*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸  -  ۲۳:۲۰
نماینده سابق پارلمان بحرین به سفارت آمریکا پناهنده شد حوزه/ اسامه التمیمی نماینده سابق پارلمان بحرین روز گذشته پس از فرار از دست نیروهای امنیتی آل خلیفه به سفارت آمریکا در بحرین پناهنده شد اما سفارت آمریکا نیز از پذیرش وی خودداری کرد.
عضو ارشد الوفاق بحرین: حکم حبس ابد شیخ سلمان نشان دهنده حقانیت خواسته های انقلاب است حوزه/ شیخ حسین الدیهی در اعتراض به صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان، این حکم را نشان دهنده حقانیت خواسته های سیاسی ملت بحرین دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱
۳۵ شهروند بحرینی طی ماه گذشته و ۱۰ نفر در شب گذشته بازداشت شدند حوزه/ منابع بحرینی از هجوم نیروهای امنیتی و لباس شخصی های رژیم آل خلیفه طی نیمه شب گذشته (۳۰ ژانویه ۲۰۱۹) (۱۰ بهمن ۱۳۹۷) به ده ها منزل در منطقه المعامیر خبر دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۲
بیانیه العمل الاسلامی بحرین در محکومیت حبس ابد برای شیخ سلمان؛ احکام ظالمانه آل خلیفه هرگز اراده ملت بحرین را شکست نمی دهد/ آمریکا و غرب دست از حمایت آل خلیفه بردارد حوزه/ در حالی دادگاه تجدید نظر رژیم آل‌خلیفه حکم حبس ابد شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق را تأیید کرد که انقلابیون بحرینی بیش از پیش بر تحقق خواسته های مشروع خود پافشاری کرده و چنین احکام ظالمانه ای را محکوم می کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۱
علمای بحرین: حبس ابد و اعدام نمی‌تواند ملت بحرین را متوقف کنند حوزه/ در پی صدرو حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان، علمای بحرین با صدور بیانیه ای تاکید کردند: نه حکم های حبس ابد و نه زندان ها و نه تبعید و قتل و اعدام هیچ‌کدام قادر نیستند حرکت مردم بحرین را متوقف سازند
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۲۰:۱۰
مؤسسه سلام بحرین خواستار ورود گزارشگران سازمان ملل به بحرین شد حجت الاسلام شبر تاکید کرد: ادامه خودداری آل خلیفه از دادن مجوز ورود به گزارشگران ویژه سازمان ملل، نشان دهنده صحت گزارش های متعدد مبنی بر شکنجه زندانیان انقلابی است.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۹:۱۴
موسیقی‌دانان عربستان تنها مجاز به استفاده از دو ساز موسیقی هستند حوزه/یکی از شروطی که مقامات سعودی برای فعالیت این موسسه آموزشی مطرح کرده اند این است که در حال حاضر فقط می توانند با دو ساز ویولون و گیتار فعالیت کنند و اجازه استفاده از سایر سازها و ادوات موسیقی را نخواهند داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۵۸
امروز صبح هزاران نفر در مسجدالحرام نماز آیات خواندند+ تصاویر حوزه/ همزمان با ماه گرفتگی صبح امروز که در بسیاری از کشورهای منطقه قابل رؤیت بود، زائران مسجدالحرام نماز آیات به جا آوردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۲:۱۷
معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه: سازمان ملل در برابر جنایت‌های آل‌سعود و آل‌خلیفه به بیانیه اکتفا نکند حوزه/ شیخ عبدالله الصالح معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین گفت: سازمان ملل متحد می تواند تلاش بیشتری ضد اقداماتی که در بحرین در جریان است انجام دهد و تنها صدور بیانیه های توصیفی و بر ملا کردن واقعیات موجود در بحرین پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۹
جنبش احرار البحرین: سال جدید سرشار از مبارزه خواهد بود حوزه/ جنبش احرار البحرین در بیانیه هفتگی خود تاکید کرد: ملت بحرین در برابر تلاش هایی که برای تسلیم و از پای در آوردن آن می شود، کم نمی آورد و استقامت می کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۰
نماینده پارلمان انگلیس از احتمال وقوع انقلاب در عربستان خبر داد حوزه/ "کریسبین بلانت" نماینده پارلمان انگلیس به رژیم آل سعود هشدار داد، در صورتی اصلاحات جدیدی نگیرد و به شهروندان خود آزادی بیان ندهد، انقلابی در راه خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۵
رهبران انقلابی بحرین از ملاقات خانوادگی در پشت موانع شیشه ای خودداری کردند حوزه/ رهبران انقلابی بحرین بعد از قرار دادن موانع شیشه ای از سوی رژیم آل خلیفه، از ملاقات با خانواده خود امتناع کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۵
جنبش مردمی شبه جزیره عربستان: قدرت آل سعود در برابر هفت شهید عربستانی فرو می ریزد حوزه/ به مناسبت گذشت یک هفته از شهادت هفت تن از جوانان استان قطیف عربستان در پی هجوم وحشیانه نیرو های آل سعود به شهرک ام الحمام، کمیته جنبش مردمی شبه جزیره عربستان این جنایت و ایجاد رعب و وحشت میان ساکنین این منطقه و تجاوز به اموال آنان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۵
یورش گسترده آل خلیفه به منازل شهروندان بحرینی حوزه/ نیرو های رژیم آل خلیفه به یورش به خانه ها و بازداشت غیر قانونی شهروندان بحرین در نقاط مختلف این کشور ادامه داده و از ابتدای سال میلادی یعنی یک ماه اخیر ۸ نفر را بازداشت کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۲
روایت معارض عربستانی از دخالت آل سعود در جنگ‌های منطقه و حمایت از تروریسم حوزه/ تاریخ آل سعود از زمان اولین حکومت عربستان سرشار از ظلم و ستم علیه شیعیان و تبعیض طایفه ای علیه آنها است و این در حالی است که سرزمین های شیعه نشین عربستان سرشار از منابع نفتی و آبی است،
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۳
استقبال مردم از شیخ حمزه الدیری زندانی انقلابی بحرینی +تصاویر حوزه/ شیخ حمزه الدیری نماینده سابق پارلمان و عضو جمعیت وفاق اسلامی بحرین که به اتهام مشارکت در تجمع منطقه الدراز یک سال را در زندان وحشتناک "جو" به سر برد، پس از آزادی در حسینیه امام المنتظر مورد استقبال مردم قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۳
گسترش موج محکومیت اعمال تروریستی آل سعود ؛ جریان عمل بحرین کشتار شیعیان قطیف توسط آل سعود را محکوم کرد حوزه/ در پی حمله نیروهای امنیتی آل سعود به منطقه الجش و ام الحمام در استان قطیف عربستان و به شهادت رساندن حداقل هفت نفر از جوانان این منطقه توسط آنها، جریان عمل بحرین با صدور بیانیه ای این جنایت را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۱
جریان الوفاء بحرین کشتار شیعیان عربستان را محکوم کرد حوزه/ جریان وفاء اسلامی بحرین کشتار شیعیان توسط نیرو های آل سعود در منطقه "أم الحمام" در قطیف عربستان را محکوم کرد و آن را یک جنایت دانسته که به دستور دولت آمریکا به عنوان حامی رسمی رژیم آل سعود، انجام می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۶
روحانی عربستانی خواستار افزایش مشارکت خیریه مردم در امور بهداشت و درمان شد حوزه/ شیخ حسن صفار از روحانیون شیعه قطیف عربستان از مردم خواست با مشارکت خیریه خود به پیشرفت و توسعه شبکه بهداشت و درمان قطیف کمک کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۳
معارض سرشناس بحرینی در گفت و گو با حوزه: عادی‌سازی روابط بحرین با اسرائیل آخرین برگ آل‌خلیفه در مقابل انقلابیون است حوزه/ دکتر راشد الراشد رئیس دفتر سیاسی جریان "العمل الإسلامی" بحرین گفت: علنی کردن روابط با اسرائیل نشانه بی اعتنایی آل خلیفه به احساسات فلسطینی ها و تمام مسلمانان و اعراب است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۹
امام جمعه احساء عربستان: جشن عید میلاد مسیح (ع) پیامی برای افراطیون و ملحدان است حوزه/ شیخ حسن صفار از علمای قطیف عربستان طی سخنان گفت: جشن گرفتن مردم جهان در سالروز میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و تبریک آن پیامی برای سرخوردگان دینی، ملحدین و کسانی که به تمدن مادی گری و شبهاتی که منکر خداوند خالق و ادیان هستند، است.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۰:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس