*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸  -  ۰۹:۴۰
سرهنگ سابق اطلاعات قطر: اگر یک رژیم یاغی وجود داشته باشد،آن رژیم بحرین است حوزه/ شاهین السلیطی نوشت: اگر یک حکومت سرکش و یاغی واقعی وجود داشته باشد، آن حکومت بحرین است که با ایجاد فتنه طایفه ای و ترور مردم خود، ساختار اجتماعی کشور خود را از هم گسسته است.
رئیس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد حوزه/ رئیس سازمان حج و زیارت برای بررسی شرایط اقامت زائران ایرانی خانه خدا و آگاهی از وضعیت ارائه خدمات و تسهیلات به آنان، امروز شنبه وارد مکه مکرمه شد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۲۱
سرهنگ سابق اطلاعات قطر: اگر یک رژیم یاغی وجود داشته باشد،آن رژیم بحرین است حوزه/ شاهین السلیطی نوشت: اگر یک حکومت سرکش و یاغی واقعی وجود داشته باشد، آن حکومت بحرین است که با ایجاد فتنه طایفه ای و ترور مردم خود، ساختار اجتماعی کشور خود را از هم گسسته است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۹:۴۰
شورای وزیران عربستان اعلام کرد: حاجیان می‌توانند از مکه و مدینه بیرون بروند حوزه/ شورای وزیران عربستان پس از جلسه امروز سه شنبه اعلام کرد: حاجیانی که برای مناسک حج و عمره و زیارت مسجد پیامبر به عربستان سفر می‌کنند می‌توانند به خارج از محدوده مکه مکرمه و مدینه منوره نیز بروند.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۲۰:۵۶
شرکت‌کنندگان در همایش "بی عدالتی دینی در بحرین": تبعیض و سرکوب در بحرین رشد فزاینده دارد/ رژیم بحرین باید به آزادی‌های دینی احترام بگذارد حوزه/ شرکت کنندگان در همایش بررسی بی عدالتی دینی در بحرین از رژیم آل خلیفه خواستند از نقض سازماندهی شده آزادی های دینی شیعیان و شکنجه آنها دست بردارد.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۳:۳۵
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: رژیم آل‌خلیفه مردم را از برپایی نماز در محل مساجد ویران شده منع می‌کند حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین تاکید کرد: رژیم آل خلیفه تعدادی از شهروندان بحرینی را مجبور کرده تعهد بدهند که در محل مساجد شیعیان که ویران شده نماز نخوانند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۴:۰۳
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: زندانیان بیمار بحرینی از حق درمان محروم هستند حوزه/ جمعیت وفاق ملی بحرین محرومیت بازداشت شدگان زندان رژیم آل خلیفه از حق درمان را محکوم کرد و گفت: زندگی آن ها به خاطر بیماری در خطر و تهدید مستمر است.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۷:۳۷
آیت الله غریفی: اعیاد اسلامی اگر عامل وحدت و محبت نباشد ارزشی ندارد حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای بحرین گفت: اعیادی که خداوند متعال برای مسلمانان تعیین کرده است، موجب عزّت، کرامت، هیبت و قدرت می شود و به اختلافات، ناگواری ها، بحران ها، نا آرامی ها و تمامی درگیری ها پایان می‌دهد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۰:۰۸
دادگاه رژیم آل خلیفه مسئول هتاک به شیعیان را تبرئه کرد حوزه/ دادگاه رژیم آل خلیفه "یاسر العطار" مشاور رئیس اتاق بازرگانی بحرین را از اتهام توهین به شیعیان تبرئه کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۸:۰۳
کارشناس بین‌الملل در گفت‌وگو با حوزه مطرح کرد: توقف معامله قرن و عقب‌نشینی دولت‌های حامی/ ناکامی تلاش سعودی-آمریکایی برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق حوزه/ سید رضا صدر الحسینی گفت: بعد از نشست منامه هیچ اقدام قابل توجهی در راستای تحقق معامله قرن انجام نشد، بلکه نا امیدی بیشتر از سوی مسئولین اجرا کننده مانند کوشنر داماد ترامپ مشاهده می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۰:۱۱
علمای بحرین شعار محرم امسال را اعلام کردند حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای شعار محرم امسال را "مع امام منصور" را اعلام کرد و از همگی خواست در احیای شعائر عاشورا حضور داشته باشند.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۵۳
معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه: دیدارهای مقامات بحرین و اسرائیل، سر پوشی بر رسوایی شکست کنفرانس منامه است حوزه/ شیخ عبدالله الصالح گفت: دیدار اخیر وزیر خارجه بحرین با مقام اسرائیلی بعد از شکست مفتضحانه کنفرانس منامه اتفاق افتاد تا به دنبال نمایش پیروزی ساختگی در عرصه عادی سازی باشد.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰۸:۳۱
جمعیت الوفاق: رژیم آل خلیفه با استقبال از صهیونیست ها، ملت و کشور بحرین را بدنام کرد حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی ملّی بحرین گفت: رژیم آل خلیفه با میزبانی از کنفرانس شوم منامه، به ملت و کشور بحرین و تاریخ ریشه دار آن بی احترامی کرد و موضع گیری های انسانی، ملّی و وطنی آن را بی ارزش نمود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۰:۵۰
طی هفته گذشته؛ مقامات رژیم آل خلیفه بیش از ۳۰ شهروند بحرینی را بازداشت کردند حوزه/ مقامات امنیتی رژیم آل خلیفه طی هفته گذشته با هجوم به منازل مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور بیش از ۳۰ نفر را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵:۱۷
الوفاق: رژیم بحرین به مرز فروپاشی رسیده است حوزه/ الوفاق تاکید کرد: رژیم بحرین با بحران های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بزرگی محصور شده که آن را به مرز فروپاشی پایه های قواعد اجتماعی و همزیستی کشانده و دیگر هیچ قاعده و یا ارزشی بر رابطه ما بین حکومت و ملت حکم‌فرما نیست.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۳:۵۲
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: اظهارات وزیر خارجه بحرین بیانگر موضع ملت بحرین نیست حوزه/ باقر درویش رئیس انجمن حقوق بشر بحرین گفت: موضع گیری خالد بن احمد آل خلیفه وزیر امور خارجه بحرین بیانگر موضع ملت بحرین نیست و بحرینی ها عادی سازی روابط با اسرائیل را بر نمی تابند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۶:۵۱
الوفاق بحرین: آل خلیفه نگهبان رژیم اسرائیل است حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی بحرین در بیانیه ای تاکید کرد: ننگ بر رژیم آل خلیفه و مقامات آن که با میزبانی از کنفرانس خیانت، به نگهبان رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۹:۳۰
مجلس کویت بر حمایت از مسئله فلسطین تاکید کرد حوزه/ مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت بیانیه این مجلس را که از سوی نمایندگان امضا شد را قرائت کرد و گفت: کویت یاور فلسطین اشغالی است و عادی سازی روابط با صهیونیست ها را مخالف با اصول و مبانی کویت می داند.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۱:۳۹
در بیروت؛ بحرینی ها در مخالفت با کنفرانس منامه همایش برگزار می کنند حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین از برگزاری همایشی با عنوان "حاکمیت برای صلح و شکوفایی" در مخالفت با کنفرانس منامه که در بحرین برگزار می شود، خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۷:۵۸
به نشانه مخالفت با معامله قرن نشست؛ بحرینی ها نشست "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" را برگزار می کنند حوزه/ جمعيت الوفاق بحرین اعلام کرد با نزدیک شدن به موعد برگزاری نشست "معامله قرن" در بحرین، نشستی عمومی را تحت عنوان "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۸:۲۸
نماینده سابق پارلمان بحرین به سفارت آمریکا پناهنده شد حوزه/ اسامه التمیمی نماینده سابق پارلمان بحرین روز گذشته پس از فرار از دست نیروهای امنیتی آل خلیفه به سفارت آمریکا در بحرین پناهنده شد اما سفارت آمریکا نیز از پذیرش وی خودداری کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۳:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس