*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸  -  ۱۷:۵۰
مردم شهر همیلتون حلقه همبستگی به دور مسجد تشکیل دادند + تصاویر حوزه/ درحالی که روز جمعه هفته گذشته در حمله ای مسلحانه به مساجد نیوزیلند ۵۰ تن جان خود را از دست دادند، این جمعه مردم شهر همیلتون در انتاریو، دور مسجد حلقه همبستگی و وحدت ایجاد کردند.
مسجد کنتاکی درهایش را به روی غیرمسلمانان می گشاید حوزه/ در پاسخ به حمله مسلحانه به دو مسجد در شهر کرایست چرچ در نیوزیلند، مسجد لکسینگتون در کنتاکی آمریکا، درهایش را به روی غیرمسلمانان گشوده و از آنان برای بازدید از مسجد دعوت می کند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۲۲:۰۵
امام مرکز اسلامی وین: امیدواریم ریشه‌های نفرت، خشونت و تبعیض خشکانده شود حوزه/ حجت الاسلام تقوی گفت: حادثه جمعه ۱۵ مارس را فراموش نمی کنیم به این جهت که توانست در کنار آن رنج و تلخی ، شیرینیِ همدلی و انسجام اجتماعی را به نمایش بگذارد .
۱۳۹۸/۱/۳ - ۲۱:۲۶
یک نفر در پی حملات علیه ۵ مسجد بیرمنگام بازداشت شد حوزه/ درحالی که روز پنج شنبه حملاتی علیه ۵ مسجد شهر بیرمنگام از جمله شکستن پنجره ها و خسارت وارد کردن به ساختمان این مراکز به وقوع پیوست، ۱ مظنون توسط پلیس بازداشت شد.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۸:۳۵
مردم شهر همیلتون حلقه همبستگی به دور مسجد تشکیل دادند + تصاویر حوزه/ درحالی که روز جمعه هفته گذشته در حمله ای مسلحانه به مساجد نیوزیلند ۵۰ تن جان خود را از دست دادند، این جمعه مردم شهر همیلتون در انتاریو، دور مسجد حلقه همبستگی و وحدت ایجاد کردند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۷:۵۰
بازیکن مسلمان راگبی نیوزلندی از مردم کشورش خواست اسلام را بهتر بشناسند حوزه/ در پیامی که روز گذشته در جمع عزاداران کشته شدگان مسجد نیوزیلند در برگزار شد، برای نخستین بار اذان در نماز جمعه از شبکه ملی این کشور پخش گردید و بازیکن مسلمان راگبی از مردم خواست اسلام را بهتر بشناسند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۶:۲۰
آثار هنری بومیان نیوزیلند برای ادای احترام به قربانیان حمله تروریستی به مساجد حوزه/ هنرمندان بومیان مائوری در نیوزیلند، آثار هنری برای ادای احترام به قربانیان حملات ترویستی در مساجد کرایست چرچ خلقد کردند و همبستگی شان را با جامعه اسلامی ابراز کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۰
فردای حمله تروریستی در نیوزیلند مسلمانان فینیکس به مرگ تهدید شدند حوزه/ پلیس شهر فینیکس مردی را که روز شنبه اطراف مرکز اسلامی آریزونا پرسه می زد و اقدام به تهدید و ارعاب مسلمانان کرده بود بازداشت کرد. این درحالی است که تنها یک روز از حمله تروریستی نیوزیلند می گذشت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۵
یادبود قربانیان حمله تروریستی نیوزیلند در کلیسای سن دیگو برگزار می‌شود حوزه/ مراسم میان ادیانی یادبود قربانیان حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند همراه با دعای مسلمانان قرار است فردا در کلیسای اسقفی در شهر سن دیگو در کالیفرنیا برگزار شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۳
دانش آموزان مدرسه لانگ آیلند به بازدید از مسجد رفتند حوزه/ دانش آموزان مدرسه راهنمایی در شهر وستبوری در لانگ آیلند، روز گذشته به بازدید از مسجد و مرکز اسلامی شهرشان رفتند و در این گردش علمی با اسلام و مسلمانان بیشتر آشنا شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۳
مرکز فرهنگی اسلامی توحید ایتالیا اقدام تروریستی نیوزلند را محکوم کرد حوزه/ مرکز فرهنگی اسلامی توحید در کشور ایتالیا در پی حادثه تروریستی حمله به دو مسجد نیوزلند، این اقدام را محکوم کرد .
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸
بزرگ ترین مسجد فرانسه افتتاح شد حوزه/ بزرگ ترین مسجد فرانسه در شهر رن فرانسه با حضور جمعی از رهبران جامعه اسلامی فرانسه، نمایندگانی از کویت و قطر و دیگر حامیان ساخت آن، افتتاح شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸
سیاستمدار محافظه کار بریتانیایی از افزایش بودجه مساجد حمایت کرد حوزه/ سعید وارثی سیاستمدار بریتانیایی و عضو حزب محافظه کار، ضمن بیان اینکه اسلام هراسی برای اعضای این حزب به یک «نقطه کور تعصبی» تبدیل شده خواستار افزایش بودجه امنیتی مساجد این کشور شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۸
مردی با آرم نازیسم روبروی مسجدی در نیوزیلند توسط پلیس شناسایی شد حوزه/ مردی که با لباس دارای صلیب شکسته نازی ها روبروی مسجدی در پالمرستون نورث در نیوزیلند پرسه می زد، توسط پلیس شناسایی و محل را ترک کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۳:۲۰
جمع آوری بیش از ۷ میلیون دلار کمک مردمی برای بازماندگان حملات تروریستی نیوزیلند حوزه/ یک سایت خیریه در نیوزیلند اعلام کرد که بیش ۷۴ هزاراهداء کنند ضمن وارد شدن به این سایت بیش از ۷ میلیون کمک مالی برای بازماندگان و خانواده های حملات تروریستی مساجد کرایست چرچ واریز کرده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۸
دانشگاه سنت توماس در مینه سوتا برای نخستین بار غذای حلال می‌دهد حوزه/ دانشگاه سنت توماس در سنت پائولوی مینه سوتا برای نخستین بار از زمان تاسیس، از پاییز امسال به ارائه غذای حلال برای کارکنان، دانشجویان و اساتید مسلمان اقدام تخواهد کرد..
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۵
اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ‌های شیعه: امروز نجات بشر در بازگشت به گوهر و حقیقت دین است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رمضانی رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه در پی حادثه تروریستی در دو مسجد نیوزلند، با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی را محکوم کرد
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۴
پاکستان به قربانی حمله مسلحانه به مسجد نیوزیلند، نشان افتخار می دهد حوزه/ یک مسلمان پاکستانی تبار که در حمله خونین به مسجد نیوزیلند هنگامی که تلاش داشت مهاجم را خلع سلاح کند جان خود را از دست داد، دولت پاکستان به این مسلمان نشان افتخار می دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۸
جوان ترین قربانی حمله تروریستی مساجد نیوزیلند، ۳ ساله است حوزه/ موکاد ابراهیم کودک سه ساله ای که روز حمله به مسجد نیوزیلند با پدر و برادرش به خطبه های امام جماعت گوش می دادند، جوان ترین قربانی حمله تروریستی اعلام شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۷
پلیس ضدتروریسم استرالیا ۲ خانه مرتبط با مهاجم مساجد نیوزیلند را بازرسی کرد حوزه/ پلیس استرالیا با هدف جمع‌آوری اسناد و شواهد مربوط به کشتار مساجد نیوزیلند، دو خانه را در ارتباط با عامل حمله تروریستی این شهر ، مورد تفتیش قرار داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶
مسلمانان و یهودیان بریتانیا خواستار توقف فعالیت رادیوی نئونازی شدند حوزه/ درحالی که یک رادیوی نئونازی هر روزه در بریتانیا اقدام به تبلیغات نفرت محور علیه مسلمانان، یهودیان و سیاه پوستان می کند، اجتماعات مدنی خواستار توقف فعالیت این رادیو شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس