*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸  -  ۱۴:۱۳
مسلمانان و مسیحیان اوهایو، ۵۰۰ بسته غذایی- بهداشتی برای نیازمندان آماده کردند حوزه/ دو گروه مسلمانان و مسیحیان در شهر اسپرینگ فیلد در ایالت اوهایو، با آماده سازی ۵۰۰ بسته غذایی- بهداشتی برای نیازمندان، به آشپزخانه سوپ رایگان این شهر کمک رسانی کردند.
نوجوان مسلمان در راه مسجد دوبلین به ضرب چاقو کشته شد حوزه/ نوجوان مسلمان ۱۸ ساله در شهر دوبلین پایتخت ایرلند، هنگامی که از نماز جماعت بازمی گشت با گروهی از اراذل و اوباش مواجه شده و در اثر ضربات چاقو جان خود را از دست اداد.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۹:۴۲
کتاب قرآنی که پس از ۲۷ سال توسط بانوی مسیحی به مسجد بوسنی برگردانده شد حوزه/ یک بانوی مسیحی که قرآن را در طول سال های جنگ بوسنی، پس از تخریب مسجد توسط نیروهای ارتش صرب حفظ کرده بود، پس از۲۷ سال و هنگام بازگشایی مسجد، آن را دوباره به مسلمانان بازگرداند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۸:۵۲
حملات برنامه ریزی شده علیه مسلمانان ایرلند در ایام رمضان حوزه/ سه مرد مسلمان در ایام ماه رمضان، هنگامی که به سمت مسجد در حرکت بودند، مورد حمله گروهی مهاجم قرار گرفته و در اثر ضرب و شتم شدید در بیمارستان بستری شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۳:۲۰
مسجد و مرکز اسلامی جدید در "وودلند" کالیفرنیا کلنگ خورد + تصاویر حوزه/ مسلمانان شهر وودلند در کالیفرنیا ساخت مسجد و مرکز اسلامی جدید را آغاز کرده اند که این ساختمان قرار است تا ۱۸ ماه آینده جایگزین نمازخانه قدیمی شهرشان شود که ۳۰ سال فعال بوده است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۵:۳۸
کشتن تاجر مسلمان به ضرب گلوله هنگام نماز در مسجد ترینیداد حوزه/ یک تاجر مسلمان که روز جمعه در مسجدی در شهر کووا در ترینیداد به اقامه نماز مشغول بود به ضرب گلوله فرد مهاجمی کشته شد. هنوز اطلاعات بیشتری از این حادثه در دست نیست.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۹:۲۶
صدای شلیک گلوله در مسجد شرق لندن نگرانی هایی برانگیخت حوزه/ در ساعات نماز در ایام رمضان، صدای شلیک گلوله در خارج از مسجد شرق لندن در ایلفورد به گوش رسید. خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندید.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۸:۰۵
نخستین مسجد و مرکز اسلامی نیوآرک در نیوجرسی آمریکا راه اندازی خواهد شد حوزه/ نخستین مسجد و مرکز اسلامی شهر نیوآرک در نیوجرسی که ساختمان آن قبلا رستوران، کافه و سالن بولینگ بوده خریداری شده و تغییرکاربری داده شده است. درخواست نامه برای گشایش رسمی مسجد تا پایان ماه ارائه خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۷:۳۵
نخستین بار در تاریخ: افطار میان ادیانی در کلیسای جامع سنت پل لندن برگزار شد حوزه/ برای نخستین بار افطار میان ادیانی روز گذشته در کلیسای سنت پل، یکی از شناخته ترین کلیساهای این شهر با حضور صادق خان شهردار این شهر برگزار گردید.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۵۴
نخستین مدرسه اسلامی فلاندر در سپتامبر افتتاح می شود حوزه/ افتتاح رسمی نخستین مدرسه اسلامی منطقه فلاندر در بلژیک که قرار است اول سپتامبر انجام شود، با مخالفت های زیادی از سوی مقامات این کشور روبرو شده و روابط جامعه اسلامی بلژیک با دولت ترکیه موردپسند دولتمردان بلژیکی نیست.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۳۹
راه اندازی فروشگاه «اعیاد اسلامی» توسط مسلمانان نیویورک حوزه/ در اقدامی ابتکاری گروهی از مسلمانان نیویورک فروشگاهی با نام «اعیاد اسلامی» راه اندازی کرده و اقدام به فروش تزئینات ایام عید به ویژه در ماه مبارک رمضان برای جامعه اسلامی کرده اند.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۳:۲۵
بازماندگان اقدام تروریستی نیوزیلند از حمایت وزارت بهداشت محروم هستند حوزه/ با گذشت دو ماه از حمله یک نژادپرست به مساجد کرایست چرچ و کشتار خونین نمازگزاران، هنوز هیچ بودجه ای از سوی وزارت بهداشت نیوزیلند برای سلامت روان بازماندگان درنظر گرفته نشده است.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۵:۱۸
مرکز اسلامی ناپرویل آمریکا روز درهای باز برگزار کرد حوزه/ گردهمایی یک روزه درهای باز مسجد با هدف ترویج پیام صلح و بخشندگی و روبرویی با کلیشه های ضداسلامی در مسجد ناپرویل در ایلینوی آمریکا برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۵:۰۳
دانش آموزان ابتدایی در انگلیس از مسجد و کلیسا بازدید کردند + تصاویر حوزه/ در بازدید از مسجد جامع و کلیسای مقدس بلاکبرن در برنلی انگلستان، دانش اموزان اطلاعات زیادی درباره مسیحیت، اسلام، مسجد، مناره، اذان، گنبد و دیگر نمادهای دینی به دست آوردند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۵۸
دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان در آمریکا افطار میان ادیانی برگزار کردند حوزه/ دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان در دانشگاه شمال غربی اوانستون در ایالت ایلینوی آمریکا، با شرکت در افطار میان ادیانی، با صرف غذا در کنار همدیگر، اتحاد و همبستگی میان یکدیگر را گسترش دادند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۳:۴۹
صدها دانش آموز در وست آیلند، علیه قانون ضدحجاب دست به تظاهرات زدند حوزه/ قانون سکولاریسم «ضدحجاب» در کبک کانادا که به «لایحه ۲۱» معروف شده است، مخالفت های زیادی را در میان اقلیت های دینی به ویژه مسلمانان دربرداشته و صدها دانش آموز در وست آیلند در مونترال علیه آن دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۱:۳۰
خیریه ها در آمریکا صرف اسلام ستیزی می شود حوزه/ گزارش جدید منتشر شده توسط شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) در آمریکا نشان می دهد، بسیاری از کمک های مالی اهدایی به سازمان های خیریه در این کشور صرف اسلام ستیزی می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۰:۳۲
ابتکار «همسفری» نمازگزاران مسجد هلیفکس کانادا در ماه رمضان حوزه/ در اقدامی ابتکاری نمازگزاران مسجد هلیفکس در کانادا، نمازگزاران همشهریان مسلمان را با اتومبیل هایشان به مسجد می رسانند تا صفوف نماز جماعت در ماه رمضان پرشورتر شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۹:۱۵
مسجد بیرمنگام انگلیس در ماه رمضان بطری پلاستیکی را ممنوع کرد حوزه/ درحالی که هم اکنون نیمی از آلودگی پلاستیکی در جهان را بطری های پلاستیکی تشکیل می دهد، مسجد "گرین لین" در بیرمنگام بریتانیا اعلام کرد در ایام ماه مبارک رمضان، بطری آب پلاستیکی میان روزه داران توزیع نخواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۷:۱۰
آمریکا حق شهروندی امام جماعت مسجد پورتلند را لغو کرد حوزه/ امام جماعت سابق مسجد پورتلند به جرم حمایت لفظی از گروه های مجاهدین در افغانستان پس از به توافق رسیدن وکلایش با دولت، حق شهروندی خود را از دست داد و به سومالی تبعید شد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۶:۰۸
کاریکاتور تامل برانگیز مجله فرانسوی در مورد حلول ماه رمضان در غزه حوزه/ همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و همچنین آغاز موج جدید حملات رژیم صهیونیستی و تجاوز هوایی اخیر این رژیم به نوار غزه، مجله فرانسوی tv۵monde کاریکاتوری جالب از حلول ماه مبارک رمضان در نوار غزه منتشر کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۳:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس