسی قاسم اعتراض کرده و ظلم و ستم پیوسته آل خلیفه و حمله مزدوران رژیم به منازل مردم در مناطق بلده و شاخوره را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۱:۰۷
جمعیت الوفاق بحرین: محاکمه شیخ علی سلمان باید متوقف شود حوزه/ جمعیت وفاق بحرین با صدور بیانیه ای به باطل بودن اتهام شیخ علی سلمان اشاره کرده و خواستار توقف این محاکمه و عدم اعتماد به اطلاعات و مستندات ساختگی شد و گفت: این مسئله دادگاه را در برابر مسئولیت اخلاقی قرار می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۰۷:۰۰
شیخ میثم سلمان خواستار پایان سکوت بین‌المللی در برابر نقض حقوق بشر در بحرین شد حوزه/ شیخ میثم سلمان مسؤول آزادی های دینی دیده بان حقوق بشر بحرین گفت: بیشتر مدافعان حقوق بشر در بحرین امروز از مسافرت و حضور در شورای حقوق بشر جلوگیری می شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۰۴:۱۰
روحانی بحرینی به اتهام لعن یزید به شش ماه زندان محکوم شد حوزه/ دادگاه بحرین یک روحانی شیعه بحرینی را به اتهام لعن یزید بن معاویه حاکم اموی و قاتل سید الشهدا علیه السلام به شش ماه زندان محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۲:۴۶
۱۳ شهروند شیعه عربستان در آستانه اعدام قرار دارند حوزه/ سازمان اروپایی حقوق بشر در عربستان در مورد خطر جدی اعدام ۱۳ بازداشت شده عربستانی اظهار نگرانی کرد و افزود: این حکم بر اساس اعتراف هایی صادر شده که این اعترافات زیر شکنجه و به زور از متهمان گرفته شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۴
شعار بزرگداشت سالگرد انقلاب بحرین انتخاب شد حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین شامل ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه، جریان العمل الاسلامی، جنبش خلاص و جنبش حق؛ روز گذشته شعار یکپارچه خود برای بزرگداشت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را با عنوان "باقون" (ایستاده ایم) انتخاب کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس