*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸  -  ۲۱:۳۱
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد دلیل آشکاری بر آزار و اذیت شیعیان بحرین است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هشتمین سالگرد تخریب مساجد با صدور بیانیه ای گفتند: جنایت تخریب مساجد دلیل آشکاری بر پروژه رسمی آزار و اذیت شیعیان بحرین به عنوان ساکنان اصلی این کشور است.
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: اقدامات رژیم آل خلیفه به خاطر شکست در برابر اراده ملت است حوزه/ الوفاق بحرین در بیانیه ای گفت: رژیم آل خلیفه تلاش می کند با هجوم به آیت الله قاسم و شتم و آزار و اذیت وی از طریق دادگاه های رژیم و رسانه های رسمی و شبه رسمی به جایگاه بزرگ دینی، علمی و ملی ایشان بی احترامی کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت ظلم علیه ملت بحرین بر عهده رژیم ستمکار آل‌خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت تشییع پیکر شهید البحرانی، با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده، نزدیکان و ملّت بحرین، مسئولیت تمام جنایت ها و کشتار ها را متحمل رژیم آل خلیفه دانسته و خواستار برگزاری مراسم برای آن شهید شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۰
عصر امروز؛ پیکر شهید بحرینی در قم تشییع می شود حوزه/ جنبش دموکراسی و حقوق بشر "حق" و تعدادی از فعالان بحرینی در ایران به حضور گسترده در مراسم تشییع شهید حسن البحرانی در قم دعوت کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱
۱۹ بحرینی در آستانه اعدام قرار دارند حوزه/ شبکه های اجتماعی خبر هایی از اقدام "حمد عیسی" حاکم بحرین به امضای حکم اعدام «محمد رمضان»،«حسین موسی» دو بازداشتی بحرینی خبر می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۵
با ادامه حضور نیروهای امنیتی؛ محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم ۳۰۰ روزه شد حوزه/ ۳۰۰ روز از محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم توسط مزدوران رژیم آل خلیفه گذشت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۶
رهبر جنبش آزادگان بحرین: بحرینی ها با حضور اشغالگران سعودی و اماراتی کنار نمی آیند حوزه/ سعید شهابی به جنبش های مردمی که در اعتراض به اشغالگری رژیم آل سعود و امارات در سرتاسر کشور به راه افتاده، درود فرستاد و تاکید کرد: این اشغالگری طولی نمی کشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۱
جریان عمل اسلامی بحرین خواستار خروج نیرو های بیگانه از کشور شد و بر مشروعیت مقاومت تاکید کرد حوزه/ جریان عمل اسلامی بحرین، از موضع گیری مردمی در ردّ اشغالگری رژیم آل سعود در بحرین قدردانی کرد و بر درست بودن گزینه مقاومت از سوی نیرو های انقلابی در برابر اشغالگران تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۵
دعوت ائتلاف جوانان انقلابی بحرین از بانوان برای مشارکت در مقاومت مردمی حوزه/ شورای زنان ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از زنان بحرین خواست در فعالیت های هفتمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای نظامی عربستان شرکت کنند و شعار مقاومت سر دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰
شیخ میثم سلمان: احکام اعدام اخیر در بحرین دلیل دیگری بر بی اعتباری دستگاه قضائی بحرین است حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: رژیم بحرین از مجازات های قضائی علیه فعالان سیاسی و مدافعان حقوق بشر سوء استفاده می کند و این نشان دهنده ناتوانی دستگاه قضا در التزام به تعهدات بین المللی خود در زمینه محاکمه عادلانه و رعایت قانون است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۰
معارض سعودی در گفت‌وگوی ویژه با «حوزه»: رژیم آل سعود در جنایتهایش گوی سبقت را از اسرائیل ربوده است حوزه/ احمد الربح گفت: ما و فلسطینی ها به یک اندازه در تلخی و سختی به سر می بریم جز اینکه سختی و ناگواری ما بیشتر و شدید تر است و ملت شبه جزیره عربستان از ساده ترین حقوق خود محرومند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۸
عضو الوفاق در گفت‌وگو با "بی بی سی": دادگاه بحرین قابل اعتماد نیست و اتهام ها علیه شیخ علی سلمان، ساختگی است حوزه/ علی الاسود با بی اساس خواندن اتهام جاسوسی علیه شیخ علی سلمان گفت: لوفاق نیز همواره خواستار ترک خشونت و رعایت مسالمت در انقلاب بوده و این در حالی است که رژیم آل خلیفه این جمعیت را منحل و بخشی از اعضای آن را بازداشت و زندانی کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۶
جمعیت وحدوی بحرین: در دو ماه اول سال جاری میلادی ۱۷۸ نفر در بحرین بازداشت شدند حوزه/ تجمع ملی دموکراتیک وحدوی بحرین با انتشار گزارشی درباره آمار بازداشت ها و افراد آزاد شده از زندان و تعداد تظاهرات های صورت گرفته در دو ماه فوریه و ژانویه در نقاط مختلف بحرین، وضعیت حقوق بشر در بحرین را نابسامان توصیف کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۲
انقلابیون بحرین در اعتراض به حضور نظامی عربستان در کشور خود به خیابان ها می آیند حوزه/ نیروها و جریان های انقلابی بحرین اعلام کردند در آستانه هفتمین سالگرد ورود نیروهای نظامی عربستان به بحرین با شعار مقاومت به خیابان ها می آیند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۷
پیکر چهارمین شهید بحرینی در سواحل بوشهر پیدا شد حوزه/ پیکر حسن البحرانی چهارمین شهید غرق شده در آب های خلیج فارس در سواحل بوشهر پیدا شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۴
انجمن حقوق بشر بحرین: ادعای مسئولان بحرین در مورد استقلال قضات، تمسخر آمیز است حوزه/ باقر درویش رئیس انجمن حقوق بشر بحرین در پیامی در صفحه توییتر خود با اشاره به اظهارات مقامات دیپلماتیک بحرین در ژنو مبنی بر استقلال دستگاه قضائی کشور، این اظهارات را تمسخر آمیز و غیر واقعی دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۱
مردم بحرین علی رغم محاصره نیروهای نظامی مقابل مسجد الدراز تجمع کردند حوزه/ مردم شهرک الدراز در شمال بحرین برای اعلام همبستگی مجدد با آیت الله شیخ عیسی قاسم که همچنان در حصر خانگی به سر می برد، تجمع کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۱:۰۵
۸ شهروند بحرینی به حبس ابد و ۱۵ نفر به سلب تابعیت محکوم شدند حوزه/ دادگاه آل خلیفه حکم حبس ابد ۸ شهروند بحرینی و ۹ سال زندان برای ۱۵ شهروند دیگر و ده سال زندان برای دو شهروند دیگر را تایید کرد و تابعیت ۱۵ شهروند بحرینی نیز لغو شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۸
عضو ارشد جریان وفاء الاسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه: شهدای بحرین صدای مظلومیت ملتشان را در آب های خلیج فارس به گوش جهان رساندند حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی سندی گفت: هر مؤمنی در مقابلش دو انتخاب دارد ؛ یکی مقاومت در مقابل ظلم و زندگی عزتمندانه و دوم هجرت و دور شدن از ظلم و عدم تسلیم در برابر ظالم که این امر سنگین و مهمی است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۸
رهبر جنبش احرار البحرین: ملت بحرین از زیر سلطه اشغالگران آل خلیفه، آل سعود و امارات رهایی خواهد یافت حوزه/ سعید الشهابی رهبر جنبش احرار البحرین و معارض بحرینی گفت: سازمان و حکومت های مستبد برای حفظ استبداد خود ملت ها را نادیده می گیرند، به همین خاطر رسانه ها به طور گسترده برای نادیده گرفتن و گمراهی تلاش می کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۳
شبکه اسرائیلی: حاکم بحرین منتظر اشاره نتانیاهو برای تقویت رابطه با اسرائیل است حوزه/ یک شبکه ماهواره ای اسرائیلی از قول مارک شنییر از خاخام های یهودی ساکن آمریکا نقل کرد: پیش بینی من این است که تا دو سال آینده روابط دیپلماتیک کاملی میان اسرائیل و بحرین برگزار شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس