*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶  -  ۱۲:۵۵
ادامه اعتراض مردم بحرین به عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم صهیونیستی حوزه/ اعتراض گسترده مردم بحرین به عادی سازی رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی و بازداشت کودکان که از روز جمعه آغاز شده بود روز شنبه نیز ادامه یافت و مردم شهرها و مناطق مختلف بحرین با حضور در خیابان ها مخالفت و اعتراض خود را نسبت به این دو اقدام آل خلیفه اعلام کردند.
تلاش آل‌خلیفه برای رهایی از رسوایی امنیتی؛ رژیم بحرین فعالان حقوقی را به تبانی با قطر متهم کرد حوزه/ در پی افشاگری موسسات حقوقی بحرینی در خصوص جنایات نیروهای امنیتی بحرین و رسوایی دستگاه امنیت ملی این کشور موجی از اقدامات سازمان یافته برای تحریف و تخریب چهره فعالان حقوقی به راه افتاده است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۲۷
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین خواستار بزرگداشت سالروز همه پرسی مردمی در بحرین شد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست سومین سالروز اجرای همه پرسی مردمی در سال ۲۰۱۴ را احیا کنند؛ چراکه نتایج این همه پرسی بر حق مردم در تعیین سرنوشت خویش و برپایی نظام سیاسی جدید تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۳۹
ادامه اعتراض مردم بحرین به عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم صهیونیستی حوزه/ اعتراض گسترده مردم بحرین به عادی سازی رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی و بازداشت کودکان که از روز جمعه آغاز شده بود روز شنبه نیز ادامه یافت و مردم شهرها و مناطق مختلف بحرین با حضور در خیابان ها مخالفت و اعتراض خود را نسبت به این دو اقدام آل خلیفه اعلام کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۵۵
روحانی بحرینی به یک سال زندان محکوم شد حوزه/ دادگاه آل خلیفه، روحانی شیعه بحرینی به نام شیخ حمزه الدیری را به یک سال زندان و پرداخت ۵۰۰ دینار برای توقف اجرای این حکم محکوم کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۰
سازمان حقوق بشر بحرین: ۱۶ بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در انتظار مجازات اعدام هستند حوزه/ سازمان آمریکایی های مدافع دموکراسی و حقوق بشر در بحرین قاطعانه اجرای مجازات اعدام را محکوم کرد و از تمامی کشور ها به ویژه بحرین خواست احکام اعدام را کاهش دهد و برای توقف و لغو اجرای اعدام اقدام کند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۳:۱۵
در محکومیت رابطه با رژیم صهیونیستی؛ روز گذشته بحرین عرصه تظاهرات خشم مردم بود حوزه/ روز گذشته بحرین شاهد اعتراضات و راهپیمایی گسترده مردمی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی بود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۴۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: رفتار آل خلیفه در برابر نسل انقلابی بحرین، جنون آمیز است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین روز گذشته با صدور بیانیه ای موج بازداشت کودکان و نوجوانان توسط مزدوران آل خلیفه را محکوم و تاکید کرد، حالت جنون نظام آل خلیفه در برابر نسل جوان انقلابی بحرین باعث شده از هیچ رفتار و جنایتی در برابر این نسل ابایی نداشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۰۶
الجزیره بررسی کرد؛ آیا آل سعود به سمت رهایی از تفکر وهابیت مي‌رود؟ پیروی عربستان از افکار آتاترک حوزه/ شبکه الجزیره قطر بخشی از اقدماتی را که مقامات آل سعود اخیراً در خصوص کاهش نفوذ وهابیت درکشورشان انجام داده‌اند بررسی کرده است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳:۱۵
به همت موسسه‌های مردمی انجام شد؛ ثبت ۱۳ گزارش نقض حقوق و آزادی در بحرین در نشست حقوق بشر سازمان ملل حوزه/ موسسه های حقوقی بحرینی با همکاری موسسه های عربی و بین المللی ۱۳ گزارش در خصوص نقض حقوق در بحرین را در نشست حقوق بشر سازمان ملل ارائه دادند که به عنوان اسناد رسمی ثبت گردید.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۸
بحرینی ها فردا در اعتراض به بازداشت کودکان تظاهرات می کنند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم خواست روز جمعه با حضور در راهپیمایی، بازداشت کودکان و زندانی کردن آنها توسط آل خلیفه را محکوم کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۰:۵۵
آل خلیفه با زندانی کردن کودکان قوانین بین الملل را زیر پا می‌گذارد حوزه/ حقوق متعددی از کودکان بحرینی نقض می شود و آنها در معرض جنایت هایی مانند بازداشت، محرومیت از تابعیت و شکنجه قرار دارند و مسئولان بحرینی در این زمینه آشکارا معاهده حقوق بشر سازمان ملل درباره کودکان را زیر پا می گذارند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۶
سازمان دموکراسی و حقوق بشر بحرین: بحرین و عربستان از اعدام به عنوان سلاحی علیه فعالان استفاده می‌کنند حوزه/ سازمان دموکراسی و حقوق بشر بحرین، افزایش چشمگیر اعدام را در کشور های حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان، بحرین و کویت محکوم کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۲:۵۰
عوامیه؛ شهری که از توحش آل سعود و دروغ غربی‌ها پرده برداشت حوزه/ می توان گفت منطقه عوامیه فقط توحش آل سعود را برملا نکرد، بلکه تمام مدعیان دموکراسی و دفاع از حقوق بشر در جهان را نیز رسوا کرد و نشان داد چگونه این مدعیان، تمام ارزش های انسانی را در مسلخِ منافع خود، قربانی می کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۱:۵۲
دستگیری ۸ بحرینی طی ۲۴ ساعت گذشته حوزه/ مزدوران آل خلیفه در ادامه سرکوب انقلاب مردمی تعداد دیگری از شهروندان بحرینی را بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۰:۲۷
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: آل خلیفه ۲۲میلیون دلار برای خرید توپخانه هزینه کرده است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد نظام آل خلیفه از بانک های خارجی تقاضای وام بر مبنای دلار کرده تا بتواند بدهی های عمومی خود را پرداخت کند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۰۰
شب گذشته صدای انفجار در مناطق مختلف بحرین پیچید حوزه/ شاهدان عینی شب گذشته از به گوش رسیدن صدای مهیب انفجار در مناطق مختلف این کشور خبر دادند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۰:۵۵
جریان الوفاء بحرین: نظام بحرین در برابر مقاومت مردم، درمانده و بیچاره شده است حوزه/ الوفاء گفت: پادشاه نگون بخت و نظام جنایتکار او بارها با دست زدن به سرکوب مردم و خشونت علیه آنها شکست و درماندگی خود را ثابت کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۵
عالم اهل سنت منتقد وهابیت درگذشت حوزه/ کبیسی با اینکه از اساتید دانشگاه های سلفی عربستان بود، اما به صراحت از معاویه و محمد بن عبدالوهاب و ابوبکر بغدادی انتقاد می کرد .
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۱:۳۲
مدیر روابط خارجی مرکز بین‌الملل حوزه: عربستان با اداره منظم حج به دنبال اعاده حیثیت خود در جهان اسلام بود حوزه/ مدیر روابط خارجی مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل حوزه گفت: عربستان می خواست با اداره مطلوب حج امسال نسبت به گرفتاری ها و شرایطی که در عراق، سوریه و یمن دست و پنجه نرم می کند به نحوی اعاده حیثت کند.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۰۹:۱۵
بازداشت روحانی شیعه بحرینی حوزه/ دادستان کل بحرین سید علی موسوی روحانی شیعی بحرین را برای انجام تحقیقات بازداشت کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۶:۱۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس