*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۲۰ شعبان ۱۴۴۰ \ Thursday, April 25, 2019
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸  -  ۰۸:۵۴
رژیم آل سعود ۳۲ شهروند شیعه را اعدام کرد حوزه/ رژیم سعودی ۳۷ شهروند عربستانی را روز سه شنبه به اتهامات واهی اعدام کرد که اکثر آنها از پیروان اهل بیت (ع) بودند .
شورای بین المللی حمایت از محاکمه عادلانه و حقوق بشر: روحانیون شیعه در بحرین باید آزاد شوند/ شهروندان شیعه بحرین در برابر تبعیض قرار دارند حوزه/ دولت بحرین همچنان اصلاحات دروغین خود را به پیش می برد و دوره چهلم نشست حقوق بشر سازمان ملل با آنان تسامح می کند، این در حالی است که شهروندان شیعه به طور مستمر در معرض تبعیض مذهبی و آزار و اذیت قرار دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۸
علمای بحرین حکم‌های صادره علیه جوانان فدایی آیت الله عیسی قاسم را محکوم نمودند حوزه/ علمای بحرین در بیانیه ای حکم های سنگین صادر شده توسط دادگاه بحرین علیه ۱۷۰ تن از جوانان فدایی آیت شیخ الله عیسی قاسم را محکوم نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰
جنبش عمل بحرین اقدام انگلیس علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد حوزه/ جنبش امل الاسلامی بحرین طی بیانیه ای اقدام انگلیس علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۸
انجمن حقوق بشر بحرین: احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ بحرینی با استناد به تحقیقات باطل بوده است حوزه/ انجمن حقوق بشر بحرین گفت: احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ شهروند بحرینی به اتهام مشارکت در تجمع مسالمت آمیز مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم، بر اساس تحقیقات باطل و اعترافاتی که در زیر شکنجه گرفته شده، صادر شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۴
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: آل‌خلیفه برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود، خانواده انقلابیون را تحت فشار قرار می‌دهد حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین تشدید فشار رژیم آل خلیفه بر خانواده احمد الوداعی فعال حقوقی بحرینی و صدور حکم سیاسی انتقام جویانه علیه آنان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
تعداد سلب تابعیت شدگان بحرینی به ۸۴۰ نفر رسید حوزه/ سازمان حقوق بشر و دموکراسی "سلام" با اشاره به اینکه بحرین تنها در روز گذشته تابعیت ۲۵ نفر را لغو کرده است، اعلام کرد مجموع شهروندان بحرینی سلب تابعیت شده از سال ۲۰۱۲ تا کنون به ۸۴۰ نفر رسیده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱:۰۳
نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا به بررسی وضعیت حقوقی بحرین پرداخت حوزه/ علی الاسود از اعضای جمعیت الوفاق بحرین در نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا که به منظور بررسی وضعیت حقوق بشر بحرین برگزار شد، به بیان اوضاع نابسامان حقوق بشر بحرین در هشتمین سال انقلاب پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۸
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: عادی سازی روابط رژیم آل خلیفه با اسرائیل بیانگر نامشروع بودن این رژیم است حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: گرایش رژیم آل خلیفه به سمت رژیم صهیونیستی به تنهایی بیانگر این است که این رژیم نماینده مردم نیست و قانوناً از سوی مردم انتخاب نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۰
علمای بحرین: ملت بحرین گرد محور آیت الله عیسی قاسم متمسک شوند حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹
جریان وفاء اسلامی و جنبش حق بحرین انفجار تروریستی زاهدان را محکوم کردند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی "حق" در بحرین با صدور بیانیه ای انفجار تروریستی سیستان و بلوچستان را که منجر به شهادت ۲۷ تن از کارکنان سپاه و مجروح شدن ۱۳ نفر شد محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷
مردم بحرین در سالگرد انقلاب خود دست به تظاهرات زدند+ تصاویر حوزه/ در روز ۱۴ فوریه مناطق مختلفی از بحرین از جمله پایتخت "منامه" ، ابوصیبع، الشاخوره، الدیه و باربار شاهد تظاهرات مردمی بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰
ادامه درمان شیخ عیسی قاسم در یکی از بیمارستان های تهران حوزه/ شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین جهت ادامه مراحل مداوای خود به یکی از بیمارستان های تهران انتقال یافت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۳
جنبش العمل الاسلامی بحرین در سالروز انقلاب ۱۴ فوریه؛ ملت شریف بحرین هرگز در میانه راه مقاومت از خواسته هایش دست نمی‌کشد حوزه/ همزمان با هشتمین سالروز آغاز انقلاب مردمی ۱۴ فوریه ملت بحرین، جنبش عمل اعلام کرد؛ امید ما به یاری خدای تعالی است و ملت ما بر درخواست مشروع و قانونی و عادلانه خود مصمم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۷
مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) شهادت "زکریا" را محکوم کرد حوزه/ مجمع جهانی علی اصغر(ع) با صدور بیانیه ای شهادت این کودک بی گناه عربستانی را محکوم کرد و از تمام آزادگان جهان خواست با فریاد خود مانع پایمال شدن خـون این کودک بی گناه شوند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۴
نیروهای آل‌خلیفه به نمادهای عزاداری فاطمیه تعرض کرده و آن را جمع کردند+تصاویر حوزه/ نیرو های امنیتی آل خلیفه به نماد های دینی در بحرین متعرض شده و پرچم ها و پارچه نوشته های مشکی متناسب با شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را جمع آوری کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۵
معارض سرشناس بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: حکم حبس ابد شیخ سلمان اعلام جنگ علیه ملت بحرین است حوزه/ دکتر راشد الراشد معارض سرشناس بحرینی گفت: آل خلیفه به خاطر انحصار طلبی خود با معارضان و مردم بحرین وارد جنگ شده و با زور و گستاخی با ملت رفتار می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۶
از آغاز سال ۲۰۱۹ تا کنون ۴۰ شهروند بحرینی بازداشت شده اند حوزه/ شبکه رصد "هجوم های امنیتی به مناطق و منازل بحرین " از تشدید اوضاع امنیتی خیابانهای بحرین همزمان با نزدیک شدن به هشتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۶
شیخ حسین الدیهی: وضعیت فوتبالیست بحرینی نشانگر مظلومیت ملت بحرین است حوزه/ شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: ملت بحرین از حکومت دیکتاتوری و حکم های خودسرانه رنج می برد و آنچه برای "حکیم العریبی" فوتبالیست بحرینی جریان دارد، نشانگر مظلومیت ملت بحرین است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۱
با صدور بیانیه های جداگانه؛ ملت و احزاب بحرین از آیت الله قاسم حمایت کردند حوزه/ مردم مناطق مختلف بحرین و احزاب بعد از صدور بیانیه آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، هر کدام با صدور بیانیه ای از آیت الله عیسی قاسم حمایت کرده و بر برپایی سالگرد انقلاب و تداوم راه تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵
جمعیت الوفاق بحرین الوفاق بحرین: انقلاب خود را با عزم و اراده ادامه می دهیم حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین همزمان با ورود نهضت ملی عظیم بحرین به نهمین سال خود شعار این جمعیت را "راه انقلاب را ادامه می دهیم" اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس