*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷  -  ۲۰:۰۵
جنبش مردمی شبه جزیره عربستان: قدرت آل سعود در برابر هفت شهید عربستانی فرو می ریزد حوزه/ به مناسبت گذشت یک هفته از شهادت هفت تن از جوانان استان قطیف عربستان در پی هجوم وحشیانه نیرو های آل سعود به شهرک ام الحمام، کمیته جنبش مردمی شبه جزیره عربستان این جنایت و ایجاد رعب و وحشت میان ساکنین این منطقه و تجاوز به اموال آنان را محکوم کرد.
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: همکاری نظامی اردن و بحرین برای سرکوب انقلابیون/ بازداشت‌های مکرر علما و طلاب بحرینی شیخ علی کربابادی روحانی انقلابی بحرینی گفت: تعداد علمای بازداشت شده در حال تغییر است و بعضی از اوقات برخی از آنها آزاد می شوند اما این آزادی به این معنا نیست که پرونده دعوی آنها بسته شده است.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۸:۰۵
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد توسط ال خلیفه، فراموش نخواهد شد حوزه/ علمای بحرین تاکید کردند: ویران کردن مساجد، جنایتی است که هیچ وقت فراموش نخواهد شد و هرچقدر هم که زمان بگذرد نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۲۰:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت کشتار جوانان بحرینی به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید مصطفی حمدان اولین شهید دفاع از آیت الله عیسی قاسم بیانیه ای صادر کرده و خواستار کشف هویت قاتلان و محاکمه و مجازات آنان شد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۸:۰۵
معاون دبیر کل جمعیت وفاق بحرین: محاکمه شیخ سلمان، محاکمه وطن، ملت و تاریخ بحرین است حوزه/ شیخ حسین الدیهی با اشاره به این که محاکمه شیخ علی سلمان ساختگی و بر اساس دروغ، ظاهر سازی و اتهامات واهی است، گفت: این چیزی است که کارشناسان بین المللی و شاهدان داخلی و خارجی کشف کرده اند و ثابت مي كند که این ادعا در اصل حیله گرانه بوده است.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۶:۰۵
از سوی فعالان محلی و بین‌المللی صورت گرفت؛ ارائه اسناد جدید مبنی بر ساختگی بودن اتهامات به شیخ علی سلمان جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد: شواهد بین المللی و محلی گویای ساختگی بودن اتهام شیخ علی سلمان به توطئه و جاسوسی برای قطر است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۳۱
علمای بحرین: آیت الله الوداعی، بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله سید جود الوداعی، یادآور جایگاه معنوی، حکمت، شجاعت و اخلاق ایشان شد و اشاره کرد: آیت الله الوداعی بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۳:۴۱
از سوی مزدوران آل‌خلیفه؛ داماد آیت الله عیسی قاسم دستگیر شد حوزه/ منابع خبری از موج گسترده بازداشت ها در منطقه الدراز بحرین، محل سکونت آیت الله عیسی قاسم خبر دادند.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۹:۲۷
۱۳ زن بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در زندان به سر می برند حوزه/ بر اساس آماری که فعالان بحرینی ارائه داده اند، ۱۳ زن بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی در زندان رژیم آل خلیفه به سر می برند که سه تن آن ها خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۹:۲۵
روحانی شیعه بحرینی به شش ماه زندان محکوم شد حوزه/ مقامات رژیم آل خلیفه شیخ هانی البزاز روحانی شیعه را بازداشت کرده و به اتهام مشارکت در تظاهرات مسالمت آمیز سال ۲۰۱۱ میلادی در منامه پایتخت بحرین به شش ماه زندان محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: اقدامات رژیم آل خلیفه به خاطر شکست در برابر اراده ملت است حوزه/ الوفاق بحرین در بیانیه ای گفت: رژیم آل خلیفه تلاش می کند با هجوم به آیت الله قاسم و شتم و آزار و اذیت وی از طریق دادگاه های رژیم و رسانه های رسمی و شبه رسمی به جایگاه بزرگ دینی، علمی و ملی ایشان بی احترامی کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت ظلم علیه ملت بحرین بر عهده رژیم ستمکار آل‌خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت تشییع پیکر شهید البحرانی، با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده، نزدیکان و ملّت بحرین، مسئولیت تمام جنایت ها و کشتار ها را متحمل رژیم آل خلیفه دانسته و خواستار برگزاری مراسم برای آن شهید شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۰
عصر امروز؛ پیکر شهید بحرینی در قم تشییع می شود حوزه/ جنبش دموکراسی و حقوق بشر "حق" و تعدادی از فعالان بحرینی در ایران به حضور گسترده در مراسم تشییع شهید حسن البحرانی در قم دعوت کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱
۱۹ بحرینی در آستانه اعدام قرار دارند حوزه/ شبکه های اجتماعی خبر هایی از اقدام "حمد عیسی" حاکم بحرین به امضای حکم اعدام «محمد رمضان»،«حسین موسی» دو بازداشتی بحرینی خبر می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۵
با ادامه حضور نیروهای امنیتی؛ محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم ۳۰۰ روزه شد حوزه/ ۳۰۰ روز از محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم توسط مزدوران رژیم آل خلیفه گذشت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۶
رهبر جنبش آزادگان بحرین: بحرینی ها با حضور اشغالگران سعودی و اماراتی کنار نمی آیند حوزه/ سعید شهابی به جنبش های مردمی که در اعتراض به اشغالگری رژیم آل سعود و امارات در سرتاسر کشور به راه افتاده، درود فرستاد و تاکید کرد: این اشغالگری طولی نمی کشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۱
جریان عمل اسلامی بحرین خواستار خروج نیرو های بیگانه از کشور شد و بر مشروعیت مقاومت تاکید کرد حوزه/ جریان عمل اسلامی بحرین، از موضع گیری مردمی در ردّ اشغالگری رژیم آل سعود در بحرین قدردانی کرد و بر درست بودن گزینه مقاومت از سوی نیرو های انقلابی در برابر اشغالگران تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۵
دعوت ائتلاف جوانان انقلابی بحرین از بانوان برای مشارکت در مقاومت مردمی حوزه/ شورای زنان ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از زنان بحرین خواست در فعالیت های هفتمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای نظامی عربستان شرکت کنند و شعار مقاومت سر دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰
شیخ میثم سلمان: احکام اعدام اخیر در بحرین دلیل دیگری بر بی اعتباری دستگاه قضائی بحرین است حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: رژیم بحرین از مجازات های قضائی علیه فعالان سیاسی و مدافعان حقوق بشر سوء استفاده می کند و این نشان دهنده ناتوانی دستگاه قضا در التزام به تعهدات بین المللی خود در زمینه محاکمه عادلانه و رعایت قانون است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۰
معارض سعودی در گفت‌وگوی ویژه با «حوزه»: رژیم آل سعود در جنایتهایش گوی سبقت را از اسرائیل ربوده است حوزه/ احمد الربح گفت: ما و فلسطینی ها به یک اندازه در تلخی و سختی به سر می بریم جز اینکه سختی و ناگواری ما بیشتر و شدید تر است و ملت شبه جزیره عربستان از ساده ترین حقوق خود محرومند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۸
عضو الوفاق در گفت‌وگو با "بی بی سی": دادگاه بحرین قابل اعتماد نیست و اتهام ها علیه شیخ علی سلمان، ساختگی است حوزه/ علی الاسود با بی اساس خواندن اتهام جاسوسی علیه شیخ علی سلمان گفت: لوفاق نیز همواره خواستار ترک خشونت و رعایت مسالمت در انقلاب بوده و این در حالی است که رژیم آل خلیفه این جمعیت را منحل و بخشی از اعضای آن را بازداشت و زندانی کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس