*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ \ الاثنين ٠ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, February 27, 2017
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵  -  ۰۹:۰۱
اظهارات مضحک پادشاه بحرین در دیدار خاخام آمریکایی: بحرین نمونه تسامح و اعتدال در جهان است! حوزه / پادشاه بحرین ادعای اعتدال کرد و در دیدار «ماروین هییر» خاخام یهودی آمریکایی گفت: بحرین نمونه تسامح و اعتدال در جهان است! وی همچنین گفت: از رابطه دیرینه بحرین با آمریکا به خود می بالیم.
با یورش نظامیان آل‌خلیفه؛ فیلم/ تظاهرات مردم بحرین به خشونت کشیده شد حوزه/ مزدوران آل خلیفه با شلیک گاز اشک آور و گلوله های ساچمه ای به تظاهرات مردمی و مسالمت آمیز در بحرین یورش بردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۷
ائتلاف جوانان انقلاب بحرین: محاصره قبرستان شهدا باید شکسته شود حوزه/ ائتلاف از مردم خواست تظاهرات روزانه خود را قطع نکنند و برای مشارکت فعال در مراسم بزرگداشت سه شهید اخیر و شکستن محاصره قبرسان "ام الحصم" که اجساد این شهدا در آن دفن شده آماده باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۷
ائتلاف ملی عراق، اعدام سه جوان بحرینی را محکوم کرد حوزه/ ائتلاف ملی عراق اعلام کرد: اعدام سه جوان بحرینی بدون برخورداری از یک محاکمه عادلانه موجب بحرانی تر شدن اوضاع بحرین می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۲
وقتی ورزش بحرین هم بوی سیاست می‌گیرد؛ اعتراض خنده‌دار نماینده مجلس بحرین به رنگ لباس تیم ملی کشورش!! حوزه/ یک نماینده مجلس (فرمایشی) بحرین از رنگ مشکی لباس تیم ملی هندبال این کشور انتقاد و آن را به اعدام های اخیر مرتبط کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۴
در اعتراض به اعدام سه جوان انقلابی: بحرینی‌ها با سردادن شعار «قصاص قاتلین» راهپیمایی کردند + تصاویر حوزه/ تظاهرکنندگان در منطقه الدراز با سر دادن شعارهای «قصاص قاتلین ، از مرگ نمی هراسیم و هیهات من الذله» خشم خود را از اقدامات ظالمانه آل خلیفه ابراز کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۶
بحرین سفیر عراق را فراخواند حوزه/ رژیم آل‌خلیفه در واکنش به اعتراض مقامات عراقی به اعدام سه جوان بحرینی سفیر این کشور را احضار کرد
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۶
انتقاد نماینده پارلمان تونس از رسانه های عربی حوزه/ رسانه های عربی در برابر دخالت نظامی عربستان در سرکوب مردم بحرین و اعدام ظالمانه سه جوان بحرینی ساکت نشسته اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۸
شیخ جلال الدین صغیر خطاب به مردم بحرین: به علمای خود اقتدا کنید و بدانید امام زمان(ع) نگهبان شما است حوزه/ شیخ صغیر گفت: به خدا سوگند که از لحظه فرا رسیدن انتقام الهی از این ظالمان(آل خلیفه) چیزی باقی نمانده پس صبر پیشه کنید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۶
اعتراض مردم بحرین به اعدام سه جوان انقلابی همچنان ادامه دارد+ تصاویر حوزه/ پس از اجرای حکم ظالمانه اعدام سه جوان انقلابی بحرین، درگیری ها و اعتراض های مردمی به این اقدام آل خلیفه همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۱
معاون جمعیت وفاق ملی بحرین؛ بحرین در شرایط خطرناکی به سر می بَرد / ملت بحرین دیکتاتوری را نمی پذیرد حوزه/ شیخ حسین الدیهی معاون جمعیت الوفاق بحرین در پی اعدام سه جوان بحرینی بیانیه ای صادر کرد و گفت: این اقدامات نشان دهنده عکس العمل مقامات بحرینی در مقابل مطالبه عدالت، کرامت و مردمسالاری است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۲
عضو ارشد مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه: اعدام سه جوان بحرینی با چراغ سبز انگلیس انجام شد اختصاصی حوزه - عضو ارشد مجلس علمای بحرین گفت: در واقع قاتل اصلی جوان های بحرینی که صبح امروز اعدام شدند، شخص پادشاه بحرین حمد بن عیسی است ، چراکه وی بعد از صدور این حکم آن را برای اجرا امضا کرده بود در صورتی که پادشاه می توانسته طبق قانون اساسی بحرین، حکم را امضا نکند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۱
از سوی علمای بحرین اعلام شد؛ اعلام ۳ روز عزای عمومی در بحرین / علما: حکومت دیکتاتوری مرحله پایانی را آغاز کرده است حوزه / در پی شهادت سه جوان بحرینی، علمای بحرین در بیانیه شدید اللحنی ۳ روز عزای عمومی در بحرین اعلام کرده و خطاب به آل خلیفه تاکید کردند: آنچه از مکر و حیله دارید به کار گیرید که والله نام ما را نخواهید توانست (از ذاکره تاریخ) پاک و محو کنید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴
در پی اعدام ظالمانه سه جوان توسط آل خلیفه؛ موج خشم و اعتراض سراسر بحرین را فراگرفت حوزه/ موج خشم مردمی سراسر بحرین را فرا گرفته و جوانان انقلابی خیابان ها و میادین را به آتش کشیده و خواستار قصاص قاتلان شهدای انقلاب شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۳
ائتلاف جوانان انقلاب بحرین: مردم انتقام خون جوانان خود را خواهند گرفت حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین اعلام کرد اقدام آل خلیفه در به شهادت رساندن سه جوان بی گناه باعث می شود مردم حق قصاص و انتقام داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۸
لحظه به لحظه با تحولات امروز بحرین +عکس خودداری آل خلیفه از تحویل پیکر شهدا / درگیری بین مردم و نیروهای امنیتی / بستن ورودی خیابانها از سوی مردم / بحرینی ها کفن پوش شدند حوزه / با اعلام خبر مربوط به اعدام ۳ جوان بحرینی، مردم بحرین دور منزل شهدا حلقه زده اند و گروه های مختلف مردمی از مردم خواسته اند به خیابانها ریخته و حضور خود را امروز در خیابانها حفظ کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۳
با وجود اعتراضات گسترده مردم،علما و جریان ها سه جوان بحرینی توسط آل خلیفه اعدام شدند خبرهای رسیده از منابع محلی بحرین حاکی از آن است که حکم ظالمانه اعدام سه جوان بی گناه بحرینی صبح امروز توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه اجرا شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۰
ائتلاف جوانان انقلاب بحرین: اعدام جوانان بی گناه، بحرین را به سرنوشتی نامعلوم گرفتار می کند حوزه/ ائتلاف گفت: جان و خون جوانان بحرینی برای ما و مردم بحرین، کم ارزش نیست و ما با کشتن انسان های بی گناه مخالفیم و در برابر تهدیدهای غیر مسئولانه آل خلیفه تسلیم نخواهیم شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۵
نیروها و احزاب ملی بحرین خواستار لغو حکم اعدام سه جوان انقلابی شدند جریان های ملی دموکراتیک بحرین با ارسال بیانیه ای مشترک از حمد بن عیسی پادشاه بحرین خواستند جلوی اجرای حکم اعدام سه جوان بحرینی را بگیرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶
جمعیت حقوق بشر بحرین: آل خلیفه به دنبال انتقام جویی از مردم است حوزه/ جمعیت حقوق بشر بحرین گفت: رژیم آل خلیفه با اعدام انقلابیون به دنبال مجازات شدید مردم و انتقام جویی از آنها است، اما باید بداند این اقدامات، سودی برای آنها در پی ندارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶
بر اساس جدیدترین اخبار رسیده از بحرین؛ بحرینی ها صبح امروز در نزدیکی منزل شیخ قاسم تظاهرات کردند + تصاویر مردم بحرین که کانون مبارزاتی و تجمعات انقلابی خود را در نزدیکی منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم در منطقه «دراز» قرار داده اند، یک لحظه نیز از حرکت انقلابی بازنمانده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس