*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  ۲۱:۳۹
مجلس کویت بر حمایت از مسئله فلسطین تاکید کرد حوزه/ مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت بیانیه این مجلس را که از سوی نمایندگان امضا شد را قرائت کرد و گفت: کویت یاور فلسطین اشغالی است و عادی سازی روابط با صهیونیست ها را مخالف با اصول و مبانی کویت می داند.
مجلس کویت بر حمایت از مسئله فلسطین تاکید کرد حوزه/ مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت بیانیه این مجلس را که از سوی نمایندگان امضا شد را قرائت کرد و گفت: کویت یاور فلسطین اشغالی است و عادی سازی روابط با صهیونیست ها را مخالف با اصول و مبانی کویت می داند.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۱:۳۹
در بیروت؛ بحرینی ها در مخالفت با کنفرانس منامه همایش برگزار می کنند حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین از برگزاری همایشی با عنوان "حاکمیت برای صلح و شکوفایی" در مخالفت با کنفرانس منامه که در بحرین برگزار می شود، خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۷:۵۸
به نشانه مخالفت با معامله قرن نشست؛ بحرینی ها نشست "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" را برگزار می کنند حوزه/ جمعيت الوفاق بحرین اعلام کرد با نزدیک شدن به موعد برگزاری نشست "معامله قرن" در بحرین، نشستی عمومی را تحت عنوان "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۸:۲۸
نماینده سابق پارلمان بحرین به سفارت آمریکا پناهنده شد حوزه/ اسامه التمیمی نماینده سابق پارلمان بحرین روز گذشته پس از فرار از دست نیروهای امنیتی آل خلیفه به سفارت آمریکا در بحرین پناهنده شد اما سفارت آمریکا نیز از پذیرش وی خودداری کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۳:۲۰
پنچ جوان بحرینی توسط نیروهای رژیم آل خلیفه بازداشت شدند حوزه/ مزدوران و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه با هجوم گسترده به مناطق مختلف بحرین، تعدادی از جوانان را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۵۵
رژیم آل سعود کوچکترین زندانی سیاسی را محاکمه می کند حوزه/ مقامات آل سعود پنج شنبه آینده "مرتجی قریریص" نوجوان ۱۳ ساله عربستانی که از سال ۲۰۱۴ میلادی به اتهام انتشار اخبار بازداشت شدگان در زندان به سر می برد را محاکمه می کند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۴:۰۸
برای ۱۶۴ هفته پیاپی؛ رژیم آل خلیفه از برگزاری نماز جمعه در بحرین جلوگیری کرد حوزه/ عناصر مزدور و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه برای صد و شصت و چهارمین هفته پیاپی از برگزاری نماز جمعه شیعیان در مسجد امام صادق (ع) در الدراز جلوگیری کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۶:۵۵
کمپین بین المللی "نه به معامله قرن" تشکیل شد حوزه/ با نزدیکی برگزاری کنفرانس منامه یا آنچه به کارگاه اقتصادی بحرین موسوم است، کمپین "نه به معامله قرن" با مشارکت مؤسسات، نهادهای اجتماعی و جوانان کشورهای مختلف تشکیل شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۰:۴۱
در مخالفت با کنفرانس منامه؛ ملت بحرین در فعالیت "قدس قابل فروش نیست" مشارکت می کنند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی (حق) بحرین در مخالفت با کنفرانس منامه که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن با حمایت آمریکا و رژیم آل خلیفه برگزار می شود، فعالیت های انقلابی را با شعار "قدس قابل فروش نیست" آغاز کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۰۰
پس از رئیس شورای علمای شیعیان بحرین؛ یک خطیب دیگر نیز توسط نیروهای امنیتی بحرین احضار شد حوزه/ ملا عباس الجزیری از خطبای بحرین صبح روز گذشته به مرکز پلیس منطقه الزلاق بحرین برای بازجویی احضار شد. تا کنون علت احضار وی مشخص نیست.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۳:۲۰
ممنوعیت انجام اعمال عبادی یک عالم شیعی دیگر از سوی حکومت بحرین حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین در تازه ترین اقدام علیه روحانیون و علمای شیعه، حجت الاسلام سید مجید مشعل را از اقامه نماز جماعت در مسجد امام صادق (ع) منطقه الدراز و همچنین سخنرانی دینی منع کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۰۶
رئیس شورای علمای بحرین احضار شد حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین در راستای محدود ساختن آزادی روحانیون و ایجاد فضای خفقان علیه شیعیان بحرین برای چندمین بار حجت الاسلام و المسلمین سید مجید مشعل رئیس شورای علمای بحرین را احضار و مورد بازجویی قرار دادند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۰:۳۹
علمای بحرین: بحرین در سیاه‌ترین روزهای تاریخ خود به سر می‌برد حوزه/ رپی احضار و بازداشت روحانیون بحرین و افزایش فضای خفقان و سرکوب در آستانه برگزاری نشست عادی سازی روابط با اسرائیل توسط آل خلیفه؛ علمای بحرین با صدور بیانیه ای آزار و اذیت مذهبی و بازداشت علما را محکوم کردند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۹:۰۵
جمعیت ملی اسلامی الوفاق: آل خلیفه در شکست روحی و معنوی بزرگی به سر می برد حوزه/ الوفاق تاکید کرد: رژیم بحرین در تجربه تمامی روش های سرکوب و استبداد در مقابله با آزادی بیان پیشرو است.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۳۵
تعبیرجالب روحانی بحرینی از شرایط جهان امروز حوزه/ شیخ عبدالله الصالح در کنفرانس بین المللی "مقاومت اسلامی در گام دوم انقلاب " گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری پر برکتش و با همه ایثارگران و کارگزارانش به عنوان پشتوانه اصلی برای آزادگان و تمام انقلابیون در جهان باقی خواهد ماند.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۹:۳۱
گزارشی از روز جهانی قدس در مناطق مختلف بحرین؛ به آتش کشیدن پرچم اسرائیل/ تظاهرات شبانه و محکومیت عادی سازی با اسرائیل حوزه/ همزمان با روز جهانی قدس در مناطق مختلف بحرین از شب جمعه تظاهرات شبانه برگزار شد و شعارهای ضد رژیم صهیونیستی و ضد آل خلیفه در سراسر بحرین طنین انداز شده است.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۲۳:۰۰
تداوم راهپیمایی روز جهانی قدس در مناطق مختلف بحرین + تصاویر حوزه/ مناطق مختلف بحرین در روز جهانی قدس شاهد برپایی تظاهرات حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور گسترده مردم بود.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۲۲:۱۲
معاون دبیرکل الوفاق بحرین: روز قدس روز برائت از تمامی معامله هایی است که هدفشان حذف مسئله فلسطین است حوزه/ شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت وفاق اسلامی بحرین گفت: روز جهانی قدس، روز برائت از تمامی خیانت ها و معامله های سازمان های عربی است که هدفشان حذف مسئله فلسطین است.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۹:۴۵
بعد از نماز صبح؛ راهپیمایی روز قدس در مناطق مختلف بحرین برگزار شد+ تصاویر حوزه/ مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس بعد از نماز صبح در تعدادی از مناطق بحرین برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۵:۴۰
احضار گسترده روحانیون بحرینی توسط پلیس آل خلیفه حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه در راستای ایجاد فضای خفقان و سرکوب مردم و روحانیون بحرینی، روز گذشته شماری از روحانیون و علما را بدون ارائه هیچ توضیحی به مقر پلیس احضار کرد.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۷:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس