*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٤ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Thursday, August 17, 2017
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  -  ۱۸:۰۱
آوارگان عوامیه همچنان در آرزوی امنیت و بازگشت به شهر خود هستند حوزه/ حدود ۲۶ هزار نفر از مردم آواره عوامیه همچنان در جستجوی راهی امن هستند تا به منازل و شهر محاصره شده خود بازگردند و این در حالی است که نیروهای ضد شورش سعودی با خودروهای زرهی در کوچه ها و محله های شهر جولان می دهند.
جریان الوفاء بحرین: جنون آل خلیفه نتیجه حماقت های آل سعود است حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین، جنایت های آل خلیفه را جنونی دانست که در پاسخ به خواسته احمقانه آل سعود انجام می گیرد و در نهایت به شکست آل خلیفه و سرنگونی آنها منجر خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۱۷
روزنامه "الوسط" بحرین تا اطلاع ثانوی توقیف شد حوزه/ رژیم آل خلیفه چاپ و انتشار روزنامه مستقل "الوسط" بحرین را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۸:۴۰
توسط تظاهرات کنندگان بحرینی انجام گرفت: آتش زدن پرچم آمریکا و تصاویر ترامپ در روز ملی "اخراج آمریکایی ها" حوزه/ در پاسخ به فراخوان ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، ده ها شهر و شهرک بحرین شاهد تظاهرات به مناسب روز ملی "اخراج پایگاه آمریکایی" بود و تظاهر کنندگان بر نپذیرفتن حضور نظامی آمریکا در بحرین تاکید کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۴:۱۰
خطبای جمعه لبنان: امام خمینی حامی مسئله فلسطین و پرچمدار وحدت اسلامی بود حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی تاکید کردند: امام خمینی در سرتاسر دنیا تأثیر بسزای داشت و از مسئله فلسطین حمایت کرد و از آغاز آن را بسیار مهم دانست و پرچمدار وحدت اسلامی و نزدیکی ادیان بود.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۰:۴۵
الوفاق بحرین خواستار شد: سازمان ملل کمیته حقیقت یاب در کشتار معترضان بحرینی تشکیل دهد حوزه/ الوفاق بحرین خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب سازمان ملل درباره نقش رژیم الخلیفه در به شهادت رساندن معترضان در روستای الدراز شد.
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۰:۳۹
توسط اهالی الدراز بحرین انجام گرفت؛ شكايت رسمى نسبت به اختلال و قطع پوشش دهی اینترنت حوزه/اهالى الدراز در روزنامه الوسط بحرین نسبت به اختلال و قطع پوشش دهی اینترنت در این منطقه شكايت رسمى کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۵:۴۲
جنبش "حق" بحرین: وضعیت آیت الله عیسی قاسم نگران کننده و خطرناک است حوزه/ عبد الغنی خنجر سخنگوی جنبش آزادی و دموکراسی بحرین «حق» گفت: وضعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم نگران کننده و خطرناک است و در اقامت اجباری به سر می برد و محیط منزل ایشان به پادگان نظامی تبدیل شده و سرنوشت ایشان از زمان هجوم خونین مزدوران رژیم آل خلیفه به منطقه الدراز در روز سه شنبه نامشخص است.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۴:۲۵
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: عربستان مسئول اقدامات تروریستی عراق و سوریه است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین اقدام تروریستی کراده بغداد را محکوم کرد و نظام عربستان را مسئول تمام اقدامات تروریستی عراق و سوریه دانست.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۲:۴۴
روزنامه البدیل مصر: آل خلیفه بحران سیاسی کشور را تشدید می کند حوزه/ خانم هدیر محمود در مقاله ای در روزنامه البدیل مصر نوشت:آل خلیفه کاملا با آرام شدن اوضاع مخالف است و هیچ اقدامی حکمت آمیز و بر اساس خویشتنداری از آنها صادر نمی شود تا بتواند مانع بدتر شدن اوضاع بحرین بشود.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۴۵
آخرین اخبار از اوضاع بحرین؛ الدراز به پادگان نظامی تبدیل شده است/ حضور ۴ خودرو زرهی مقابل منزل آیت‌الله قاسم حوزه/ رژیم بحرین بار دیگر نیروهای نظامی خود را در ساحل "ابوصبح" افزایش داده است. حدود ۲۰ خودرو نظامی و زرهی در پیاده رو های ساحل و میدان مشرف به الدراز متمرکز شده است و این میدان تنها راه اصلی برای ورود به منطقه الدراز است که هر سه ورودی آن بسته شده است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۲۳:۰۰
گزارشی از عادی سازی روابط کشورهای عربی با اسرائیل/ سفر یکی از دختران آل‌خلیفه به اسرائیل حوزه/ تحقیقی که در سایت روزنامه "میکور ریشون" منتشر شده، پرده از عادی سازی بی سر و صدای روابط کشور های حاشیه خلیج فارس با اسرائیل برداشت.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۲۲:۱۰
تشییع جنازه نمادین شهدای بحرین سرکوب شد+ تصاویر حوزه/ مراسم تشییع جنازه نمادین ۵ جوان شهید بحرینی و راهپیمایی های اعتراض آمیز مردم بحرین نسبت به جنایت های آل خلیفه با سرکوب نیروهای امنیتی روبرو شد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۱:۲۵
جریان الوفاء الاسلامی بحرین: مقاومت مشروع در برابر رژیم آل خلیفه، حق ملت بحرین است حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی در بحرین گفت: جنایتی که نیروهای آل خلیفه مرتکب شدند، جناح های مختلف سیاسی و انقلابی مخالف را قانع کرد که رژیم آل خلیفه قابل اصلاح نیست.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۰:۱۶
آخرین اخبار از اوضاع بحرین؛ وضعیت نامعلوم شیخ قاسم / مقاومت مردم / تظاهرات سراسری در بحرین حوزه/ در ششمین روز از وضعیت نامعلوم آیت الله عیسی قاسم در منزل ایشان در شهرک محاصره شده "الدراز"، مردم بحرین به اعتراضات و تظاهرات خشم آلود ادامه داده و برای شهدای فدایی که به دست نیروهای آل خلیفه در هجوم وحشیانه سه شنبه گذشته کشته شدند، عزای عمومی اعلام شد.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۸:۵۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین: مردم بحرین با حضور نظامی آمریکا در کشور خود مخالفند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه پیشنهاد داد اولین جمعه ماه رمضان به عنوان روز ملی بیرون راندن پایگاه های آمریکا از بحرین نامگذاری شود.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۰۹:۵۲
بیانیه خانواده شهدای الدراز بحرین: خواستار تحویل پیکر فرزندان شهیدمان برای انجام مراسم تشییع هستیم حوزه/ خانواده شهدای الدراز در بحرین با صدور بیانیه ای گفتند: ما خانواده ی شهدای عملیات امنیتی انجام شده در منطقه الدراز (در تاریخ ۲۳ ماه مه ۲۰۱۷ ) مجددا خواسته امان از مسوولین ذیربط را تکرار می نماییم ، ما خواستار تحویل پیکر فرزندان شهیدمان برای انجام مراسم غسل،کفن و تشییع مطابق با عقاید خود بوده و همچنین خواهانیم پیکر آنها را در محلی که خود معین میکنیم دفن نماییم.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۸:۲۹
پیام شیخ علی سلمان از زندان : مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده رژیم آل خلیفه است حوزه/ شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق اسلامی بحرین در پیامی از زندان گفت: حکم مستبدانه ای که بر ضد آیت الله عیسی قاسم صادر شد نشانگر پافشاری بر سیاست تبعیض طائفی و مدیریت شده و تعرض به مذهب تشیع است .
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۸:۲۷
تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت: ظلم آل خلیفه ما را به یاد کینه صهیونیست ها می اندازد/ جنایت الدراز نتیجه سفر ترامپ به منطقه است حوزه/ ابراهیم المدهون گفت: اتفاقات بحرین همزمان است با نشست ریاض و این مسخره است که ما فکر کنیم ترامپ به منطقه آمده تا درباره تعالیم اسلام و اخلاق صحبت کند!
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۰:۰۵
مؤسسه علمای مسلمین عراق: آل خلیفه با زبان حکمت، گفتگو و اندیشه با ملت صحبت کند حوزه/ مؤسسه علمای مسلمین عراق هجوم نیروهای آل خلیفه به منزل آیت الله عیسی قاسم را محکوم و مقامات رژیم بحرین را به حکمت، گفتگو و اندیشه فراخواند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۹:۵۷
بیانیه مهم علمای بحرین: مردم زیباترین صحنه‌های وفاداری به دین و فقیه بصیر را به نمایش گذاشتند/ اعلام عزای عمومی و خاموشی شبانه حوزه/ علمای بحرین با اعلام عزای عمومی، مسئولیت سرنوشت شیخ قاسم را بر عهده شخص پادشاه دانستند و تاکید کردند: قافله شهدا و بازداشت‌شدگان نشان داد رسیدن به منزل آیت‌الله قاسم مستلزم مواجهه با موانعی از عزم، شهامت و روح ایثار است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس