*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأحد ٣ شعبان ١٤٣٨ \ Sunday, April 30, 2017
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶  -  ۰۲:۴۸
تظاهرات در بحرین در همبستگی با بازداشت شدگان و تاکید بر مقاومت حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بازداشت "نجاح حبیب" شهروند بحرینی را محکوم و موضع شجاعانه او را در عدم همکاری با دستگاه های رژیم آل خلیفه علی رغم شکنجه و مزاحمت در روند بازجویی ستود.
تظاهرات در بحرین در همبستگی با بازداشت شدگان و تاکید بر مقاومت حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بازداشت "نجاح حبیب" شهروند بحرینی را محکوم و موضع شجاعانه او را در عدم همکاری با دستگاه های رژیم آل خلیفه علی رغم شکنجه و مزاحمت در روند بازجویی ستود.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۲:۴۸
تظاهرات مردم بحرین با گاز اشک آور سرکوب شد مردم بحرین در تظاهراتی تصاویر فرزندان زندانی و بازداشت شده خود را در دست داشته و با سر دادن شعارهایی خواستار آزادی فرزندان خود شدند و تاکید کردند راه فرزندان انقلابی خود را تا رسیدن به خواسته های انقلاب و برپایی نظام سیاسی جدید ادامه خواهند داد.حوزه/
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۲۴
فریدم هاوس گزارش داد: بحرین شاهد بیشترین سرکوب ها در خاورمیانه است حوزه/ سازمان فریدم هاوس بحرین را از بدترین کشورهای جهان از نظر شاخص های آزادی و یکی از کشورهایی دانست که شاهد بیشترین سرکوب ها در خاور میانه می باشد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۰:۰۴
انتقاد جریان الوفاء از اصلاحات قانون خانواده بحرین حوزه/ الوفاء خاطر نشان کرد: نظام آل خلیفه بر اساس عقده های سیاسی خود به موضوع خانواده نگاه می کند و هدف آنها این است که دین و شریعت را از خانواده دور کنند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۰:۲۲
در حمایت از زنان زندانی؛ زنان بحرینی دست به تظاهرات زدند حوزه/ روز گذشته شمار زیادی از زنان بحرینی منطقه بوری با شعار "راه من راه زینب است" برای اعلام همبستگی با زنان انقلابی موجود در زندان های آل خلیفه دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۱:۳۲
اعتراض شخصیت های بحرینی به نقض گسترده حقوق بشر حوزه/ روزنامه نگار بحرینی در مقاله خود در روزنامه گاردین انگلستان نوشت: برگزاری مسابقات ماشین سواری فرمول ۱ با افزایش سرکوب مردم همراه شده است، چون برای آل خلیفه این مسابقات از جان مردم اهمیت بیشتری دارد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۴۰
امام جماعت مسجد خیف بحرین بازداشت شد حوزه/ شيخ عيسی المؤمن امام جماعت مسجد خیف بحرین برای سپری کردن محکومیت ظالمانه بازداشت شد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۲:۱۳
مسئول آزادی های دینی دیدبان حقوق بشر بحرین: منحل ساختن جمعیت "وعد" نشانه درماندگی آل خلیفه است حوزه/ منحل ساختن جمعیت وعد، استمرار پروژه تضعیف جامعه مدنی و امتداد سلسله منحل ساختن جمعیت های متعدد دیگر مانند جمعیت معلمان و پرستاران و شورای علما و جمعیت التوعیه می باشد و نشانه بیچارگی و درماندگی نظام می باشد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۵۹
تجلیل ائتلاف جوانان انقلابی بحرین از مقاومت ۳۰۰ روزه انقلابیون حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین سپری شدن ۳۰۰ روز از تجمع مردمی الدراز با وجود محاصره همه جانبه این شهر توسط نیروهای امنیتی را به مردم این منطقه تبریک گفت و از حمایت آنها از شیخ عیسی قاسم تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۰:۳۵
فعال حقوق بشر الجزایری: برگزاری فرمول ۱ در بحرین نشان می دهد در جهانی ظالم زندگی می کنیم حوزه/ میزبانی مسابقات ماشین سواری فرمول ۱ توسط نظام آل خلیفه تاکیدی بر این واقعیت است که ما در جهانی سرشار از ظلم زندگی می کنیم.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۲۳
وقتی بزرگداشت صدام آزاد و بزرگداشت شهید صدر ممنوع می شود حوزه/ چند روز پیش مسئولان امنیتی شهر حمد، چهار روحانی شیعه را احضار کرده و به آنها اعلام می کنند برگزاری مراسم بزرگداشت برای آیت الله سید محمد باقر صدر طبق دستور مقامات بالای امنیتی ممنوع است.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۲۸
عضو ارشد مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: سرکوب ملت بحرین در سایه برگزاری مسابقات فرمول ۱/ سلب تابعیت بحرینی ها سیاستی صهیونیستی است اختصاصی حوزه - عضو ارشد مجلس علمای بحرین گفت: برگزاری مسابقه فرمول یک، فائده ای برای ملت بحرین ندارد اما برای نظام بحرین سود مند است.ملت بحرین پیامشان را به مسوولین برگزار کننده فرمول یک رساندند که حضور شما مشارکت در قتل ملت بحرین است و با این حضور به نظام غیر قانونی بحرین مجوز شرعی و قانونی می دهید..
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۰۸:۴۷
عکس/ مسابقات F۱ را متوقف کنید حوزه/ مردم بحرین با در دست داشتن نوشته هایی، نسبت به برگزاری مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک در کشورشان واکنش نشان دادند.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۲۳:۰۴
روحانی سرشناس بحرینی از زندانهاى آل خلیفه آزاد شد حوزه / حجت الاسلام شیخ المنسي روحانی سرشناس بحرینی از زندانهاى آل خلیفه آزاد شد. وی که مسوول پیگیری پرونده مساجد تخریب شده شیعیان توسط نظام آل خلیفه بود، سال گذشته پس از ایراد خطبه نماز جمعه بازداشت شد .
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۵:۱۰
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: برگزاری فرمول ۱ در بحرین، حمایت از دیکتاتوری است حوزه/ اصرار مسئولان برگزاری مسابقات ماشین سواری فرمول ۱ برای برپایی این مسابقات جهانی در بحرین، نوعی حمایت از استبداد و دیکتاتوری است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۰۹:۰۹
دلنوشته همسر شهید بحرینی در ششمین سالگرد شهادت همسرش حوزه/ خانم کبری حمیدی همسر شهید کریم فخرای از اولین شهدای انقلاب بحرین که به دست نیروهای آل خلیفه در زندان به شهادت رسید، همزمان با ششمین سالگرد شهادت فخراوی دلنوشته ای را به این مناسبت منتشر کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲:۳۲
یورش نیروهای آل‌خلیفه به منزل سید السندی رهبر جنبش الوفاء بحرین حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه به منزل حجت الاسلام سید مرتضی السندی، رهبر جنبش الوفاء بحرین هجوم برده و پدر وی را مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۸:۳۹
تاکید دانش آموزان یمنی به استقامت در برابر تجاوز عربستان حوزه/ دانش آموزان یمنی در مدارس مختلف استان ذمار به ادامه ایستادگی و استقامت برای رویارویی با متجاوزان رژیم سعودی تاکید کردند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۴۸
روحانی بحرینی محکوم به زندان شد حوزه/ دادگاه جنایی بحرین شیخ عیسی مومن ؛ روحانی شیعه بحرینی و سخنران مسجد الخیف در منطقه الدیر را به اتهام تحریک مردم علیه نظام، به سه ماه زندان محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۱:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس