*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷  -  ۱۱:۲۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: دیپلماسی مبتنی بر دروغ بحرین شکست خورده است حوزه/ باقر درویش گفت: سخنان کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل در انتقاد از سیاست های سرکوبگرانه رژیم بحرین نشان می دهد که دیپلماسی بحرین که فقط به دنبال پوشاندن واقعیت ها است با شکست روبرو شده است.
در ادامه‌ موج تبعید شیعیان؛ بحرین امروز هم دو شهروند شیعه دیگر را از این کشور تبعید کرد حوزه/ عدنان ابراهیم و حبیب درویش دو شهروند شیعه بحرین صبح امروز از بحرین به عراق تبعید شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۰
علمای بحرین: رژیم آل خلیفه دنباله رو فرعون و دادگاهش وسیله ای برای سرکوب شیعیان است حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای رژیم آل خلیفه را دنباله رو فرعون و دستگاه قضایی آن را وسیله ای برای سرکوب شیعیان دانستند و تاکید کردند: ملت ما با تمام جدّیت در مسیر جنبش ملّی پیش می رود و از تکلیف شرعی خود شانه خالی نخواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۱
شیخ میثم سلمان: محاکمه شیخ عیسی قاسم، محاکمه مذهب شیعیان بحرین است حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: آزادی های دینی در بحرین در معرض خطری بزرگ قرار دارد تجاوز به حقوق شیعیان و زیر پا گذاشتن حقوق آنها از حد فراتر رفته است و اکنون شهروندان شیعه بر این باورند که حکم صادر شده علیه شیخ عیسی قاسم حکمی علیه دین و مذهب آنها است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۷
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین بر جنایت های آل خلیفه سرپوش می‌‎گذارد حوزه/ باقر درویش خطاب به مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: فراموش نکنید که دستاوردهای حقوق بشری که در همایش آینده خود در فوریه اعلام خواهید کرد همه دستاوردهایی موهوم درباره حاکمی است که تابعیت بسیاری از شهروندان اصیل بحرین را سلب کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۱
رژیم آل‌خلیفه دو شهروند شیعه را به عراق تبعید کرد حوزه/ مقامات امنیتی بحرین صبح دوشنبه، دو برادر بحرینی به نام های ابراهیم و اسماعیل درویش را به کشور عراق تبعید کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۷:۲۲
دادگاه بحرین حکم زندان یکساله آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد حوزه/ دادگاه بحرین حکم زندان آیت الله عیسی قاسم را برای یک سال و حکم لغو تابعیت آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۵۷
مردم بحرین آماده بزرگداشت سالروز انقلاب می‌شوند حوزه/ در آستانه فرا رسیدن سالروز آغاز انقلاب بحرین در ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ مردم مناطق مختلف بحرین روز گذشته به محاصره اجباری آیت الله عیسی قاسم اعتراض کرده و ظلم و ستم پیوسته آل خلیفه و حمله مزدوران رژیم به منازل مردم در مناطق بلده و شاخوره را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۱:۰۷
جمعیت الوفاق بحرین: محاکمه شیخ علی سلمان باید متوقف شود حوزه/ جمعیت وفاق بحرین با صدور بیانیه ای به باطل بودن اتهام شیخ علی سلمان اشاره کرده و خواستار توقف این محاکمه و عدم اعتماد به اطلاعات و مستندات ساختگی شد و گفت: این مسئله دادگاه را در برابر مسئولیت اخلاقی قرار می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۰۷:۰۰
شیخ میثم سلمان خواستار پایان سکوت بین‌المللی در برابر نقض حقوق بشر در بحرین شد حوزه/ شیخ میثم سلمان مسؤول آزادی های دینی دیده بان حقوق بشر بحرین گفت: بیشتر مدافعان حقوق بشر در بحرین امروز از مسافرت و حضور در شورای حقوق بشر جلوگیری می شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۰۴:۱۰
روحانی بحرینی به اتهام لعن یزید به شش ماه زندان محکوم شد حوزه/ دادگاه بحرین یک روحانی شیعه بحرینی را به اتهام لعن یزید بن معاویه حاکم اموی و قاتل سید الشهدا علیه السلام به شش ماه زندان محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۲:۴۶
۱۳ شهروند شیعه عربستان در آستانه اعدام قرار دارند حوزه/ سازمان اروپایی حقوق بشر در عربستان در مورد خطر جدی اعدام ۱۳ بازداشت شده عربستانی اظهار نگرانی کرد و افزود: این حکم بر اساس اعتراف هایی صادر شده که این اعترافات زیر شکنجه و به زور از متهمان گرفته شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۴
شعار بزرگداشت سالگرد انقلاب بحرین انتخاب شد حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین شامل ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه، جریان العمل الاسلامی، جنبش خلاص و جنبش حق؛ روز گذشته شعار یکپارچه خود برای بزرگداشت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را با عنوان "باقون" (ایستاده ایم) انتخاب کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۲۱
یکی دیگر از روحانیون بحرین بازداشت شد حوزه/ مسئولان امنیتی بحرین در جریان سلسله حملات گسترده خود به مناطق مختلف بحرین حجت الاسلام سید عدنان سید هاشم را بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱:۱۰
یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق: آل خلیفه با اتهام‌زنی به کشورهای همسایه به دنبال فرافکنی است حوزه/ کریم نوری گفت: اتهام های وزیر کشور بحرین به بسیج مردمی عراق، بی اساس و باطل است و هدف آنها فرافکنی بحران داخلی بحرین و منتقل ساختن آن به خارج است تا بتوانند کشورهای بین الملل و منطقه را برای تایید رژیم خود تحریک کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۱:۱۸
فعال بحرینی در گفت و گو با «حوزه»: ناآرامی در ایران خواب پریشان حکام عرب به قدمت انقلاب اسلامی است حوزه/ عبد الغني عيسى الخنجر از فعالان سیاسی بحرینی گفت: توطئه گسترش اغتشاش و هرج و مرج داخلی در ایران خواب و رویایی است که دلال‌های حاکمان عرب از زمان طلوع انقلاب اسلامی که مردم شاه را از کشورشان بیرون کردند می بینند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۰:۰۶
آغاز محاکمه دست جمعی مدافعان آیت الله عیسی قاسم حوزه/ دادگاه بحرین امروز اولین جلسه محاکمه مدافعان آیت الله عیسی قاسم را که در هجوم نیروهای نظامی به تحصن یکساله در اطراف منزل ایشان بازداشت شده اند را برگزار می‌نماید.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۳۸
مردم بحرین آماده گرامیداشت سالگرد انقلاب خود می شوند حوزه/ با نزدیک شدن ماه فوریه و سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین در سال ۲۰۱۱ جوانان بحرین شب گذشته در عملیاتی میدانی و مشترک، خیابانهای اصلی مناطق مختلف را با آتش زدن لاستیک خودرو مسدود کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۰:۴۹
گزارش سازمان حقوق بشرسلام درباره نقض حقوق علمای بحرین منتشر شد حوزه/ سید عباس شبر مسئول بخش آزادی های دینی مؤسسه سلام گفت: بر اساس گزارش این مؤسسه ، تعداد تقریبی موارد نقض حقوق علما ۳۱۳ مورد از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۱
آیت الله غریفی: آسمان‌خراش چه فایده ای دارد، زمانی که بحرین پر از فقر و بدبختی است حوزه/ آیت الله غریفی، در سخنرانی خود در مسجد امام صادق (علیه السلام)، به بحران اقتصادی بحرین اشاره کرد و گفت: آسایش زمانی محقق می شود که تمامی کشور و اقشار آن از آن بهره مند باشند و کسی در کشور وجود نداشته باشد که به دنبال یک لقمه نان، سر پناه یا ضروریات زندگی باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰
انتقاد اتحادیه جهانی علمای مسلمان از رژیم سعودی حوزه/ اتحادیه جهانی علمای مسلمان در دوحه قطر روز گذشته با انتشار بیانیه ای خواستار آزادسازی روحانیون و واعظان مسلمان دستگیر شده در عربستان سعودی و امارات شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس