*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ \ ۵ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Friday, August 17, 2018
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۱:۱۸
کتابخانه دانشگاه کالیفرنیا ۱۱۰۰ نسخه خطی نادر عربی را دیجیتالی می‌کند حوزه/ کتابخانه دانشگاه کالیفرنیای آمریکا با همکاری صومعه سنت کاترینا، اقدام به دیجیتالی کردن و انتشار اینترنتی ۱هزار و ۱۰۰ نسخ خطی نادر و منحصربه فرد عربی و سوریه ای متعلق به قرون چهارم و هفدهم کرد.
یک سازمان اسلامی دانش آموزان اسکاتلند را با اسلام آشنا می‌کند حوزه/ یک سازمان اسلامی در شهر داندی در اسکاتلند با عنوان «آموزه های محمد (ص)» با برگزاری سخنرانی های مذهبی قصد دارد دیدگاه دانش آموزان را درباره دین اسلام تغییر دهد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۱۹
عدم تامین بودجه مسجد بزرگ شهر لیون فرانسه حوزه/ از ابتدای نیمسال دوم سال ۲۰۱۸ مسجد جامع شهر لیون فرانسه با مشکل کمبود بودجه جهت مصارف جاری خود رو به رو است.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۱:۵۷
راست گرایان در اتریش ذبح حلال و کوشر حیوانات را محدود می کنند حوزه/ درحالی که مسئله ذبح حلال و کشور (مجاز برای یهودیان) پیش از این نیز در کشور اتریش مسئله ساز بود، اخیرا مقامات حزب راست گرای این کشور اعلام کرده اند که قصد محدودکردن آن را داشته و کسانی که خواهان گوشت حلال و کوشر هستند باید ثبت نام کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۸
حمله به یک پدر مسلمان و بستری شدن وی در بخش مراقبت های ویژه در تورنتو حوزه/ یک پدر مسلمان در تورنتوی کانادا پس از اینکه جلوی چشم خانواده اش به شدت مورد ضرب و شتم وحشیانه مهاجمان اسلام ستیز قرار گرفت، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تورنتو بستری شد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۷
مرکز اسلامی فرهنگی شهر اسوردز ایرلند، مجوز ساخت و ساز دریافت کرد حوزه/ جامعه اسلامی شهر اسوردز در جمهوری ایرلند که تلاش داشتند یک دفتر اداره پست سابق را به مسجدی برای فعالیت های دینی و فرهنگی تغییر کاربری دهند، با وجود مخالفت های اسلام ستیزان سرانجام موفق به دریافت مجوز شدند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۸:۴۸
رئیس جمهور بولیوی ترامپ را دشمن بشریت و زمین خواند حوزه/ "اوو مورالس" رئیس جمهوری بولیوی دونالد ترامپ را دشمن بشریت خواند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۵۸
فرد مهاجم به سمت یک مغازه دار محجبه در آلمان تیراندازی کرد حوزه/ تصاویر امنیتی نشان می دهند مردی وارد یک کافه و نانوایی در شهر هایلبرن واقع در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان شده و با انگیزه نژادپرستی و ارعاب، با تپانچه حاوی گلوله های مشقی، ۶ گلوله به سمت مغازه دار مسلمان شلیک کرده است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۵۷
توییت نویسنده ملحد درباره «اذان» خشم کاربران اینترنت را برانگیخت حوزه/ ریچارد داکینز نویسنده ملحدی که تاکنون در کتب مختلف مذهب را به تمسخر گرفته است، در توییتر ضمن «تهاجمی» خواندن صدای اذان در مقایسه با زنگ کلیسا، خشم کاربران اینترنتی را برانگیخته است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۵۴
گزارش جدید افشاء کرد: امارات متحده عربی به «اسلام هراسی در انگلیس» دامن زده است حوزه/ یک گزارش جدید منتشر شده مدعی شد که رژیم امارات متحده عربی با لابیگری مشابه آنچه صهیونیست ها انجام می دهند، سعی در نفوذ در غرب و سرکوب اخوان المسلمین را داشته که نتیجه این اقدامات در نهایت دامن زدن به اسلام هراسی درانگلیس بوده است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۵۳
نشست «وام مسکن سازگار با شریعت اسلامی» در انگلیس برگزار می‌شود حوزه/ یک شرکت حقوقی مسکن در شهر برادفورد انگلستان، این هفته با همکاری بانک اسلامی «الریان» میزبان نشستی با موضوع «وام مسکن سازگار با شریعت اسلامی» خواهد بود.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۳:۴۵
برای مقابله با سیاست های ضد اسلامی ترامپ؛ مسلمانان حضور چشمگیری در انتخابات آمریکا دارند حوزه/ در حالی که هم اکنون مسلمانان در آمریکا با اسلام هراسی گسترده روبرو هستند، با این حال به گفته گروه های اسلامی و تحلیلگران، مسلمانان آمریکایی اخیرا شرکت بی سابقه ای در انتخابات این کشور داشته اند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۳:۴۰
نامزد کنگره آمریکا اسرائیل را «اشغالگر» خواند/ لابی صهیونیستی به خشم آمد حوزه/ الکساندریا اوکاسیو کورتز، نامزد ۲۸ ساله حزب دموکرات در انتخابات کنگره آمریکا در حرکتی غیرمنتظره اسرائیل را «اشغالگر» توصیف کرد که خشم لابی صهیونیستی در آمریکا را برانگیخت.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۲:۰۰
به نقل از روزنامه خبری اسپانیایی: احزاب مراکشی و تونسی در پی ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا هستند حوزه/ روزنامه خبری الموندو در اسپانیا در مقاله جدیدی به نقل از منابع آگاه گفته که اسلام گرایان متعلق به احزابی چون حزب عدالت و توسعه، انجمن اسلامی العدل و الاحسان در مراکش و حزب النهضة در تونس قصد ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا را دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۵۵
روزنامه فرانسه از مکرون خواست به حقوق مهاجران احترام بگذارد حوزه/ روزنامه ایپرونیون فرانسه در بخشی از ویژه نامه خود در خصوص پیروزی تیم ملی این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ در مورد برخی از مهاجرانی که در این تیم بازی می‌کنند اظهار نظر جالبی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۰۵
هیئت منصفه، متهم آتش زدن مسجد ویکتوریا را مجرم شناخت حوزه/ در پایان آخرین جلسه دادگاه مربوط به پرونده «آتش افروزی در مرکز اسلامی ویکتوریا» ، هیات منصفه فدرال مارگ وینسنت پرز، متهم پرونده را به خاطر تمامی جرایم اتهامی از جمله آتش افروزی، مجرم معرفی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۵۰
در پاسخ به حمله علیه زن محجبه: اقدام نمادین ​سواری با اتوبوس میان ادیانی در بروکلین + تصاویر حوزه/ در پاسخ به حمله اسلام هراسی علیه یک زن مسلمان در محله بروکلین در نیویورک و انتشار ویدئوی آن در فضای مجازی، شهردار محلی برنامه «سواری با اتوبوس میان ادیانی» را برگزار کرد که در آن مسلمانان محجبه با شهروندان عادی سوار اتوبوس شدند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۱:۱۰
نماینده کنگره آمریکا، به چالش‌های پیش روی نامزدهای انتخاباتی مسلمان اذعان کرد حوزه/ نماینده حزب دموکرات در کنگره آمریکا اخیرا در سخنانی نسبت به چالش های پیش روی نامزدهای انتخاباتی مسلمان به سبب دین و اعتقادات مذهبی انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۹:۵۵
مراکز دینی اوکلاهاما «تور میان ادیانی جوانان» برگزار می کنند حوزه/ «تور میان ادیانی جوانان ۲۰۱۸» در شهر ادموند که سال های گذشته محبوبیت قابل توجهی به دست آورده، امسال در ماه سپتامبر برگزار شده و شامل بازدید از سه مرکز دینی از شهر می باشد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۹:۰۵
در پی پیروزی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ با کمک مسلمانان: ​طرفداران فوتبال خواستار توقف اسلام هراسی و خارجی هراسی در فرانسه شدند حوزه/ درحالی که تیم فرانسه به لطف پناهندگان و مسلمانان، برای دومین بار برنده جام جهانی فوتبال شد، هواداران و تماشاگران فوتبال در شبکه های اجتماعی به سرعت به این نکته اشاره کردند که دولت فرانسه باید به سیاست های اسلام هراسی و خارجی هراسی پایان دهد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۸:۲۴
استاد آمریکایی کتاب «مسیحیان، مسلمانان و مریم » را منتشر کرد حوزه/ یک استاد دانشگاه آمریکایی که معتقد است حضرت مریم (س) می تواند به عنوان پل میان ادیانی بین دو دین اسلام و مسیحیت باشد، کتابی با عنوان «مسیحیان، مسلمانان و مریم: یک تاریخچه» منتشر کرده است.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵:۵۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس