*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Saturday, December 16, 2017
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶  -  ۱۶:۵۴
برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی؛ آل خلیفه این هفته نیز مانع برگزاری بزرگترین نماز جمعه شیعیان شد+ تصاویر حوزه/ امروز جمعه ۲۴ آذر ماه نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هفتاد و چهارمین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری کردند.
رهبر جریان الوفاء الاسلامی بحرین مردم را به برگزاری عاشورای انقلابی دعوت کرد حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی السندی رهبر جریان الوفاء الاسلامی بحرین بر ضرورت برگزاری عزاداری محرم امسال از طریق تمسک به راهی که انقلاب امام حسین (علیه السلام) در مقابله با ظلم و دفاع از مظلومین تعیین کرده است، تاکید کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۱۸
علمای بحرین با اعتصاب کنندگان اعلام همبستگی کرده و خواستار توقف جنایت ها در زندان شدند حوزه/ علمای بحرین ضمن اعلام همبستگی با زندانیانی که در زندان آل خلیفه دست به اعتصاب غذا زده اند، به پایداری آنان درود فرستادند و گفتند: مطالبه حقوق کامل آن هم زیر شلاق شکنجه، موجب فخر ماست.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۲
دیدبان حقوق بشر: ایجاد نفرت از سایر ادیان در متون درسی عربستان حوزه/ دیدبان حقوق بشر در گزارش روز گذشته خود اعلام کرد متون درسی و آموزشی عربستان در بردارنده مطالبی است که دانش آموزان را به نفرت در برابر ادیان و دیگر آیین های اسلامی تشویق می کند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۱:۲۷
برای شکستن اعتصاب زندانیان؛ ماموران آل خلیفه به زندانیان اعتصاب غذا حمله کردند/ برخی از زندانیان به شهادت رسیده اند حوزه/ فعالان بحرین تاکید کردند که اطلاعات رسیده حاکی از کشته شدن تعدادی از زندانیان اعتصاب غذا دارد که روز چهارشنبه وارد پنجمین روز این اعتصاب شده اند.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۱:۳۲
در آستانه ماه محرم؛ آل خلیفه هیئت های عزاداری بحرین را تهدید کرد حوزه/ مسئولان هیئت های عزاداری گفتند: افسران وزارت کشور همچنین تاکید کرده اند، در صورتی که پرچم های عزاداری حسینی خارج از محل حسینیه ها و هیئت ها نصب شود، آنها به شدت با هیئت ها برخورد خواهند کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۱:۵۶
نگرانی مردم بحرین از وخامت اوضاع زندان ها حوزه/ شماری از خانواده های زندانیان بحرینی به تازگی اعلام کردند که زندانیان به تازگی با فشارهای تازه ای از سوی مقامات امنیتی زندان‌ها روبرو شده اند و از سوی دیگر اعتصاب غذای زندانیان نیز به خاطر کیفیت بسیار بد غذای زندان ها ادامه دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۰:۲۳
سرپرست حجاج ایرانی از روحانی مجروح عیادت کرد حوزه/ در پی حمله تعدادی افراد ناشناس به حجت الاسلام اسماعیلی روحانی کاروان اصفهان در مکه مکرمه و مجروح شدن وی، حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر سرپرست حجاج ایرانی از این روحانی کاروان عیادت کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۰۱:۰۸
جلوگیری از برگزاری بزرگ ترین نماز جمعه بحرین /تظاهرات گسترده در شهرک الدراز حوزه/ نیرو های آل خلیفه از حضور امام جمعه شهرک الدراز در مسجد این شهرک جلوگیری کردند و مردم برای شصتمین هفته مجبور شدند نماز خود را در مسجد امام صادق (علیه السام) به صورت فرادی بخوانند در حالی که این شهرک پیش از محاصره محل برگزاری بزرگترین نماز جمعه بحرین بود.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۹:۵۴
حمله افراد ناشناس به روحانی ایرانی در مکه مکرمه حوزه/ چند نفر ناشناس با حمله به روحانی یکی از کاروان های حجاج ایرانی به نام حجت الاسلام والمسلین حسین اسماعیلی در مکه مکرمه، وی را مجروح کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۹:۲۲
علمای بحرین از مسلمانان میانمار حمایت کردند حوزه/ در پی نسل کسی مسلمانان میانمار توسط بودائیان افراطی و ارتش این کشور و کشته و مجروح و آواره شدن شمار زیادی از مسلمانان روهینگیا علمای بحرین صبح امروز پنج شنبه با صدور بیانیه ای از تمام مسلمانان جهان خواست به داد مسلمانان میانمار برسند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۰:۵۴
گزارش عفو بین الملل از یک سال سرکوب وحشیانه در بحرین حوزه/ سازمان عفو بین الملل گزارش مفصلی درباره اوضاع حقوق بشر در بحرین منتشر کرد و در آن به موارد بسیار زیاد نقض حقوق بشر در بحرین توسط نظام آل خلیفه اشاره کرد. این گزارش با عنوان "کسی نمی تواند از شما حمایت کند" در ۴۸ صفحه منتشر شد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۰:۳۲
استاد حوزه علمیه در سخنرانی در مکه مکرمه: حج، فرصتی برای آغاز زندگی توحیدی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید جواد ورعی از اساتید حوزه علمیه در سخنرانی خود در جمع زائران خانه خدا در مکه مکرمه به بیان تاثیرات حج در زندگی و بندگی مسلمانان پرداخت.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۶:۵۹
مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین گزارش داد: وضعیت زندان زنان بحرین نابسامان است حوزه/ مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین اعلام کرد زنان انقلابی بحرین در زندان مسموم شده اند و مسئولان زندان به این خاطر از ارتباط آنها با خانواده های خود جلوگیری می کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱:۴۲
رؤسای بعثه حج عراق و ترکیه دیدار کردند حوزه/ روز گذشته شیخ خالد العطیة رئیس بعثه حج عراق و شیخ اکرم کلش رئیس بعثه حج ترکیه در دیدار با هم بر ضرورت توسعه و تقویت روابط میان دو کشور تاکید کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۰:۵۷
در بحرین اتفاق افتاد؛ درگیری نیروهای آل خلیفه در شهرک المعامیر/ تظاهرات مردم در همبستگی با زندانیان حوزه/ اهالی دو شهرک ابو صیبع و الشاخوره در شمال بحرین همبستگی خود را با مردان و زنان بازداشت شده در زندان های آل خلیفه اعلام کردند و با راه اندازی تظاهراتی نسبت به جانفشانی های زندانیان به ویژه رهبران بازداشت شده انقلاب، ابراز وفاداری کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۷:۲۶
ارزیابی عملكرد كارگزاران فرهنگی درحج به صورت جدی انجام شود حوزه/ سرپرست حجاج ايراني در نشست رابطين روحانيون بعثه مقام معظم رهبری در مكه مكرمه ، بر لزوم توجه به نقاط ضعف و قوت در ارزيابی عملكرد كارگزارا ن فرهنگي كاروان های حج تمتع تاكيد كرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۵:۲۴
سید علی فضل الله: امیدوارم حج تاثیر مثبتی بر اوضاع مسلمانان داشته باشد/ اگر مسلمانان متحد بودند، وضع مسلمانان میانمار این‌گونه نبود حوزه/ حجت الاسلام فضل الله گفت: اگر مسلمانان با هم متحد بودند و به مسئولیت خود عمل می کردند، امروز این ظلم ها نسبت به مسلمانان میانمار روا نمی شد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۱۴
بحرینی‌ها پنج شنبه تظاهرات می‌کنند حوزه/ جنبش جوانان انقلابی الدراز از گروه های انقلابی خواست دست به یک قیام حقیقی بزنند و با شرکت در تظاهرات روز پنج شنبه، خشم خود را در برابر آل خلیفه اعلام کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۸
خشم مردم بحرین از ادامه جنایات آل خلیفه حوزه/ مردم انقلابی ستره تا صبح امروز با حضور در میدان های شهر، خشم خود را از استمرار جنایت های آل خلیفه نسبت به شهروندان، فعالان انقلابی و زندانیان نشان دادند و مانع ورود خودروهای زرهی آل خلیفه به منطقه شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۷
۱۲۰ كاروان زائران ايراني فردا عازم مدينه منوره مي شوند حوزه/ رئيس ستاد مدينه منوره از اعزام نخستين گروه از زائران ايراني از مكه مكرمه به مدينه منوره خبر داد و گفت : در نخستين روز از اعزام زايران مدينه بعد به شهر پيامبر ؛ ۱۲۰ كاروان فردا ( سه شنبه ) عازم مدينه منوره خواهند شد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۲:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس