*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ \ الخميس ٢٠ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Thursday, January 19, 2017
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵  -  ۱۰:۲۷
ائتلاف جوانان انقلاب بحرین: محاصره قبرستان شهدا باید شکسته شود حوزه/ ائتلاف از مردم خواست تظاهرات روزانه خود را قطع نکنند و برای مشارکت فعال در مراسم بزرگداشت سه شهید اخیر و شکستن محاصره قبرسان "ام الحصم" که اجساد این شهدا در آن دفن شده آماده باشند.
نماینده سابق بحرین: نظام بحرین نمی تواند اخبار کشتار و شکنجه شهروندان این کشور را پنهان کند حوزه/ علی الاسود گفت: پرونده حقوق بشر بحرین در تمام محافل بین المللی سیاه است و رسانه کوچک بحرین نمی تواند اخبار کشتار و شکنجه و زندانی کرده شهروندان را پنهان کند.
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۱:۵۵
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین برای راهپیمایی جمعه آینده فراخوان داد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای برای برگزاری تظاهرات در جمعه آینده با هدف بزرگداشت دومین سالروز همه پرسی مردمی فراخوان داد.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۱:۴۲
هشدار الوفاء بحرین در مورد توطئه آمریکا در منطقه حوزه/ آمریکا همواره مرکز اختلاف افکنی و تنش زایی در منطقه است تا از این طریق سیطره و نفوذ خود در منطقه و جهان را حفظ کند و این واقعیتی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا نیز از آن پرده برداشت.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۱:۱۲
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۶) وهابی ها عصمت پیامبر را محدود می کنند تا بتوانند عصمت اهل بیت را انکار کنند/ ابن تیمیه متاثر از باورهای یهودی است حوزه/ واقعیت این است که دخالت یهودی ها در فکر اسلامی از همان عصر پیامبر(ص) آغاز شد و همین که اسلام قدرت یافت و مطرح شد یهودیان هم دسیسه های خود را آغاز کردند و منافقانه خود را در میان مسلمانان وارد کردند و از این رو از همان روزهای نخست اسلام شاهد جعل احادیثی عجیب و غریب و شیوع آن در میان مسلمانان هستیم...
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۰۸:۲۶
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین؛ رژیم آل سعود مسئول انفجار تروریستی پاکستان است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب بحرین انفجار تروریستی که روز قبل در پاکستان رخ داده و یکی از مزارهای دینی را هدف قرار داده و منجر به شهادت ۵۲ نفر و زخمی شدن ده ها نفر شده است را محکوم کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۲۲:۵۳
مرکز پژوهش های حقوق بشر قاهره گزارش داد؛ اوضاع حقوق بشر در بحرین و عربستان وخیم است/ سلاح های ناقضان حقوق بشر، آمریکایی است حوزه/ مرکزپژوهش های حقوق بشر قاهره اعلام کرد: نظام بحرین با مردمی که خوستارِ اصلاح و دموکراسی اند، بدرفتاری کرده و آنها را سرکوب می کند و علاوه بر این، به توصیه های کمیته حقیقت یاب بین المللی نیز بی اعتنایی می کند.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۱:۳۵
رهبر جریان العمل بحرین: آمریکا شریک رژیم آل خلیفه در ارتکاب جنایت های انسانی بحرین است حوزه/ سید جعفر العلوی رهبر جریان العمل الاسلامی بحرین تصریح کرد: اعتماد بر آمریکا در حل مسائل ملت بحرین مخالف دین، عقل و حکمت است؛به ویژه که آن ها در کنار رژیم آل خلیفه ایستادند
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۲۰:۰۵
سازمان عفو بین الملل فروش ۵ کشتی جنگی اسپانیا به عربستان را محکوم کرد حوزه/ سازمان عفو بین الملل با نگرانی از به کار رفتن کشتی های جنگی علیه مردم یمن از اسپانیا خواست از فروش این کشتی ها به عربستان سعودی خود داری کند.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۸:۳۰
یک نویسنده اروپایی فاش کرد:‌ عربستان از بمب نترونی علیه یمن استفاده کرده است حوزه/ کلایف هامبج با غیر قانونی و غیر اخلاقی دانستن عمل انگلیس، در مجهز کردن عربستان به سلاح های کشتار جمعی گفت عربستان از بمب نترونی علیه یمن استفاده کرده است
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۶:۱۹
قتل زن عربستانی که از سیدحسن نصرالله تمجید کرده بود حوزه/ مقامات سعودی مدعی هستند که برادران "بلقیس" وی را به خاطر اظهار ارادت به سید حسن نصرالله رهبر مقاومت لبنان به قتل رسانده اند.
۱۳۹۵/۸/۲۱ - ۰۹:۴۵
بحرینی ها فردا تظاهرات می کنند حوزه / ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه، مردم بحرین را به مشارکت در راهپیمایی فردا جمعه ۱۱ نوامبر/ ۲۱ آبان، با عنوان "جمعه تصمیم مردم" فرا خواند.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۲:۴۳
در ادامه سیاست لغو تابعیت از شیعیان و انقلابیون؛ تابعیت یک زندانی نابینا در بحرین لغو شد حوزه / دادگاه استیناف بحرین حکم لغو تابعیت و ۳۲ سال زندان " جعفر معتوق " زندانی نابینا را تایید کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۲:۲۴
دادگاه بحرین در محاکمه شیخ حسن عیسی رسوا شد حوزه/ شاهدی که علیه شیخ حسن عیسی شهادت داده بود در جلسه روز گذشته گفت: مرا به زور مجبور کردند علیه شیخ عیسی شهادت بدهم.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۴:۰۳
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۵) وهابی ها از ابتدا هم پیمان انگلستان بودند/ آل خلیفه را انگلستان به بحرین آورد حوزه/ آل خلیفه از قبیله بنی عتیبه هستند و اصالت بحرینی ندارند. آنها در زمان عبدالله مبارک الصباح بنا به درخواست انگلستان به بحرین آمدند تا به کمک انگلیسی ها حکومت تشکیل دهند.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۰۷:۴۲
انقلابيون بحرين برای برگزاری راهپیمایی در روز جمعه فراخوان دادند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه ملت بحرین را به مشارکت در راهپیمایی روز جمعه ۲۱ آبان (۱۱ نوامبر۲۰۱۶) با شعار "جمعه سرنوشت ساز ملت" فراخواند.
۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۶:۵۳
تصاویر عزاداری مردم بحرین در شهادت امام حسن علیه السلام حوزه/ مردم بحرین شب گذشته در سالروز شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام به عزاداری و سینه زنی پرداختند.
۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۱:۴۴
سازمان حقوق بشر و دموکراسی بحرین در آلمان: بازداشت شیخ سلمان نشانگر سیر قهقرایی حقوق بشر است / تمام محاکمه ها ساختگی و به دور از عدالت است حوزه/ سازمان حقوق بشر و دموکراسی بحرین در آلمان اعلام کرد: تمامی اتهاماتی که مقامات بحرین علیه شیخ علی سلمان وارد کرده اند دروغ و باطل است.
۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۰۱:۰۳
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۴) ماجرای حمله وهابی ها به کربلا/ سعودی ها نسبت به یمن کینه دارند حوزه/ تمام مسلمانان اهل سنت و شیعه باید دست به دست هم بدهند و واقعیت وهابی ها و جنایت های آنها را رسوا کنند. هم اتحاد مسلمانان و هم آگاهی بخشی، تاثیر زیادی در نابودی وهابی ها دارد.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۲۰:۵۲
دبیرکل احرار البحرین محاصره الدراز نشان دهنده توحش آل خلیفه است حوزه/ الشهابی گفت: محاصره الدراز جنایتی است که آل خلیفه بر آن اصرار دارند تا توحش خود را بیشتر نشان دهند و این در حالی است که دانش آموزان، پیران و کارگران باید ساعت ها برای ورود به الدراز در انتظار بمانند.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۰۹:۵۶
برگزاری راهپیمایی با شعار «با رأیت سرنوشتت را تعیین کن» در بحرین حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه از ملت بحرین برای مشارکت گسترده در راهپیمایی اعتراض آمیز با شعار «با رأیت سرنوشتت را تعیین کن» فراخوان داد.
۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۲۱:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس