*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  -  ۲۰:۰۱
مدیر دفتر سیاسی ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: بحران‌های بحرین نتیجه دیکتاتوری آل‌خلیفه است/ حاکم بحرین مزدور بن سلمان است حوزه/ عرادی گفت: رژیم حاکم بحرین نوکر و مزدور بن زائد و بن سلمان است و در حالی دم از موفقیت تجربه خود در حقوق بشر می زند که هزاران نفر از انقلابیون بی گناه در زندان های سیاه به سر می‌برند.
آیت الله غریفی: استعداد و توانایی عملی در کنار اخلاص و امانتداری موجب موفقیت می‌شود حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای بحرین گفت: هر چقدر که دل ها به حبّ و ترس از خداوند مزین باشد، نیت ها صادقانه می شود و از این مسیر راه اصلاح و تغییر آغاز می شود و اراده جدّی و توانایی ها و استعداد را افزایش می دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۲
جمعیت وفاق اسلامی بحرین حمله تروریستی نیوزلند را نتیجه سیاست‌های خصمانه دانست حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین اقدام تروریستی و وحشیانه در مساجد نیوزلند در اثنای نماز جمعه را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۶
نیروهای رژیم آل سعود بار دیگر به استان قطیف حمله ور شدند حوزه/ نیرو های رژیم آل خلیفه چند روز گذشته با خودروهای نظامی زرهی و عناصر مسلح به شهر "صفوی" در استان قطیف حمله ور شده و با ایجاد رعب و حشت و به اموال خصوصی تجاوز کرده و بدون توجیه برخی را بازداشت نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳
مدیر دفتر سیاسی ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: بحران‌های بحرین نتیجه دیکتاتوری آل‌خلیفه است/ حاکم بحرین مزدور بن سلمان است حوزه/ عرادی گفت: رژیم حاکم بحرین نوکر و مزدور بن زائد و بن سلمان است و در حالی دم از موفقیت تجربه خود در حقوق بشر می زند که هزاران نفر از انقلابیون بی گناه در زندان های سیاه به سر می‌برند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۱
مرکز الخیام برای بازپروری قربانیان شکنجه: پرونده حقوقی بحرین از سال ۲۰۱۱ تا کنون شاهد افول شدید است حوزه/ مرکز الخیام از اعضای شورای حقوق بشر خواست تا تدابیری عملی اندیشیده و بر رژیم بحرین برای رعایت تعهدات بین المللی خود و توقف تخلفات فشار آوردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹
روحاني شيعه عربستان خواستار استفاده از تجربه صاحب نظران در کار اجتماعی شد حوزه/ شیخ حسن الصفار روحانی شیعه عربستانی طی سخنانی مردم جامعه را به استفاده از تجربه صاحب نظران و رجوع به آنان دعوت کرد و یاد آور شخصیت ارزشمند سید حسن العوامی از فعالان شیعه عربستانی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۵
شورای بین المللی حمایت از محاکمه عادلانه و حقوق بشر: روحانیون شیعه در بحرین باید آزاد شوند/ شهروندان شیعه بحرین در برابر تبعیض قرار دارند حوزه/ دولت بحرین همچنان اصلاحات دروغین خود را به پیش می برد و دوره چهلم نشست حقوق بشر سازمان ملل با آنان تسامح می کند، این در حالی است که شهروندان شیعه به طور مستمر در معرض تبعیض مذهبی و آزار و اذیت قرار دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۸
علمای بحرین حکم‌های صادره علیه جوانان فدایی آیت الله عیسی قاسم را محکوم نمودند حوزه/ علمای بحرین در بیانیه ای حکم های سنگین صادر شده توسط دادگاه بحرین علیه ۱۷۰ تن از جوانان فدایی آیت شیخ الله عیسی قاسم را محکوم نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰
جنبش عمل بحرین اقدام انگلیس علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد حوزه/ جنبش امل الاسلامی بحرین طی بیانیه ای اقدام انگلیس علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۸
انجمن حقوق بشر بحرین: احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ بحرینی با استناد به تحقیقات باطل بوده است حوزه/ انجمن حقوق بشر بحرین گفت: احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ شهروند بحرینی به اتهام مشارکت در تجمع مسالمت آمیز مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم، بر اساس تحقیقات باطل و اعترافاتی که در زیر شکنجه گرفته شده، صادر شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۴
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: آل‌خلیفه برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود، خانواده انقلابیون را تحت فشار قرار می‌دهد حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین تشدید فشار رژیم آل خلیفه بر خانواده احمد الوداعی فعال حقوقی بحرینی و صدور حکم سیاسی انتقام جویانه علیه آنان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
تعداد سلب تابعیت شدگان بحرینی به ۸۴۰ نفر رسید حوزه/ سازمان حقوق بشر و دموکراسی "سلام" با اشاره به اینکه بحرین تنها در روز گذشته تابعیت ۲۵ نفر را لغو کرده است، اعلام کرد مجموع شهروندان بحرینی سلب تابعیت شده از سال ۲۰۱۲ تا کنون به ۸۴۰ نفر رسیده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱:۰۳
نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا به بررسی وضعیت حقوقی بحرین پرداخت حوزه/ علی الاسود از اعضای جمعیت الوفاق بحرین در نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا که به منظور بررسی وضعیت حقوق بشر بحرین برگزار شد، به بیان اوضاع نابسامان حقوق بشر بحرین در هشتمین سال انقلاب پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۸
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: عادی سازی روابط رژیم آل خلیفه با اسرائیل بیانگر نامشروع بودن این رژیم است حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: گرایش رژیم آل خلیفه به سمت رژیم صهیونیستی به تنهایی بیانگر این است که این رژیم نماینده مردم نیست و قانوناً از سوی مردم انتخاب نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۰
علمای بحرین: ملت بحرین گرد محور آیت الله عیسی قاسم متمسک شوند حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹
جریان وفاء اسلامی و جنبش حق بحرین انفجار تروریستی زاهدان را محکوم کردند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی "حق" در بحرین با صدور بیانیه ای انفجار تروریستی سیستان و بلوچستان را که منجر به شهادت ۲۷ تن از کارکنان سپاه و مجروح شدن ۱۳ نفر شد محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷
مردم بحرین در سالگرد انقلاب خود دست به تظاهرات زدند+ تصاویر حوزه/ در روز ۱۴ فوریه مناطق مختلفی از بحرین از جمله پایتخت "منامه" ، ابوصیبع، الشاخوره، الدیه و باربار شاهد تظاهرات مردمی بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰
ادامه درمان شیخ عیسی قاسم در یکی از بیمارستان های تهران حوزه/ شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین جهت ادامه مراحل مداوای خود به یکی از بیمارستان های تهران انتقال یافت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۳
جنبش العمل الاسلامی بحرین در سالروز انقلاب ۱۴ فوریه؛ ملت شریف بحرین هرگز در میانه راه مقاومت از خواسته هایش دست نمی‌کشد حوزه/ همزمان با هشتمین سالروز آغاز انقلاب مردمی ۱۴ فوریه ملت بحرین، جنبش عمل اعلام کرد؛ امید ما به یاری خدای تعالی است و ملت ما بر درخواست مشروع و قانونی و عادلانه خود مصمم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۷
مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) شهادت "زکریا" را محکوم کرد حوزه/ مجمع جهانی علی اصغر(ع) با صدور بیانیه ای شهادت این کودک بی گناه عربستانی را محکوم کرد و از تمام آزادگان جهان خواست با فریاد خود مانع پایمال شدن خـون این کودک بی گناه شوند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس