*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  -  ۲۱:۳۳
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین: با خروج آخرین سرباز آمریکایی، منطقه از امنیت و آسایش بهرمند خواهد شد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد: راه اندازی طرح روز ملی "بیرون راندن پایگاه آمریکایی از بحرین" در اولین جمعه ماه رمضان هر سال، تنها راه برای آزادی و کاهش سلطه گری و استعمارگری آمریکا است.
جمعیت الوفاق خبر داد: حلقه محاصره منزل شیخ عیسی قاسم تنگ‌تر شد +تصاویر حوزه/ جمعیت الوفاق بزرگترین جمعیت معارض بحرین امروز با صدور بیانیه ای گفت: نیروهای امنیتی مسلح رژیم بحرین امروز پنج شنبه به موانع سیمانی ایجاد شده در اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم در منطقه الدراز افزوده و حلقه محاصره‌ی کشنده به دور منزل ایشان را فشرده تر نموده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۲:۴۵
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: آمریکا به دنبال قراردادهای تسلیحاتی گسترده با کشورهای عربی است/ تشکیل ائتلاف ضد تروریسم عربستان صوری و تبلیغاتی است محمد مرادی کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: اشاره ترامپ مبنی بر دوری سه کشور عربستان،امارت و قطر ازحمایت تروریست ها یک تعریف و تمجید با هدف انعقاد قرار دادهای بیشتر و بهتر با آمریکا است. ترامپ معتقد است باید تا آنجا که می تواند با کشورهای عربی قرارداد ببندد.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۲:۰۳
کاربران شبکه های اجتماعی و نهادهای حقوق بشر: زنان بحرین به خاطر نسبت فامیلی با انقلابیون در زندان هستند/ آل خلیفه را باید وادار کرد به زنان احترام بگذارد حوزه/ شخصیت ها و نهادهای داخلی و سازمان های بین المللی فعال در زمینه حقوق بشر بحرین، با صدور بیانیه هایی خواستار آزادی زنان انقلابی موجود در زندان های آل خلیفه شدند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۴:۳۲
فوری/ شیخ عیسی قاسم به بیمارستان منتقل شد حوزه/ شیخ عیسی قاسم که از ۳۲۴ روز پیش تحت محاصره شدید نظامی مزدوران آل خلیفه در منزل خویش در شهرک الدراز محبوس شده است، امروز چهارشنبه به یکی از بیمارستان های بحرین منتقل شد.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۸:۳۰
ائتلاف جوانان بحرین محاصره شهرها توسط آل خلیفه را محکوم کرد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب بحرین با صدور بیانیه ای محاصره شهرها و مناطق مختلف بحرین توسط مزدوران امنیتی آل خلیفه را محکوم کرد و آن را اقدامی مذبوحانه برای متوقف کردن آتش فزاینده انقلاب و انتقام جویی از مردم انقلابی دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۳۳
محاصره مردم معامیر بحرین توسط آل خلیفه هشت روزه شد حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه هشت روز پیش با قرار دادن موانع بتنی و ایست های بازرسی در ورودی های شهرمعامیر، آن را محاصره کرده و هرکس را قصد ورود یا خروج داشته باشد، بازرسی می کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۲۳
مرکز بین المللی حقوق بشر: رفتار آل خلیفه با دختر سه ساله شیخ علی سلمان ظالمانه است حوزه/ مرکز بین المللی حقوق بشر اقدام ظالمانه آل خلیفه در محروم ساختن ساره دختر سه ساله شیخ علی سلمان دبیرکل الوفاق از ملاقات پدر و برخورداری از تابعیت بحرینی را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۰:۰۳
۱۹۰ نفر از اهالی الدراز بحرین در زندان هستند حوزه/ ۱۹۰ نفر از اهالی منطقه الدراز به خاطر فعالیت های انقلابی در زندان به سر می برند که ۳ نفر از آنها در زندان نظامی القرین و محکوم به اعدام هستند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۰:۲۷
انتقام جویی پیوسته آل خلیفه از روحانی بحرینی در زندان حوزه/ شیخ قفاص از روحانیونی است که به صورت پیوسته هدف اقدامات انتقام جویانه مسئولان زندان قرار گرفته و پیش از این نیز از امکان مداوا و برپایی شعائر دینی و برپایی نماز جماعت محروم شده و بارها در سلول انفرادی زندانی شده است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
شیعیان بحرین خواستار برکناری رئیس اوقاف شیعی شدند حوزه/ بزرگان شیعه بحرین خواستار عدم تجدید حکم ریاست رئیس کنونی اوقاف جعفری بحرین هستند، زیرا بر این باورند که وی موارد متعدد خلاف شرع و قانون و فساد مالی را مرتکب شده و در میان شیعیان اعتباری ندارد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۵۴
سرنوشت ۱۴ شهروند بحرینی بعد از ربوده شدن از سوی رژیم آل خلیفه نامعلوم است حوزه/ سرنوشت ۱۴ شهروند از شهرک الدراز بحرین بعد از گذشت یک ماه هنوز نامعلوم است و این ترس وجود دارد که آنان در زندان های آل خلیفه برای گرفتن اعتراف دروغین، مورد تعرض و شکنجه قرار گیرند و این درحالی است که از شهرک های دیگر بحرین ده ها نفر از جمله کودکان ربوده شده اند.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۱۴:۳۳
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: همکاری نظامی اردن و بحرین برای سرکوب انقلابیون/ بازداشت‌های مکرر علما و طلاب بحرینی شیخ علی کربابادی روحانی انقلابی بحرینی گفت: تعداد علمای بازداشت شده در حال تغییر است و بعضی از اوقات برخی از آنها آزاد می شوند اما این آزادی به این معنا نیست که پرونده دعوی آنها بسته شده است.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۸:۰۵
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد توسط ال خلیفه، فراموش نخواهد شد حوزه/ علمای بحرین تاکید کردند: ویران کردن مساجد، جنایتی است که هیچ وقت فراموش نخواهد شد و هرچقدر هم که زمان بگذرد نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۲۰:۲۰
علمای بحرین: مسئولیت کشتار جوانان بحرینی به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید مصطفی حمدان اولین شهید دفاع از آیت الله عیسی قاسم بیانیه ای صادر کرده و خواستار کشف هویت قاتلان و محاکمه و مجازات آنان شد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۸:۰۵
معاون دبیر کل جمعیت وفاق بحرین: محاکمه شیخ سلمان، محاکمه وطن، ملت و تاریخ بحرین است حوزه/ شیخ حسین الدیهی با اشاره به این که محاکمه شیخ علی سلمان ساختگی و بر اساس دروغ، ظاهر سازی و اتهامات واهی است، گفت: این چیزی است که کارشناسان بین المللی و شاهدان داخلی و خارجی کشف کرده اند و ثابت مي كند که این ادعا در اصل حیله گرانه بوده است.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۶:۰۵
از سوی فعالان محلی و بین‌المللی صورت گرفت؛ ارائه اسناد جدید مبنی بر ساختگی بودن اتهامات به شیخ علی سلمان جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد: شواهد بین المللی و محلی گویای ساختگی بودن اتهام شیخ علی سلمان به توطئه و جاسوسی برای قطر است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۳۱
علمای بحرین: آیت الله الوداعی، بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله سید جود الوداعی، یادآور جایگاه معنوی، حکمت، شجاعت و اخلاق ایشان شد و اشاره کرد: آیت الله الوداعی بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۳:۴۱
از سوی مزدوران آل‌خلیفه؛ داماد آیت الله عیسی قاسم دستگیر شد حوزه/ منابع خبری از موج گسترده بازداشت ها در منطقه الدراز بحرین، محل سکونت آیت الله عیسی قاسم خبر دادند.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۹:۲۷
۱۳ زن بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در زندان به سر می برند حوزه/ بر اساس آماری که فعالان بحرینی ارائه داده اند، ۱۳ زن بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی در زندان رژیم آل خلیفه به سر می برند که سه تن آن ها خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۹:۲۵
روحانی شیعه بحرینی به شش ماه زندان محکوم شد حوزه/ مقامات رژیم آل خلیفه شیخ هانی البزاز روحانی شیعه را بازداشت کرده و به اتهام مشارکت در تظاهرات مسالمت آمیز سال ۲۰۱۱ میلادی در منامه پایتخت بحرین به شش ماه زندان محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس