*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, May 25, 2017
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶  -  ۱۸:۳۹
بیانیه مهم علمای بحرین: مردم زیباترین صحنه‌های وفاداری به دین و فقیه بصیر را به نمایش گذاشتند/ اعلام عزای عمومی و خاموشی شبانه حوزه/ علمای بحرین با اعلام عزای عمومی، مسئولیت سرنوشت شیخ قاسم را بر عهده شخص پادشاه دانستند و تاکید کردند: قافله شهدا و بازداشت‌شدگان نشان داد رسیدن به منزل آیت‌الله قاسم مستلزم مواجهه با موانعی از عزم، شهامت و روح ایثار است.
شیخ میثم سلمان در گفتگو با لوموند: محاکمه شیخ عیسی قاسم نتیجه ای جز افزایش تنش ها نخواهد داشت حوزه/ مسئول بخش آزادی های دینی دیدبان حقوق بشر در بحرین، در گفتگو با روزنامه لوموند فرانسه گفت: صدور هرگونه حکمی علیه شیخ عیسی قاسم مرجع اعلای شیعیان بحرین می تواند خشم شیعیان را در پی داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۰۹:۳۴
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: بحرینی ها در دو هفته پیش رو آماده باشند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست آمادگی خود را افزایش دهند و در فاصله دو هفته پیش رو در نهایت آمادگی باشند.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۳:۴۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: به تاخیر انداختن محاکمه شیخ عیسی قاسم نشانه خوبی نیست حوزه/ باقر درویش گفت: حقوقدانان بر این باورند که به تاخیر انداختن موعد محاکمه شیخ عیسی قاسم به این شکل، اقدامی غیر قانونی است که با هدف از پا در آوردن مردم صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۰۹:۰۲
فوری؛ دادگاه آیت الله عیسی قاسم به تعویق افتاد حوزه / صدور حکم در قضیه آیت الله عیسی قاسم تا ۲۱ ماه جاری میلادی (۳۱ اردیبهشت) به تعویق افتاد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۵۱
آخرین بیانیه نیروهای انقلابی بحرین/ برای شهادت آماده ایم حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین در جدیدترین بیانیه خود تاکید کردند: در صورت صدور هرگونه حکمی علیه شیخ عیسی قاسم از سوی دادگاه آل خلیفه،‌ مردم با پوشیدن کفن به خیابان ها می آیند و صدای تکبیر از مساجد پخش خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۴۶
عضو ارشد مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: جسارت به شیخ عیسی قاسم عبور از خط قرمز است و دریای خون در بحرین جاری می کند عضو ارشد مجلس علمای بحرین گفت: ملت و جوانان مومن بحرینی زیر منبر آیت الله شیخ عیسی قاسم تربیت یافتند و درس عشق به اسلام و عشق و ارادت به پرورش اسلامی و ایثار را از منبر شیخ عیسی قاسم فرا گرفتند.این جوانان امروز آماده شهادتند و منتظر و عاشق شهادت در راه دفاع از جان شیخ عیسی قاسم هستند...
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۰:۰۸
برگی دیگر از رواج فساد اخلاقی در نظام آل خلیفه؛ سوء استفاده از زنان تایلندی در هتل های بحرین حوزه/ پلیس تایلند یک زن تایلندی را که در تجارت انسان دست داشته را بازداشت کرد. این زن، دختران تایلندی را با هدف سوء استفاده جنسی از آنها به بحرین منتقل کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۹:۵۳
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: اقدام علیه شیخ عیسی قاسم آتشفشانی است که بحرین را منفجر می کند روحانی بحرینی گفت: هر اقدام و برنامه ای غیر مسوولانه به طرف شیخ بزرگوار ما آیت الله شیخ عیسی قاسم که جانمان فدایش باد؛ آتشفشان خطرناکی است که منفجر می شود و غرش آن در همه جا طنین انداز خواهد شد و پشت این نظام را می شکند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۸:۳۲
بحرین در آستانه انفجار حوزه/ مردم آماده روز نهایی و حمایت گسترده از آیت الله شیخ عیسی قاسم هستند و در این راستا تجمع مردم در مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز نیز روز به روز ازدحام بیشتری پیدا می کند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۱۶
مرکز دموکراتیک الخلیج: محاکمه شیخ عیسی قاسم جنایتی بزرگ و محاکمه اعتقادات شیعیان است حوزه/ مرکز دموکراسی و حقوق بشر "الخلیج" با صدور بیانیه ای حمله به شیخ عیسی قاسم را جنایتی بزرگ دانست که آل خلیفه مرتکب آن می شود.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۳۰
فضلای بحرینی مقیم قم: آیت‌الله قاسم رمز وحدت ملت بحرین است/ محاکمه شیخ قاسم محاکمه دین و وطن است حوزه/ فضلای بحرین در حوزه علمیه قم طی بیانیه ای بر حضور گسترده مردم در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم تاکید کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۷:۰۵
با صدور اطلاعیه ای؛ علمای بحرین خواستار حضور گسترده مردم در خیابان‌ها شدند حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای از ملت این کشور خواستند در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم و برای دفاع از دین و رهبری دینی این کشور در خیابان ها حضور یابند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۲:۱۲
ورود تجهیزات نظامی عربستان به بحرین پیش از محاکمه آیت‌الله قاسم حوزه/ منابع خبری بحرین از ورود تجهیزات نظامی عربستان به بحرین، آن هم دو روز قبل از جلسه محاکمه آیت الله عیسی قاسم خبر دادند.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۲۰:۱۱
فعالان بحرینی محاکمه شیخ عیسی قاسم را جنایتی بزرگ دانستند حوزه/ با نزدیک شدن تاریخ محاکمه شیخ عیسی قاسم در ۱۷ اردیبهشت، فعالان فضای مجازی و شبکه های مجازی بحرینی پویشی را با نام جنایت بزرگ (الجريمة الکبری) به راه انداخته و خواستار پیوستن سایر فعالان فضای مجازی به این پویش شدند.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۱:۳۲
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: سرکوبگری آل خلیفه علیه کارگران، روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشری / تسویه حساب خونین آل خلیفه با آزادی خواهان بحرینی اختصاصی حوزه / روحانی و فعال سیاسی بحرینی گفت: معتقدم نظام آل خلیفه به دلیل رفتار مبالغه آمیزش در قبال آزادی خواهان و روزنامه نگاران سزاوار کشیدن دیواری بین خود و آنها است و به دلیل ممانعتش از آزادی روزنامه نگاران در لیست سیاه قرار گرفته است...
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۳
تجمع حمایت از مردم بحرین در لندن برگزار شد حوزه/ در پی صدور بیانیه ای از سوی ۸۰ روحانی و عالم دینی انگلستان در اعلام حمایت از ملت بحرین، تجمعی به همین مناسبت در لندن برگزار شد و شرکت کنندگان در آن اقدامات سرکوبگرانه و ضد حقوق بشری نظام آل خلیفه و همچنین حمایت های غرب از این نظام را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۲:۵۳
توصیه های کشورهای عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل به بحرین: اعدام و شکنجه انقلابیون در بحرین متوقف شود/ نظام بحرین باید به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر پایبند باشد حوزه/ نشست دوره ای شورای حقوق بشر در ژنو، اجرای حکم اعدام علیه انقلابیون بحرینی و شکنجه زندانیان و محدود بودن آزادی بیان در این کشور را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۴:۰۵
بیانیه جمعیت وفاق بحرین در روز کارگر: کارگران اخراج شده بازگردند/تبعیض نژادی متوقف شود حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی بحرین بر ضرورت تکیه بر توانایی فردی و عدم توجه به عناصر غیر انسانی مثل نسب و وابستگی به نظام حاکم در اولویت دادن به استخدام تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۲۲:۵۷
عفو بین الملل خواستار آزادی انقلابیون زندانی بحرین شد حوزه/ سازمان عفو بین الملل از مسئولان بحرین خواست هرچه زودتر و به صورت غیر مشروط، زندانیان انقلابی بحرین را که به خاطر استفاده از حق آزادی بیان خود بازداشت شده اند آزاد کند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۵۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس