*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸  -  ۲۱:۳۱
علمای بحرین: جنایت ویرانی مساجد دلیل آشکاری بر آزار و اذیت شیعیان بحرین است حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هشتمین سالگرد تخریب مساجد با صدور بیانیه ای گفتند: جنایت تخریب مساجد دلیل آشکاری بر پروژه رسمی آزار و اذیت شیعیان بحرین به عنوان ساکنان اصلی این کشور است.
در پی پایان دادن محاصره الدراز از سوی رژیم بحرین؛ اهالی منطقه الدراز بحرین امان آل‌خلیفه را رد کردند حوزه/ در حالیکه با خروج شیخ عیسی قاسم از بحرین، رژیم آل خلیفه به محاصره منطقه الدراز محل اقامت شیخ پایان داده است اهالی این منطقه تاکید کردند این اقدام برای آنها اهمیتی نداشته و از حکومت تشکر نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۷:۰۱
اولین بیانیه تیم ناظر بر درمان آیت الله شیخ عیسی قاسم: خروج آیت‌الله قاسم از بحرین بر اساس اجماع پزشکان مسئول صورت گرفته است حوزه/ آیت الله شیخ عیسی قاسم صبح امروز دوشنبه بحرین را به مقصد انگلیس ترک کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۶:۰۹
بررسی افزایش بحران بیکاری و مهاجرات جوانان عرب به اروپا؛ تاوان جنگ‌های نیابتی حاکمان خلیج نشین را جوانان مهاجر عرب می‌دهند حوزه /جوانان جوامع عربی به دنبال بحران بیکاری و ناامیدی از آینده مبهم خود به دنبال بهشت موعودی در کشورهای اروپایی و غربی هستند و مهاجرت گزینه اول آنها برای رسیدن به امنیت اجتماعی و شغلی در کشوری دیگر است.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۵:۵۸
آیت الله عیسی قاسم فردا از بحرین خارج می‌شود حوزه/ آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین برای ادامه روند درمان خود فردا از بحرین خارج و به یک بیمارستان تخصصی در لندن می‌رود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۱:۴۸
شیخ عیسی قاسم برای درمان از بحرین خارج می شود حوزه/ بحرین برای آیت الله شیخ عیسی قاسم گذرنامه ای موقت که تنها یکسال اعتبار دارد صادر کرده است تا برای درمان از کشور خارج شود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۶:۲۷
معاون فرهنگی بسیج مردمی عراق: کسی که شیخ عیسی قاسم را محاصره کرده همان قاتل کودکان یمن است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حیدری گفت: همه دشمنان اسلام در یک اتاق عملیات با هم متحد شده اند و امروز دستی که شیخ عیسی قاسم را در بحرین محاصره کرده، همان دست قاتل کودکان یمن است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۳:۰۸
آیت الله غریفی: کشورهای عربی و اسلامی از سیاست های اشتباه حاکمان خود رنج می برند حوزه/ آیت الله غریفی گفت: مشکلات کشورهای اسلامی و عربی ناشی از سیاست های نظام های حاکم و قرائت های دینی و فرهنگی و سیاسی حاکم بر این کشورها است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۰:۳۸
یکی از روحانیون انقلابی بحرینی از زندان آزاد شد حوزه/ شیخ محمود العالی نائب رئیس مجلس علمای بحرین که شش ماه پیش به خاطر شرکت در تجمع حمایت از شیخ عیسی قاسم بازداشت شده بود از زندان آزاد شد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۹:۴۶
مرکز تحقیقات "برد": بحرین در پایبندی به تعهدات بین المللی خود ناتوان است حوزه/ مرکز حقوق بشر و دموکراسی "برد" تاکید کرد: بحرین از سال ۲۰۱۱ شاهد پس رفت قابل مشاهده ای در زمینه احترام به آزادی های مدنی و سیاسی است و شیوه ای خصمانه در برخورد با فعالان سیاسی و حقوق بشری در پیش گرفته است.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۰۵
۱۰۳ هفته از توقیف نماز جمعه شیعیان بحرین گذشت +عکس حوزه/ ۱۰۳ هفته از توقیف نماز جمعه شیعیان بحرین و ۷۷۳۹ روز از محاصره امنیتی منطقه الدراز (محله سکونت شیخ عیسی قاسم می گذرد.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۷:۳۱
آیت الله عیسی قاسم تحت عمل جراحی قرار گرفت حوزه/ آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین دیروز چهارشنبه در بیمارستانی خاص تحت عمل جراحی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۹:۱۷
شیخ میثم سلمان: وقت آن رسیده که جامعه بین‌المللی در خصوص تجاوزات بحرین موضع قاطع بگیرد حوزه/ شیخ میثم سلمان رئیس بخش آزادی های دینی دیدبان حقوق بشر بحرین و از فعالان بین المللی حقوق بشر از جامعه بین المللی خواست برای توقف تجاوز های سنگین علیه حقوق بشر در بحرین موضع گیری قاطع اتخاذ کند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۶:۱۵
روحانی زندانی شیعه بحرینی تحت عمل جراحی قرار گرفت حوزه/ سید صادق الشاخوری روحانی شیعه بحرینی که در زندان آل خلیفه به سر می برد، بعد از انتقال به بیمارستان، تحت عمل جراحی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۳:۰۵
تجدید نظر در حکم تبرئه شیخ علی سلمان در قضیه جاسوسی حوزه/ دادگاه بحرین اعلام کرد به درخواست دادستانی بحرین، در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) حکم تبرئه شیخ علی سلمان در قضیه جاسوسی برای قطر را مورد بررسی و تجدید نظر قرار می دهد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۵۸
ائتلاف انقلاب ۱۴فوریه بحرین: مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده آمریکا، انگیس و رژیم آل‌خلیفه است حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین گفت: رژیم آل خلیفه مسئول پیامد های وضعیت سلامت و وخامت پی در پی سلامت آیت الله عیسی قاسم است.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۳۴
عضو مجلس علمای بحرین در گفت و گو با حوزه مطرح کرد: انتقال شیخ عیسی قاسم به بیمارستان تحت تدابیر شدید امنیتی/ کوتاهی آل‌خلیفه در قبال سلامتی رهبر شیعیان بحرین حوزه/ حجت الاسلام محمد حسن خجسته عضو مجلس علمای بحرین گفت: طی دو سه روز گذشته درد شیخ عیسی قاسم بسیار زیاد شده بود و به زانو های شان رسیده و دیگر امکان حرکت نداشتند بنابراین شب گذشته به بیمارستان منتقل شدند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۲:۴۹
در روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه؛ مردم و احزاب بحرین با زندانیان انقلابی خود اعلام همبستگی می‌کنند حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی (حق) به مناسبت روز جهانی همبستگی با قربانیان شکنجه که مصادف با روز سه شنبه ۵ تیر است، فعالیت هایی را به همین مناسبت تحت عنوان "رهبران و قربانیان شکنجه در بحرین" آغاز کردند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۲۰:۰۰
استاد دانشگاه و نویسنده قطری در گفت و گو با «حوزه»: موضع‌گیری برخی کشو های عربی علیه ایران، تبعیت از اسرائیل و آمریکا است حوزه/ دکتر «علی الهیل» استاد دانشگاه و نویسنده قطری گفت: ما معتقدیم که موضع گیری های عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر علیه ایران، سرسپردگی به صهیونیست ها و آمریکا و از ترس تاج و تخت خودشان است.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۴۱
۱۰۲ هفته جلوگیری از نماز جمعه شیعیان بحرین + تصاویر حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه برای ۱۰۲ هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیع ترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۹:۵۰
شیخ میثم سلمان: در بحرین هیچ عرصه ای برای فعالیت مدنی وجود ندارد حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: متاسفم با وجود نزدیک شدن زمان انتخابات اکتبر ۲۰۱۸ مسئولان بحرین حتی کمترین ضمانت لازم برای برگزاری انتخابات آزاد را فراهم نکرده اند و به عکس هیچ عرصه ای برای فعالیت های مدنی وجود ندارد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۲:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس