*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٨ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, December 17, 2017
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶  -  ۱۶:۵۴
برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی؛ آل خلیفه این هفته نیز مانع برگزاری بزرگترین نماز جمعه شیعیان شد+ تصاویر حوزه/ امروز جمعه ۲۴ آذر ماه نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری کردند.
الشرق قطر: بحرین مملکت سرکوب و شکنجه است حوزه/ روزنامه الشرق قطر یکشنبه ۳۰ مهر دو صفحه خود را به گزارشی تفصیلی تحت عنوان "بحرین مملکت سرکوب و شکنجه" در خصوص اوضاع اسفناک حقوق بشر در بحرین و شرایط وخیم زندانیان سیاسی بحرین اختصاص داد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۰:۱۱
مردم بحرین خواستار رفع حصر شیخ عیسی قاسم شدند حوزه/ صدها نفر از مردم مناطق مختلف بحریت با برپایی تظاهرات خوستار آزادی و رفع حصر خانگی آیت الله عیسی قاسم شدند و همبستگی خود را با رهبران زندانی خود اعلام کردند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۱:۵۲
فعال مبارز بحرینی : حمد بن عیسی مسئول حمله به رهبران زندانی بحرین است حوزه/ دکتر سعید شهابی رهبر جنبش احرار البحرین هجوم نیرو های امنیتی زندان مرکزی "جو" را به رهبران و بزرگان انقلاب بحرین محکوم کرد و حمد بن عیسی حاکم بحرین را مسئول این جنایت دانست.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۱:۲۱
در بحرین برگزار شد؛ مردم بحرین در همبستگی با رهبران و انقلابیون زندانی تظاهرات کردند حوزه/ گروهی از جوانان در شهرک الدراز عصر پنج شنبه عملیات اعتراض آمیزی را علیه مزدوران آل خلیفه راه اندازی کردند. نیرو های آل خلیفه نیز به محاصره و سرکوب شهرک الدراز ادامه دادند؛ شهرکی که بیش از یک سال است از محاصره و انتقام‌جویی برنامه ریزی شده رنج می برد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵:۰۵
در سلسله جنایت های آل سعود نسبت به شیعیان پس از قطیف و عوامیه؛ نوبت به قلعه تاروت رسید حوزه/ سیاست ویرانگری بناهای تاریخی و فرهنگی و اجتماعی منطقه شیع نشین شرقیه توسط آل سعود هنوز متوقف نشده است و این نظام حلقه جنایت های خود نسبت به مردم این منطقه را روز به روز تکمیل می کند و از روستایی به روستای دیگر و از شهری به شهر دیگر می رود بدون اینکه به کسی پاسخگو باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۳۴
نشست "بررسی وضعیت شیعیان بحرین و عربستان" در لندن برگزار شد حوزه/ در نشست بررسی وضعیت شیعیان بحرین و عربستان، شیخ میثم سلمان از آمریکا و انگلیس خواست بر آل خلیفه فشار بیاورند تا به تفاهم و احترام به حقوق مردم روی بیاورد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۵:۱۰
الوفاق بحرین هشدار داد: ۴هزار زندانی انقلابی بحرین در معرض انتقام‌جویی سیاسی قرار دارند حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین امروز چهار شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد بیش از ۴ هزار زندانی انقلابی در زندان های نظام آل خلیفه وجود دارند که همه در معرض انتقام جویی سیاسی از سوی مسئولان امنیتی قرار دارند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۸:۴۶
در شب و روز گذشته؛ مردم بحرین در حمایت از شهدا تظاهرات کرده و خواستار سرنگونی آل خلیفه شدند حوزه/ در شب و روز گذشته مردم مناطق مختلف بحرین با برپایی تظاهرات همبستگی خود را با شهدا، زندانیان انقلابی و شیخ عیسی قاسم اعلام کرده و خواستار پایان یافتن حکومت ظالمانه آل خلیفه شدند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۴۹
تلاش آل‌خلیفه برای رهایی از رسوایی امنیتی؛ رژیم بحرین فعالان حقوقی را به تبانی با قطر متهم کرد حوزه/ در پی افشاگری موسسات حقوقی بحرینی در خصوص جنایات نیروهای امنیتی بحرین و رسوایی دستگاه امنیت ملی این کشور موجی از اقدامات سازمان یافته برای تحریف و تخریب چهره فعالان حقوقی به راه افتاده است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۲۷
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین خواستار بزرگداشت سالروز همه پرسی مردمی در بحرین شد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست سومین سالروز اجرای همه پرسی مردمی در سال ۲۰۱۴ را احیا کنند؛ چراکه نتایج این همه پرسی بر حق مردم در تعیین سرنوشت خویش و برپایی نظام سیاسی جدید تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۳۹
ادامه اعتراض مردم بحرین به عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم صهیونیستی حوزه/ اعتراض گسترده مردم بحرین به عادی سازی رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی و بازداشت کودکان که از روز جمعه آغاز شده بود روز شنبه نیز ادامه یافت و مردم شهرها و مناطق مختلف بحرین با حضور در خیابان ها مخالفت و اعتراض خود را نسبت به این دو اقدام آل خلیفه اعلام کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۵۵
روحانی بحرینی به یک سال زندان محکوم شد حوزه/ دادگاه آل خلیفه، روحانی شیعه بحرینی به نام شیخ حمزه الدیری را به یک سال زندان و پرداخت ۵۰۰ دینار برای توقف اجرای این حکم محکوم کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۰
سازمان حقوق بشر بحرین: ۱۶ بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در انتظار مجازات اعدام هستند حوزه/ سازمان آمریکایی های مدافع دموکراسی و حقوق بشر در بحرین قاطعانه اجرای مجازات اعدام را محکوم کرد و از تمامی کشور ها به ویژه بحرین خواست احکام اعدام را کاهش دهد و برای توقف و لغو اجرای اعدام اقدام کند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۳:۱۵
در محکومیت رابطه با رژیم صهیونیستی؛ روز گذشته بحرین عرصه تظاهرات خشم مردم بود حوزه/ روز گذشته بحرین شاهد اعتراضات و راهپیمایی گسترده مردمی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی بود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۴۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: رفتار آل خلیفه در برابر نسل انقلابی بحرین، جنون آمیز است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین روز گذشته با صدور بیانیه ای موج بازداشت کودکان و نوجوانان توسط مزدوران آل خلیفه را محکوم و تاکید کرد، حالت جنون نظام آل خلیفه در برابر نسل جوان انقلابی بحرین باعث شده از هیچ رفتار و جنایتی در برابر این نسل ابایی نداشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۰۶
الجزیره بررسی کرد؛ آیا آل سعود به سمت رهایی از تفکر وهابیت مي‌رود؟ پیروی عربستان از افکار آتاترک حوزه/ شبکه الجزیره قطر بخشی از اقدماتی را که مقامات آل سعود اخیراً در خصوص کاهش نفوذ وهابیت درکشورشان انجام داده‌اند بررسی کرده است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳:۱۵
به همت موسسه‌های مردمی انجام شد؛ ثبت ۱۳ گزارش نقض حقوق و آزادی در بحرین در نشست حقوق بشر سازمان ملل حوزه/ موسسه های حقوقی بحرینی با همکاری موسسه های عربی و بین المللی ۱۳ گزارش در خصوص نقض حقوق در بحرین را در نشست حقوق بشر سازمان ملل ارائه دادند که به عنوان اسناد رسمی ثبت گردید.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۸
بحرینی ها فردا در اعتراض به بازداشت کودکان تظاهرات می کنند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم خواست روز جمعه با حضور در راهپیمایی، بازداشت کودکان و زندانی کردن آنها توسط آل خلیفه را محکوم کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۰:۵۵
آل خلیفه با زندانی کردن کودکان قوانین بین الملل را زیر پا می‌گذارد حوزه/ حقوق متعددی از کودکان بحرینی نقض می شود و آنها در معرض جنایت هایی مانند بازداشت، محرومیت از تابعیت و شکنجه قرار دارند و مسئولان بحرینی در این زمینه آشکارا معاهده حقوق بشر سازمان ملل درباره کودکان را زیر پا می گذارند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۶
سازمان دموکراسی و حقوق بشر بحرین: بحرین و عربستان از اعدام به عنوان سلاحی علیه فعالان استفاده می‌کنند حوزه/ سازمان دموکراسی و حقوق بشر بحرین، افزایش چشمگیر اعدام را در کشور های حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان، بحرین و کویت محکوم کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۲:۵۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس