*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  -  ۱۳:۲۸
معارض سعودی در گفت‌وگوی ویژه با «حوزه»: رژیم آل سعود در جنایتهایش گوی سبقت را از اسرائیل ربوده است حوزه/ احمد الربح گفت: ما و فلسطینی ها به یک اندازه در تلخی و سختی به سر می بریم جز اینکه سختی و ناگواری ما بیشتر و شدید تر است و ملت شبه جزیره عربستان از ساده ترین حقوق خود محرومند.
آیت الله سید محمدعلی شیرازی به آل خلیفه هشدار داد: شیعیان دست بسته نیستند/ اگر ظلم آل خلیفه از حد بگذرد سیلی خواهد خورد حوزه/ آیت الله سید محمدعلی شیرازی گفت: شیعیان جهان دست بسته و بی قدرت نیستند، بلکه در این میان مصلحت هایی وجود دارد که مانع اقدام عمومی آنها می شود، اما اگر ظلم و ستم از حد فراتر برود در این صورت شیعیان به صورت متحد و یکپارچه به دشمن چنان ضربه ای وارد می کنند که تمام قدرتش از بین برود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۶
تظاهرات مردم بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب و محکومیت جنایت های آل خلیفه حوزه/ در راستای آمادگی مردمی برای برگزاری هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین و محکومیت احکام اعدام که از سوی دادگاه های رژیم آل خلیفه پی در پی صادر می شود، دور جدیدی از تظاهرات واعتراضات برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۵
جریان الوفاء الاسلامی بحرین: اقدامات خصمانه و احکام مجرمانه، شکست آل خلیفه را تثبیت می کند حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی طی بیانیه ای گفت: اقدامات خصمانه و احکامی که دادگاه های رژیم آل خلیفه صادر می کند، موجب شکست رژیم در ایجاد رعب و وحشت و جلوگیری از ادامه انقلاب خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۰
آیت الله قاسم بعد از انجام عمل جراحی وارد بخش مراقبت شد حوزه/ آیت الله عیسی قاسم بعد از انجام عمل جراحی در بیمارستان به بخش مراقبت منتقل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۸
آیا عضویت عربستان در شورای حقوق بشر لغو خواهد شد؟ حوزه/ عضویت عربستان موجب خشم و نارضایتی بسیاری از سازمان های حقوق بشر شده است؛ چراکه عربستان پرونده سیاهی در زمینه حقوق بشر به ویژه اعدام های دسته جمعی و نقض آزادی های سیاسی و بازداشت مدافعان حقوق بشر و مخالفان سیاسی خود دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۳
از سوی دادگاه آل‌خلیفه؛ حکم اعدام یک بحرینی و حبس ابد ۱۳ نفر دیگر صادر شد حوزه/ دادگاه غیر مستقل بحرین در پرونده ای سیاسی یک شهروند شیعه را محکوم به اعدام ، ۱۳ شیعه را محکوم به حبس ابد و دستور به سلب تابعیت از ۲۵ نفر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۳
صدور حکم اعدام دو شهروند بحرینی و سلب تابعیت ۴۷ نفر حوزه/ دادگاه وابسته به آل خلیفه در جلسه روز گذشته خود دو نفر از شهروندان بحرینی به نام های علی حکیم العرب و احمد الملالی را محکوم به اعدام و ۱۹ نفر دیگر را محکوم به حبس ابد و ۴۷ نفر را بنا بر اتهام های سیاسی، سلب تابعیت کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۵
سازمان عفو بین الملل: آل خلیفه از سلب تابعیت برای سرکوب انقلابیون، سوء استفاده می‌کند حوزه/ سازمان عفو بین الملل سلب تابعیت شهروندان بحرین و اخراج آنها از کشور را محکوم کرد و گفت: اخراج اخیر ۴ شهروند از کشور که در سال ۲۰۱۲ سلب تابعیت شده اند، اقدامی دیگر از سوی رژیم برای تحقیر مردم و حقوق بشر و قوانین بین الملل است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۳
رهبر جنبش احرار البحرین: اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه، مردم را از ادامه راه انقلاب باز نخواهد داشت حوزه/ دکتر سعید شهابی اقدام اخیر مقامات آل خلیفه در چارچوب ایجاد رعب و وحشت میان مردم و جلوگیری از مشارکت مردمی در هفتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۲
در ادامه هجمه علیه شیعیان؛ فرزندان روحانی بحرینی در دادگاه آل‌خلیفه محکوم شدند حوزه/ دادگاه جنایی بحرین خانم "امیره القشعمی" و برادرش "ابوالفضل القشعمی" فرزندان روحانی سرشناس بحرینی "محمد صالح القشعمی" را به تحمل حبس محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۶
در پی وخامت اوضاع سلامت؛ انتقال مجدد شیخ عیسی قاسم به بیمارستان حوزه/ آیت الله عیسی قاسم در پی وخامت اوضاع سلامت، برای انجام عمل جراحی و معالجه به بیمارستان منتقل گردید.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۷
حضور گسترده نیرو های امنیتی در مقابل منزل آیت الله قاسم حوزه/ فعالان بحرینی گفتند: پس از تایید حکم زندان و سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم، نیرو های امنیتی به شکل گسترده ای در اطراف منزل ایشان مستقر شده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۷
در ادامه‌ موج تبعید شیعیان؛ بحرین امروز هم دو شهروند شیعه دیگر را از این کشور تبعید کرد حوزه/ عدنان ابراهیم و حبیب درویش دو شهروند شیعه بحرین صبح امروز از بحرین به عراق تبعید شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۰
علمای بحرین: رژیم آل خلیفه دنباله رو فرعون و دادگاهش وسیله ای برای سرکوب شیعیان است حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای رژیم آل خلیفه را دنباله رو فرعون و دستگاه قضایی آن را وسیله ای برای سرکوب شیعیان دانستند و تاکید کردند: ملت ما با تمام جدّیت در مسیر جنبش ملّی پیش می رود و از تکلیف شرعی خود شانه خالی نخواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۱
شیخ میثم سلمان: محاکمه شیخ عیسی قاسم، محاکمه مذهب شیعیان بحرین است حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: آزادی های دینی در بحرین در معرض خطری بزرگ قرار دارد تجاوز به حقوق شیعیان و زیر پا گذاشتن حقوق آنها از حد فراتر رفته است و اکنون شهروندان شیعه بر این باورند که حکم صادر شده علیه شیخ عیسی قاسم حکمی علیه دین و مذهب آنها است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۷
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین بر جنایت های آل خلیفه سرپوش می‌‎گذارد حوزه/ باقر درویش خطاب به مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: فراموش نکنید که دستاوردهای حقوق بشری که در همایش آینده خود در فوریه اعلام خواهید کرد همه دستاوردهایی موهوم درباره حاکمی است که تابعیت بسیاری از شهروندان اصیل بحرین را سلب کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۱
رژیم آل‌خلیفه دو شهروند شیعه را به عراق تبعید کرد حوزه/ مقامات امنیتی بحرین صبح دوشنبه، دو برادر بحرینی به نام های ابراهیم و اسماعیل درویش را به کشور عراق تبعید کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۷:۲۲
دادگاه بحرین حکم زندان یکساله آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد حوزه/ دادگاه بحرین حکم زندان آیت الله عیسی قاسم را برای یک سال و حکم لغو تابعیت آیت الله عیسی قاسم را تایید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۵۷
مردم بحرین آماده بزرگداشت سالروز انقلاب می‌شوند حوزه/ در آستانه فرا رسیدن سالروز آغاز انقلاب بحرین در ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ مردم مناطق مختلف بحرین روز گذشته به محاصره اجباری آیت الله عیسی قاسم اعتراض کرده و ظلم و ستم پیوسته آل خلیفه و حمله مزدوران رژیم به منازل مردم در مناطق بلده و شاخوره را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۱:۰۷
جمعیت الوفاق بحرین: محاکمه شیخ علی سلمان باید متوقف شود حوزه/ جمعیت وفاق بحرین با صدور بیانیه ای به باطل بودن اتهام شیخ علی سلمان اشاره کرده و خواستار توقف این محاکمه و عدم اعتماد به اطلاعات و مستندات ساختگی شد و گفت: این مسئله دادگاه را در برابر مسئولیت اخلاقی قرار می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۰۷:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس