*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۷:۵۴
کارشناس یمنی در گفت و گو با خبرگزاری حوزه مطرح کرد: آمریکا شریک جرم سعودی هاست/ تکه تکه شدن اجساد دانش آموزان صعده عملی قانونی است؟!! حوزه/ فضل الشرفی کارشناس یمنی گفت: ائتلاف سعودی اعلام کرده آنچه در صعده اتفاق افتاد و اجساد دانش آموزان یمنی که سوخته شده و تکه تکه شدند عملی قانونی و موافق حقوق بشر است.
انتقام جویی پیوسته آل خلیفه از روحانی بحرینی در زندان حوزه/ شیخ قفاص از روحانیونی است که به صورت پیوسته هدف اقدامات انتقام جویانه مسئولان زندان قرار گرفته و پیش از این نیز از امکان مداوا و برپایی شعائر دینی و برپایی نماز جماعت محروم شده و بارها در سلول انفرادی زندانی شده است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
شیعیان بحرین خواستار برکناری رئیس اوقاف شیعی شدند حوزه/ بزرگان شیعه بحرین خواستار عدم تجدید حکم ریاست رئیس کنونی اوقاف جعفری بحرین هستند، زیرا بر این باورند که وی موارد متعدد خلاف شرع و قانون و فساد مالی را مرتکب شده و در میان شیعیان اعتباری ندارد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۵۴
سرنوشت ۱۴ شهروند بحرینی بعد از ربوده شدن از سوی رژیم آل خلیفه نامعلوم است حوزه/ سرنوشت ۱۴ شهروند از شهرک الدراز بحرین بعد از گذشت یک ماه هنوز نامعلوم است و این ترس وجود دارد که آنان در زندان های آل خلیفه برای گرفتن اعتراف دروغین، مورد تعرض و شکنجه قرار گیرند و این درحالی است که از شهرک های دیگر بحرین ده ها نفر از جمله کودکان ربوده شده اند.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۱۴:۳۳
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: همکاری نظامی اردن و بحرین برای سرکوب انقلابیون/ بازداشت‌های مکرر علما و طلاب بحرینی شیخ علی کربابادی روحانی انقلابی بحرینی گفت: تعداد علمای بازداشت شده در حال تغییر است و بعضی از اوقات برخی از آنها آزاد می شوند اما این آزادی به این معنا نیست که پرونده دعوی آنها بسته شده است.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۸:۰۵
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد توسط ال خلیفه، فراموش نخواهد شد حوزه/ علمای بحرین تاکید کردند: ویران کردن مساجد، جنایتی است که هیچ وقت فراموش نخواهد شد و هرچقدر هم که زمان بگذرد نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۲۰:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت کشتار جوانان بحرینی به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید مصطفی حمدان اولین شهید دفاع از آیت الله عیسی قاسم بیانیه ای صادر کرده و خواستار کشف هویت قاتلان و محاکمه و مجازات آنان شد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۸:۰۵
معاون دبیر کل جمعیت وفاق بحرین: محاکمه شیخ سلمان، محاکمه وطن، ملت و تاریخ بحرین است حوزه/ شیخ حسین الدیهی با اشاره به این که محاکمه شیخ علی سلمان ساختگی و بر اساس دروغ، ظاهر سازی و اتهامات واهی است، گفت: این چیزی است که کارشناسان بین المللی و شاهدان داخلی و خارجی کشف کرده اند و ثابت مي كند که این ادعا در اصل حیله گرانه بوده است.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۶:۰۵
از سوی فعالان محلی و بین‌المللی صورت گرفت؛ ارائه اسناد جدید مبنی بر ساختگی بودن اتهامات به شیخ علی سلمان جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد: شواهد بین المللی و محلی گویای ساختگی بودن اتهام شیخ علی سلمان به توطئه و جاسوسی برای قطر است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۳۱
علمای بحرین: آیت الله الوداعی، بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله سید جود الوداعی، یادآور جایگاه معنوی، حکمت، شجاعت و اخلاق ایشان شد و اشاره کرد: آیت الله الوداعی بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۳:۴۱
از سوی مزدوران آل‌خلیفه؛ داماد آیت الله عیسی قاسم دستگیر شد حوزه/ منابع خبری از موج گسترده بازداشت ها در منطقه الدراز بحرین، محل سکونت آیت الله عیسی قاسم خبر دادند.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۹:۲۷
۱۳ زن بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در زندان به سر می برند حوزه/ بر اساس آماری که فعالان بحرینی ارائه داده اند، ۱۳ زن بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی در زندان رژیم آل خلیفه به سر می برند که سه تن آن ها خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۹:۲۵
روحانی شیعه بحرینی به شش ماه زندان محکوم شد حوزه/ مقامات رژیم آل خلیفه شیخ هانی البزاز روحانی شیعه را بازداشت کرده و به اتهام مشارکت در تظاهرات مسالمت آمیز سال ۲۰۱۱ میلادی در منامه پایتخت بحرین به شش ماه زندان محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: اقدامات رژیم آل خلیفه به خاطر شکست در برابر اراده ملت است حوزه/ الوفاق بحرین در بیانیه ای گفت: رژیم آل خلیفه تلاش می کند با هجوم به آیت الله قاسم و شتم و آزار و اذیت وی از طریق دادگاه های رژیم و رسانه های رسمی و شبه رسمی به جایگاه بزرگ دینی، علمی و ملی ایشان بی احترامی کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت ظلم علیه ملت بحرین بر عهده رژیم ستمکار آل‌خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت تشییع پیکر شهید البحرانی، با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده، نزدیکان و ملّت بحرین، مسئولیت تمام جنایت ها و کشتار ها را متحمل رژیم آل خلیفه دانسته و خواستار برگزاری مراسم برای آن شهید شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۰
عصر امروز؛ پیکر شهید بحرینی در قم تشییع می شود حوزه/ جنبش دموکراسی و حقوق بشر "حق" و تعدادی از فعالان بحرینی در ایران به حضور گسترده در مراسم تشییع شهید حسن البحرانی در قم دعوت کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱
۱۹ بحرینی در آستانه اعدام قرار دارند حوزه/ شبکه های اجتماعی خبر هایی از اقدام "حمد عیسی" حاکم بحرین به امضای حکم اعدام «محمد رمضان»،«حسین موسی» دو بازداشتی بحرینی خبر می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۵
با ادامه حضور نیروهای امنیتی؛ محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم ۳۰۰ روزه شد حوزه/ ۳۰۰ روز از محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم توسط مزدوران رژیم آل خلیفه گذشت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۶
رهبر جنبش آزادگان بحرین: بحرینی ها با حضور اشغالگران سعودی و اماراتی کنار نمی آیند حوزه/ سعید شهابی به جنبش های مردمی که در اعتراض به اشغالگری رژیم آل سعود و امارات در سرتاسر کشور به راه افتاده، درود فرستاد و تاکید کرد: این اشغالگری طولی نمی کشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۱
جریان عمل اسلامی بحرین خواستار خروج نیرو های بیگانه از کشور شد و بر مشروعیت مقاومت تاکید کرد حوزه/ جریان عمل اسلامی بحرین، از موضع گیری مردمی در ردّ اشغالگری رژیم آل سعود در بحرین قدردانی کرد و بر درست بودن گزینه مقاومت از سوی نیرو های انقلابی در برابر اشغالگران تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۵
دعوت ائتلاف جوانان انقلابی بحرین از بانوان برای مشارکت در مقاومت مردمی حوزه/ شورای زنان ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از زنان بحرین خواست در فعالیت های هفتمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای نظامی عربستان شرکت کنند و شعار مقاومت سر دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس