*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Saturday, December 16, 2017
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶  -  ۱۶:۵۴
برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی؛ آل خلیفه این هفته نیز مانع برگزاری بزرگترین نماز جمعه شیعیان شد+ تصاویر حوزه/ امروز جمعه ۲۴ آذر ماه نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری کردند.
رئیس نشست علمای صور: آل خلیفه به دنبال اعدام تدریجی آیت الله قاسم هستند حوزه/ شیخ علی یاسین گفت: اقداماتی که اکنون آل خلیفه علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم می دهد، اعدام تدریجی است و از این رو از جهان می خواهیم اقدامی فوری برای نجات شیخ عیسی قاسم و مردم بحرین از ظلم آل خلیفه انجام دهد.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۳:۰۱
هشدار مردم بحرین به آل خلیفه حوزه/ مردم مناطق مختلف بحرین با صدور بیانیه هایی در مورد سلامتی شیخ عیسی قاسم به آل خلیفه هشدار داده و این رژیم را مسئول حفظ سلامت ایشان دانستند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۲:۳۵
بیانیه علمای بحرین درباره وضعیت شیخ عیسی قاسم: قضیه آیت‌الله عیسی‌قاسم تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز است/ مردم در تظاهرات فردا شب شرکت کنند حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای با تأکید بر اینکه قضیه آیت الله عیسی قاسم تعیین کننده و سرنوشت ساز است خاطرنشان کردند: مردم طی برنامه های مشخص "قربانی کردن، دعا در مساجد و اقامه نماز جعفر طیار" برای شفای ایشان رو به درگاه الهی کنند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۲۰:۱۱
کمپین فعالان فضای مجازی در حمایت از شیخ عیسی قاسم امشب آغاز می‌شود حوزه/ فعالان فضای مجازی با راه اندازی پویش(کمپین) حمایت از شیخ عیسی قاسم با هشتگ اختصاصی #آية_الله_قاسم نسبت به سلامتی ایشان ابراز نگرانی کرده اند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۸:۰۴
با مخالفت خانواده آیت الله قاسم؛ آمبولانس ویژه بیمارستان زندانیان، بدون آیت الله قاسم الدراز را ترک کرد حوزه/ آمبولانسی که به منزل آیت الله عیسی قاسم در شهرک محاصره شده الدراز فرستاده شده بود، بدون آیت الله قاسم بازگشت. خبر ها از مخالفت خانواده آیت الله قاسم با انتقال وی به بیمارستان وابسته به وزارت کشور آل خلیفه سخن می گویند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۷:۴۸
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق: جان شیخ عیسی قاسم در خطر است / جامعه بین الملل ، دخالت کند حوزه/ شیخ همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، رژیم بحرین را مسئول زندگی شیخ عیسی قاسم دانست و از جامعه بین الملل خواست برای نجات جان شیخ عیسی قاسم فورا دخالت کنند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۲:۲۹
روزنامه الاخبار لبنان: آل خلیفه شیخ قاسم را به مرگ تدریجی محکوم کرده است حوزه /شیخ عیسی قاسم پس از سلب تابعیت و حبس خانگی، این روزها به شدت لاغر شده به گونه ای که وزن ایشان به نصف رسیده و با این حال از ترک بحرین خودداری می کند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۱:۲۱
روحانی بحرینی در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه مطرح کرد: اتهامات جدید به شیخ علی سلمان پروژه قدیمی آل‌خلیفه در قبال زندانیان سیاسی است/ آل‌خلیفه در آستانه ورشکستگی اقتصادی حوزه/ شیخ علی کربابادی روحانی بحرینی گفت: حکومت همواره به جوانانی که در زندان‌ها به سر می برند و گاه دوران زندان آنها به اتمام رسیده، حوادث خارج از زندان را ربط می‌دهد.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۰:۰۸
تصاویر/ مردم خشمگین بحرین در حمایت از شیخ عیسی قاسم به خیابان ها سرازیر شدند حوزه/ در پی اخبار منتشر شده مبنی بر وخامت حال آیت الله شیخ عیسی قاسم و استمرار محاصره منزل این روحانی مبارز توسط مزدوران آل خلیفه، مردم مناطق مختلف بحرین به خیابان ها سرازیر شده و با شعار "جانها فدایت" خواستار رفع حصر خانگی شیخ عیسی قاسم و سرنگونی آل خلیفه شدند.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۳:۵۰
رئیس جنبش احرار البحرین: رژیم آل خلیفه مسئول وخامت وضعیت جسمانی آیت الله قاسم است حوزه/ سعید شهابی، رژیم آل خلیفه را مسئول پیامد وخامت وضعیت جسمانی آیت الله قاسم دانست و تأکید کرد: "حمد عیسی" حاکم بحرین، مسئول مستقیم هرگونه مشکلی است که برای آیت الله قاسم پیش بیاید.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۳:۰۷
روحانیون بحرینی در گفت‌وگو با «حوزه»: وضعیت سلامت شیخ عیسی قاسم وخیم است/ ممانعت و اهانت مزدوران آل‌خلیفه به ملاقات کنندگان روحانیون بحرینی در خصوص وضعیت شیخ عیسی قاسم گفتند: وضعیت سلامت رهبر شیعیان و انقلاب بحرین آیت الله عیسی قاسم وخیم گزارش شده است. مسئولیت سلامت شیخ عیسی قاسم و هرگونه اتفاق ناخوشایند و تعرض از نظر امنیتی و سلامتی ایشان بر عهده رژیم آل خلیفه است.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۸:۱۹
علمای بحرین نابودی داعش را تبریک گفتند حوزه/ علمای بحرین گفتند: ما در انتظار روزی هستیم که غده سرطانی اسرائیل نیز از سرزمین فلسطین برکنده شود و آن روز بی شک خواهد آمد و هرکس به خداوند و رسالت ها و ادیان آسمانی ایمان دارد باید در این میدان درگیری در جبهه مردان سرسخت خدا باشد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۳:۲۰
مرکز دموکراسی و حقوق بشر الخلیج: از سال ۲۰۱۲ تابعیت ۵۰۰ شهروند بحرینی سلب شده است حوزه/ رژیم بحرین با هدف انتقام جوئی از انقلابیون و فعالان انقلابی، تابعیت آنها را سلب می کند تا آنها دست از انقلاب و مطالبات اساسی و دموکراتیک خود بردارند در صورتی که سلب تابعیت شهروندان، نقض آشکار قوانین بین الملل و زیرپا گذاشتن حقوق بشر است.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۰:۰۹
مرکز حقوق بشر الخلیج: ممنوعیت تدریس مذهب شیعه در مدارس بحرین، نقض حقوق اکثریت شهروندان است حوزه/ مرکز دموکراسی و حقوق بشر الخلیج از سازمان یونسکو و شورای حقوق بشر سازمان ملل و جامعه بین الملل خواست برای آزاد شدن تدریس مذهب جعفری در مدارس کشور به نظام بحرین فشار بیاورند و این رژیم را وادار کنند دست از ظلم و ستم طایفه‌ای نسبت به شهروندان شیعه بردارد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۳۲
راشد الراشد در گفت و گو با «حوزه» مطرح کرد: از وضعیت مبهم شیخ عیسی قاسم تا محاکمه مجدد شیخ علی سلمان و بحران مالی بحرین حوزه/ فعال سیاسی بحرینی گفت: توطئه و اتهام علیه مخالفین و معارضین سیاسی در بحرین از سوی دستگاه سرکوبگر آل خلیفه کار جدیدی نیست.در حال حاضر در بحرین هزاران نفر به زمان ها و احکام طولانی که گاه به ۱۵۰ سال می رسد محکوم شدند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۷:۴۷
رئیس جنبش احرار البحرین: رژیم آل خلیفه رو به نابودی است حوزه/ دکتر سعید شهابی معارض بحرینی و رئیس جنبش احرار البحرین بر نابودی قریب الوقوع رژیم آل خلیفه تاکید کرد و آن را در راستای اوضاع آشفته آل سعود در داخل و خارج دانست.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۱:۴۰
درگیری شدید در شمال بحرین در اعتراض به محاصره آیت الله عیسی قاسم حوزه/ درگیری شدیدی در شمال بحرین میان تظاهرات کنندگان شهرک "ابوصیبع" و نیروهای آل خلیفه به وجود آمد به این صورت که گروهی از جوانان خشمناک به سمت نیرو های امنیتی متمرکز در ورودی اصلی شهرک حرکت کردند و درگیری هایی میان جوانان انقلابی و نیروهای امنیتی رخ داد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۲۷
مردم بحرین با رهبران انقلابی خود اظهار همبستگی کردند+ تصاویر حوزه/ مردم مناطق ابوصیبع و شاخوره و معامیر در بحرین شب گذشته با در دست داشتن تصاویر رهبران انقلابی خود از جمله شیخ عیسی قاسم دست به تظاهرات زدند و خواستار سرنگونی رژیم آل خلیفه شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۱:۴۸
سازمان اروپایی حقوق بشر عربستان گزارش داد: آل‌سعود خانواده های زندانیان انقلابی را شکنجه می‌کند حوزه/ سازمان اروپایی حقوق بشر در عربستان گفت: مسئولان عربستان دست به اقدامات خوداسرانه و غیر قانونی زده و مجازات های غیر انسانی برای برای کودکان و خانواد های زندانیان معترض در نظر می گیرند.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۶:۰۷
یکی از رهبران جریان العمل الاسلامی بحرین: زائران اربعین از دیدن تصاویر شهدای بحرین شگفت‌زده شدند/ فدائیان بعثی صدام، اکنون مزدوران آل خلیفه‌اند حوزه/ الراشد از مسئولان عراق خواست برای باقیمانده فداییان صدام و رژیم بعث در عراق که به بحرین فرار کرده‌اند و مورد استقبال رژیم آل خلیفه قرار گرفته اند چاره ای بیندیشد، زیرا این عناصر صدّامی اکنون به مزدوران و نوکران رژیم آل خلیفه تبدیل شده اند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۲:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس