*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٦ رجب ١٤٣٨ \ Sunday, April 23, 2017
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶  -  ۱۱:۴۰
اعتراض شخصیت های بحرینی به نقض گسترده حقوق بشر حوزه/ روزنامه نگار بحرینی در مقاله خود در روزنامه گاردین انگلستان نوشت: برگزاری مسابقات ماشین سواری فرمول ۱ با افزایش سرکوب مردم همراه شده است، چون برای آل خلیفه این مسابقات از جان مردم اهمیت بیشتری دارد.
جمعیت العمل السلامی بحرین: مردم در راهپیمایی‌ها مشارکت گسترده داشته باشند/ بازداشت ۳۳ روحانی بحرینی حوزه/ جمعیت العمل السلامی بحرین بر ضرورت تداوم فعالیت ها و تحرکات مردمی در جهت مطالبه حقوق قانونی به صورت کامل تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۳:۱۷
عکس/ جوان عربستانی پدر پیر خود را به دوش گرفت حوزه/ یک جوان عربستانی که پس از نماز جمعه به دلیل بارش باران پدر پیر خود را به دوش گرفته بود مورد ستایش مردم و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۳:۰۶
منابع بحرینی گزارش دادند: شکنجه مبارز بحرینی تا حد مرگ/ احتمال فلج شدن الموسوی حوزه/ سيدعلوی الموسوی همراه هميشگی آیت الله عیسی قاسم برای اعتراف بر ضد ایشان تحت شدیدترین شکنجه ها تا حد مرگ است.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۲:۰۲
طی هفته گذشته رخ داد: سلب تابعیت ۸ نفر در بحرین و بازداشت ۶ کودک حوزه/ مرکز غیردولتی حقوق بشر بحرین اعلام کرد: طی هفته گذشته دو نفر به حبس ابد محکوم شده و 17 نفر بازداشت شدند که 6 کودک در بین آنها هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۱:۱۷
محاکمه شیخ عیسی قاسم به تاخیر افتاد حوزه/ در سایه اعتراض شدید مردم بحرین به جنایت های آل خلیفه و افزایش حمایت های مردمی از شیخ عیسی قاسم، دادگاه بحرین محاکمه این روحانی مبارز را به تاریخ ۱۴ مارس موکول کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۴۶
اظهارات مضحک پادشاه بحرین در دیدار خاخام آمریکایی: بحرین نمونه تسامح و اعتدال در جهان است! حوزه / پادشاه بحرین ادعای اعتدال کرد و در دیدار «ماروین هییر» خاخام یهودی آمریکایی گفت: بحرین نمونه تسامح و اعتدال در جهان است! وی همچنین گفت: از رابطه دیرینه بحرین با آمریکا به خود می بالیم.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۰۹:۰۱
مردم بحرین در شب محاکمه آیت الله قاسم به خیابان ها ریختند+ تصاوير حوزه/ از بعد از نماز مغرب و عشا و در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی مردم بحرین، مناطق مختلف این کشور شاهد حضور تظاهرات و راهپیمایی های گسترده در محکومیت محاکمه آیت الله و دفاع از ایشان تا پای جان بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۲:۵۶
بالاگرفتن روح حماسه و ایثار در مردم بحرین؛ هرگونه حماقت و تعرض به «شیخ قاسم» را با خون خود پاسخ خواهیم داد حوزه / با نزدیک شدن به روز دوشنبه ۹ اسفند که رژیم آل خلیفه آن را آخرین جلسه محاکمه آیت الله شیخ عیسی قاسم معرفی کرده است، روحیه انقلابی در این کشور دوچندان شده است و مردم بیش از پیش حمایت قاطع خود از شیخ قاسم تا پای جان را اعلام می کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۷:۴۲
اهالی منطقه ابوصبیع بحرین: در دفاع از شیخ قاسم کفن فرزندان‌مان قبل از ما آماده است حوزه/ جمعی از اهالی منطقه ابوصبیع بحرین با صدور بیانیه ای تاکید کردند: برای دفاع از شیخ عیسی قاسم کفن فرزندان‌مان قبل از ما آماده است.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۲۰:۲۰
علمای بحرین در بیانیه ای شدید اللحن هشدار دادند: هرگونه حماقت در محاکمه آیت الله قاسم با واکنش شدید همراه خواهد شد حوزه / علمای بحرین دقایقی قبل در بیانیه ای شدید اللحن به نظام آل خلیفه در خصوص ارتکاب هرگونه حماقتی در محاکمه آیت الله عیسی قاسم هشدار دادند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۷:۱۵
۸ ماه و یک هفته ممانعت از برگزاری بزرگترین نماز جمعه شیعیان بحرین حوزه / امروز نیز نیروهای امنیتی آل خلیفه با ادامه محاصره منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم از ورود نمازگزاران به این منطقه جهت اقامه نماز جمعه ممانعت به عمل آوردند.
۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۳:۴۰
علمای بحرین از مردم خواستند در تشییع پیکر شهید عبدالله العجوز شرکت کنند حوزه/ علمای بحرین رویکرد نظام بحرین به سوی کشتار و لشکرکشی علیه مردم را محکوم کردند و افزودند: آل خلیفه به خیال خود می خواهد بحران کشور را به سرعت آرام کرده و شعله انقلاب را خاموش سازد، اما این جنایت های آنها باعث پایان یافتن حکومت خونبار خودشان می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۳:۲۱
جنایت جدید آل خلیفه در بحرین حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین شهادت عبد الله حسین جوان ۲۱ ساله بحرینی را تسلیت گفت و آن را جنایت تازه ای دانست که به شناسنامه سرشار از جنایت رژیم آل خلیفه افزوده می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۰۹:۵۶
راهپیمایی مردمی در پایتخت بحرین در پی شهادت یک جوان دیگر + تصاویر حوزه/ مردم بحرین در پی شهادت یک جوان دیگر به دست مزدوران آل خلیفه دست به تظاهرات در منامه زدند. این راهپیمایی هم اکنون ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۲:۰۰
نیروهای آل خلیفه یورش به شهرک های بحرین را از سرگرفت حوزه/نیروهای آل خلیفه به خانه های شهروندان در شهرک " البلاد القدیم" در حومه منامه پایتخت بحرین یورش بردند. دیده شده که خودرو های نظامی به محله های مسکونی شهرک هجوم برده و به تعدادی از خانه ها حمله ور شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۲:۳۶
تاکید نیروهای انقلابی بحرین بر استمرار انقلاب حوزه/ ما به خون شهدا وفاداریم و بر سر این خون ها و آرمان های انقلاب خود با کسی سازش نمی کنیم و مبارزه ما با آل خلیفه تا رسیدن به پیروزی ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۵۹
فعالیت های انقلابی مردم بحرین؛ تظاهرات اعتراض آمیز بعد از سرکوب نیروهای آل خلیفه در میدان شهدای بحرین حوزه/ تظاهر کنندگان بحرینی که در پی فراخوان نیروهای انقلابی بحرین در برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه با شعار " وعده ما"، در میدان شهدای این کشور تجمع کرده بودند از سوی نیروهای آل خلیفه سرکوب شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴
عکس/ درگیری مزدوران آل‌خلیفه با تظاهرات مردمی در بحرین حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه در ادامه سرکوب آزادی خواهی مردم بحرین عصر امروز با تظاهرات مسالمت آمیز مردمی مقابله کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۵
مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد: نظام بحرین ۴۸ نفر را به صورت غیر قانونی بازداشت کرد حوزه/ مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد در هفته گذشته ماموران نظام آل خلیفه ۴۸ شهروند را به صورت غیر قانونی و خودسرانه بازداشت کرده اند که ۵ نفر آنها از زنان بوده اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: تاکید آیت الله شیخ عیسی قاسم و ملت بحرین بر ادامه انقلاب مسالمت آمیز/ خروش سراسری ملت بحرین در شش سالگی انقلاب روحانی بحرینی گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم مرجع دینی و رهبر انقلاب بحرین در دستوراتشان چندین بار گفتند؛ حرکت ما مسالمت آمیز بوده و مسلحانه نیست و حرکت مسالمت آمیز راهبردی و استراتژیک است..
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس