*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ شوّال ١٤٣٨ \ Wednesday, June 28, 2017
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  -  ۱۹:۳۵
رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان در گفت و گو با «حوزه» مطرح کرد: آمریکا به دنبال به هم ریختن منطقه برای رونق فروش اسلحه است/ عربستان دوام خود را منهای آمریکا محال می‌داند رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان گفت: ترامپ از بازی های سیاسی به دنبال سود اقتصادی و به هم ریختن منطقه است تا سلاح های بیشتری بفروشد و نسبت به قطر هم چنین سیاستی دارد تا امتیاز بگیرد.
گزارشگر سازمان ملل از نقض سازمان یافته حقوق شیعیان در بحرین خبر داد حوزه/ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور تجمعات مسالمت آمیز و تشکل ها اعلام کرد: روحانیون شیعه به خاطر بیان نظرات دینی خود در بحرین مورد حمله قرار می گیرند و نگرانی های ما در این زمینه رو به افزایش است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۱:۰۱
هر ۳۵ ثانیه ۱ کودک در یمن به وبا مبتلا می‌شود حوزه/درحالی که سرعت شیوع بیماری وبا در یمن به شدت رو به افزایش است ، پزشکان وضعیت را وخیم توصیف کرده و نگرانی و وحشت در نگاه مادران به چشم می‌خورد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۰۹:۴۲
بیانیه ۴ سازمان حقوق بشر علیه عربستان و بحرین و امارات حوزه/ ۴ سازمان حقوق بشر بحرینی با صدور بیانیه ای از کشورهای عربستان، بحرین و امارات خواستند هرچه زودتر دست از اقدامات ضد حقوق بشر خود بردارند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۲۰
احضار روحانی بحرینی برای بازجویی در داخل زندان به اتهام دعوت به اعتصاب/ وجود نگرانی در مورد شکنجه وی حوزه/ برخی منابع از داخل زندان مرکزی "جو" بحرین اعلام کردند که مسئولین زندان، شیخ فاضل الزاکی روحانی شیعه بحرینی را به اتهام دعوت برای اعتصاب در زندان در اعتراض به ممانعت زندانیان از برگزاری شعائر دینی، برای بازجویی احضار کرده اند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۸:۲۹
آیت الله غریفی: حاکم باید خادم مردم باشد و از مقدسات آنها دفاع کند حوزه/ یکی از حقوق انسان ها بر گردن حاکم این است که حاکم به وظیفه خود در برابر مردم عمل کند و در این راه سستی نکند و از مقدسات مردم دفاع کند و با چالش های پیش روی مردم مبارزه نمایدو امنیت تمام مردم با فراهم کند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۵۵
مردم بحرین برای اولین بار خواستار آغاز مقاومت شدند حوزه/ مردم انقلابی بحرین خواستار آغاز مقاومت مشروع در برابر جنایت های نظام آل خلیفه شدند و تاکید کردند از سازمان ها و گروه های انقلابی مقاومت در بحرین حمایت خواهند کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۰:۴۲
شب گذشته بحرین شاهد درگیری میان مردم و مزدوران آل خلیفه بود حوزه/ شب گذشته شهرها و مناطق مختلف بحرین شاهد تظاهرات ضد آمریکایی و ضد آل خلیفه مردم بحرین بود. این تظاهرات ها در نهایت به سرکوب نیروهای امنیتی و درگیری مردم با این نیروها منجر شد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۲۹
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: انتقال سفارت آمریکا به قدس از ثمرات نشست ریاض است/ اوضاع بحرین پس از جنایت الدراز، همچون گذشته نخواهد بود حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست با شرکت در تظاهرات مردمی و حرکت به سوی سفارت آمریکا در بحرین، موضع آمریکا در حمایت از رژیم آل خلیفه را اعلام کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۴:۴۶
برای چهل و هفتمین هفته متوالی؛ رژیم آل‌خلیفه همچنان از برگزاری نماز جمعه در الدراز جلوگیری می‌کند حوزه/ عناصر رژیم آل خلیفه به محاصره شهرک الدراز بحرین ادامه داده و برای چهل و هفتمین هفته متوالی از ورود شهروندان به مسجد امام صادق (ع) برای اقامه نماز جمعه جلوگیری کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۲۲:۰۱
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: شب جمعه آینده شب خشم مردم بحرین است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد شب جمعه آینده شب خشم مردم بحرین است و مردم برای شکستن محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم به خیابان ها می آیند.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۱:۱۳
رئیس جنبش احرار البحرین: قطع رابطه با قطر مقدمه تجاوز بعدی عربستان است حوزه/ شهابی گفت: عربستان عامل تفرقه و دودستگی جهان اسلام شده ، شمشیر خود را برای کشتار مردم قطر تیز می کند و به نظر می رسد قطع رابطه مقدمه ای برای تجاوز دیگر آنها در منطقه باشد همان گونه که در بحرین و یمن نیز شاهد تجاوز آنها بودیم.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۳:۴۴
جریان الوفاء بحرین: جنون آل خلیفه نتیجه حماقت های آل سعود است حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین، جنایت های آل خلیفه را جنونی دانست که در پاسخ به خواسته احمقانه آل سعود انجام می گیرد و در نهایت به شکست آل خلیفه و سرنگونی آنها منجر خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۱۷
روزنامه "الوسط" بحرین تا اطلاع ثانوی توقیف شد حوزه/ رژیم آل خلیفه چاپ و انتشار روزنامه مستقل "الوسط" بحرین را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۸:۴۰
توسط تظاهرات کنندگان بحرینی انجام گرفت: آتش زدن پرچم آمریکا و تصاویر ترامپ در روز ملی "اخراج آمریکایی ها" حوزه/ در پاسخ به فراخوان ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، ده ها شهر و شهرک بحرین شاهد تظاهرات به مناسب روز ملی "اخراج پایگاه آمریکایی" بود و تظاهر کنندگان بر نپذیرفتن حضور نظامی آمریکا در بحرین تاکید کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۴:۱۰
خطبای جمعه لبنان: امام خمینی حامی مسئله فلسطین و پرچمدار وحدت اسلامی بود حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی تاکید کردند: امام خمینی در سرتاسر دنیا تأثیر بسزای داشت و از مسئله فلسطین حمایت کرد و از آغاز آن را بسیار مهم دانست و پرچمدار وحدت اسلامی و نزدیکی ادیان بود.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۰:۴۵
الوفاق بحرین خواستار شد: سازمان ملل کمیته حقیقت یاب در کشتار معترضان بحرینی تشکیل دهد حوزه/ الوفاق بحرین خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب سازمان ملل درباره نقش رژیم الخلیفه در به شهادت رساندن معترضان در روستای الدراز شد.
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۰:۳۹
توسط اهالی الدراز بحرین انجام گرفت؛ شكايت رسمى نسبت به اختلال و قطع پوشش دهی اینترنت حوزه/اهالى الدراز در روزنامه الوسط بحرین نسبت به اختلال و قطع پوشش دهی اینترنت در این منطقه شكايت رسمى کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۵:۴۲
جنبش "حق" بحرین: وضعیت آیت الله عیسی قاسم نگران کننده و خطرناک است حوزه/ عبد الغنی خنجر سخنگوی جنبش آزادی و دموکراسی بحرین «حق» گفت: وضعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم نگران کننده و خطرناک است و در اقامت اجباری به سر می برد و محیط منزل ایشان به پادگان نظامی تبدیل شده و سرنوشت ایشان از زمان هجوم خونین مزدوران رژیم آل خلیفه به منطقه الدراز در روز سه شنبه نامشخص است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۴:۲۵
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: عربستان مسئول اقدامات تروریستی عراق و سوریه است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین اقدام تروریستی کراده بغداد را محکوم کرد و نظام عربستان را مسئول تمام اقدامات تروریستی عراق و سوریه دانست.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۲:۴۴
روزنامه البدیل مصر: آل خلیفه بحران سیاسی کشور را تشدید می کند حوزه/ خانم هدیر محمود در مقاله ای در روزنامه البدیل مصر نوشت:آل خلیفه کاملا با آرام شدن اوضاع مخالف است و هیچ اقدامی حکمت آمیز و بر اساس خویشتنداری از آنها صادر نمی شود تا بتواند مانع بدتر شدن اوضاع بحرین بشود.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس