*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ \ Wednesday, May 24, 2017
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶  -  ۰۸:۴۹
عضو جریان الوفاء الاسلامی بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:(بخش دوم) همبستگی ملت بحرین با معترضین محاصره شده العوامیه/دعوت مراجع دینی و سازمان های بین المللی برای توقف جرائم آل سعود در عوامیه عضو تیار الوفاء الاسلامی بحرین گفت: چنانچه اقدام نظام آل خلیفه بر نابودی میدان لولو بود که آن نماد انقلاب بحرین شناخته می شد حکومت آل سعود هم به دنبال تخریب العوامیه و شکستن عزم و اراده ساکنان این منطقه و از بین بردن میراث مبارزان این محله است...
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین؛ انفجارهای دمشق، ضرورت مقابله با تروریسم سعودی را آشکارتر کرد حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه تجاوز تروریستی که توسط تکفیری های تروریستی در دمشق علیه شهروندان و زائرین صورت گرفته را محکوم و بر ضرورت ریشه کن سازی تروریسم با نابودی رژیم آل سعود که حامی آن است تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۷
عکس/ نماز جماعت کفن‌پوشان بحرینی مقابل منزل آیت‌الله عیسی قاسم حوزه/ تجمع کنندگان بحرینی در اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم و در شب محاکمه وی، کفن پوشان نماز جماعت برگزار کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۲:۲۳
در ادامه تحرکات مردمی در دفاع از شیخ قاسم صورت گرفت؛ حضور گسترده شیعیان بحرین در تظاهرات مسالمت‌آمیز/ ائتلاف انقلابیون بحرین خواستار شکستن محاصره الدراز شد حوزه/ در شب محاکمه شیخ عیسی قاسم و ششمین سالگرد اشغالگری آل‌سعود در بحرین، ملت این کشور تظاهراتی گسترده و اعتراض آمیز به راه انداختند. نیروهای آل‌خلیفه نیز طی حملات گسترده به مناطق مختلف، ده ها تن از شهروندان را بازداشت کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۳
رهبر جنبش احرار البحرین: عادی سازی روابط با رژیم صهيونيستي محکوم است/ انقلاب بحرین با اسلوب‌های مختلف مورد هدف قرار گرفته شد حوزه/ دکتر سعید شهابی رهبر جنبش احرار البحرین گفت: انقلاب ملت بحرین با اَشکال و اسلوب های مختلف از جمله تغییر مسیر آن به سمت خشونت و ورود نیروهای آل سعود و امارات مورد هدف قرار گرفته شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۱:۵۷
شیخ الدقاق خبر تماس آیت‌الله سیستانی با مقامات بحرین را تکذیب کرد حوزه/ شیخ عبد الله الدقاق نماینده آیت الله عیسی قاسم با تکذیب تماس حضرت آیت الله سیستانی با حاکم و دولت بحرین گفت: رژیم بحرین از این اخبار برای دلسرد کردن مردم در یاری آیت الله قاسم سوء استفاده می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۴
حرکت مردم بحرین برای شکستن محاصره منطقه الدراز حوزه/ اهالی منطقه الدراز امشب نماز جماعت را به جای مساجد در میدان الفداء اقامه خواهند کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۰
بیانیه علمای بحرین در شب محاکمه دروغین آیت الله قاسم؛ همگی امشب به گرد آیت الله قاسم حلقه زده و از ایشان دفاع کنید حوزه/ علمای بحرین در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم بیانیه ای صادر کردند و از فرد فرد ملت بحرین خواستند تا در حمایت و دفاع از رهبری دینی بحرین به سمت منزل آیت الله قاسم حرکت کرده و به درگاه الهی دعا کنند تا خداوند ایشان را حفظ کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۱
دلگویه زن بحرینی از دستگیری و شهادت همسر؛ ۹ روز بازداشت که گویی ۹ سال به طول انجامید حوزه/ نیروهای امنیتی با دخترم تماس گفتند تا برای دیدن پدرش برود. دخترم فاطمه هم برای دیدن پدر خود رفت، اما تنها چیزی که دید پیکر بی جان و شهید پدرش بود...
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۷
علمای عراق خطاب به مردم بحرین: تا پای جان از آیت الله عیسی قاسم دفاع کنید حوزه/ علمای عراق به نظام آل خلیفه در مورد استمرار اقدامات خودسرانه هشدار دادند و از ملت بحرین خواستند تا پای جان از آیت الله عیسی قاسم دفاع کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۷
نامه جوان بحرینی به خانواده اش؛ تا آخرین قطره خون از اعتقاداتمان دفاع می کنیم حوزه/ یکی از انقلابیون بحرینی از میان اجتماع کنندگان اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم نامه ای به خانواده خود نوشته است و خبرگزاری حوزه ترجمه این نامه را که حاکی از روحیه شهادت طلبی جوانان بحرینی است در اینجا می آورد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۳
دبیرکل "احرار البحرین": مردم بحرین باید برای سرنگونی نظام متحد شوند حوزه/ شهابی گفت: شرایط کشور به گونه ای نیست که امکان تفرقه وجود داشته باشد و از این رو لازم است مردم برای آزاد ساختن کشور از دست خاندان آل خلیفه متحد شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۴
ادعای مضحک مقام سعودی: عربستان از اولین کشورهایی است که از آتش تروریسم سوخته است/ در نبرد با تروریسم دارای تجربه هستیم! حوزه/ در حالیکه جنایات رژیم کودک کش سعودی صدای طرفدارن غربی‌اش را هم در آورده قائم مقام وزیر امور اسلامی عربستان مدعی شد: عربستان از اولین کشورهایی است که از آتش ترورریسم طی سال های طولانی سوخته است!
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۹:۱۶
پس از تحمل ۵ سال حبس؛ دکتر علی العکری از زندان آل‌خلیفه آزاد شد حوزه/ دکتر علی العکری پزشک انقلابی بحرین پس از تحمل ۵ سال حبس از زندان آزاد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۷
جریان الوفاء الاسلامی بحرین: روز نهم مارس ملت بحرین بر سقوط آل‌خلیفه اجماع کرد/ سرکوب امنیتی اراده مردم را نخواهد شکست حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی با اشاره به اینکه سالگرد ۹ مارس همچنان زنده است، تاکید کرد: تظاهراتی که از سال ۲۰۱۲م در سرتاسر خیابان "البدیع" به راه افتاد، حاکی از اجماع ملت بحرین بر سقوط رژیم آل خلیفه بود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۱:۳۷
فعال بحرینی در شورای حقوق بشر: تبعیض نظام بحرین علیه شیعیان بی حد و حصر است حوزه/ جعفر یحیی گفت: سیاست های تبعیض آمیز آل خلیفه علیه شیعیان بسیار انبوه شده تا جایی که آنها ۷۵ روحانی شیعه را بازداشت کرده و تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم را لغو کرده اند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۵
نیروهای انقلابی بحرین مردم را به خیابان ها فراخواندند حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین از مردم خواستند در اعتراض و تظاهرات عمومی روز ۱۴ مارس شرکت کنند و مخالفت خود را با اشغال بحرین توسط سعودی ها اعلام کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۲
عفو بین‌الملل: عربستان سعودی هنوز از بمب‌های خوشه‌ای استفاده می‌کند. حوزه/ یک سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که ائتلاف جنگی عربستان سعودی در حمله به یمن هنوز از بمب‌های خوشه‌ای برای بمباران مناطق مسکونی یمن استفاده می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۵
نماینده پارلمان کنیا در مصاحبه با «حوزه»: رفتار حاکمان بحرینی منزجرکننده است/ مردم برای آزادی متحد شوند اختصاصی حوزه/ نماینده پارلمان کنیا گفت: مردم باید با اتحاد و همبستگی در مقابل حاکمان بحرین بایستند و تمام دنیا اعم از مسلمانان، مسیحیان و دیگران باید علی‌رغم اختلافات‌شان دست به دست هم بدهند تا به صلح رسیده و عدالت را در بحرین برقرار سازند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۰:۱۵
عکس/ سالگرد بازگشت شیخ عیسی قاسم به بحرین حوزه/ امروز شانزدهمین سالگرد بازگشت شیخ عیسی قاسم رهبر قیام مردمی بحرین به وطن خود است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۶
علمای بحرین مردم را به خیابانها فراخواندند/ کشور جز با قیام و شهادت اصلاح نمی شود حوزه/ علمای بحرین تاکید کردند: اوضاع کشور جز با قیام و شهادت اصلاح نمی شود و اکنون فرصتی استثنایی برای تحقق خواسته ها دست داده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس