*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  -  ۱۴:۰۰
در مخالفت با کنفرانس منامه؛ ملت بحرین در فعالیت "قدس قابل فروش نیست" مشارکت می کنند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی (حق) بحرین در مخالفت با کنفرانس منامه که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن با حمایت آمریکا و رژیم آل خلیفه برگزار می شود، فعالیت های انقلابی را با شعار "قدس قابل فروش نیست" آغاز کردند.
هشدار علمای بحرین به رژیم آل خلیفه: آل خلیفه از سرنوشت دیکتاتور عراق که با شعائر حسینی مبارزه می کرد عبرت بگیرند حوزه/ علمای بحرین، رژیم آل خلیفه را نسبت به عاقبت استمرار مبارزه با شعائر دینی و تداوم تجاوز به شعائر عاشورایی و نماد های عزاداری امام حسین (ع) هشدار دادند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۱۰
عضو الوفاق بحرین: انتخابات راه حل مناسبی برای مشکلات بحرین نیست/ رژیم بنا دارد خواسته های مردم را تحریف کند علی الاسود : انتخابات پارلمان بحرین نمی تواند راه حل پایداری برای بحران و مشکلات بحرین باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۳۴
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین از مردم خواست شعار ضد ظلم امام حسین را سر دهند حوزه/ ائتلاف جوانان انقلابی بحرین در این پیام بر ضرورت برپایی مراسم های عزاداری حسینی ظلم ستیز به صورت گسترده در تمام شهرهای بحرین به ویژه پایتخت و خیابان ها و کوچه ها و معابر عمومی تاکید کرد .
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۳:۴۳
بحرین ورود اتباع پاکستان به خاک خود را ممنوع کرد حوزه/ منابع پاکستانی اعلام کردند که بحرین به صورت موقت از ورود اتباع پاکستان به خاک خود جلوگیری می کند و تعدادی از شهروندان پاکستان نیز که در بحرین به سر می برند برای گرفتن اثر انگشت احضار شده اند.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۳:۴۰
با وجود هشدار رژیم آل خلیفه؛ صدها بحرینی در آستانه ماه عزای امام حسین (ع) راهی کربلا شدند حوزه/ با وجود اینکه وزارت خارجه رژیم آل خلیفه نسبت به سفر بحرینی ها عراق به خاطر اوضاع نابسامان شهر بصره هشدار داده بود، صد ها بحرینی راهی عتبات مقدس شدند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۷:۰۷
جریان الوفاء بحرین: حضور نظامی آمریکا در بحرین قابل تحمل نیست حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین با صدور بیانیه ای ضمن ابراز نگرانی از حضور نظامی آمریکا در بحرین این حضور را خطری برای امنیّت اجتماعی و اخلاقی بحرین دانست.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۱:۱۲
علمای بحرین شعارمحرم امسال را اعلام کردند حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای شعار عاشورای امسال ۱۴۴۰ هـ..ق را به عنوان «آخذ بقولک»(به دستور امام معصوم عمل می کنیم) اعلام کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۰:۴۵
روایت ۴۲۰ بحرینی محروم از شناسنامه؛ کتاب "محروم از شناسنامه" در بحرین منتشر شد حوزه/ خانم اسراء الفاس در مراسم رونمایی از کتاب بلا هویة گفت: این کتاب سندی است که ماجرای ۴۲۰ شهروند بحرینی محروم از شناسنامه وطن خود را روایت می کند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۲:۳۱
فعال سیاسی عربستان در آستانه اعدام قرار دارد حوزه/ دیدبان حقوق بشر اعلام کرد: خانم غمغام ۲۹ ساله و دوستان بازداشت شده او با اتهاماتی روبرو هستند که شبیه به هیچ کدام از اتهام های شناخته شده جهان نیست و تنها جرم آنها فعالیت مسالمت آمیز سیاسی است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۴۳
جمعیت وفاق اسلامی بحرین: جمعیت وفاق بحرین خواستار تحقیق در خصوص سرنوشت انقلابیون بازداشتی شد حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی بحرین در بیانیه خود تصریح کرد: بازداشت غیر قانونی شهروندان یکی از ابزارهای رژیم آل خلیفه علیه انقلابیون است که با خشونت همراه است و از سال ۲۰۱۱ تا کنون ادامه دارد.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۲۰:۱۵
آیت الله غریفی: وضعیت آیت الله قاسم رو به بهبود است و همه منتظر بازگشت او هستیم حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای ارشد بحرین تاکید کرد: اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم رو به بهبود و اطمینان بخش است و ما منتظر بازگشت او هستیم.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۵:۲۵
معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت و گو با حوزه: اعدام فعالان سیاسی برنامه مشترک آل سعود و آل خلیفه است حوزه/ شیخ عبدالله الصالح بحرینی معاون دبیر کل جمعیت عمل اسلامی بحرین گفت: حکومت آل خلیفه با حکومت آل سعود جز در اسم فرقی ندارد و اصل هر دوشان یکی است.. اعدام مومنین و قتل آنها و محاربه با آنها از بدیهیات سیاسی عربستان سعودی است.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۲۳:۰۷
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین: مقامات امنیتی بحرین دائما در تلاش هستند ابزارهای شکنجه جدید به دست بیاورند حوزه/ باقر درویش رئیس انجمن حقوق بشر بحرین با انتشار یک توئیت گفت: مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین با گزارش های دروغین و گمراه کننده در سرپوش گذاشتن بر اوضاع وخیم زندان ها در بحرین دست دارد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱:۲۷
ماموران زندان آل خلیفه روحانی بحرینی را با بستن پایش مجازات می‌کنند حوزه/ سید عباس شبر رئیس بخش آزادی های دینی سازمان دموکراسی و حقوق بشر (سلام) گفت: ماموران زندان مرکزی بحرین شیخ زهیر عاشور روحانی شیعه را بعد از بیرون آمدن از زندان انفرادی برای استمرار مجازاتش، پا های وی را بسته است.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۰۳:۴۵
دادگاه بحرین روحانی شیعه را به شش ماه زندان محکوم کرد حوزه/ دادگاه جنایی بحرین، شیخ محمد سعید العرادی روحانی شیعه را به شش ماه زندان محکوم کرد و تصمیم دارد به جای زندان، وی را در خدمات اجتماعی به کار گیرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۳:۰۱
جریان الوفاء بحرین از توطئه آل خلیفه خبر داد: بازگشت آیت الله قاسم به بحرین مشروط به عدم تحریم انتخابات است حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی سندی رهبر جریان الوفاء الاسلامی بحرین تاکید کرد: بازگشت آیت الله عیسی قاسم مشروط به برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه نوامبر آینده است که مخالفان رژیم آل خلیفه خواهان آن هستند.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۵۸
آیت الله غریفی: وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است حوزه/ دفتر آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای برجسته بحرین تاکید کرد: وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است و وی در شرایط مناسب به سر می برد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۰:۱۵
روحانی شیعه در دیدار با حجاج آمریکایی: رسولان صلح باشید و برای تربیت اخلاقی انسان تلاش کنید حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله از روحانیون شیعه لبنان در دیدار گروهی از حجاج آمریکایی به نعمت حج و حرکت بزرگ اسلامی که پیامبر اکرم (ص) آن را راه اندازی کردند، پرداخت و گفت: این حرکت توسعه و تحت عنایت الهی رشد یافت به گونه ای که اسلام در جهان گسترده شده است .
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۳:۱۲
برخلاف ادعای مقامات عربستان مبنی بر خودکشی؛ شاهدان عینی: حاجی عراقی به خاطر بردن نام امام حسین در مسجدالحرام به قتل رسید حوزه/ شاهدان عینی ماجرای قتل حاجی عراقی در مسجدالحرام اعلام کردند ادعای مقامات سعودی درباره خودکشی وی یک دروغ است و ما بر این باوریم او به قتل رسیده است.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۱:۲۴
مرکز دموکراسی و حقوق بشر الخلیج: روحانی زندانی بحرینی از تماس با خانواده‌اش محروم شد حوزه/ مرکز دموکراسی و حقوق بشر الخلیج در گزارش اخیر خود اعلام کرد به اطلاعاتی دست یافته است که نشان می دهد تعدادی از زندانیان زندان مرکزی "جو" از جمله شیخ عیسی القفاص از تماس با بیرون محروم شده اند.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۹:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس