*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٨ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, December 17, 2017
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶  -  ۲۱:۲۰
برای چهارمین سال متوالی: مرکز اسلامی ساراسوتا در آمریکا جشنواره «غذا و هنر اسلامی» برگزار کرد حوزه/ «جشنواره غذا و هنر اسلامی» برای چهارمین بار توسط جامعه اسلامی ساراسوتا در فلوریدای آمریکا برگزار شد که هر ساله بیش از هزار نفر از مسلمانان و غیرمسلمانان در این مراسمِ میان ادیانی شرکت کرده و از زیبایی‌های هنری و غذاهای لذیذ سنتی و حلال بهره مند می‌شوند.
نظرسنجی جدید نشان داد: نیمی از کانادایی‌ها اسلام‌هراس هستند حوزه/تحقیقات جدیدی که توسط "آنگوس رید" در ماه اکتبر انجام شده و اخیرا منتشر شده، نشان داد که ۴۶% کانادایی‌ها اسلام‌هراس بوده، درحالی که تنها ۲۵% آن‌ها ملحدها، بی‌دین‌ها و سیک‌ها را خطری برای کشورشان متصور می‌شوند، ترویج اسلام را تاب نمی‌آورند.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۰۳:۲۰
همایش «اسلام و دموکراسی، دیپلماسی و حقوق اسلامی» در اسپانیا برگزار می‌شود حوزه/سازمان روابط بین الملل و مطالعات اسلامی در اسپانیا پنجمین کنگره جهانی مطالعات خاورمیانه را ماه آینده با عنوان «اسلام و دموکراسی، دیپلماسی در اسلام، حقوق اسلامی و بین‌المللی» برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۲۱:۵۰
مسلمانان نیومکزیکو باجه «آشنایی با اسلام» راه اندازی کردند + تصاویر حوزه/گروهی از اعضای تبلیغی در مرکز اسلامی شهر لاس کروسس در نیومکزیکو یک باجه با عنوان «اسلام را بشناسید» راه اندازی کرده و هر شنبه در این باجه نشسته و به سئوالات غیرمسلمانان درباره دین اسلام پاسخ می‌دهند.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۲۰:۱۵
برای نخستین بار؛ اذان از مناره‌های مسجدی در سوئد پخش می‌شود حوزه/مسجدی در شهر کارلسکرونا در استان بلکینگه در جنوب سوئد برای نخستینبار اجازه پخش صدای اذان از بلندگوهای مسجد را به دست می‌آورد. این مجوز تنها در روزهای جمعه قابل اجرا خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۹:۳۰
شکایت مسلمانان مسجد شهر کلیشی فرانسه از شهردار حوزه/ چند ماه است که مسلمانان شهر کلیشی به دلیل اخراج خشونت آمیز آنها از مسجد خود، توسط شهردار ضد اسلام شهر، نمازهای خود را در خیابان اقامه می کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۲:۵۰
رژیم صهیونیستی به نمایندگان حقیقت‌یاب فرانسه اجازه ورود به فلسطین اشغالی را نداد حوزه/ گروهی از نمایندگان مجلس فرانسه برای آگاهی از وضعیت کودکان و زنان در زندان های رژیم صهیونیستی و دیدار با شخصیت های انتفاضه قصد سفر به فلسطین اشغالی را داشتند که رژیم صهیونیستی از سفر آنها جلوگیری کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۴:۵۵
در جریان یک حفاری؛ سکه های طلای اسلامی در فرانسه کشف شد حوزه/ یک کشف استثنایی در طی حفاری باستان شناسی در ساون و لوئر به دست آمد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۳:۰۵
رئیس انجمن اسلامی بین المللی ایتالیا درگذشت حوزه/ شیخ عبدالوحید پالاویچینی، رئیس انجمن CO.RE.IS (انجمن بین المللی اسلامی) و شخصیت تلاش‌گر در عرصه گفت‌وگوی بین ادیانی در ایتالیا، از دنیا رفت.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۰:۲۹
انجمن اسلامی دانشگاه اهایو برگزار می‌کند: مراسم «فست تون: روزه و افطار میان ادیانی» برای دانشجویان آمریکایی حوزه/ انجمن اسلامی دانشگاه ایالتی اهایو در آمریکا روز جمعه مراسم «فست تون: روزه و افطار میان ادیانی» را با هدف برگزاری گفتمانی پیرامون مبحث «امنیت غذایی» و ارزیابی مباحث تغذیه از دیدگاه اسلامی برگزار می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۰۳:۵۵
شهردار مسلمان لندن کمپین مبارزه با «چاقو» تشکیل داد حوزه/ صادق خان شهردار مسلمان لندن کمپین جدیدی برای مبارزه با جرایم «چاقوکشی و حمل اسلحه» راه اندازی کرده است وسعی دارد با کمک شهروندان با نفوذ لندن، حمل سلاح سرد را توسط جوانان کاهش دهد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۰۲:۰۵
مغازه‌دار مسلمان اسکاتلندی یخچال غذایی برای نیازمندان قرار داد حوزه/ یک مغازه دار مسلمان در شهر پیزلی در اسکاتلند، برای کمک به نیازمندانی که ممکن است نتوانند به هر شکلی به مواد غذایی دسترسی داشته باشند، یخچالی پر از مواد غذایی ترتیب داده است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۹:۵۰
نامه‌های تهدید آمیز سبب لغو سخنرانی اسلامی در مدرسه آمریکایی شد حوزه/یک مدرسه دولتی در ایالت کانتیکت آمریکا که از سخنران مسلمان برای صحبت در یک کلاس درس و آشناسازی دانش آموزان با اسلام دعوت به عمل آورده بود، در پی دریافت شکایات و تهدیدات مجبور به لغو برنامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۷:۴۵
انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون کانادا از نبود نمازخانه شکایت کرد حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون در تورنتوی کانادا، نسبت به نبود نمازخانه شکایت کرده و در یک همایش اسلام‌هراسی خواستار اختصاص اتاقی برای اقامه نماز دانشجویان مسلمان شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۳:۴۵
برای بازسازی خانه های مسیحیان عراق؛ پاپ فرانسیس خودرو لامبورگینی خود را در معرض فروش گذاشت حوزه/ پاپ فرانسیس خودرو لامبورگینی خود را برای کمک به مسیحیان عراق که از جنایت های تروریست های داعش متضرر شده اند در معرض فروش گذاشت.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲:۲۳
مؤسسه اقتصاد و صلح استرالیا: در سال گذشته کشورهای بیشتری قربانی تروریسم شدند حوزه/ گزارش مؤسسه اقتصاد و صلح استرالیا در رابطه با تروریسم جهانی نشان می‌دهد که در سال گذشته بیش از ۲۵ هزار نفر قربانی حملات تروریستی شده‌اند و ۷۷ کشور حداقل ۱ حمله تروریستی مرگبار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۰:۵۵
رویترز گزارش داد: ​کمبود مساجد در بلگراد، مسلمانان را به شیوه های غیررسمی سوق داده حوزه/ درحالی که مسلمانان بلگراد، پایتخت صربستان تنها یک مسجد بسیار قدیمی متعلق به دوره عثمانی برای اقامه نمازهای جماعت دارند، در سایه تخریب مساجد مجبورند در خانه‌های شخصی تجمع پیدا کرده و به اقامه نماز بپردازند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۹:۰۵
افراط‌گرایان در هلند، مسجد در حال ساختی را مورد حمله قرار دادند حوزه/ اعضای گروه راست افراطی پگیدا در شهر اسنخده واقع در هلند، با پوشیدن لباس کشیشان، یک صلیب چوبی در محل ساخت مسجد جدید این شهر نصب کرده و اقدام به ریختن خون خوک روی صلیب کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۷:۰۸
مردی با تبر به مرکز اسلامی بیت المقدس در بروکلین حمله کرد حوزه/ انتشار تصاویر دوربین مدار بسته از تخریب اموال و شیشه‌های مرکز اسلامی بیت المقدس در بروکلین، نشان می‌دهند که مردی با تبر به این مسجد حمله کرده و اقدام به شکستن شیشه‌ها و دوربین‌های مداربسته کرده است.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۳:۵۰
گزارش سالانه «اف بی آی»: مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
پلیس اسکاتلند متهم به نقض آزادی بیان فلسطینیان شد حوزه/کمیسر ارزیابی و تحقیقات عملکرد پلیس شکایات متعددی از سوی فعالان کمپین همبستگی با فلسطین در یافت کرده که نشان می‌دهد نیروهای پلیس در روند برگزاری تظاهرات صلح آمیز فلسطینیان اختلال ایجاد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۸:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس