*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ \ الخميس ٤ شوّال ١٤٣٨ \ Thursday, June 29, 2017
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  -  ۱۹:۳۵
رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان در گفت و گو با «حوزه» مطرح کرد: آمریکا به دنبال به هم ریختن منطقه برای رونق فروش اسلحه است/ عربستان دوام خود را منهای آمریکا محال می‌داند رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان گفت: ترامپ از بازی های سیاسی به دنبال سود اقتصادی و به هم ریختن منطقه است تا سلاح های بیشتری بفروشد و نسبت به قطر هم چنین سیاستی دارد تا امتیاز بگیرد.
ادامه تجاوز آل‌سعود به مناطق شرقی عربستان/ ویرانی محله تاریخی «المسوّره» با ۴ قرن قدمت حوزه/ نیروهای نظامی رژیم آل سعود در ادامه حملات خود علیه شهرک محاصره شده العوامیه، به جنگ با تعدادی از استان های شرقی عربستان ادامه داد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۲۰:۴۲
۱۸ روز بی‌خبری از سرنوشت روحانی بحرینی حوزه/ رئیس نهاد آزادی دینی در سازمان حقوق بشر «صلح» گفت: سرنوشت شیخ عبد الزهرا الکربابادی روحانی برجسته شیعی بحرین، از زمان بازداشتش در ۸ اردیبهشت مشخص نیست.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۲۰:۲۱
تظاهرکنندگان خشمگین خیابان اصلی بحرین را بستند/ اعتراضات در رد هجوم به العوامیه ادامه دارد حوزه/ جمعی ازا انقلابیون بحرین شب گذشته در خیابان ۱۴ فوریه که متصل کننده منامه به پل عربستان است اقدام به تظاهرات کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۷:۱۰
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء : مقاومت مردم "العوامیه" از جنس مقاومت مردم "غزه" است حوزه / شیخ اکرم الکعبی با یک جنس خواندن نوع مقاومت مردم العوامیه و غزه گفت: ماشین سرکوب آل سعود، خانه‌های مردم را ویران کرده و کودکان را به شهادت می‌رساند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۷
جریان العمل الاسلامی بحرین اقدامات تروریستی عربستان در عوامیه را محکوم کرد حوزه/ سکوت جامعه بین الملل در برابر جنایت های وحشیانه آل سعود در یمن و حمایت های غربی و عربی از آنها موجب شده این رژیم جرات پیدا کند جنایت های تازه ای را علیه مردم کشور خود و شیعیان منطقه عوامیه انجام دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۱۶
جمعیت های سیاسی بحرین رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند حوزه/ جمعیت های جریان ملی دموکراتیک بحرین با صدرو بیانیه ای اقدام آل خلیفه در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۰:۰۴
تجمع اعتراض آمیز فعالان بحرینی در لندن و بازداشت خانواده‌هایشان حوزه/ همزمان با ورود حاکم بحرین و پسرش به لندن برای شرکت در مسابقات اسب سواری به عنوان مهمان ویژه و استقبال ملکه بریتانیا از آنان، جمعی از فعالین بحرینی دست به تجمعی اعتراض آمیز زدند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۹:۲۹
یادداشت آیت الله نابلسی: آل سعود و صهیونیست ها در یک راه هستند/ شیعیان بحرین و عربستان در سکوت رسانه ای سرکوب می شوند حوزه/ آیت الله نابلسی در مورد همسویی عربستان با سیاست صهیونیست ها در محو آثار اسلامی منطقه و تلاش اخیر آل سعود برای تخریب آثار شیعی منطقه عوامیه و به شهادت رساندن جمعی از شیعیان این منطقه هشدار داد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۰:۱۹
واکنش علمای بحرین به ورود گروه صهیونیست به این کشور آل خلیفه بهره ای از شرافت و حیا ندارد/ حاکمان بحرین از سرنوشت شاه ایران عبرت بگیرند حوزه/ علمای بحرین: ما از اقدامات آل خلیفه اعلام برائت می کنیم، زیرا اقدامات آنها غیر شرعی و غیر مردمی است و به هیچ وجه نمی تواند نشان دهنده خواسته ملت بزرگ و آزاده بحرین باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۰۹:۵۹
شیخ میثم سلمان در گفتگو با لوموند: محاکمه شیخ عیسی قاسم نتیجه ای جز افزایش تنش ها نخواهد داشت حوزه/ مسئول بخش آزادی های دینی دیدبان حقوق بشر در بحرین، در گفتگو با روزنامه لوموند فرانسه گفت: صدور هرگونه حکمی علیه شیخ عیسی قاسم مرجع اعلای شیعیان بحرین می تواند خشم شیعیان را در پی داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۰۹:۳۴
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: بحرینی ها در دو هفته پیش رو آماده باشند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست آمادگی خود را افزایش دهند و در فاصله دو هفته پیش رو در نهایت آمادگی باشند.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۳:۴۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: به تاخیر انداختن محاکمه شیخ عیسی قاسم نشانه خوبی نیست حوزه/ باقر درویش گفت: حقوقدانان بر این باورند که به تاخیر انداختن موعد محاکمه شیخ عیسی قاسم به این شکل، اقدامی غیر قانونی است که با هدف از پا در آوردن مردم صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۰۹:۰۲
فوری؛ دادگاه آیت الله عیسی قاسم به تعویق افتاد حوزه / صدور حکم در قضیه آیت الله عیسی قاسم تا ۲۱ ماه جاری میلادی (۳۱ اردیبهشت) به تعویق افتاد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۵۱
آخرین بیانیه نیروهای انقلابی بحرین/ برای شهادت آماده ایم حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین در جدیدترین بیانیه خود تاکید کردند: در صورت صدور هرگونه حکمی علیه شیخ عیسی قاسم از سوی دادگاه آل خلیفه،‌ مردم با پوشیدن کفن به خیابان ها می آیند و صدای تکبیر از مساجد پخش خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۴۶
عضو ارشد مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: جسارت به شیخ عیسی قاسم عبور از خط قرمز است و دریای خون در بحرین جاری می کند عضو ارشد مجلس علمای بحرین گفت: ملت و جوانان مومن بحرینی زیر منبر آیت الله شیخ عیسی قاسم تربیت یافتند و درس عشق به اسلام و عشق و ارادت به پرورش اسلامی و ایثار را از منبر شیخ عیسی قاسم فرا گرفتند.این جوانان امروز آماده شهادتند و منتظر و عاشق شهادت در راه دفاع از جان شیخ عیسی قاسم هستند...
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۰:۰۸
برگی دیگر از رواج فساد اخلاقی در نظام آل خلیفه؛ سوء استفاده از زنان تایلندی در هتل های بحرین حوزه/ پلیس تایلند یک زن تایلندی را که در تجارت انسان دست داشته را بازداشت کرد. این زن، دختران تایلندی را با هدف سوء استفاده جنسی از آنها به بحرین منتقل کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۹:۵۳
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: اقدام علیه شیخ عیسی قاسم آتشفشانی است که بحرین را منفجر می کند روحانی بحرینی گفت: هر اقدام و برنامه ای غیر مسوولانه به طرف شیخ بزرگوار ما آیت الله شیخ عیسی قاسم که جانمان فدایش باد؛ آتشفشان خطرناکی است که منفجر می شود و غرش آن در همه جا طنین انداز خواهد شد و پشت این نظام را می شکند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۸:۳۲
بحرین در آستانه انفجار حوزه/ مردم آماده روز نهایی و حمایت گسترده از آیت الله شیخ عیسی قاسم هستند و در این راستا تجمع مردم در مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز نیز روز به روز ازدحام بیشتری پیدا می کند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۱۶
مرکز دموکراتیک الخلیج: محاکمه شیخ عیسی قاسم جنایتی بزرگ و محاکمه اعتقادات شیعیان است حوزه/ مرکز دموکراسی و حقوق بشر "الخلیج" با صدور بیانیه ای حمله به شیخ عیسی قاسم را جنایتی بزرگ دانست که آل خلیفه مرتکب آن می شود.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس