*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷  -  ۰۹:۵۴
مجری سابق پرس تی‌وی در گفت‌وگو با حوزه: ادعای آمریکا درمورد حقوق بشر یک فریب است/ دستگیری مرضیه هاشمی کاملا سیاسی است حوزه/ خانم کنیز فاطمه گفت: خانم مرضیه هاشمی اعتماد به نفس بالایی دارد و هیچ وقت از حرفی که جلوی دوربین میزد پیشمان نمی‌شد و می‌گفت من حرفی را که می‌زنم تفکر و نظریه خودم است و ممکن است دیگری آن را قبول نداشته باشد.
جامعه زنان مسلمان ایرلند به کمک بی خانمان ها شتافتند + تصاویر حوزه/ زنان مسلمان در شهر ایر در ایرلند شمالی، با استفاده از کمک‌های مالی جمع آوری شده موفق تهیه ۱۰۰ کیسه مواد ضروری زندگی برای بی خانمان ها شدند و با رفتن به خیابان ها آن ها را بین نیازمندان توزیع کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۹:۱۵
سازمان اسلامی در بریتانیا نوانخانه‌ای برای غذادهی به بی خانمان‌ها تاسیس کرد حوزه/ در تلاش برای خدمت به نیازمندان، سازمان اسلامی «دست مسلمان» نوانخانه ای را برای غذادهی به بی خانمان ها و فقرا در محله هاناسلو در لندن تاسیس کرد که روزانه دو وعده غذا به یکصد نفر می‌دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۸:۰۵
اسقف شهر انگلیسی میزبان رهبران مسلمان به صرف چای بود حوزه/ فیلیپ نورث، اسقف شهر برنلی در شمال انگلستان در منطقه منچستر، ضمن دعوت از رهبران مسلمانان در حضور شهردار و نمایندگان شهری، از میهمان نوازی های گسترده جامعه اسلامی قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۲:۰۹
نیمی از شعارنویسی‌های دیواری شهر انگلیسی نژادپرستانه و اهانت آمیز است حوزه/ یک تحقیقات آماری در شهر ساندرلند در شمال شرقی انگلستان، نشان داده که تقریبا نیمی از شعارنویسی های دیواری که معمولا با اسپری رنگ انجام می شوند، نژادپرستانه، اهانت آمیز و علیه اقلیت های مذهبی هستند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۳:۳۰
داوطلبان مسلمان دیترویت در پروژه اطعام نیازمندان شرکت کردند حوزه/ یک گروه ۱۶ نفره از داوطلبان مسلمان عضو سازمان «توسعه و کمک مرسی – آمریکا» در ایام کریسمس به همراهی با مسیحیان در شهر دیترویت پرداخته و در پروژه اطعام نیازمندان و بی خانمان ها شرکت کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۹:۱۰
شیعیان لندن در مراسم میان ادیانی کریسمس در کلیسا شرکت می‌کنند حوزه/ در ۱۰ ساله گذشته، شیعیان جامعه اثنی عشری لندن، با شرکت در مراسم شب کریسمس کلیسای سنت آلبان، همشهریان مسیحی شان را همراهی کرده و با آنان رابطه دوستانه قوی به وجود آورده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۷:۵۰
مستند زندگی فروشندگان خیابانی مسلمان در نیویورک ساخته می‌شود حوزه/ به گفته نیویورک تایمز، بیش از ۲۰ هزار فروشنده خیابانی در شهر نیویورک به دستفروشی مشغول بوده و با گاری های غذا درخیابان های این شهر در حرکت هستند که نیمی از آنان غذای «حلال» می فروشند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۶:۰۶
افراط گرایان اروپا خواستار بایکوت یک شرکت شکلات "حلال" شدند حوزه/ راست های افراط گرا در اروپا، در شبکه های اجتماعی با ایجاد یک هشتگ خواستار بایکوت شکلات معروف سوئیسی به سبب کسب گواهینامه حلال شدند. کاربران شبکه های اجتماعی این اقدام را به سخره گرفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۳۹
مرکز الزهرا (س) فرانسه درگذشت آیت الله شاهرودی را تسلیت گفت حوزه/ مرکز شیعیان الزهرا (س) فرانسه درگذشت فقیه برجسته حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی را به عموم مسلمانان به ویژه شیعیان اروپا تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۲:۵۲
مسلمانان نیویورک خودروی گشت امنیتی ایجاد کرده اند حوزه/ مسلمانان نیویورک یک خودروی گشت امنیتی با نام «گشت اجتماعی مسلمانان» ایجاد کرده و برای حفاظت از همشهریان و مبارزه با ناامنی به گشت زنی در خیابان های این شهر می پردازند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۸:۰۵
برای مبارزه با اسلام هراسی و تبعیض؛ وبسایت سیتی کالج نیویورک خاطرات دانشجویان مسلمان و یهودی را منتشر می‌کند حوزه/ دانشگاه «سیتی کالج نیویورک» قدیمی ترین دانشگاه این شهر، اقدام به انتشار مجموعه ای از روایت ها و خاطرات دانشجویان اقلیت مسلمان و یهودی کرده تا چالش های آنان در مقابل تبعیض و اسلام هراسی را به تصویر درآورد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۸:۱۰
مسلمانان پوکاتلو آمریکا میزبان جشن میان ادیانی کریسمس هستند حوزه/ در یک جشن کریسمس و شام میان ادیانی با شرکت بیش از ۲۰۰ تن از مردم، مسلمانان میزبان مردم شهر پوکاتلو در جنوب شرقی ایالت آیداهو هستند که هدف آن اتحاد فرهنگی عنوان شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۴:۴۹
امام جماعتی در لندن برای شهروندان مسیحی کارت تبریک سال نو ارسال می‌کند حوزه/ امام جماعت مسجدی در شهر لندن هر ساله و تنها چند روز مانده به عید سال نو مسیحیان، ضمن تهیه کارت های تبریک آنها را در بین شهروندان این شهر توزیع می کند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۱:۳۸
سنگ اندازی شورای شهری ویرجینیا پیش روی ساخت گورستان اسلامی حوزه/ انجمن مسلمانان آمریکایی در شهر استافورد در ایالت ویرجینیا از اعضای شورای شهر به خاطر تبعیض دینی شکایت کرده و شهرداری را به سنگ اندازی ها و سخت گیری های بی جا علیه جامعه اسلامی متهم ساخت.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۲۲:۰۰
آژانس گردشگری کروات، تصاویر مساجد بوسنی را با کلیسا جایگزین کرد حوزه/ یک آژانس گردشگری کروات که مقر آن در لوس آنجلس واقع شده، تصاویر بروشورهای تبلیغاتی منتشر شده در وبسایتش را دستکاری فوتوشاپی کرده و به جای مساجد، کلیساهای کاتولیک را جایگزین کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۹:۲۰
مسلمانان لیورپول در ایام کریسمس به بانک های غذا کمک رسانی کردند حوزه/ سازمان ها و نهادهای مختلف خیریه و اسلامی در شهر لیورپول در انگلستان، در ایام کریسمس اقدام به جمع آوری کمک های مختلف به بانک های غذایی کردند که هم اکنون بسیاری از گرسنگان در انگلستان به آن ها وابسته اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۹:۴۵
شهردار فرانسوی، دختر محجبه را از بازار کریسمس بیرون انداخت حوزه/ شهردار شهر فرانسوی سن گرتین در شمال فرانسه، یک دختر مسلمان ترک تبار را به جرم داشتن حجاب اسلامی و رعایت نکردن قوانین سکولار، از بازار کریسمس اخراج کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۷:۵۵
خیریه اسلامی انگلیسی در جشن کریسمس به یک بیمارستان کمک مالی اهدا کرد حوزه/ سازمان خیریه اسلامی «امداد جهانی» در لنگشایر، امسار کمک مالی ۳۰۰ یورویی را به جشن خیریه بیمارستان پندل ساید اهداء کرد. این سازمان هدفش را کمک به مردم نیازمند و ریشه کن کردن فقر در جهان اعلام کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۶:۵۱
طرح جمع آوری کمک های غذایی در مسجد ویندزور کانادا تا پایان سال ادامه دارد حوزه/ مسلمانان عضو مسجد ویندزور در طرح جمع آوری مواد غذایی برای نیازمندان توسط خبرگزاری سی بی سی شرکت کرده اند و این طرح تا پایان سال میلادی ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۴:۰۱
مقامات فرانسوی یک پیش دبستانی اسلامی را در مارسل تعطیل کردند حوزه/ وزارت علوم فرانسه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرده این پیش بدستانی اسلامی قوانین آموزشی سراسری را رعایت نکرده و اصول «جهادی» و «سلفی» را به دانش آموزان آموزش می داده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۳:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس