*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  -  ۱۴:۰۰
در مخالفت با کنفرانس منامه؛ ملت بحرین در فعالیت "قدس قابل فروش نیست" مشارکت می کنند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی (حق) بحرین در مخالفت با کنفرانس منامه که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن با حمایت آمریکا و رژیم آل خلیفه برگزار می شود، فعالیت های انقلابی را با شعار "قدس قابل فروش نیست" آغاز کردند.
نماینده سابق پارلمان بحرین: فقر در بحرین رو به افزایش است حوزه/ العشیری گفت: تصور وزیر اقتصاد بحرین مبنی بر ریشه کن شدن فقر در کشور، خیالی بیش نیست به گونه ای که حتی نیاز به پاسخ هم ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۲
روحانی بحرینی به خاطر یک توئیت احضار شد حوزه/ وزارت کشور بحرین یکی از روحانیون شیعه این کشور به نام شیخ محسن عرادی ۵۴ ساله را به خاطر انتشار یادداشتی در توئیتر احضار کرد و ادعا کرد که این روحانی در یادداشت خود به یکی از اقشار کشور اهانت کرده است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۰:۳۸
مردم بحرین برای اعلام همبستگی با آیت الله عیسی قاسم راهپیمایی کردند حوزه/ مناطق مختلف بحرین شاهد برگزاری راهپیمایی مسالمت آمیز در یاری آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر تداوم جنبش تا رسیدن به خواسته ها بود.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۱:۵۰
علمای بحرین خواستار برگزاری مراسم دعا برای آیت الله عیسی قاسم شدند حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای از مؤمنین خواستند برای موفقیت آمیز بودن عمل جراحی آیت الله عیسی قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۰۸
رهبر جنبش "الاحرار" بحرین: امیدی به بهبودی اوضاع حقوقی بحرین نیست/ نقض حقوق بشر در بحرین مستند سازی شود حوزه/ دکتر سعید شهابی رهبر جنبش آزادگان بحرین و معارض رژیم آل خلیفه خواستار مستند سازی تجاوز علیه حقوق بشر بحرین به عنوان توجیهی برای تغییر سیاسی شد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۷:۱۰
جریان الوفاء بحرین فعالیت های سالگرد اشغالگری آل خلیفه را اعلام کرد حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین از احزاب معارض بحرینی از فعالیت های این جریان در سالگرد اشغالگری رژیم آل خلیفه در بحرین خبر داد که از جمله آن ها برگزاری تظاهرات داخل کشور و برنامه های رسانه ای در داخل و خارج کشور است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۹:۰۵
مرکز حقوق بشر بحرین: زندان های بحرین قبرستان زندگان است حوزه/ مرکز بحرین از آل خلیفه خواست به سازمان های حقوق بشر اجازه دهد از زندان های بحرین بازرسی و بازدید کنند و از اوضاع این زندان ها باخبر شوند و اقداماتی بین المللی برای اجرای قوانین در زندان ها انجام دهند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۵:۱۵
پای شهروندان وارداتی بحرین به بی بی سی کشیده شد حوزه/ رادیو بی بی سی لندن اعلام کرد اعطای شناسنامه بحرینی به بیگانگان به تازگی مورد توجه ویژه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و انتقاد آنها از این سیاست افزایش یافته است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۴:۴۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: نصب قضات توسط حاکم بحرین استقلال دستگاه قضا را از بین برده است حوزه/ باقر درویش گفت: یکی از مهم ترین اسبابی که باعث شده استقلال دستگاه قضایی بحرین از بین برود و همواره تحت نفوذ حاکمان باشد این است که قضات بحرین توسط دستگاه حاکم انتخاب می شوند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۲:۰۴
با وجود تعداد زیادی از معلمان بیکار؛ بحرین از معلمان مصری استفاده می کند حوزه/ با وجود تعدادی زیادی معلم بیکار در بحرین؛ اداره آموزش و پرورش استان کفرشیخ مصر اعلام کرد ۳۸ معلم مصری در رشته های انگلیسی، ورزش و زبان عربی را به بحرین ارسال کرده است.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۰۹
عالم بحرینی: آیت الله عیسی قاسم رمز کرامت و عزت ملت بحرین است حوزه/ شیخ عیسی مؤمن امام جماعت مسجد الخیف بحرین گفت: شادی ملت بحرین از دیدار آیت الله عیسی قاسم بعد از دو سال با درد و ناراحتی آمیخته شد و این به خاطر وخامت سلامت آیت الله قاسم و ضعف جسمی بود که تنها با ویلچر می توانست حرکت کند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۲۵
علمای بحرین: رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۵:۳۵
مردم بحرین برای تجدید پیمان با آیت الله قاسم راهپیمایی کردند+تصاویر حوزه/ ساکنین منطقه الدراز بحرین -محله سکونت آیت الله عیسی قاسم- دیشب و امروز به نشانه تجدید پیمان با شیخ دست به تظاهرات زدند و با در دست داشتن تصاویری از آیت الله عیسی قاسم، نام پادشاه بحرین را لگدمال نمودند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۰:۵۶
بی احترامی تبعه مصری به شیعیان بحرین برای رسیدن به پارلمان حوزه/ فاطمه الحواج وکیل بحرینی از "امیره حسن یوسف الامام" به خاطر حمله وی به شیعیان بحرین و بی احترامی به اعتقادات دینی آنان، شکایت کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۲۳:۵۵
هزینه درمان شیخ عیسی قاسم را خودش پرداخت می کند/ چهار پزشک متخصص در درمان شیخ عیسی قاسم مشارکت دارند حوزه/ رسانه های بحرین در حالی اعلام کردند شیخ عیسی قاسم بنا به دستور حاکم بحرین به انگلستان منتقل شده که شیخ عیسی قاسم به دستور همین حاکم دوسال است که با وجود بیماری شدید در حبس خانگی به سر می برد و تابعیت بحرینی ایشان نیز طبق دستور همین حاکم سلب شده است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۰:۵۵
انقلابیون بحرینی ساکن انگلیس آل خلیفه را مسئول سلامتی شیخ عیسی قاسم دانستند حوزه/ انقلابیون بحرینی ساکن انگلیس تاکید کردند: وخامت حال شیخ عیسی قاسم نتیجه حتمی محاصره ظالمانه منزل ایشان است که از دو سال پیش تا کنون ادامه دارد.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲:۱۸
در پی پایان دادن محاصره الدراز از سوی رژیم بحرین؛ اهالی منطقه الدراز بحرین امان آل‌خلیفه را رد کردند حوزه/ در حالیکه با خروج شیخ عیسی قاسم از بحرین، رژیم آل خلیفه به محاصره منطقه الدراز محل اقامت شیخ پایان داده است اهالی این منطقه تاکید کردند این اقدام برای آنها اهمیتی نداشته و از حکومت تشکر نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۷:۰۱
اولین بیانیه تیم ناظر بر درمان آیت الله شیخ عیسی قاسم: خروج آیت‌الله قاسم از بحرین بر اساس اجماع پزشکان مسئول صورت گرفته است حوزه/ آیت الله شیخ عیسی قاسم صبح امروز دوشنبه بحرین را به مقصد انگلیس ترک کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۶:۰۹
بررسی افزایش بحران بیکاری و مهاجرات جوانان عرب به اروپا؛ تاوان جنگ‌های نیابتی حاکمان خلیج نشین را جوانان مهاجر عرب می‌دهند حوزه /جوانان جوامع عربی به دنبال بحران بیکاری و ناامیدی از آینده مبهم خود به دنبال بهشت موعودی در کشورهای اروپایی و غربی هستند و مهاجرت گزینه اول آنها برای رسیدن به امنیت اجتماعی و شغلی در کشوری دیگر است.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۵:۵۸
آیت الله عیسی قاسم فردا از بحرین خارج می‌شود حوزه/ آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین برای ادامه روند درمان خود فردا از بحرین خارج و به یک بیمارستان تخصصی در لندن می‌رود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۱:۴۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس