*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷  -  ۰۹:۴۱
استاد دانشگاه و نویسنده قطری در گفت و گو با «حوزه»: موضع‌گیری برخی کشو های عربی علیه ایران، تبعیت از اسرائیل و آمریکا است حوزه/ دکتر «علی الهیل» استاد دانشگاه و نویسنده قطری گفت: ما معتقدیم که موضع گیری های عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر علیه ایران، سرسپردگی به صهیونیست ها و آمریکا و از ترس تاج و تخت خودشان است.
آیت الله غریفی بر تفاهم و گفتگوی جدّی در مقابله با اختلاف دینی و سیاسی تاکید کرد حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین گفت: در های گفتگو و تفاهم باید در تمامی سطوح دینی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باز باشد به شرط اینکه با جدّیت، بی طرفی و التزام صورت گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۵
با ادامه فشار آل‌خلیفه؛ ۸۲ هفته از تعطیلی نمازجمعه صدساله بحرین گذشت حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هشتاد و دومین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۴
آخرین گزارش‌ها از اعتراضات مردمی در بحرین حوزه/ تظاهراتی در شهرک الدیه بحرین به مناسبت سالگرد شهادت سه تن از جوانان بحرین که به شهدای مقاومت معروف بودند، برگزار شد و تظاهرات کنندگان در محکومیت احکام اعدام پی در پی که طی هفته های گذشته از سوی دادگاه های رژیم آل خلیفه صادر شد، شعارهایی سر دادند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۰
در ادامه شیعه ستیزی؛ آل‌خلیفه خصومت با شیعیان را به شبکه‌های اجتماعی کشانده است حوزه/ نظام آل‌خلیفه در بحرین به جنگ با مخالفان خود و شیعیان در تمام عرصه های زندگی اکتفا نکرده و این جنگ را به شبکه های اجتماعی نیز کشانده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۹
هشدار جبهه عمل لبنان در مورد روابط دوستانه امرای عربی با اسرائیل حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای ملاقات علنی مبارک آل خلیفه شاهزاده بحرینی با ایوب قرا وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی در تل‌آویو را محکوم کرد .
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۲
سفر علنی شاهزاده بحرینی به سرزمین های اشغالی و دیدار با وزیر اسرائیلی حوزه/ در راستای سیاست رژیم آل خلیفه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، به تازگی "ایوب قرا" وزیر ارتباطات رژیم اشغالگر تصویری از خود به همراه یکی از افراد خاندان حاکم بحرین در تل آویو منتشر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۸
سرنوشت مجهول روحانی شیعه بحرینی از زمان بازداشت حوزه/ حجت الاسلام سید عنان هاشم از روحانیون شیعه بحرینی است که از زمان بازداشت غیر قانونی وی در ۱۲ روز پیش تا کنون کسی از وی و محل بازداشت وی اطلاعی ندارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۱
روحانی بحرینی به خاطر خطبه نماز جمعه خود به زندان رفت حوزه/ ماموران امنیتی آل خلیفه حجت الاسلام و المسلمین شیخ عیسی مؤمن امام جمعه مسجد خیف در منطقه دیر بحرین را پس از آنکه حکم سه سال زندان وی در دادگاه تایید شد از دادگاه تحویل گرفته و به زندان منتقل کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۵
دیدبان حقوق بشر خواستار توقف تبعید شهروندان بحرین شد حوزه/ دیدبان حقوق بشر گفت: ادعاهای مسئولان بحرین مبنی بر احترام آنها به تعدد و تنوع و گذشت کردن در برخورد با مخالفان و انقلابیون؛ ادعاهایی است که با سلب تابعیت و تبعید اجباری شهروندان بر باد می رود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۵
مرکز حقوق بشر بحرین: زنان بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی افراد خانواده خود بازداشت و زندانی می‌شوند حوزه/ مرکز حقوق بشر بحرین گفت: زنان در بحرین به خاطر ارتباط با افراد خانواده خود که تحت تعقیب رژیم هستند توسط دادگاه محاکمه می شوند اما در واقع هدف رژیم از محاکمه این زنان، مجازات متهمان انقلابی به خاطر اتهام هایی است که هیچ گاه مرتکب نشده اند!
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۰
عضو ارشد مجلس اعلای عراق: آل خلیفه الگوی صهیونیستی را در رفتار با مردم پیاده می‌کند حوزه/ شیخ جلال الدین صغیر گفت: مسئولان بحرین در زمینه جایگزین کردن مردم و تغییر ساکنان کشور از سیاست رژیم صهیونیستی تقلید می کنند و در این زمینه از اوضاع نابسامان منطقه و سکوت شرم آور بین الملل نیز استفاده می کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۸
آیت الله سید محمدعلی شیرازی به آل خلیفه هشدار داد: شیعیان دست بسته نیستند/ اگر ظلم آل خلیفه از حد بگذرد سیلی خواهد خورد حوزه/ آیت الله سید محمدعلی شیرازی گفت: شیعیان جهان دست بسته و بی قدرت نیستند، بلکه در این میان مصلحت هایی وجود دارد که مانع اقدام عمومی آنها می شود، اما اگر ظلم و ستم از حد فراتر برود در این صورت شیعیان به صورت متحد و یکپارچه به دشمن چنان ضربه ای وارد می کنند که تمام قدرتش از بین برود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۶
تظاهرات مردم بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب و محکومیت جنایت های آل خلیفه حوزه/ در راستای آمادگی مردمی برای برگزاری هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین و محکومیت احکام اعدام که از سوی دادگاه های رژیم آل خلیفه پی در پی صادر می شود، دور جدیدی از تظاهرات واعتراضات برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۵
جریان الوفاء الاسلامی بحرین: اقدامات خصمانه و احکام مجرمانه، شکست آل خلیفه را تثبیت می کند حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی طی بیانیه ای گفت: اقدامات خصمانه و احکامی که دادگاه های رژیم آل خلیفه صادر می کند، موجب شکست رژیم در ایجاد رعب و وحشت و جلوگیری از ادامه انقلاب خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۰
آیت الله قاسم بعد از انجام عمل جراحی وارد بخش مراقبت شد حوزه/ آیت الله عیسی قاسم بعد از انجام عمل جراحی در بیمارستان به بخش مراقبت منتقل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۸
آیا عضویت عربستان در شورای حقوق بشر لغو خواهد شد؟ حوزه/ عضویت عربستان موجب خشم و نارضایتی بسیاری از سازمان های حقوق بشر شده است؛ چراکه عربستان پرونده سیاهی در زمینه حقوق بشر به ویژه اعدام های دسته جمعی و نقض آزادی های سیاسی و بازداشت مدافعان حقوق بشر و مخالفان سیاسی خود دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۳
از سوی دادگاه آل‌خلیفه؛ حکم اعدام یک بحرینی و حبس ابد ۱۳ نفر دیگر صادر شد حوزه/ دادگاه غیر مستقل بحرین در پرونده ای سیاسی یک شهروند شیعه را محکوم به اعدام ، ۱۳ شیعه را محکوم به حبس ابد و دستور به سلب تابعیت از ۲۵ نفر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۳
صدور حکم اعدام دو شهروند بحرینی و سلب تابعیت ۴۷ نفر حوزه/ دادگاه وابسته به آل خلیفه در جلسه روز گذشته خود دو نفر از شهروندان بحرینی به نام های علی حکیم العرب و احمد الملالی را محکوم به اعدام و ۱۹ نفر دیگر را محکوم به حبس ابد و ۴۷ نفر را بنا بر اتهام های سیاسی، سلب تابعیت کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۵
سازمان عفو بین الملل: آل خلیفه از سلب تابعیت برای سرکوب انقلابیون، سوء استفاده می‌کند حوزه/ سازمان عفو بین الملل سلب تابعیت شهروندان بحرین و اخراج آنها از کشور را محکوم کرد و گفت: اخراج اخیر ۴ شهروند از کشور که در سال ۲۰۱۲ سلب تابعیت شده اند، اقدامی دیگر از سوی رژیم برای تحقیر مردم و حقوق بشر و قوانین بین الملل است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۳
رهبر جنبش احرار البحرین: اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه، مردم را از ادامه راه انقلاب باز نخواهد داشت حوزه/ دکتر سعید شهابی اقدام اخیر مقامات آل خلیفه در چارچوب ایجاد رعب و وحشت میان مردم و جلوگیری از مشارکت مردمی در هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس