*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶  -  ۱۷:۵۲
گزارش ویژه در خصوص اوضاع بحرین طی روزهای گذشته نظام بحرین سعی دارد بر حوادث این کشور سرپوش بگذارد/ بیمارستان های بحرین از پذیرفتن شهید بحرینی خودداری کردند حوزه/ مراسم تشییع و بزرگداشت شهید مصطفی حمدان در تاریخ مراسمهای شهدای بحرین بی نظیر و استثنایی ست . امروز دومین روز از مراسم نکوداشت این شهید بوده و حضور مردم و شخصیت های مذهبی و انقلابی بسیار پر رنگ و پرشور است . ویژگی این شهادت همانا چرایی و نحوه شهادت این جوان ۱۹ ساله بوده که عبارت است از "دفاع تا پای جان از آیت الله عیسی قاسم" .
عضو ارشد مجلس علمای بحرین: ملت بحرین تا پای جان مدافع ارزش‌ها و اصول خود هستند حوزه/ حجت الاسلام محمد خجسته عضو شورای اسلامی علمای بحرین تاکید کرد: حکم شرعی بر وجوب دفاع از آیت الله عیسی قاسم تا حد مرگ بر همگی آشکار و عیان شد و ملت بحرین ثابت خواهند کرد که حامی دین و ارزش های خود هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۱
علمای بحرین در بیانیه مهم خود تاکید کردند: محاکمه رهبر دینی بحرین تعرض به حقوق شهروندی است / این اقدام بحرین را به پرتگاه های ویرانگر می برد حوزه/ علمای بزرگ بحرین طی بیانیه ای محاکمه فریضه خمس و تعرض به آیت الله عیسی قاسم را محکوم کردند و این اقدامات را موجب وخیم تر شدن اوضاع بحرین دانستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۶
روحانی بحرینی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: ورود نظامیان صهیونیستی برای سرکوب ملت بحرین روحانی بحرینی گفت: در بحرین راهپیمایی های گسترده بر گزار می شود و چنانچه انتظار می رفت مردم صدای علما را پاسخ دادند و جوانان غیور و انقلابی بحرینی مشتاقانه ندای علما را لبیک می گویند ...نظام آل خلیفه برنامه عقلانی ندارد و حتی ممکن است از این اقداماتی هم که انجام می دهد پا را فراتر بگذارد، بویژه با هدایت عربستان سعودی که می خواهد شیخ عیسی قاسم را بازداشت و یا تبعید کند..
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۶
جریان های ملی بحرین خواستار از بین رفتن فضای امنیتی شدند حوزه/ برخوردهای امنیتی با مردم و خواسته های آنها باعث بدتر شدن بحران سیاسی کشور و نقض هرچه بیشتر حقوق بشر می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۳
در دفاع از آیت الله عیسی قاسم؛ بحرینی‌ها کفن خود را آماده می‌کنند + عکس حوزه/ بحرینی ها باوجود فشار مزدوران رژیم آل خلیفه به حمایت از رهبر خود شیخ عیسی قاسم ادامه می دهند.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۲۱:۱۴
۴ سازمان حقوق بشر بحرین، خواستار تحقیقات درباره حمله افراد مسلح به مردم شدند حوزه/ وضعیت حقوق بشر در بحرین به ویژه پس از اعدام سه جوان بحرینی توسط آل خلیفه نابسامان شده و سرکوب ها به حداکثر رسیده و ظلم و ستم به شیعیان همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۰۹:۴۱
در تهاجم صبح امروز رخ داد: استفاده عمدی آل‌خلیفه از گلوله‌های جنگی / جوان ۱۷ ساله به کما رفت حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین در واکنش به استفاده متعمدانه مزدوران آل‌خلیفه از گلوله‌های جنگی از مردم برای برپایی تظاهرات مسالمت آمیز امشب دعوت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۷:۵۶
مسجد الفردان در بحرین مورد تعرض واقع شد حوزه/ مسجد الفردان واقع در میدان ۱۷ شهر حمد، صبح روز چهارشنبه مورد تعرض افراد ناشناس واقع شد و محتویات مسجد نیز توسط این افراد به هم ریخته شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۰۹:۴۹
در ادمه سرکوب مردم؛ یک مسجد دیگر در بحرین بسته شد حوزه/ نیروهای آل خلیفه ورودی مسجد شيخ درويش در منطقه الدراز را با سیم های خاردار مسدود کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۹:۲۲
اعلام وفاداری بحرینی‌ها به شیخ عیسی قاسم ۲۲۰ روزه شد حوزه/ بحرینی‌ها امشب برای ۲۲۰ مین شب پیاپی ، وفاداری خود را به شیخ عیسی قاسم اعلام می کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۴۵
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین، بازداشت زنان را محکوم کرد حوزه/ بازداشت و تهدید زنان و وادار کردن آنها به تعهدنامه در مراکز امنیتی نقض آشکار حقوق زن بحرینی است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۱:۲۳
"العمل الاسلامی" بحرین از علمای ایران و عراق تشکر کرد حوزه/ موضع گیری های شخصیت ها و علمای ایران و عراق در حمایت از انقلاب بحرین و محکوم ساختن اعدام سه جوان بحرینی قابل تقدیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۵۷
در دفاع از یک جوان انقلابی: ساکنان یک شهرک بحرینی مقابل گشتی‌های آل‌خلیفه مقاومت کردند حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین اقدام ساکنان شهرک "العکر" در مقابله با گشت‌های اطلاعاتی رژیم آل‌خلیفه را ستود و تاکید کرد: ساکنان "العکر" و جوانان آن مایه افتخار ملت بحرین هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۲:۰۳
مزدوران آل‌سعود به شهرک شیعیان در قطیف یورش بردند/ بازداشت معترضین به نظام سیاسی عربستان حوزه/ منابع محلی عربستان خبردادند: نیروهای سعودی به خانه برخی از شهروندان عربستانی در قطیف از جمله فعالین سیاسی که نظام سعودی را مورد انتقاد قرار داده بودند، یورش بردند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۵۷
دبیر کل جنبش احرار بحرین در مصاحبه با حوزه: مردم بحرین هرگز تسلیم نخواهند شد / شیخ عیسی قاسم را تنها نمی گذاریم اختصاصی حوزه / دکتر سعید الشهابی گفت: آل خلیفه به دنبال حذف ساکنان اصلی بحرین است و برای این هدف، ممکن است دست به هر اقدامی بزند اما مردم بحرین، دست از روحیه انقلابی خود برنخواهند داشت و هرگز تسلیم نخواهند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱:۴۷
جریان الوفاء بحرین: مردم بحرین حق دارند از تمام وسائل مشروع برای مقاومت استفاده کنند حوزه/ سرکوب مردم نتایج معکوس سیاسی و میدانی و اجتماعی برای رژیم آل خلیفه در پی داشته و فضای مناسبی برای تنوع بخشیدن به راه های مبارزه ایجاد کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۰:۲۵
یک هفته بعد از جنایت اعدام؛ تحرکات انقلابی و مردمی بحرین بر گزینه مقاومت تاکید می کند حوزه/ با گذشت یک هفته از جنایت اعدام سه جوان بحرینی، فعالیت ها و تظاهرات اعتراض آمیز در سرتاسر بحرین ادامه دارد. تحرکات انقلابی و مردمی در تمام نقاط کشور بحرین از زمان اجرای حکم متوقف نشده است و نیروهای مزدور و جنگنده های نظامی اقدام به سرکوب گسترده تظاهرکنندگان کردند و از گازهای سمی و گلوله های سربی استفاده کردند و چند نفر مجروح شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۳:۱۲
روایت آخرین دیدار مادر یکی از شهدای بحرین با پسرش؛ می خواهم امشب تا صبح نماز بخوانم حوزه/ مادر گفت به خاطر ما گریه نکن که شهادت توفیقی است که نصیب هرکس نمی شود و تو برای این راه انتخاب شده ای و این افتخار بزرگی است. بعد هم تو که در عمر کوتاه خود بسیار اهل نماز و روزه بودی. علی گفت بله، امشب را هم می خواهم تا صبح نماز بخوانم.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۰:۳۵
اعتراض‌های مردمی ادامه دارد؛ آیا دو جوان دیگر بحرینی هم اعدام می‌شوند؟! حوزه/ اعتراضات مردمی به اعدام سه جوان بحرینی در حالی ادامه دارد که دو جوان انقلابی دیگر به اعدام محکوم شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۲۰:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس