*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ \ الأحد ٢٢ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Sunday, February 19, 2017
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  -  ۰۹:۱۴
فعالیت های انقلابی مردم بحرین؛ تظاهرات اعتراض آمیز بعد از سرکوب نیروهای آل خلیفه در میدان شهدای بحرین حوزه/ تظاهر کنندگان بحرینی که در پی فراخوان نیروهای انقلابی بحرین در برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه با شعار " وعده ما"، در میدان شهدای این کشور تجمع کرده بودند از سوی نیروهای آل خلیفه سرکوب شدند.
روحانی انقلابی بحرین از زندان آزاد شد حوزه/ مردم بحرین امشب از روحانی انقلابی شيخ محمد جواد الشهابی که امروز از زندان آزاد شد استقبال می کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۸
برپایی تظاهرات پس از اقامه فرادای نماز ظهر جمعه در بحرین حوزه/ با ممانعت دوباره آل‌خلیفه از برپایی نماز جمعه در بحرین، مردم این کشور پس از اقامه فرادای نماز ظهر و عصر اقدام به راهپیمایی کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۰
فریدم هاوس: بحرین ششمین رتبه را در نقض آزادی ها دارد حوزه/ بحرین پس از آفریقای مرکزی، ترکیه، گامبیا، مالی و بروندی ششمین کشور از بدترین کشورهای جهان در زمینه احترام به آزادی شهروندان است و حتی رتبه آن از یمن و افغانستان بدتر است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۵
عضو سابق الوفاق بحرین: تمام بحرین شاهد خروش مردم است/ جنایت های آل خلیفه عاقبت خوبی ندارد حوزه/ الاسود گفت: این روزها بحرین شاهد خروش مردم است و تظاهرات در همه جای بحرین و شهرها و روستاها جریان دارد و مردم به محاکمه شیخ عیسی قاسم معترض هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۸
رئیس مجلس علمای بحرین از زندان بحرین؛ از مقاومت و پایداری ملت بحرینی تشکر می کنم حوزه/ حجت الاسلام سید مجید معشل رئیس شورای علمایی بحرین از مقاومت و پایداری بی بدیل و تاریخی ملت بحرین تشکر و قدردانی کرد و تمامی ملت بحرین به ویژه تحصن کنندگان مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم را به ثبات و استقامت توصیه کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۱
جمعیت الوفاق بحریت اعلام کرد: دیشب ۱۵۰ هزار نفر در بحرین کفن پوش شدند/ مردم آماده دفاع از شیخ عیسی قاسم هستند حوزه/ الوفاق اعلام کرد: بیش از ۱۵۰ هزار نفر کفن پوش دیشب در ۴۸ منطقه، محاکمه موجودیت تشیع در بحرین را محکوم و تاکید کردند برای مقابله با هر تعرض به آیت الله عیسی قاسم آماده هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۸
فوری - محاکمه شیخ عیسی قاسم به تعویق افتاد +تکمیلی حوزه / آل خلیفه جلسه محاکمه آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر دینی در بحرین را به ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ (۲۴ بهمن) موکول کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۹
عضو ارشد مجلس علمای بحرین: ملت بحرین تا پای جان مدافع ارزش‌ها و اصول خود هستند حوزه/ حجت الاسلام محمد خجسته عضو شورای اسلامی علمای بحرین تاکید کرد: حکم شرعی بر وجوب دفاع از آیت الله عیسی قاسم تا حد مرگ بر همگی آشکار و عیان شد و ملت بحرین ثابت خواهند کرد که حامی دین و ارزش های خود هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۱
علمای بحرین در بیانیه مهم خود تاکید کردند: محاکمه رهبر دینی بحرین تعرض به حقوق شهروندی است / این اقدام بحرین را به پرتگاه های ویرانگر می برد حوزه/ علمای بزرگ بحرین طی بیانیه ای محاکمه فریضه خمس و تعرض به آیت الله عیسی قاسم را محکوم کردند و این اقدامات را موجب وخیم تر شدن اوضاع بحرین دانستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۶
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: ورود نظامیان صهیونیستی برای سرکوب ملت بحرین روحانی بحرینی گفت: در بحرین راهپیمایی های گسترده بر گزار می شود و چنانچه انتظار می رفت مردم صدای علما را پاسخ دادند و جوانان غیور و انقلابی بحرینی مشتاقانه ندای علما را لبیک می گویند ...نظام آل خلیفه برنامه عقلانی ندارد و حتی ممکن است از این اقداماتی هم که انجام می دهد پا را فراتر بگذارد، بویژه با هدایت عربستان سعودی که می خواهد شیخ عیسی قاسم را بازداشت و یا تبعید کند..
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۶
جریان های ملی بحرین خواستار از بین رفتن فضای امنیتی شدند حوزه/ برخوردهای امنیتی با مردم و خواسته های آنها باعث بدتر شدن بحران سیاسی کشور و نقض هرچه بیشتر حقوق بشر می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
در دفاع از آیت الله عیسی قاسم؛ بحرینی‌ها کفن خود را آماده می‌کنند + عکس حوزه/ بحرینی ها باوجود فشار مزدوران رژیم آل خلیفه به حمایت از رهبر خود شیخ عیسی قاسم ادامه می دهند.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۲۱:۱۴
۴ سازمان حقوق بشر بحرین، خواستار تحقیقات درباره حمله افراد مسلح به مردم شدند حوزه/ وضعیت حقوق بشر در بحرین به ویژه پس از اعدام سه جوان بحرینی توسط آل خلیفه نابسامان شده و سرکوب ها به حداکثر رسیده و ظلم و ستم به شیعیان همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۰۹:۴۱
در تهاجم صبح امروز رخ داد: استفاده عمدی آل‌خلیفه از گلوله‌های جنگی / جوان ۱۷ ساله به کما رفت حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین در واکنش به استفاده متعمدانه مزدوران آل‌خلیفه از گلوله‌های جنگی از مردم برای برپایی تظاهرات مسالمت آمیز امشب دعوت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۷:۵۶
مسجد الفردان در بحرین مورد تعرض واقع شد حوزه/ مسجد الفردان واقع در میدان ۱۷ شهر حمد، صبح روز چهارشنبه مورد تعرض افراد ناشناس واقع شد و محتویات مسجد نیز توسط این افراد به هم ریخته شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۰۹:۴۹
در ادمه سرکوب مردم؛ یک مسجد دیگر در بحرین بسته شد حوزه/ نیروهای آل خلیفه ورودی مسجد شيخ درويش در منطقه الدراز را با سیم های خاردار مسدود کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۹:۲۲
اعلام وفاداری بحرینی‌ها به شیخ عیسی قاسم ۲۲۰ روزه شد حوزه/ بحرینی‌ها امشب برای ۲۲۰ مین شب پیاپی ، وفاداری خود را به شیخ عیسی قاسم اعلام می کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۴۵
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین، بازداشت زنان را محکوم کرد حوزه/ بازداشت و تهدید زنان و وادار کردن آنها به تعهدنامه در مراکز امنیتی نقض آشکار حقوق زن بحرینی است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۲۳
"العمل الاسلامی" بحرین از علمای ایران و عراق تشکر کرد حوزه/ موضع گیری های شخصیت ها و علمای ایران و عراق در حمایت از انقلاب بحرین و محکوم ساختن اعدام سه جوان بحرینی قابل تقدیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۵۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس